KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

+65
Zoka83
nina :)
Cupava
djole42
Likoli
Jelena*
JocY
Simona
bak
bebko
Mrvica
dragmilk
cvrle76
natalija
dragana76ns
Mirjana
*AIDA*
maus
mijaki
Malina
Tanja83
heart84
MARA
Pakki
Marija86
nolinica
cipiripi
Jelence
viktorija
Tinche
Republica
lena
Struzzo
adriatika
Orline
noja
caci
MAAKKI
Mali Princ
Cranberry
jagodica
Sami
KoMetaK
Shizika
key
nesalela
catherine290505
malenaa
maja76
anak
bobica83
liki
cicsa80
cici
HappyGirl
Sneza
buby
Deni
Milijana
jelena mb
BiKsi :)
Kockica
dr mali pariz
lolipop
Nefertari
69 posters

Strana 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći

Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 10/7/2011, 19:23

Dogurah do 15 nedelje i nema smisla da se vise svercujem pa rekoh da otvorim TD Laughing Za nase drage kutakinje koje nisu upoznate sa mojom pricom. Prva trudnoca je ostvarena putem ICSI radjenog u Visegradskoj kod prof Tulica o drzavnom trosku, druga trudnoca je dosla sasvim spontano i prirodno, sto mm zna da kaze iz nultog pokusaja jer nismo ni pokusavali. Obe trudnoce su mi nebo i zemlja. U prvoj nisam radila bila sam na bolovanju jos od postupka, imala sam blage mucnine par nedelja, i uradila brdo testova i analiza, druga trudnoca skroz drugacija, nikakvih mucnina nisam imala, radim punom parom, bili smo na moru, skroz normalno i opusteno se ponasali, i resila sam da u ovoj trudnoci ne radim nikakve testove zarad svog dusevnog mira. Imala sam malo krvarenje oko 6 nedelje ali je sad sve ok, primala sam progesteron 10ak dana. IKrvarila sam zbog nekog hematoma koji se nalazi na posteljici ali dr kaze da je sve pod kontrolom i dalje je tu ali ne pravi probleme. Nadamo se da cemo za koju nedelju saznati sta ocekujemo, nadamo se bebe. Vec sma rekla mm da ako je devojcica ima ceo zivot da radi samo za haljinice lol!
Drage kutakinje, dobro dosle u moj drugi po redu trudnicki dnevnik i bolje vas nasla!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od lolipop 10/7/2011, 19:26

Nef sraga, da ti i ovdje poželim školsku i laganu trudnoću. Srećno otvaranje drugog po redu TD. Iskreno se nadam da će bata dobiti seku. cvet
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 23:29

Nef,simpatičan naziv dnevniku Very Happy
Nek je školska,lagana,savršena-koliko može biti NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D 566213
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Kockica 10/7/2011, 23:47

Nef srećno otvaranje td. Drago mi je da si opuštena i želim ti jednu lepu bebe
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od BiKsi :) 11/7/2011, 00:04

Nef, srećno otvaranje trudničkog dnevnika i da bude jedna seka za plavog lepotana!
Da i ostatak trudnoće budeš opuštena i neopterećena tim kojekakvim testovima!

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D 98195
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od jelena mb 11/7/2011, 10:46

Srećno otvaranje drugog TD neka ti je laka trudnoća osmeh srce
jelena mb
jelena mb

Broj poruka : 38
Godina : 44
Location : Zrenjanin
Datum upisa : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Milijana 11/7/2011, 11:22

Pa Nef, neka je srećno otvaranje dnevnika. Laganu trudnoću sam već poželela i vidim tako i ide osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Deni 11/7/2011, 12:54

Srecno otvaranje dnevnika, i zelim ti skolsku i laganu trudnocu.
srca srca srca srca srca srca srca srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od buby 11/7/2011, 13:48

srecno otvaranje dnevnika NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D 32796
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sneza 11/7/2011, 14:32

Neka je sa srećom i opušteno do kraja trudnoće i na kraju neka se rodi jedna sekica.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od HappyGirl 11/7/2011, 17:44

Nef, zaista je predivno čitati o ovoj nenadanoj sreći!
Neka ti do kraja bude srećno i zdravo! I nadajmos edevojčici a ako bud ei bata bićemo srećne smajli angel ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od cici 11/7/2011, 19:48

Srecno otvaranje dnevnika, da se prodje kako zelis sreca
family
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 12/7/2011, 18:26

Hvala vam drugarice!!!!! Izdrzavamo nekako ove vrucine klim,atizujemo se non stop. Pozdrav i poljubac!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od cicsa80 12/7/2011, 19:26

Srecno u drugom dnevniku i u drugoj trudnoci. cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od liki 14/7/2011, 10:45

Srecno otvaranje trudnickog dnevnika draga,pa da da otvoris i treci... Very Happy Very Happy Very Happy
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 17/7/2011, 13:54

Konacno je malo zahladilo pa je danas pravi letnji dan do 30st sto meni bas odgovara. Mozda skoknem do bazena sa drugaricama popodne. Dozivela sam jedno veeeliko razocarenje na poslu od strane sefa, u totalnom sam haosu i nadam se da cu uskoro zavrsiti sa tom agonijom zvanom posao i vise se nikad necu vratiti. U sredu bi trebalo da odem za Zajecar na uzv samo ako dr radi, taman cu biti 17 nedelja ap se nadam da cemo moci saznati pol bebe. Poslednjih par dana se bas nekako psihicki lose osecam, mislim na porodjaj, drugi carski i sve mislim da nema sanse da bude sve ok kao prvi put, kao da prosto nemogu da imam dva super porodjaja, tako da me hvata frka od sad. Prednost prve trudnoce je sto neznas sta te ceka, a sad bas znas sve u detalje. Nema smisla sa vas smaram ovim mojim sumornim osecanjima, cekam sredu i nadam se da cu se javiti sa lepsim vestima i bolje raspolozena. pozdrav trudnice&trudilice!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od liki 17/7/2011, 17:39

Nisi jedina i ja svaki dan razmisljam o carskom isto drugi sto ti kazes za prvi ne znas sta te ceka ,mada imas jos dosta do kraja opusti glavicu i uzivaj u trudnoci,neko ko treba da razmislja o tome sam ja,bas se priblizilo.ljubimo vas
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od bobica83 17/7/2011, 19:36

hormoni rade,nemoj da razmisljas puno o porodjaju uzivaj u trudnoci!
zasto mislis da da neces proci super?! naravno da hoces da tako svi razmisljaju malo ko bi isao na drugo dete! moja drugarica sa dijabetom (insulinski zavisnik 4x)dve trudnoce za dve godine oba carska i super prosla! glavu gore i uzivaj ljubi Sergeja i pomazi stomacic!
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od anak 18/7/2011, 15:50

Čestitam na otvaranju 2.dnevnika, posebno na načinu na kojeg je do njega došlo yes smajli angel king queen roda likeit igracice
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od maja76 18/7/2011, 17:45

Čestitam ti draga Nef, uživaj maksimalno, znaš kako je sve, sve si prošla i možeš da budeš opuštenija osmeh srce
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od malenaa 18/7/2011, 18:14

osmeh srce
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od cici 18/7/2011, 18:18

sreca
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od catherine290505 18/7/2011, 21:38

Nef, ja mislim da - kako je i pocelo tako ce se i zavrsiti - SUPER! A tvoji su strahovi potpuno prirodni, mada slozices se nepotrebni lol! . Uzivaj u tom cudu sto ti se desilo!
Zelim ti srecno otvaranje dnevnika i jednu plavooku devojcicu yes (a volecemo i Batu ako tako Inzinjer bude resio Very Happy )

as as as
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Kockica 19/7/2011, 00:31

Nef srcasti poljupci
Catherine, Nera je preeeeeslatka!
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od BiKsi :) 19/7/2011, 08:37

Nef, ma opušteno sestro, samo te rade hormoni! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu