KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mala velika pitanja oko usvajanja

+38
Sara
era
lilymar
Maman
nena beba
nina :)
mafind
kasia
maus
bebko
JAmajka
Milijana
kristina33
Cupava
catherine290505
HappyGirl
lena
dr mali pariz
ciklama
Orline
ŽenoLina
Marija86
bak
anna
loki11
Deni
Srecica
BiKsi :)
caci
tuli
jecab
NINA1
Yvonne
Tinche
Struzzo
cufta
djole42
Simona
42 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od JAmajka 7/10/2010, 22:52

Struzzo,drago mi je zbog tebe.Držim ti fige i želim da nas što pre obraduješ lepim vestima.SREĆNO!
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Struzzo 8/10/2010, 15:23

Joj, drage moje, kako ste me raznežile...tek sad sam uzbuđena... b
zagrljaj
Razgovor je sledeće sedmice. U pitanju je dečak, 1,5 godinu star (Ovan u horoskopu, a nas dvoje Strelci, juhu, znači igranka bez prestanka
igra ), psihofizički zdrav...i to je to...toliko rekla teta koja me je zvala, ostalo ćemo saznati na razgovoru.
Da, tek sad ne spavam...uzbuđenje+trema+nestrpljenje...ma čudo...
Bilo bi više nego fenomenalno ako bi sve bilo OK i izabrali baš nas...ne, ne mogu ni da zamislim...to bi značilo da bih za koju nedelju ZAISTA postala mama... Very Happy
Da, Nina...i ja sam oduševljena pričom! Very Happy likeit
Paris...i MM je uzbuđen ali se folira kako nije ili nije koliko sam ja...on je inače takav...deluje i trudi se da bude mrgud, a u stvari je teški emotivac...

Hvala vam mile moje na podršci...puno mi znači...
I javljam vam naravno sve...

poljubac

P.S. Simona, izvini što sam greškom napisala vest o pozivu na ovoj temi... Embarassed usne
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od dr mali pariz 8/10/2010, 15:35

Strule,mali mačak od 1,5...joj sa ručicama i nožicama,tapa tapa tapa naočare
a okete,neke veike,pretpostavljam...
Ne znam,ja se već zaljubila...
nego,kapiram iz tvojih reči da oni nekoliko parova zovu za to dete?
Uh...to bi me ždralo,a negde u sebi bih mislila da je on ipak moj...
mali ovan-tvrdoglavko i dika Very Happy
jedva čekam iduću nedelju...hoćete li ga i videti tad? osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od caci 8/10/2010, 16:00

Zelim vam svu srecu ovog sveta i da tom decaku VI budete MAMA i TATA jer su vas odabrali. b b b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od djole42 8/10/2010, 16:09

Strule ,ja mu vec zamisljam kosicu,oke,rucice.....sto kaze Pari,ja se vec zaljubila.....
Nadam se i molim se da uskoro drzis malog zvrka u rukama!
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od lena 8/10/2010, 16:16

Jedva cekam da cujem vesti! I mislim na vas!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Struzzo 8/10/2010, 16:34

mali pariz ::kapiram iz tvojih reči da oni nekoliko parova zovu za to dete?
...hoćete li ga i videti tad? osmeh srce

Da, Paris, nažalost, ima mnogo parova usvojitelja, a malo dece koja su poželjna za usvajanje (zdrava i mala deca)...tako da oni pozovu na razgovor desetak parova... Rolling Eyes
I ja ga već zamišljam...
Na prvom razgovoru ne možeš da vidiš dete ali sam čula da ti u komisiji umeju da pokažu njegovu fotografiju. Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od dr mali pariz 8/10/2010, 18:31

Drž'te se ,i verujte da ste vi PRAVI PAR za to dete...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Simona 8/10/2010, 19:40

Struzzo,
navijam, navijam igracice igracice igracice igracice igracice

Nema veze sto se teme tice, toliko pozitivne energije nam je donela ova vest, a nadam se da cemo tek da se radujemo sledece nedelje :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od bebko 9/10/2010, 07:23

Strozzo,bravo za intuiciju i poziv osmeh srce
Navijam da taj prvi razgovor bude i poslednji i da mališa bude vaš...
Vidiš kako je bilo kod Nine i kod Jece...
LJubim te
zagrljaj
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od maus 9/10/2010, 08:16

Strule sad ugrabih vremena da se javim ovde. Radujem se sa vama i navijam da bas vas dvoje budete mama i tata tom deckicu. ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Yvonne 9/10/2010, 09:51

Struzzo, samo da ti kazem da sam i ja strelac, pa prema tome, mozes da ocekujes jednog ovakvog radost

Dakle naspavaj se sad, jerbo posle - nema budenje  b
Yvonne
Yvonne

Broj poruka : 213
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Struzzo 9/10/2010, 10:24

I ti si Strelac kao ja, Yvonne... osmeh srce Nanjušile smo se... lol!
Kad je tebi rođendan, draga?
Znam, znam, nikad dosadno... Razz Laughing
Nego, reci mi...kad ste vi išli na razgovor za Sunđerka...jeste li vi bili jedini izabrani par ili je bio neki uži izbor od njih par? Da se pripremim na vreme i smislim sredstva kako da eliminišem konkurenciju... Razz lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Simona 9/10/2010, 13:16

Struzzo,
ja sam negde procitala da zovu sest parova a kod tebe procitah deset... Jesu li vama tako rekli ili to zavisi pa nekad moze da bude manje ili vise? Sinoc muz poceo da pesimistici upravo zbog toga, ako je deset pa nas nikad nece izabrati... Mada ova vest od jutros koju je napisala Jeca meni je ulila i novi optimizam, a i njemu... Valjda nasa deca cekaju bas nas i sudbina zna sta radi...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od kasia 9/10/2010, 14:44

Sruzzo ja sad tek stigoh da vidim da ste pozvani na razgovor...pa me uhvatila trema Laughing ...kako li je tek vama?
Drzim pesnice od srca da bude prvo pa musko...jos ovnic...eto igranke!

zagrljaj
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Struzzo 9/10/2010, 17:51

Simona, nigde nije tačno određen broj parova...ljudi u Centru gde se nalazi dete za usvojenje dobiju listu parova iz Registra koji se uklapaju u određeni profil...i sad, kao što rekoh, ako je dete malo, zdravo i bele puti, da budemo iskreni, to svi usvojitelji žele i oni sa 20, 30 i 40 godina, a takva su deca retka, pa zamisli koliko im kompjuter može izbaciti parova... Rolling Eyes Shocked Kapiram da ne pozovu sve, ali sigurno ih ima...na kraju, nebitno da li ima još 6, 10 ili 15 parova na razgovorima ako izaberu baš nas, zar ne... Very Happy
Kajsice, hvala... cmoka
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od djole42 9/10/2010, 18:56

Strule ja verujem da ste vi taj izabrani i molim se i navijam od srca molitva zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od BiKsi :) 9/10/2010, 20:11

Čuj, a možda su neki parovi već videli to dete pa im nije odgovaralo, pa se možda broj parova sužava! Very Happy Samo da bude ljubav na prvi pogled i da je onda vaš, od srca vam želim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Struzzo 9/10/2010, 21:18

Eh, drage, kakva podrška.... grljenje
Po pravilu, na prvom razgovoru ne možete da vidite dete, već taj prvi razgovor služi da saznate nešto više o detetu, njegovom poreklu, trenutnom stanju i šta vas već zanima, kao i da se oni u tom Centru upoznaju sa vama (jer i oni, kao mi o detetu, imaju šture podatke o nama) i to je to. Kako su meni objasnili, ako im se svidimo, zvaće nas, pa će usledeti famozan susret sa bebe
E, sad...Jecab je imala sreće pa su tete iz Đurđininog centra bile vrlo fine i predusretljive i pošto je u pitanju grad vrlo udaljen od Jecinog mesta, a oni nisu imali neku Đininu fotku, napravili su izuzetak i predložili im da je vide. Ja mislim da su se Jeca i NJM njima svideli pa je to tako išlo, malo van regularne procedure...i pretpostvaljam da nekad i oni iz prve shvate da je određeni par za određeno dete... Very Happy
Uglavnom...spremna je i nestrpljiva vaša Struzzita...ako bude to to...joj, mojoj sreći nema kraja...ako ne, biće još poziva, nadam se....
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Yvonne 9/10/2010, 22:07

Koleginice Strelice, baci pogled na vrh strane, imas PP Wink
Yvonne
Yvonne

Broj poruka : 213
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od JAmajka 9/10/2010, 23:20

Struzzo,i ja,kao i Simona mislim da sve nas strpljivo čekaju "naša"deca,zato,samo hrabro.Bez obzira koliko parova pozovu,ti veruj da ste baš vi pravi roditelji za tog malog anđelka.Želim ti da on što pre dođe kod vas.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Simona 22/10/2010, 16:53

Struzzo,
ima li nekih novosti?

Mi jos nismo krenuli, muz se u medjuvremenu prijavio na nas stan, prijavio se na biro tako da resismo te dve stvari koje smo cekali. Ali sad krecimo pa muku mucimo sa majstorima no cim zavrsimo radove krecemo...

Jedva cekam d d d

U medjuvremenu sam gledala od dokumentacije sta nam treba, nesto znam gde da trazim a nesto pojma nemam pa ako nekoj od vas ne bude tesko da mi kaze u kojoj ustanovi se to pribavlja...

Uverenje o materijalnoj/stambenoj situaciji
Uverenje da lice nije liseno roditeljskog prava
Uverenje da lice nije liseno poslovne sposobnosti
Uverenje da nije pod istragom i da nije osudjivano - ovo mi je bilo prilicno jasno da je u mupu ali neka osoba kod koje sam se raspitivala tvrdi da se vadi u palati pravde pa sad ni za to vise nisam sigurna...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od anna 22/10/2010, 17:21

Simona ::Uverenje da nije pod istragom i da nije osudjivano - ovo mi je bilo prilicno jasno da je u mupu ali neka osoba kod koje sam se raspitivala tvrdi da se vadi u palati pravde pa sad ni za to vise nisam sigurna...
Ovo jedino znam, da vadi se u palati pravde.
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Simona 22/10/2010, 17:27

Hvala Anna :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Cupava 22/10/2010, 17:48

Streliciiiiiceeeee, ja dosla da vidim ima l' kakijeh novosti?
Obzirom da su nam pripreme, pa i sami postupci VTO-a toliko trajali, pretpostavljam dani postupci usvajanja ne spadaju u 'brze pruge'...al' strpljenja imamo na pretek, bar mi koji smo u ovoj prici.
Strelicice, cekamo da se vas postupak okonca, pa da krenemo i mi.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mala velika pitanja oko usvajanja - Page 5 Empty Re: Mala velika pitanja oko usvajanja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu