KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 12/11/2010, 23:06

Vasar, hvala ti na lepim recima Very Happy trudim se, zaista ali nekkao sve na tezi nacin. ali bice dobro na kraju, znam bice bebce i tada cu sve zaboraviti. cmoka

Da vam javnem, da nas sam bila kod hematologa, izvadili su mi sedam epruveta krvi! nikad me nije tako bolelo ko danas, kaze sestra,izbusene vene,jok i nisu. dala sam krvi i za onaj FII 20210A raultati za 10ak dana, ostali rezultati ce biti kod dr kad odem u decembru na komsultacije.

Aki, tvoja kucica, tvoja slobodica g odmaraj i mazi stomacic love

za sve jedan d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 12/11/2010, 23:10

Aki,bas se radujem sto ste svi stigli kucici srca1 ljubav
Snezo, cveće
Cici, cveće d
Za sve devojke i korake wavecrowd i d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 13/11/2010, 01:50

Devojke sve vas usne
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 13/11/2010, 10:16

dobar jutar devojkeeeeeeeee
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 13/11/2010, 11:42

Evo i ja da vas sve pozdravim i da pozelim nasoj Aki srecan povrata svojoj kucici sa svojim bebanama i da od sad pa sve do porodjaja bude u najboljem mogucem redu, a naravno i posle.
Grlim vas sve. ljubav ljubav ljubav
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 13/11/2010, 20:19

Aki, srecan povratak Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 13/11/2010, 23:28

Dobro veče devojke!
Aki, Korak po korak na putu do bete + - Page 5 729680 srećan povratak kući...ako stigneš,malo nam napiši,kako ste.... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 466526
Cici,vrednice,grabiš li grabiš,grabežu li jedan Korak po korak na putu do bete + - Page 5 670661
Viktorija,kako si? Korak po korak na putu do bete + - Page 5 766699
Bebko,usitnila si draga,od ponedeljka-estofem?
Bixi,cvrkućeš?
Snežo,pozdrav za tebe i tvoje devojčice,kao i za Juliju,Anak,Maki79,i ostatak naše ekipe.
Mi smo jučerašnji dan proveli u dragom nam Beogradu.Bila sam na Institutu na kontroli,ali kako je krenulo-dobro je da smo obavili...
Naime,u 9:15h ujutru-a u 11h imam zakazano,javlja mi sms-om dr Jeremić da me profesorka neće moći primiti,jer neće biti tu...
a mi spremni,samo da krenemo...ja provrištim,u momentu!
Pošaljem sms da sam ja uzela dan na poslu,i da sam već na putu,i da ću doći,pa nek nađu nekog da mi protumači nalaze pre mesec dana date...
stiže sms-dođite što pre ,profesorka će biti tu do 11h.
Već pretpostavljate scenarijo...kače se krila na našu lađu,i za sat vremena sam bila na Kliničkom Laughing
iako sam stigla pre 11,ipak sam čekala neki minut preko,jer je prof.izašla da ispita nekog studenta...što mi naša Đole reče: idi ti da ga ispitaš i završiš na brzinu...e Đole,da sam ga ja ispitivala,duže bi trajalo lol!
prima me,pogledamo nalaze,i prvo se isprepadam nalazima reproduktivnih,da vam ne kačim vrednosti E2 od hiljadu i nešto,FSH od 15 i tome slično,setih se dana ciklusa kad sam davala krv-10.dan ciklusa,i bude mi lakše Laughing
masna sam,ali to sam i znala lol!
neke 2 vrste holesterola su malo iznad granice,a neki treći je o.k. trigliceridi su dobri.Da! reče mi da mi je SHBG malo niži...recite mi koji je to hormon? on mi je 28,4,a ref. su : 18-87...
jetra u redu, štitna-već sam napisala,sad je TSH uredu,ali i dalje eutyrox sa malo izmenjenim režimom-pisala na temi za to,i pijem glukophage 2x 1000 mg,zbog izražene insulinemije.
Dakle,režimom ishrane sam uspela dosad neka 4kg skinuti,ali nalaz insulinemije skoro isti kao iz avgusta...pre izmenjenog režima ishrane.
Bubrezi uredu,kao i oni proteini i tako to.
To je moj izveštaj sa kontrole.
Ako me pitate šta sad...sad odmaram od igle,pijem i hranim se zdravo,volimo se,idemo na sport,šetnje i večernje izlaske...uživamo u životu,planiramo Kopaonik,i tražimo jakne da obnovimo. Very Happy
ako nam se "omakne" trudnoća,bićemo najsrećniji na svetu Very Happy
Danas smo posle doručka zapalili za S. Mitrovicu,na kafu i limunadu...divno se proveli,čvareći se na suncu neka 2 sata.
Posle došli kući,ja imala čas,pa sport,i već sam za krpe lol!
Vas ljubim i stiskam uz sebe Korak po korak na putu do bete + - Page 5 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 14/11/2010, 10:08

Jutro koracajuce cure!
Pari bravo za 4 kg dole!Svidjaju mi se tvoji planovi,odmor,uzivanje u zivotu ....moze tu svašta nešto lepo da se desi Wink

Gde ste se zagubile cure?

d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 14/11/2010, 10:13

evo ,čekajući podgovor od vas,malo sam istraživala o sex hormone-binding globulin (SHBG), i našla :
Conditions with low SHBG include polycystic ovary syndrome, diabetes, and hypothyroidism.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 14/11/2010, 15:21

Pari, nisam cula a ni radila taj hormon, uvek saznas i naucis nesto novo. Sjajno je sto ste ipak stigli kod dr, vec sam se najezila da ce otici...
samo napred u ostvarivanju plana likeit

mi se spremamo na slavski rucak, bar necu da kuvam lol!

Pari, moracu ovo sto si napisla da procitam mojoj mami, ubi me u pojam od kritikovanja i bas mi je pokvarila dan. od mm kog sam izabrala do posla, prijatelja idt....jooooj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anna 14/11/2010, 16:14

Devojke drage Korak po korak na putu do bete + - Page 5 692299 .
I ja polako koračam, putem analiza...
Pisala sam na imunologiji, pošto sam se u dotičnu upustila, ali iskopiraću i ovde čisto da vas uputim u moje stanje Very Happy
Problemčić izgleda postoji, ne znam da li da se radujem ili da plačem Rolling Eyes Analize sam radila u KCS, odeljenje za internu medicinu.
Svašta nešto mi je odrađeno, pola toga ni ne znam šta znači. U svakom slučaju pregled krvi - biohemija, klasična krvna slika sve skoro pa savršeno i holesteroli i trigliceridi, leukociti, sve ok!
E sad koagulacija: aPTT, PT, INR, fibrinogen, prot. C, prot. S, antitrombin i LA1 su ok.
Ali mi je LA2 ispod granice (26, a ref 28.1-33.1s) i LUPUS R povišen (1.48, a ref 1.15-1.31s).
Antikardiolipinska at su mi ok.
Dala sam krv i za genetiku za protrombin II i Faktor V Leiden. Čekam rezultate, biće valjda u naredne dve nedelje.
Za ove LA2 i Lupus R rekoše mi da nije dobro, naravno govore o antifosfolipidnom sindromu, međutim dijagnoza se ne postavlja odmah, već moram još dva puta da radim analize (na mesec dana), pa ako oba puta bude ista situacija, onda je to to.
Znači u januaru ću otprilike znati imam li APS ili ne. Shodno tome biće i terapija.
Radila sam još i anti TPO (Anti Mc-Ab) i to mi je ok. Sa UZ-om štitne koji sam, igrom slučaja, odradila proletos i sa hormonima štitne koji su mi uvek bili ok, mislim da sam štitnu ispregledala.
OGTT sam takođe odradila i o tome pisala na temi. Sve u svemu ok, bar ne ništa strašno, malo mi skače šećer od stresa, ali regulisaćemo...
Čeka me još kariotip...
U sredu imam zakazan godišnji detaljni pregled kod ginekologa + UZ dojki. A planiram proveriti ponovo i hormonski status sa narednim ciklusom.
Valjda je dovoljno za mesec novembar Very Happy
Ljubim vas!
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 14/11/2010, 17:05

anna jeste dovoljno je! Very Happy
ja jesam od onih sto hoce sad i odmah sve ali ti si bas dosta toga odradila! bravo! samo tako nastavi i doci ce rezultat! ja pratim i drzim fige!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 14/11/2010, 18:12

Anna, ostala sam bez teksta, koliko ispitivanja i analiza affraid
Ali napred scuro drzim ti fige
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 14/11/2010, 18:49

cici ::

Pari, moracu ovo sto si napisla da procitam mojoj mami, ubi me u pojam od kritikovanja i bas mi je pokvarila dan. od mm kog sam izabrala do posla, prijatelja idt....jooooj
a zašto te mama kritikuje,Cici?
Anči,super napreduješ,i ti si upala u to naše kolo lol! ,je li Cici? Very Happy dakle,za 2 meseca ćeš otprilike,ili zasigurno znati,ima li nečega ili ne.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 14/11/2010, 20:21

Jaoj,devojke,zaista vam drzim fige!!!I ja sam reagovala kao sneza,jer nisam radila ni pola svega toga,ali valjda zato sto imam nekih vec poznatih otezavajucih dg,pa se "tesim" da je sterilitet zbog toga i da nemam nista drugo Rolling Eyes ....mislim da bi jos nesto stvaaarno vec bilo previse!
Od sveg srca navijam najjace za sve korake igracice
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 14/11/2010, 21:43

Pari, primamo je u nase kolo Very Happy ! naravno Wink
Anna, svaka ti cast ! za sada se raduj, mozda si nasla uzrok. uvek ima vremena za plakanje! evo, ja cekam sa nestrpljenjem decembar za potvrdu APS-a.
za sve ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 14/11/2010, 22:22

cici ::Pari, primamo je u nase kolo Very Happy ! naravno Wink
Very Happy Korak po korak na putu do bete + - Page 5 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 15/11/2010, 08:40

Cure usne
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 15/11/2010, 09:02

devojke dobro jutro sve vas Korak po korak na putu do bete + - Page 5 692299
odoh na pregled kod interniste...
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/11/2010, 10:28

Ništa jutros ne završih u labu. Preko 200 predatih knjižica, rade peške, sistem im pao. A i sestra mi rekla da sam zakasnila, da moram da dodjem u pola sedam. A ja 14 sati ništa jela ni pila nisam, mada neće da škodi da isto ponovim i danas, s obzirom na moje naslage oko stomaka!

Cmokići za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 15/11/2010, 14:21

Evo mene, i po običaju, sa lošim vestima No
Danas je trebalo da krenem sa estrofemom ali još uvek nisam-pogađate,rezultati nisu dobri No Dokle više c
Nemam više snage za borbu sa vetrenjačama...
E2 je dobar 33,39,endo dobar linijski,desni jajnik dobar,ali zato levi ima dve ciste 4,5x3,2 i 3,3x2,5 fd
Čula se sa Jevremovom i oni rekli da ne krećem sa estrofemom dok se dr Milica ne konsultuje sa profesorom da vidimo šta dalje tuga
Očekujem njen poziv večeras posle 18h b
Danas sam fd pa mi oprostite što ne mogu da vas čitam,ali biće vremena d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 15/11/2010, 14:39

Ohhh, bebko, imas svako pravo da budes fd . Nemam iskustva sa cistama, ne znam sta da te savjetujem u vezi njih. Nadam se da ce dr Milica i profesor naci rjesenje. Svjesna sam koliko jakih emocija ide u sve ovo. v
zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 15/11/2010, 14:52

Bebko zagrljaj cekamo 6h i nadamo se nekom zadovoljavajucem odgovoru...
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 15/11/2010, 14:54

Uh Bebko pa oklen sad te dve ciste borba
Nadam se da ce biti nekog resenja ,mozda punkcija....
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 15/11/2010, 14:55

Bebko, stalno nesto ide uz dlaku.... Nadam se da ce se Milica javiti sa dobrim vestima.

Vasar, gresim ili sutra imas razgovor kod dr Kopitovic?
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu