KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 5 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 23/12/2010, 21:27

E Marija, Marija... Pa pisali smo o tome i ranije! Odgovorila sam i Joji na isto pitanje, ko zna mozda se i sretnete na komisiji!
Navijam da sve prodje kako treba igracice
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od viktorija 23/12/2010, 21:43

Marija Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 32796 I ja verovatno 19.1 imam komisiju ako ne uspem nesto da izboksujem za 28.12.... Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 512172
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 23/12/2010, 22:42

sta da vam kazem sludila sam se totalno Shocked
eeee pa devojke vidimo se onda...rekli su mi da se naoruzamo strpljenjem Laughing
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 23/12/2010, 23:19

I nama su to Marija rekli, ali je mm morao i spermogram da preda pa smo otisli u 8:30h, predali uzorak i rekli nam da dodjemo u 11h jer nece nalaz biti pre gotov. Cim smo stigli smo bili na redu. Ali to sve zavisi kolika je guzva taj dan.
Srecno osmeh srce
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 23/12/2010, 23:30

nisu mi nista rekli za spermogram??!!!
mi imamo iz biotesta...a kod kojeg lekara ste bili,da li vam je trazio sve nalaze?
samo su me pitali gde hocemo da radimo i onda je gledala neki spisak i rekla kada da dodjemo...
hvala ti gagax osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 24/12/2010, 07:19

Vama onda nece traziti da ponavljate jer oni priznaju samo spermogram iz Baetanije, Genesisa i Biotesta. Mi smo imali iz Jugolaba pa su nam zato rekli da moramo da ponovimo.

Ja sam dosla na red kod dr. Ireme Bujas (i Artur Bjelica je radio taj dan), pogledala je spermogram, hormone i pitala da li imam uradjen HSG. Posto to nisam imala, poslala me je na jednodnevnu dijagnostiku.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dr mali pariz 24/12/2010, 20:41

Da ,njima je bitno da dr Tabš odradi spermogram sa spermocitogramom,zato te tri ustanove dolaze u obzir.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 20/1/2011, 12:20

Izgleda da doktorica Irena salje na jednodnevnu bas cesto...
Sva sreca pa smo upali kod Bjelice...tj.on je nas ocekivao koliko sam ja primetila Rolling Eyes yes
Recite mi devojke koliko se sad ceka na pismo??
Ako sam dobro razumela cekamo pismo i poziv??
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 20/1/2011, 17:59

Poziv iz Genesisa,a i pismo je stiglo u isti dan-posle 14 dana od komisije,a onda mi je prvi pregled zakazan za 20-tak dana u Genesisu. cmoka
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 20/1/2011, 18:48

Marija kako mislis da vas je ocekivao?
Kako je prosla komisija? Predpostavljam da ste prosli.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 20/1/2011, 19:07

prosli smo gaga.... lol!
ja sam dan pre komisije pozvala kliniku i rekla da imamo komisiju sutra...
onda mi je sestra rekla nista ne brinite,odmah cu javiti doktoru... Rolling Eyes
kada je zavrsio sa nama ustao je i otisao i nije se vratio bar dok smo mi bili tamo...mozda oni imaju neki njihov dogovor Rolling Eyes
nije ni bitno,bitno da smo mi prosli i da krecemo uskoro likeit
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 20/1/2011, 19:17

Ma najbitnije je da ste prosli!
Malo mi je cudno da vas je cekao ako nisi njegov pacijent. Ja sam isto htela da idem kod njega ali sam stigla na red kod Irene. Cula sam dosta preporuka za njega... Kazu da je posle Kopitovicke on najbolji u toj oblasti.
Svu srecu vam zelim i da uspete vv vv vv
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 2/2/2011, 12:47

Devojke zvali su me iz genesisa...
rekli mi sta sve treba da ponesem od papira..ovaj OLK-12 idem u socijalno gde sam isla i na komisiju prvi put???
Idem na salter ili...... osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 2/2/2011, 15:49

A sta su ti tacno rekli? Verovatno treba u Socijalnom da overis uput.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ANY 2/2/2011, 22:10

devojke,koliko se ceka od komisije u socijalnom do komisije u betaniji???
ja u pon idem u socijalno Very Happy

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 2/2/2011, 23:49

ANY ::devojke,koliko se ceka od komisije u socijalnom do komisije u betaniji???
ja u pon idem u socijalno Very Happy
Neko ceka 2 nedelje,neko i mesec dana(kao ja).verovatno zavisi od guzve!Srecno!

Masrija,u socijalnom sve overavas!To je verovatno taj zeleni uput usne
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 3/2/2011, 09:01

ovako sestra Daca je ovako rekla..idem kod ginekologa po uput za stacionarsko lecenje kod mog ginekologa-da li na uputu treba da pise samo to ili i naziv klinike?
rekla mi je da idem u socijalno na Zitni trg i da tamo uzmem obrazak OLK-12... zbunjen zbunjen
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 3/2/2011, 18:10

Any zavisi kolika je guzva u Betaniji. Ja sam cekala dve nedelje a jedna devojka je bila 13. Januara u Socijalnom a Betaniju su joj zakazali za 26. Februar.

Marija, treba da odes kod ginekologa i trazis uput za bolnicko lecenje i doktor ce ti dati sve sta ti treba. Znaju oni. I posle taj uput nosis u Socijalno daoveris. A milsim da je to ustvari taj OLK-12. Obavezno se javi na salter u Socijalnom i oni ce te dalje uputiti.
Srecno osmeh srce
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ANY 3/2/2011, 20:41

gaga,hvala za informacije Very Happy
u pon idem u socijalno,jako sam uzbudjena Very Happy

nadam se da ce sve proci kako treba,onda cu da ih vijam po betaniji c

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 3/2/2011, 21:36

Any, javi kako je proslo. A za Betaniju ce ti dati br. telefona pa ces tako zakazati nista komplikovano. Jedino se naoruzaj stpljenjem kad odes na komisiju u Betaniju. U Socijalnom ne cekas dugo jer te pustaju preko reda
Very Happy (bar su meni tako uradili)
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ANY 4/2/2011, 16:28

ja cu pokusati da zovem mog doktora pa mozda on uspe da mi nesto pogura malo sreca
ako ne,onda cu da cekam,svi su dosli na red pa doci cu i ja Very Happy

ANY

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od cvrle76 14/3/2011, 21:03

devojke, nova sam na forumu! prosli smo drugostepenu komisiju za vto na betaniji. interesuje me dalja procedura. tokom sledece nedelje ocekujemo da nam stigne pozivno pismo. sta dalje? koliko sam uspela da pohvatam, sa pozivnim pismom odlazimo u RZZO na overu, i onda idemo u betaniju na zakazivanje. da li za ovo treba uput od ginekologa iz doma zdravlja? molim za pomoc one koje su u skorije vreme prosle proceduru!!! hvala!! Very Happy
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 15/3/2011, 09:00

Kada dobijes pozivno pismo,ides kod ginekologa po zeleni uput koji overavas u RZZO. P.S.Odgovorila sam ti i na onoj drugoj temi.
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Dacaa 18/4/2011, 14:11

cvrle76 ::
devojke, nova sam na forumu! prosli smo drugostepenu komisiju za vto na betaniji. interesuje me dalja procedura. tokom sledece nedelje ocekujemo da nam stigne pozivno pismo. sta dalje? koliko sam uspela da pohvatam, sa pozivnim pismom odlazimo u RZZO na overu, i onda idemo u betaniju na zakazivanje. da li za ovo treba uput od ginekologa iz doma zdravlja? molim za pomoc one koje su u skorije vreme prosle proceduru!!! hvala!! Very Happy
o super vidim nisam sama!Kazi mi ko te je primio U NS?E mene malo frka hvata mada sve zivo su mi uradili nema dalje...Da li su ti trazili jos nesto dodatno da odradis?poz
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Dacaa 19/4/2011, 16:59

Mi smo danas bili u SR M na komisiji i sve je ok.Salju nas za NS.Sem AMH hormona koji mi je jakkkkoooo visok! Shocked Idem sad da citam malo o tome
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 5 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu