KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a

+10
Bokicalepotica
Sami
Dacaa
MARA
Deni
Milijana
Orline
vašar
dr mali pariz
lakiv
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a - Page 2 Empty Re: Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a

Počalji od JELENAR 9/11/2012, 22:01

ja nisam ni osetila,radi se pod anestezijom :) tako da se opusti
JELENAR
JELENAR

Broj poruka : 39
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a - Page 2 Empty Re: Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a

Počalji od Enigma034 9/11/2012, 23:17

Danas sam lezala u bolnici u Kg-u i radili su mi hormone..Rezultate jos uvek ne znam.Tamo sam upoznala jednu zenu kojoj je danas radjen HSG i rekla mi je da joj nisu dali anesteziju i da ju je strasno bolelo....Samo su joj pre toga dali Injekciju diklofena nista vise... Mene ceka HSG u sredu,jaoj ziva nisam,sva sam se prepala..
Enigma034
Enigma034

Broj poruka : 19
Godina : 38
Location : Batocina
Datum upisa : 31.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a - Page 2 Empty Re: Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a

Počalji od Enigma034 14/11/2012, 17:24

Radila sam HSG danas...Radjeno mi je bez anestezije i mogu da priznam nije bas prijatno,mene je bar mnogo bolelo....Odlezala sam par sati a kasnije otisla kuci. Na svu srecu Kanali su super prohodni,tako da mi je doktorka savetovala da odmah krenemo da radimo na bebi..Ne bih bas rekla da bih to uradila ovog momenta...Nema sanse...Sacekacu da prodje par dana....
Enigma034
Enigma034

Broj poruka : 19
Godina : 38
Location : Batocina
Datum upisa : 31.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a - Page 2 Empty Re: Da li smemo imati odnose odmah nakon hsg - a

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu