KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trudnoca

3 posters

Ići dole

trudnoca Empty trudnoca

Počalji od Nata123 26/5/2015, 17:42

Pozdrav,
zanima me, posto od navedenih simptoma imam samo pojacanu nervozu, sto je meni logicno jer mi je krenuo ispitni rok. Naime, meni je ciklus na 25 dana, a sada mi kasni tacno 14. Ovo mi se vec jednom desilo, pre par meseci. Inace, imam aktivan seksualni zivot vec skoro godinu dana, i nesto duzu vezu. Radila sam test za trudnocu, negativan je. Koliko su testovi pouzdani, i da li je moguce da sam u drugom stanju?
Unapred hvala.

Nata123

Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

trudnoca Empty Re: trudnoca

Počalji od millena 26/5/2015, 18:50

Dobro dosla Nata.Sa 14 dana kasnjenja,ako je test malo bolji,tj osetljiviji trebalo bi nesto pokazati,ali ako si uzela neki slabiji,mozda je i rano.Mozes da izvadis krv i uradis lontrolu HCG,to pokazuje 100%,ali cak i ako nisi u drugom stanju treba ti ginekoloski pregled da otkrijes uzrok kasnjenja,pogotovu sto ti je vec jednom bilo tako.Mozda bi ti bilo najbolje odmah zalazati pregled,izbegnes nedoumicu,a sto das pare na testove i vadjenje krvi ipak se pregldas.Nadam se da ce ti jos neko odgovoriti,mozda sa boljim savetom,pozz
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

trudnoca Empty Re: trudnoca

Počalji od Nata123 26/5/2015, 20:07

hvala :)

Nata123

Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

trudnoca Empty Re: trudnoca

Počalji od Ema78 27/5/2015, 08:48

Nato, ako ti kasni 14 dana, i test je negativan, trudna nisi sigurno...ali, nije dobro da u tim godinama imas problema sa neredovnim ciklusom, bez obzira na stres oko ispita. Zato, kad se zavrsi ispitni rok, uradi pregled kog ginekologa, ukljucujuci i hormone. Ako postoji neki problem, ne daj boze, bolje da odmah krenes da ga resavas, pa kad bude pravo vreme za bebu, da sve ide glatko.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoca Empty Re: trudnoca

Počalji od Nata123 31/5/2015, 23:50

hvala..poslusacu vas, samo da prodju ispiti.

Nata123

Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

trudnoca Empty Re: trudnoca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu