KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U MARTU

+22
MAAKKI
Orline
maja76
Hitron-Luka
maus
Cupava
Tinushka
caci
Shizika
vašar
MARA
daco
djole42
lolipop
bebko
dr mali pariz
Jelena*
HappyGirl
bak
BiKsi :)
cicsa80
Milijana
26 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od Shizika 3/3/2011, 22:40

Jedina dobra stvar u vezi suhog kashlja je da zateze stomachne mishice.
Ne znam shta da ti savjetujem. v
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od lolipop 3/3/2011, 22:50

O da, svi me stomačni mišići bole, jer već evo dva dana nisam prestala kašljati.A današnji dan je bio kao u horor filmovima.Red kihanja, red kašlja.
A od kako sam operisala krajnike suhi kašalj je sastavni dio mog života, tako da tačno znam koliko mu treba da se smiri, nadam se da će sutra biti bolje.
Ljubac draga
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od bebko 4/3/2011, 09:02

JUTRA U MARTU - Page 2 Captionit083214i323d36


Biksi :) ::Bila tetka kod dece, najstarije jedino nije prehladjeno, ostatak svi pod temperaturom, i brat i snajka.

lolipop ::Ovako čekam da vidim ko će koga više umoriti, ja kašalj, ili kašalj mene borba .
i kod nas je taj virus sa suvim kašljem i temperaturom Rolling Eyes Očekujem samo kada će i mene da zgrabi No
Ja i mm nešto mislimo da je to onaj izvikani svinjski Rolling Eyes

Biksi,umor je učinio svoje...I važno da se dobro završilo...

Nadam se da će nam mart doneti lepše vreme...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od caci 4/3/2011, 09:34

Dobro jutro.ff
Krenuo i Mart yes a od proljeca ni P v Pa dokle ce bre ova zima da se razvlaci b
Al ja verujem da ce ovaj kutak ovog Marta biti ljep,veseo saren i prepun lepih vesti.vv
Biksi duso tebi treba ozbiljna terapija spavanja yes yes
Loli kako kasalj danas ??
bebko kafa je izvrsna,hvala ti likeit
A ja pa ja sam ok idem na posao,super mi je tamo i da idem sutra na koncert Olivera Dragojevica da malo igra
I jos nesto...
Morala sam da nesto promenim na sebi,pa sam malo promenila frizuru i stavila ispod plaviu stavila malo tamnije pramenove.Evo fotkice da vidite ,malo izgledam ko da sam se ubucila al nisam najiskrenije lol!

JUTRA U MARTU - Page 2 Sdc13303i
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od bak 4/3/2011, 10:25

Umorne i kilave, stize nam vikend i odmoooor. Znam da nekima nije, ali Rolling Eyes

Caci, super ti je friz, ja obozavam sarenu kosu, mnogo si mi lepa JUTRA U MARTU - Page 2 75087
Nisi se ubucila, belo cici ljude bucmastijima JUTRA U MARTU - Page 2 561840
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od MARA 4/3/2011, 13:53

Dan
Caci bas mi se fidja tvoj novi sif
Zene ja sutra idem na svadbu kod rodjenog brata,prekosutra na krstenju,i rado bih da izbegnem situaciju dva mala deteta sa nama al nikako nije izvodljivo,tako da i oni idu s nama u paketu.Najvise se bojim ovog virusa koji bas hara al sta cu,ne mogu da ne odem na svadbi
Bas je dosadna ova zima,kod nas nema snega al je gadno napolju...
Ljubimo vas sve
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od Milijana 4/3/2011, 15:04

Ju koliko mene ovde nije bilo Embarassed
Caci, kakava mačka sestro slatka nisi ti ni malo buckasta yes i lep provod na koncertu
Maro, lep provod na svadbi, mada je ZIMA3 i mogu misliti kako je sa dva mala deteta...
Biksi, piromanu, odmori li se lol!
Loli, kako kašalj?
Šta je to sa tim virusima, mene pre neki dan strefio stomačni affraid al samo na dva dana, izvukoh se nekako f
Kod nas sneg i zimoća i ubi me više ova zima i ovaj stan fd Relacija za šetnju mi je dnevna soba - spavaća, pa kad hoću da promenim, svratim u kupatilo c Krenula sam na aerobik i baksuz, razboli se učiteljica i danas je menja neka kod koje ne volim da idem, pa sad ne znam šta da radim zbunjen Sreća te ide vikend pa neću biti sama, da malo promenim i nadam se malo izađem jer sutra, kao, najavljuju malo toplije Rolling Eyes
Lep vikend vam želim osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od HappyGirl 4/3/2011, 15:50

Погледи са стране

Миодраг Стојковић
Живот пише романе

– Одоше нам бре клинци, живот све гори и гори – каже Мики. Живот неје фер, гадови по правило живе боље и подужо, неје лако, кад нешто добро у овуј нашу земљу мењач аутоматски у рикверц. А ондак у рикверц и људи: мораја сам да одем, ондак смо се заборавили, изгубили, успеја сам, несам, тешко је и овдена ал’ и там, волео би да одем и да се не врћам, време ми је да се врнем, не могу, почео сам нов живот. А ондак живот прође у туј дилему куде је срећа бато и да л’ сам гу нашао там или изгубија уз овуј моју бежанију. Бар мени ми се тако причињава. Виде гу ономад, не знам после колко године опет дошла дома, хода испред на три корака, ноге јаке ал’ срце слабачко, не дава да гу стигнем и питам какав ву је живот без нас. Мени ми се бар чини да је живот раније био млого бољи а да садашњи убива. А неје ни чудо. Толко смо се са други и међусобно тепали. Бате почео и живот да тепа. Има једна изрека: кад живот почне да те тепа толко да отекнеш прави се да си дебел. Разумем ја тој ал’ не разумем да си сваки дан у Србију четри човека узме живот.

Мики прави паузу.

– Оћеш чоколаду?

– Хоћу. Имаш ли неку?

– Имам.

– С лешником?

– С мушмулу.

– Немој тако малодушно Мики. Ево ти једна прича. Исто из живота, да видиш да он не узима само него и даје. Причу прича жена која се бави вантелесном: после невероватно много покушаја брачни пар одлучује да покуша још једном, последњи пут. На дан када једини ембрион треба да се врати мајци констатује се да је слаб, да има мало шансе да се прихвати али нема се избора. Један је и ту је. На тај исти дан гине врло блиски члан породице, сви који раде у тој болници су око брачног пара, тугују а питају се како да смире жену, како да кажу колико им је жао и да она треба да мисли на будући живот. Да треба да жели да се тај мали живот претвори у велики и у неку руку надокнади изгубљени... Живот је чудо мој Мики. Некад узима, некада дуплира. Тај један крхки ембрион подели се у мајци на два и роде се два прелепа здрава дечака. Видиш, живот увек нуди шансу па макар у једном тренутку изгледало да је више немамо, да нећемо издржати и преживети, да се нема снаге, да је крај и да нам нема горе јер смо скроз доле. Живот увек нуди шансу и када је она 0,2 одсто и да се од једног ембриона створе два нова живота. Мики, и кад нам је шанса нула одсто живот нуди јер живот пише романе.

– Само треба неко да ги чита.
Миодраг Стојковић
објављено: 04.03.2011.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od Tinushka 4/3/2011, 16:30

Zdravo moi dami. Nie sme novi pocnavme da ve citame i mn mi se dopagate. Se nadevam na dobra druzba. Izvinete za jazikot , srpskiot mi e... Pozdav od Makedonija osmeh srce
Tinushka
Tinushka

Broj poruka : 40
Godina : 43
Location : Tetovo, Makedonija
Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od HappyGirl 4/3/2011, 16:36

Pozdrav tinushka! Dobro nam došla i ne sekiraj se za jezik sve razumemo i ima ovde još makedonskih devojčuraka Very Happy Želim ti predivno druženje na kutku cvet
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od dr mali pariz 4/3/2011, 18:29

Veče jutra!
Šta se danas radi...nema Adri da najavi petak lol!
Bixi...ježila sam se od tvoje priče...svakom se može desiti,i zato uvek moramo otvoriti oči ovako: Shocked
Caci,mnogo mi se sviđa kolorit!!Sem što ti je kosa pretanjena,po mom mišljenju,boje su odlične!!
Maro,lep provod na svadbi,i nek je tvom bratu i njegovoj ženi sa srećom bračni život~!
Mili,svaka čast za već pokrenutu rekreaciju!! JUTRA U MARTU - Page 2 729680 Uvek podržavam! Ja sam sinoć uvela sebi još jedan termin...6. u sedmici...badminton...što u singlu,sa drugaricom,što u paru-mešovitom.Ljudi,prvih 15 min.sam crkavala od smeha i konstatovala sa drugaricom da ćemo se na ovom sportu samo umoriti od smejanja...a onda...
mnogo efektivnijih sat badmintona nego 2 sata odbojke.Ali,jbga,odbojka je moja prva ljubav koju nikad napuštala nisam lol!
Happy,baš interesting...znaš tako da ubodeš pričom,odeš,ostaviš bez komentara,ali nas duboko zamišljene JUTRA U MARTU - Page 2 561840 Ljubim te tako pametnu!
Tinuška,dobrodošlo makedonsko devojče!Samo se ti nama pridruži Very Happy
Večeras idem s kumom na piće,a vi? Kako planirate da provedete ovo veče?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od lolipop 4/3/2011, 20:30

Veče jutra!
Hvala vam djevojke što se brinete za mene, bolje sam.

Vidim danas ste mi bili aktivni, ja i nisam nešto posebno, malo me popustio kašalj, nisam ni radila danas tako da sam čitav dan prespavala(osim kad sam nešto trpala u usta da se klopa, a kao na dijeti sam Laughing ). I mm imao danas obaveza preko glave, tako da mi je samo jednom navratio u toku dana, i on me pustio da se naspavam.
Vidim drage moje da će vam vikendi biti popunjeni, baš lijepo samo se i vi lijepo provedite.

Bebko, ma ne vjerujem ti ja u te njihove informacije o svinjskom, ili nekom drugom gripu, mislim da je to njihova propaganda, pa treba prodati te silne vakcine koje su kupili (bar kod nas tako ministri na tv-u jedan drugom daju vakcine v ). A i ko zna kakve smo mi viruse sve imali i preživjeli a da to niko nije ispitao.

Pari koko, pa gdje si ti ovih dana? Divno je što si se toliko fizički aktivirala, ja nikako da krenem, pa bar na aerobik, ma nekako mi sve dođe kao još jedna obaveza,na poslu od 8 do 17, e onda kada još negdje trebam navečer ići, dođe mi da se ranim, a kondicija mi je katastrofa.
Lijepo se provedi večeras sa kumom.

Ja ću i večeras, isto kao i danas spavati, malo ću u rijetkim trenutcima budnosti družiti se i sa vama.

Ljubac djevojke
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od caci 4/3/2011, 21:51

Tinushka dobro dojde ljubav
Napominjem da je tinushka moja najbolja prijateljica b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od BiKsi :) 4/3/2011, 22:24

Caci, super ti je frizura!

Maro, lep provod na svadbaji, sve najbolje bratu i njegovoj dragoj!

Pari, ja imam i naočari, te duple oči da otvorim, ali...
Lepo se provedi s drugaricom!

Tinushka, dobrodošla i lepo se družila s nama!

Hepi, bravo za članak!

Loli, cmok!

Mili, biće lepših dana, pa ćete više u skitnju! Ljubim Mrvu!

I ja se večeras bavila sportom, na hipodromu malo razgrevala ždrebe! Very Happy

Sad lupam ovu igricu, što me zaraziše Buby i Tinče, i družim se s vama!


Svima šaljem stisak!

Divan vikend vam želim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od HappyGirl 5/3/2011, 07:52

Jutro cure!
Želim vam prelep, predivan, savršen vikend!
Ljubim ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od cicsa80 5/3/2011, 08:41

Dobro i lepo jutro!
ljubav d
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od dr mali pariz 5/3/2011, 19:08

Biksi :) ::

I ja se večeras bavila sportom, na hipodromu malo razgrevala ždrebe! Very Happy

lol! JUTRA U MARTU - Page 2 47111
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od cicsa80 6/3/2011, 16:48

Naletela na ovo jutros i vam zelim lep ostatak dana...

cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od dr mali pariz 6/3/2011, 17:09

Cicsa,kako je ovo lepo... JUTRA U MARTU - Page 2 612963 i za oči i za uši! Ma za sva čula.Hvala ti!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od cicsa80 6/3/2011, 17:14

Dok sam to slusala vec sa se zamislila na mom dvotockaskom metalik roza konjicu i kako krstarim gradom...... A i trebali bi zagasiti motore! c
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od BiKsi :) 6/3/2011, 17:33

Baš je slatko cicsa! JUTRA U MARTU - Page 2 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od vašar 7/3/2011, 07:55

Dobro jutro,jutra!
Htedoh samo da vas pozdravim!Radilicama da pozelim srecan pocetak radne nedelje,a uzivalicama da nastave da uzivaju.
ff
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od BiKsi :) 7/3/2011, 22:49

Dobro veče! (Reče i Milka Canić!)

Imam majstora, malteriše nam neki tavanski prostor, pa me nema, ali mislim na vas! A ujedno i radim, padoh! No proćiće, samo da mi kičma izdrži! Uvek mi muž puž nada žišku, nikako da skonta da nemamo ni približno istu snagu, al šta ću, što bi rekla moja nana, važno da kuća napreduje! Heheheheh

Divno je i mart počeo, divno, još novih trudnica, još velikih beta, još kucajućih tačkica, sve me to čini radosnijom!

Uživajte i ljubite se svaki dan! Voli vas Biksi :) JUTRA U MARTU - Page 2 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od HappyGirl 8/3/2011, 12:07

Cure, ima malo nepreglednosti na pojedinim pdf tj. temama na forumu pa ću nedelju, dve kako mi vreme dozvoli morati neke pdf da ugasim, neke da spojim, da odvojim pomešane teme...Imajte strpljenja ukoliko bude nekih problema. Takođe bi vas molila da mi na pp ukažete na sve teme koje se ne nalaze na adekvatno mestu kako bi ih postavili gde treba. Hvala na razumevanju!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od lolipop 9/3/2011, 21:47

Drage moje daje se na znanje!

Godpođici-gospođi Čupavoj se u toku ove sedmice najstrožije zabranjuje upotreba riječi kao što su: ražanj, palačinci, eurokrem, kulen, i sl.

A sve iz razloga što gospođica-gospođa Lolipop posti, te joj pomenute riječi mame vodicu iza zuba.

Svaka dalja upotreba pomenutih riječi biće najstrožije kažnjena ( Lolipop će praviti palačinke kada Čupava ne bude imala ni eurokrema, ni kulena u kući).

Hvala

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U MARTU - Page 2 Empty Re: JUTRA U MARTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu