KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 24/11/2010, 22:08

Ura! Ura! Ura! bravo bravo bravo

Hvala devojke, divne ste usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nena 25/11/2010, 20:38

Gaga, još jedno pitanje za tebe, da li moram sutra doktoru nešto da napomenem u vezi uputa za komisiju, čisto te pitam da bi sve bilo kako treba. Da li treba nešto posebno da napiše, da li postoji neki poseban obrazac? I za uput za UZ isto pitanje.
Joja jesi li išla u socijalno, kad planiraš da ideš?
Gaga ti nam drži fige da prođemo srcasti poljupci
nena
nena

Broj poruka : 8
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 25/11/2010, 21:23

Doktor zna sta treba da ti napise na uputu: da je za VTO, uput je za GAK NS,...
Nista se ne brini, od dr. Tabsa zena radi u Betaniji tako da nemas problema, zna on sta radi i poslusaj ga sta god ti kaze da treba da uradis i kazes na komisiji. Jedino ga pitaj za uput za UZ jer meni nije trebao jer smo se opredelili za Betaniju a i ako ti bude trebao to ce ti trebati tek kad budes isla u Betaniju. Za Socijalno samo nosis uput za komisjiju u Betaniji koji oni overavaju. (al' sam zakomplikovala sa objasnjavanjem  b)

Naravno da vam drzim fige i obavezno javite sta ste uradile! cveće

Ja sutra zakazujem pregled kod ginekologa, treba da uradim vaginalni sekret, bakterioloski i u ponedeljak ili utorak idem da vadim krv. Sreca pa mi dosta nalaza priznaju, ne moram opet da ih radim. Nadam se da ce sve biti uredno i onda cekam da dobijem (mada se nadam da necu Laughing ), pocinjem da pijem Logest i 9. Decembra idem u Betaniju da mi zakazu jednodnevnu...
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nena 25/11/2010, 21:32

Hvala ti gaga zagrljaj
Javiću šta mi je dr rekao kad bude pregledao sve nalaze, a i tebi držim fige
nena
nena

Broj poruka : 8
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 26/11/2010, 21:38

U ponedeljak u 16:30h vadim VS i uzimam uput za lezanje u Betaniji, u utorak u 7h idem da dam urin i da vadim krv a u 10h vadim bakterioloski bris. I onda cekanje rezultata... b

Pozdravcic... ff
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mlata 27/11/2010, 20:03

Drzim fige da sve dobro prodje i cekamo da nam javis dobre rezultate osmeh srce
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od joja 28/11/2010, 20:51

Gago, mislimo svi na tebe i nadamo se najboljem
joja
joja

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 29/11/2010, 20:22

Uradila sam danas i VS i bakterioloski. Rezultati u petak
A sutra... Zurka!!! Vadjenje krvi... affraid
Jooooj... Nadam se da se necu osramotiti po ko zna koji put... I da necu biti padavicarka Embarassed
Javljam uvece kako sam prosla ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od HappyGirl 29/11/2010, 23:42

Cure mala napomena i molba. Ovo je tema o podacima vezanim za komisiju za besplatnu vto u ns, zato vas molim da se toga i držite i ne zatrpavate temu sa drugim podacima koje nisu vezane za temu. Ako je zatrpamo neće imati smisla u njoj će se teško dolaziti do bitnih informacija. Ukoliko želite i imate potrebu da pitate i pišete o lošem spermogramu, brisevima, hormonima ...to sve možete uraditi na korak po korak do + na pdf vto dnevnici ili na temama predviđenim za to. Sve ono što ne spada u temu će biti obrisano. Hvala na razumevanju i nemojte se ljutiti plizz
Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 30/11/2010, 09:12

Ok Happy! Sorry! Malo smo svi pod utiskom... c
Prebacujem se sa informacijama za jednodnevnu na
https://kutak.forumotion.com/klinike-doktori-apoteke-lekovi-f41/betanija-klinika-za-gin-i-akus-novi-sad-iskustva-t791.htm c
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 2/12/2010, 09:59

Neno Jesi uzela uput? Nadam se da ti je muz uradio sve sto treba. Kad ides na komisiju?

Joja Kakvo je stanje kod tebe?

Mlatice
A ti?

Poljubac za sve usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mlata 2/12/2010, 10:05

U sredu su mi gotovi zadnji nalazi krvi i u cetvrtak predajem papire u RZZO, posle toga cekam poziv radost
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 2/12/2010, 10:10

Jeee!!! Uskoro komisija!!! radost
Ali zasto rezultati krvi?! Ako prodjes komisiju u Socijalnom, na papiru sto ti daju imas napisan broj telefona, nazoves i oni ti zakazu komisiju u Betaniji (uglavnom bude za dve nedelje) pa tek ako prodjes komisiju u Betaniju onda cekas poziv.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mlata 2/12/2010, 10:32

Napisala sam rezultati krvi a mislila sam na HIV,HCV,VDRL Embarassed . To mi je potrebno da kompletiram dokumentaciju za socijalno.
Ja sam ovo radila prosle godine ali sam sve zaboravila . v
Znaci kad predam u Socijalnom odmah se zakazujem u Betaniji?
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 2/12/2010, 11:09

Ja sam posle Socijalnog (petak 15. Okt) otisla u Betaniju da pitam sta dalje da radim i sestra mi je rekla da nazovem tek sledeci petak da zakazem komisiju. Medjutim ja sam nazvala cim sam dosla kuci i rekli su mi da nazovem u ponedeljak. I u ponedljak su mi rekli da dodjem u cetvrtak 28. Okt. na komisiju. Otprilike se ceka dve nedelje.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 13/12/2010, 11:22

Mlato sta je bilo na komiisiji? doktor Jesi bila?

A Joja nam se isto izgubila! Nema je da se javi sta je uradila!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od joja 21/12/2010, 17:32

juhu drugari, nisam se izgubila tu sam i dalje sa vama Very Happy
bila sam na komisiji pre par dana i naravno kao i svugde u drzavnim institucijama , dobila sam odgovor FTJP (fali ti jedan papir) h

ali ne mogu da gresim dusu, komisija je stvarno ok. nama je nekako promaklo da taj test nismo uradili. Cak su nam dali odmah da potpisemo papir za drugostepenu komisiju, da ne bi opet morao i mm da dolazi, i rekli mi da samo donesem taj nalaz koji nam fali.
iskreno ja sam bas prijatno iznenadjena. Valjda sam ocekivala da ce me tamo na lomaci spaljivati Very Happy

Sve u svemu sutra nosim i taj rezultat sto fali. nadam se da nece praviti dodatne probleme
joja
joja

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nena 21/12/2010, 19:00

Joja šta ti je falilo, pitam da ne bih došla u sličnu situaciju kad odem pošto još uvek nisam bila. Ja se nadam da sam prikupila sve što traže, čak je mm išao tamo da uzme njihov spisak potrebne dokumentacije. I znači nisu bili strašni? doktor
nena
nena

Broj poruka : 8
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 21/12/2010, 22:06

Aleluja!!! Pa gde si Jojo! lol!
Sta ti je to falilo? Ti si izgleda ubola drugu smenu, jer ovi sto su bili meni u komisiji bas i nisu bili lepo raspolozeni prema meni! Tj. imali su jako neumesne komentare koji su me malo povredili, ali... Proslo je!
Nego reci ti nama kakvi su ti dalje planovi? Jesi zvala Betaniju?

A Nenice ti nemas zbog cega da se brines, samo nek nalazi budu Ok i prolazis sigurno!

Ljubim vas devojke poljubac
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mlata 22/12/2010, 08:18

Nismo stigli do komisije, zadnji nalaz tj kolposkopija je pokazala prisustvo HVP pa se sve odlaze na par meseci Crying or Very sad
Neno, ja kad sam predavala papire za prvu VTO komisija iz RZZO je bila ok, pregledali su papire nisu imali puno pitanja ni puno zamerki tako da nemoj jos i sa njima da se opterecujes ZIMA4
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 22/12/2010, 17:12

Jao Mlatice! Nadam se da ce se tvoj problem resiti na najbolji moguci nacin. Svrati na "korake" pa tamo mozes pisati o daljim planovima. osmeh srce
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od joja 22/12/2010, 18:04

juhu zene moje drage PROSLA SAM KOMISIJU igra
falio mi je bakterioloski nalaz mm, al na svu srecu ok je bio rezultat.

sta se sad dalje radi? ovi u socijalnom su mi spominjuali neko pismo koje ce mi poslati na adresu al nije mi bas najjasnije sta i kako dalje funkcionise?

Mlatice zamlatice, bas mi je krivo zbog tebe. nadam se da ces uspeti to brzo da sredis i da ti u medjuvremenu nece "isteci" drugi rezultati koji su ok. A koliko taj kolposkopski rezultat utice na uspesnost VTO, jel to toliko bitno?

joja
joja

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 22/12/2010, 21:57

Jojo treba da zoves Betaniju, imas broj na papiru koji su ti dali u Socijalnom da si prosla komisiju. Nazovi, zakazace ti komisiju verovatno za nedelju-dve (praznici ce-mozda bude i tri nedelje). Na komisiju poneses sve rezultate, taj papir sto su ti dali i uput za Betaniju.
Prelistaj predhodne stranice, mislim da ima vec nesto napisano.
Srecno ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 23/12/2010, 10:31

ja sam tek sada svatila da ja treba da pozovem betaniju i da zakazem komisiju.....ja glupaca cekam pismo od njih u kojem ce pisati kada da dodjemo Shocked Shocked
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 23/12/2010, 12:03

19.01 imamo komisiju u 10 sati ujutru likeit likeit
Boze pomozi molitva molitva molitva g g g
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 4 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu