KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 14 od 24 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 28/11/2011, 10:04

Znaci mirka,uspela si...znam da je cekanje najgore ali proci se i to, evo jos malo pa pocetak decembra yes
Malo mi je to cudno,ako ces imati menstruaciju nece ti moci raditi ultrazvuk,ali mozda sada od uzbudjena dobijes ranije pa taman da prodje do ultrazvuka
zagrljaj poljubci zagrljaj
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 28/11/2011, 10:19

Pa nisam odmah skontala,pa da je pitam ali nadam se da nece biti problem.
Mada mi peti dan samo po malo brljavi ako bas moraju neka urade UZ...
Ma dobicu tacno 18-og,pijem cycloproginovu,uvek dobijem u dan!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 28/11/2011, 18:36

Da ponovim i ovde,meni na drugostepenoj nisu radili UZ a nisam primetila da drugim devojkama jesu.Dr. mi je rekla da bi volela da me pogleda pre samog postupka,otprilike 10-11 dana mc.
Mirka,ne znam sto su ti zakazali tek za mesec dana?Da sam na tvom mestu ja bi za nekih nedelju dana otisla i pravila se blesava!Probaj bar malo da skratis ceo postupak!
Pozz!!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 28/11/2011, 20:18

jao pa ne znam kako tako da banem,pogotovo zato sto nisam iz novog sada,sta cu ako me vrate!MM ce reci da nisam normalna :@
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 5/12/2011, 03:39

Pozdravcic drage...pitanjce: Prosla sam obe komisije i sad cekam pismo da li sam trebala negde da javim da sam prosla u Betaniji ili samo cekam sad pisamce? I kad dobijem pismo da li javljam Betaniji ili cekam taj datum pa se tamo pojavim? Mirka sta se desava da li si isla na komisiju u Betaniju?
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 5/12/2011, 05:53

Ninice,
cekas poziv od dr.Branke iz socijalnog,pismo stize kod nje!U pismu stoji datum kada da se javis u Betaniju.
Ovih dana uzmi od izabranog lekara uput za stacionarno lecenje pa kad odes po pismo sidji dole u salu pa ga overi da ne moras dva puta da odlazis kao ja!
Nadam se da sam bila jasna :)
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 5/12/2011, 13:04

Ninice,ja sam jos u dilemi da li da odem u četvrtak na Betaniju,iako su i rekli da dodjem tek 22.decembra...
Sta ti misliš?Jel gledaju datum kad si prosla komisiju u socijalnom,ja se bojim da ne skontaju da sam ih zeznula pa de zapamte tako na pocetku pa da me posle zezaju h
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 5/12/2011, 17:10

sta da radim,da li da idem na komisiju ranije?sta mi vi savetujete,bas sam u nedoumici :@
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 5/12/2011, 19:21

Hvala Labradorka jasna kao dan mila :)
Mirka ja sam bila i sve ok,ako te ko sta pita pravis se luda rekli su ti tad...Ja proslea bez problema...I nisu me nista pitali...:*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 5/12/2011, 19:33

Mirka sto se tice menstruacije, ukoliko budes imala taj dan i ako se dr.odluci da treba uz, uradice jer menstruacija ne smeta, tako da se ne sekiraj.
Ninice, cekas pismo i cim dobijes pismo ides u Betaniju da ti kazu sta dalje odnosno kada poceinjes postupak, ne obaziri se na datum iz pisma, idi cim ga dobijes, datum je okviran najvazniji je ciklus na osnovu kog ce ti reci kada kreces.
Drzim vam fige devojke, samo napred igracice
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 5/12/2011, 19:34

Da li se zakazuje u socijalnom?
Mene zanima da li moj mm treba da vadi briseve, ima ih od proslog puta ali su stariji od 3 meseca. Moja izabrana gin.kaze ne treba mu, vazno je da su bili negativni, a sada su vazni samo moji. da li je to istina?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 5/12/2011, 19:39

Ananana hvala mila na odgovoru a za to nazovi onu tetu u socijalnom veoma je ljubazna i fina objasni celu situaciju i ona ce ti sve reci 021/520-826 nadam se da nece trebati ponovo...:*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 5/12/2011, 21:02

Anana, svi nalazi moraju biti u zakonskom vremenskom okviru, i tvoji i njegovi, tolerišu se samo odstupanja za koji dan. 3-4 dana ako su neki istekli, pustićete, a da je žena divna, to moram priznati, oduševila me, u odnosu na onu prošlu, dr. je divna i saosećajna žena. Pokušaj...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 5/12/2011, 21:16

Hvala drage moje, probacu pa kako bude Wink
c
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 5/12/2011, 21:40

ananana,mislim da ce mu trebati novi brisevi na zalost,jer je to njima jako mucno,moj pozeleni od muke No
.a za dr branku samo reci hvale sunny
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 9/12/2011, 13:59

Medolino cekamo izveštaj sa komisije bravo
Kao što vidite,ja sam odlučila da budem malo strpljiva pa cu na drugostepenu komisiju tek sledeci četvrtak,prosto se sebi divim na strpljivosti nemam reči ali nisam sigurna da ce to dugo trajati ff
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 9/12/2011, 16:50

Evo me,sada sam stigla kuci i samo da vam javim da sam prosla komisiju!!!
Imam samo reci hvale za dr Branku, sve objasni i ima neku posebnu energiju. Milion pitanja sam joj postavila i ona meni kaze pitaj sve sto te zanima,sve cu ti reci jer ja sam ovde zbog vas da vam sve pojasnim..Stvarno je super zena...
Bila sam i na Betaniji i neka sestra mi je rekla da nazovem tek sledeci petak da zakazem komisiju...HM..to mi je dugo mozda budem zvala u ponedeljak..eto toliko... Cmokic osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 9/12/2011, 17:04

super ,a za komisiju zovi slobodno u ponedeljak.ja sam tako prosla u petak socijalno,pa zvala betaniju u ponedeljak osmeh srce
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 9/12/2011, 18:15

Mirka,zvacu u ponedeljak komisiju pa sta bude neka bude.... osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 9/12/2011, 19:16

Bravo medolino bravo
Jel bila guzva? Da li mora da se zakaze prvo kod dr.Branke? Ili samo odem?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 9/12/2011, 19:30

Ananana,nazoves je dan ranije i ona ti onda kaze kada da dodjes.. Ja sam je juce zvala i onda me je pitala da joj izdiktiram sta sam sve vadila od nalaza i rekla mi je da dodjem danas u 13h.. Ona ti pregleda papire i popunis neki papir sto ti da... Jako je ljubazna i prijatna i mozes da je pitas sta god te interesuje... Posle pregleda papira sidjes dole u salter salu,dobijes broj i cekas da te prozovu.. Kada su me prozvali bila sam svega 5 minuta... Jedino sto su mi rekli je da na uput koji sam donela ne treba da pise za rzzo nego za Betaniju za misljenje za vto komisiju.. I pitala me jel imam drugi uput.. Odmah sam se izgubila..ali sam u svojim papirima nasla uput za betaniju napisan jos u oktobru..prihvatili su ga jer pise da je za Betaniju... Eto imam vise srece nego pameti..a ja pre par dana kada sam sredjivala papire htela da bacim taj uput jer ga nisam iskoristila nigde... dobro je da sam ga sacuvala i da ga nisam bacila..Eto sada sam ti ispricala kako je bilo.... I da, nije bilo guzve,bila je neka zena ispred mene,brzo smo prosli,vise cekas u hodniko dok oni to sve otkucaju i overe... osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ananana 9/12/2011, 19:32

Medolino, hvala draga na detaljnom odgovoru ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 9/12/2011, 19:56

Nema na cemu,zato smo tu da jedna drugoj pomognemo. Ako ti bilo sta zatreba pisi mi osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 10/12/2011, 11:32

Bolje je nazovi pre nego sto odes a ja bi preporucila da to bude oko 12 jer se tada guzva poprilicno rascisti dole u salter sali gde idete posle nje!Inace sala radi do 3!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 12/12/2011, 09:27

Evo da vam se javim....zvala sam danas Betaniju da zakazem drugostepenu komisiju i sestra Mira mi rekla da dodjem 10 januara oko 10h affraid
Toliko dugo da cekam..... Mislim da cu ipak otici sledece nedelje,napravicu se luda i reci da su mi ranije zakazali!!! Puno mi je da cekam januar!!!!
Sta me vi savetujete? doktor
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 14 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 24 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu