KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 12:34

Devojke, hvala sto navijate :)
I ja se nadam jednom ali vrednom .

Nego, Heart , pa jel' moguce to? Dokle pametovanje? Sta nju briga da li ces ti na laparo i histero. Pa isto ce ti i Kopitovicka preporuciti, oni to preporucuju posle druge neuspele. O Boze, mogu da zamislim kako si se osecala u tom trenutku. Sta bre ona zna o tvojim osecanjima i zeljama ! Mad
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 8/12/2010, 15:45

heart84 ::
E zatim mi je predlozila da odem kod neke dr Kopitovic mislim da se tako preziva da malo popricam sa njom, i neku kliniku Sretenovic, nikad cula Shocked
Nista nisi propustila, jos bolje, imala si srece Very Happy
Ja sam izgubila par godina kod Sretenovica i od stresa usled HSG-a (radila kod njih) bez anestezije, koji je bio jako bolan zaradila hipertireozu. Nemam nista lepo da kazem... Oni su za "proste slucajeve", tj. za one koji to mogu i sami... Dve-tri godine sam ja kod njih iz meseca u mesec radila folikulometrije, a da nikada nisu potrazili da uradim hormone... jedino su mi stalno radili briseve koji su uvek bili ok Mad
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 8/12/2010, 16:13

Jos malo i krecem na embrio transfer ako mi se oplodila koja jajna celija od 4 koje su izvadili... bas mi je frka... veca nego pred aspiraciju... Rekli su mi iz Jevremove da ponesem Utrogestan i uopste se ne mogu setiti da li trebam jos nesto poneti...jel zna neko?
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/12/2010, 16:21

Deni, bravo, bravo. Prošli smo kod isto. To je najduže vreme u mom životu, koliko im je trebalo da kažu ima stanica u tom jednom jedinom folikulu. I taj osećaj sreće. Znam da će tebi sve završiti lepo i srećno, to ti od srca želim.
Bol jeste podnošljiva, ali nije zanemariva, pogotovo što oni nisu baš nežni (još jednom što se toga tiče od srca najtoplije preporučujem Centar za humanu reprodukciju u Zenici, dr. Čehić.). Nismo uspeli, ali mislim da je bila moja greška, beta mi je bila veća od 140 na prvom vađenju, ali to se kod nas u Domu zdravlja i ne smatra baš nekom pa su mi savetovali da ne ležim, da se ne čuvam, da ode sa ciklusom c A ja glupača poslušala.
I išli iz prirodnog ciklusa, imala folikula kao u priči sa 3 menopura, izvadili 2 vodeća oba se oplodila, sve skoro bezbolno.....Uglavnom, biće bolje. Jednom. Sada ću videti u pon.na kontroli šta kaže moja dr. za ovu agoniju od 30 injekcija i slabom reakcijom, njihom grubošću od koje dole imam vidljive modrice, bolovima u stomaku, pritisku koji nikako da se stabilizuje, mučnini i sl.
Onda, ako Bog da, godinu pauze (ako izdržim), pa nazad na prirodne kod mog dr. U međuvremenu smo odlučili na proleće uzeti te neke kapi od Dušana O. pa sex Ko zna Wink
Heart, draga, Rolling Eyes Nadam se da će kanadska zima učiniti da se dobro zagrejete, pa ko zna i to Wink Wink Wink likeit srca1 vođenje ljubavi
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/12/2010, 16:21

Jecaneco, ne treba ti ništa osim utrogestana u Jevremovoj.
Srećno, nadam se da ćeš uspeti. yes roda radost
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 16:29

Jecaneco, nemoj da brines, pa ti sad ides po tvoju decicu, budi pozitivna Very Happy
Da se nisu oplodile , ne bi ni isla na et. Samo utrogestan ponesi, reci mi jesi li ga pila ovih dana?

Anak, razumes srca Sreca je bila, kao sto ce biti i kad odem po embrioncic igra

Zao mi je sto ti je tako ispalo, ali sad imas vise iskustva, ne daj se cmoka
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 8/12/2010, 16:38

O.K. Hvala vam Ana i Deni ljubav
Neznam ja da li se sta oplodilo,to ce mi reci kad dodjem tamo,telefonom nista ne govore...
Utrogestan pijem od aspiracije 6kom dnevno i to mi je najgore u celom ovom postupku,grozno se osecam od njega,sve mi je neka slabost i samo spavam... inekcije su mi bile super u odnosu na ovo...
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 16:42

E bas vala, utrogestan ubija. Ja danas popih dva komada, zakucala u krevetu spavala, pa ustala, ko pijana. Uzas jedan. Sad treba da popijem novu turu a ne mili mi se. Meni utrogestan na sve to zatvori i apetit. Sve mi se gadi, joj mogu da zamislim tek kakva cu trudnica biti.
Nisam znala da oni ne javljaju telefonom koliko se oplodilo. To mi je bas cudno. Mislim , ides a neizvesnost te ubija. Ali, izdrzi duso, bice tu decice igracice
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 8/12/2010, 17:02

Trudim se biti pozitivna ali svakakve misli mi prolaze kroz glavu...
Sta bude bice i ja tu ne mogu nista promeniti...
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/12/2010, 17:26

[quote="kristina33"]
Nista nisi propustila, jos bolje, imala si srece Very Happy

Pa i predpostavila sam da je tako, ne bi ni isla tamo, ovi u domu zdravlja doktori se mnogo prave nesto pametni, sve znaju sta ne treba da se radi, a kad ih pitas da ti daju neki pametan predlog onda lupe pa ostanu zivi ili jednostavno samo cute, sta ti radis Kristina jel razmisljas o novom postupku, gde ces i sta ces poljubac

Anak draga pa kako ne pomazu ni fensi cizmice? Very Happy Sta kazes da cekas godinu dana, nema toliko cekanja, jos malo se opusti pa posle novaka razmisljaj o prirodnom IVF poljubac

Jeconeco navijam da sve prodje kako treba navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/12/2010, 17:50

Deni i Jeconeco, zanima sto pijete utrogestan, sto ga nestavljate vaginalno, jel su vam tako rekli u Jevremovoj, ja sam ga do sada uvek stavljala vaginalno, mozda sam samo par puta pila i bilo mi je strasno muka.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 8/12/2010, 17:53

U Jevremovoj od aspiracije do et-a se pije utrogestan,a od et-a ide vaginalno yes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/12/2010, 17:58

Vidis ti to zbunjen
Hvala bebko na informacijama
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 8/12/2010, 18:37

Jecaneco, tačno je da ne govore broj oplođenih embriona, ali čim su ti rekli da poneseš utrić, ne brini se, sve je o.k. Joj blago tebi, ja još očekujem poziv, kao na iglama sam.
I ja imam isti problem sa utrogestanom, ali sam olakšala sebi jer ga popijem rano ujutru i nastavim da spavam, pa ne osećam tegobe. Popodne mi je frka, ali tu onda odvalim sat-dva, a uveče opet popijem pred spavanje pa ništa ne osetim. Razmak mi je po 8h
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 20:08

I ja pravim razmak na 8 sati, mada mi stvarno ne odgovara. Imam utisak da mi se zeludac podigao.
Nego, imam bolove u ledjima i plecki (verovatno sam stegla sve misice juce na aspiraciji). Na otpustnoj listi pise da mogu da popijem paracetamol, ali ja bih radije naproxen da bi ovi bolovi prosli. Sta mislite , da li smem popiti naproxen?
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 8/12/2010, 20:21

MA RKNI GA DOK NISI VRATILA JEDINCA...
ups,slova,izvin'te.
i u Genesisu se od aspiracije do transfera pije utro,a posle vaginalno.Mnogo je lakše vaginalno-ali onim devojkama,mešu kojima sam i ja-nizak pritisak...
Racili?Jesu li se javili? Jesi li poukidala svoje aktivnosti? Bensedin?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 8/12/2010, 20:34

Mene je rano jutros probudila mucnina i vrtoglavica,ja sam odmah pomislila da je od utrogestana sve mi glupo da pitam, da ne bude da umisljam svasta nesto sto bih volela (ja ga vaginalno stavljam) sreca
Deni, Jeco, Racili i ostale zenice drage puno puno srece vam zelim i da vam se ostvari ono sto zelite vv vv vv
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/12/2010, 21:31

Deni osmeh srce
Heart, fanatik si ti strašni, mm umire od smeha, kaže ne daš mu šansu za vođenje ljubavi , a on toga jadničak zeljan zagrljaj . Ali nema kod tebe odmora, evo pijemo kaficu i smejemo se, opet sam zgrešila, sad se vratila sa posla mokrih nogu, j.....š fensi čizmice. Jest da su gumenjaci, ali ništa, sutra nazad na kožne štikloze, naravno opet fensi, pa kad su mi već mokre noge, da znam i zašto. Wink
Curke, ja nisam pila utrogestan posle aspiracije, meni rekli nema potrebe. A posle sam ga stavljala vaginalno, sa preporukom da min. pola sata držim noge što više u vazduhu.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/12/2010, 21:34

[quote="anak"]
Heart, fanatik si ti strašni, mm umire od smeha, kaže ne daš mu šansu za vođenje ljubavi , a on toga jadničak zeljan zagrljaj .

Nije da mu ne dam, nego Anak nije to vise prirodno u modi Very Happy Very Happy Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 21:36

Anak, pa jel' moguce da gumenjaci propuste??

Sad me zvali iz Jevremove , transfer sutra u 15h.

Dragana, ne bi trebalo da ti bude toliko lose od utrogestana vaginalno. Ali, videla si upustvo, tako da je sve moguce. Ukoliko bas ne mozes da izdrzis javi se svom dr, mozda ti da nesto drugo sto ces lakse podnositi.
Aaaaa, mozda je i nesto sto bi volela Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 8/12/2010, 21:37

Deni ::

Sad me zvali iz Jevremove , transfer sutra u 15h.

Nek vas Bog čuva sutra,i sutrašnji dan,sv.Alimpije bude vaš zaštitnik! Korak po korak na putu do bete + - Page 22 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 21:43

Hvala Pari, amin.
cmoka
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 8/12/2010, 21:44

Deni ::Hvala Pari, amin.
Korak po korak na putu do bete + - Page 22 191975
lol! blesačo jedna blesava...a ja se baš unela!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 8/12/2010, 21:46

Deni ::Anak, pa jel' moguce da gumenjaci propuste??

Sad me zvali iz Jevremove , transfer sutra u 15h.
Hi, hi, iz ove prve recenice zakljucih da je neka ostala trudna i pored kondoma! Laughing
Deni, divne vijesti za tvoje mezimche, navijam da se ugnijezdi kod mamice kako se pozeljeti moze. radost beba radost
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 21:49

mali pariz ::
Deni ::Hvala Pari, amin.
Korak po korak na putu do bete + - Page 22 191975
lol! blesačo jedna blesava...a ja se baš unela!

Ma ti si blesaca, bas sam bila ozbiljna Very Happy

Shiz, thanx :)) Dobra fora za gumenjake :))

Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu