KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 11 od 29 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći

Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 16/1/2013, 21:54

a kako cete ti i mm kad ti mama stane sa kuvanjem jer dnevno mora biti makar 1 obrok kuvan a ne samo suvo da se jede
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 16/1/2013, 22:05

a nina sta ce tvoj muz sa simonom Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 16/1/2013, 22:17

greska mislila njen muz a napisala po navici skracenicu mm
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od JAmajka 16/1/2013, 22:55

Nina,Nina lol! ,kad mama prestane da kuva,onda će morati Simona.I meni su kuvale mama(blizu stanujemo)i sveki(vikendom).To je bila uživancija za sve.Njih dve su uživale da kuvaju , a tek ja(koja ne volim ni da sam blizu šporeta)...sada je totalno drugačija situacija.Mnogo je teško uskladiti posao,mnogo obaveza i spremanje hrane.A tek kad dobijemo dete...Možda je stvar u boljoj organizaciji.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 16/1/2013, 23:04

verujte da ja nevolim podgrejanu hranu i kad se oladi ako nejedem odma dok je vruca necu je kasnije pogotovo gde je krompir jer nevolim kad se greje cak i jaja kad pecem i ako ne pojedem dok su vruce nema sanse da sve pojedem kad pravim pire ostavim ga na sporetu sa strane da bude vruc dok jedem supu ili nema sanse da okusim ili peceni krompir
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tinche 16/1/2013, 23:37

Nina, pa nije Simona jedina "razmazena" lol!


Sala mala, ali iskreno, u kakvoj smo sada situaciji ja se divim svima vama koje kuvate svaki dan.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 16/1/2013, 23:48

a ko ne voli biti razmazen :) samo sto neko nema mogucnosti da bude razmazan, meni recimo nije ni mama ni svekrva nisu blizu, ali kad mi mama dodje ili ja odem kod nje ona kuva
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 17/1/2013, 00:11

Ma moguce da je bolje da mi neko spremi ali kad sam spremim i kad sednem da jedem bar mi niko nista ne prica i ne nervira i uzivam, Simona ma zena je sigurno zaboravila da joj tvoj muz reko da ne sprema krompir, Dete nije koliko sam razumela stalno s njom tako i da se ne sekiras da li jede isto svaki dan.
Ja nikog ne opterecujem da mi kuva sem mm svekrva mi spremala godinu dana a onda krenula da kuka kako za svakog posebno sprema jedan jede ovo drugi ono i da joj je tesko pa ako ti tesko madam kazi ja sam to samo i cekala sad 4 godine kad nas pozove na rucak obicno su to punjene paprike i sarme jer to svi jedemo ali brzo zavrsimo jer krene sa pitanjima jesu mi lepe sarmice, necete ni da mi pohvalite rucak, ja se mucim da vas ugostim vi ni hvala. Odmah mi presedne, sreca u poslednje vreme nas ne zove i jos bolje
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Simona 17/1/2013, 00:14

I kod mene je slično ovako kako Jamajka kaže, naročito otkako je došao Vilenjak majka i svekrva su se takmičile koja će da pomogne oko ručka, izjavljivale su da im je to zadovoljstvo a ne napor. Sem toga kad smo mm i ja bili mali živeli smo u zajednicama sa babama pa iste te sadašnje babe nisu kuvale pa valjda sad one slično postupaju... Dok smo muž i ja bili sami samo bismo ponekad ručavali kod njih a pretpostavljam da će tako biti i kad Vilenjak krene sa jelom u vrtiću. A ostalo videćemo, nekad ipak i ja skuvam nešto, ranije smo često ručavali po restoranima ali sa troškovima oko Vilenjaka to može sad da bude redje, a nekako za nas ne mora da bude uvek kuvano niti uvek raznovrsno kako mora za dete. Tako da je to onda ipak mnogo opuštenije... A valjda ću i taj diplomski da završim a onda će biti i više vremena. Kod mene se radi uglavnom o tom vremenu naravno i prioritetima, volela bih da mogu sve da postignem ali ako je dan ograničen onda gledam da neke ustupke napravim. Npr idealno bi bilo da je kuća uvek sredjena, veš ispeglan itd ali onda bi bilo mnogo manje vremena za Vilenjaka... Stoga ja pustim da to ne bude baš tako idealno jer smatram da je važnije da ne propustim neko vreme sa detetom. Mada gledam i da ukombinujem npr ja peglam a Vilenjak se igra pored mene i pričamo ili zajedno prostiremo veš. No nije uvek raspoložen za kućne poslove a onda ih i ja ostavim da čekaju neko bolje vreme Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Milijana 17/1/2013, 08:23

Ovde nije tema kuvanje lol!
Simona, izvini, al trazis dlaku u jajetu. Velika stvar, dva dana krompir, nikakav razlog da te nervira sveki. Veruj mi, bez razloga sebi kvaris raspolozenje cvet

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od missile 17/1/2013, 09:08

Simona, ako je ukusno to što vam sveki spremi, to je sve što je važno!!! Jer sad, niko neće da ti ugađa onako kako bi ti sama sebi i svojoj porodici - moja mama u životu neće da posluša moj savet kad nešto sprema za nas, jer mi jedemo drugačiju hranu, prirodniju i manje začinjenu. Ne, ona radi po svome, mi kažemo nema veze, makar je ukusno. Nekad baš i nisam spremna da padnem s nogu da bi bilo po mome. Wink
Tek svekrvu nije briga kako bih ja volela da je nešto spremljeno - pa ona je "mog muža othranila od 4kg mesa, pa mu ništa ne fali, a ja ga sad učim da voli više da jede moju hranu"... Eh...
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od maus 17/1/2013, 09:38

Simona, tvoja sveki bar zove i zeli da vidi unuce i + skuva rucak lol!
Moja npmr nije videla Anu od rodjusa i nije zvala, a zivi od nas nekih 700 metara.
Zove ili dodje kada treba da joj damo pare( nema svoje prihode) i odskakuce u stan.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Simona 17/1/2013, 10:49

Nisam ja ni mislila da je baš to veliki problem, trenutno sam se bila iznervirala pa napisala... a znam da ima gorih od moje svekrve, bilo je i ovde jezovitih primera. Ipak da ne grešim dušu kad su muž i Vilenjak došli ispostavilo se da je bio i grašak, ispoštovala je naše ali spremila i svoje... Pa je upitala Vilenjaka šta hoće a naravno on je rekao pire krompir... A inače je jeo sve i svašta bez nekog reda pa na kraju nisam znala ni treba li da večera ili ne. To je uvek tako kod svekrve ali nije to ona kriva nego muž. On sam spominjala sam da je imao velikih problema sa gastritisom i koječim pre jedno dve godine, a uzmite u obzir da je moj muž mladji osam godina od mene, znači tad je imao oko 33 god i svakako nije bilo vreme za tolike probleme... Ali onda je lekar preuzeo da mu objasni kakva ishrana treba da bude, redovni obroci, nema jedenja noću (što je radio)... Ne volim što je bio oboleo ali to nam je rešilo usaglašavanje oko Vilenjaka, tri obroka dnevno ima i dve voćne užine... Ali sve se to poremeti kad ode kod svekrve... Moram još malo da hvalim moju majku, mada je obično kritikujem. Ako kaže da će nešto da učini onda ona to i čini, nije kako Missile piše da hoće da nametne nešto svoje. Sa svekrvom je drugi slučaj, ona uvek pokušava da provuče nešto kako ona hoće. A mene to nervira, niko nju ne tera da kuva, niti bilo šta da sprema, može da dodje i kod nas... Ona sama zove nas na ručak, mada odu Vilenjak i muž. Ali kažem tu je i moj muž kriv što nije zaustavio jedenje slatkiša i ko zna čega dok su bili kod nje...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 17/1/2013, 11:00

maus ::Simona, tvoja sveki bar zove i zeli da vidi unuce i + skuva rucak lol!
Moja npmr nije videla Anu od rodjusa i nije zvala, a zivi od nas nekih 700 metara.
Zove ili dodje kada treba da joj damo pare( nema svoje prihode) i odskakuce u stan.

pa onda je bolje da te i ne zove
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od JAmajka 17/1/2013, 11:05

Maus,dobro je da bar ima svoj stan,kad već nema prihode.Ti si divna,plemenita dušica,čim joj pomažeš..,iskreno,nisam sigurna koliko dugo bih ja izdržala na tvom mestu. poljubci

Simona,mnogo si osetljiva,preterano brineš oko svake sitnice.Opusti se malo.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od maus 17/1/2013, 11:50

hany ::
maus ::Simona, tvoja sveki bar zove i zeli da vidi unuce i + skuva rucak lol!
Moja npmr nije videla Anu od rodjusa i nije zvala, a zivi od nas nekih 700 metara.
Zove ili dodje kada treba da joj damo pare( nema svoje prihode) i odskakuce u stan.

pa onda je bolje da te i ne zove

hahaha u pravu si. Nego, pokupila harac taj dan i sad je mirna. Mslm nije zvala da pita kako je Ana, sta radi...

jamajka ::Maus,dobro je da bar ima svoj stan,kad već nema prihode.Ti si divna,plemenita dušica,čim joj pomažeš..,iskreno,nisam sigurna koliko dugo bih ja izdržala na tvom mestu. poljubci

E jami duso draga, da, ima svoj stan i na moj predlog da izdaje sobu ucenicama (pri tome sam nasla divne 2 devojcice, znam i njih i roditelje) po 40 evrica od svake uz upotrebu kuhinje i kupatila, ona je ovako rekla:"Ja ne dam svoj mir!" E pa ne dam ni ja pare. Strasno sam se sa muzem posvadjala. On je na strani majke Rolling Eyes I zbog toga jos vise sizim i ne razumem ga uopste.Duga je to prica, duga i zapetljana... Za poslednjih 6 godina, koliko je materijalno pomazemo(dobija jedan deo od bivseg supruga) smo njoj dali min 3600 evra. Bas je briga, ima primanja sa dve strane, spava do podne, gleda serije, ne prica sa jednim sinom vec 18 godina jer se ozenio zenom koja se njoj ne svidjas i isto toliko godina prolazi pored njega i njegove dve cerke, njene dve unuke.

Jednostavno, ni malo je ne gotivim,ni malo. U retkim, retkim momentima kada je kod nas, ljubazna sam prema njoj.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 17/1/2013, 12:21

maus ::
hany ::
maus ::Simona, tvoja sveki bar zove i zeli da vidi unuce i + skuva rucak lol!
Moja npmr nije videla Anu od rodjusa i nije zvala, a zivi od nas nekih 700 metara.
Zove ili dodje kada treba da joj damo pare( nema svoje prihode) i odskakuce u stan.

pa onda je bolje da te i ne zove

hahaha u pravu si. Nego, pokupila harac taj dan i sad je mirna. Mslm nije zvala da pita kako je Ana, sta radi...

jamajka ::Maus,dobro je da bar ima svoj stan,kad već nema prihode.Ti si divna,plemenita dušica,čim joj pomažeš..,iskreno,nisam sigurna koliko dugo bih ja izdržala na tvom mestu. poljubci

E jami duso draga, da, ima svoj stan i na moj predlog da izdaje sobu ucenicama (pri tome sam nasla divne 2 devojcice, znam i njih i roditelje) po 40 evrica od svake uz upotrebu kuhinje i kupatila, ona je ovako rekla:"Ja ne dam svoj mir!" E pa ne dam ni ja pare. Strasno sam se sa muzem posvadjala. On je na strani majke Rolling Eyes I zbog toga jos vise sizim i ne razumem ga uopste.Duga je to prica, duga i zapetljana... Za poslednjih 6 godina, koliko je materijalno pomazemo(dobija jedan deo od bivseg supruga) smo njoj dali min 3600 evra. Bas je briga, ima primanja sa dve strane, spava do podne, gleda serije, ne prica sa jednim sinom vec 18 godina jer se ozenio zenom koja se njoj ne svidjas i isto toliko godina prolazi pored njega i njegove dve cerke, njene dve unuke.

Jednostavno, ni malo je ne gotivim,ni malo. U retkim, retkim momentima kada je kod nas, ljubazna sam prema njoj.
au bas je surova
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od nina :) 17/1/2013, 12:46

ja zivim sa svekrvom i negledamo koja kuva ili sprema rucak ili dorucakili veceru vazno da se ima sta poljesti,tako i deca jedu ali stim da uzinu slabo oce ali ja im nebranim da pored svega jedu i slatko jer znam da ce jesti posle kad i mi sednemo da jedemo

maus tebi svaka cast sto joj dajes pare ja da sam na tvom mestu bi namerno zabranila mm da dalje ako nece da sama pomogne deci znaci njoj i netreba pa bi videli dali je vise za majku ili porodicu.sto se tice nepricaNJA sa drugim sinom to je strasno a kad pogledas njemu sad dobro idodje jer nemora majku da izdrzava kao i vi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 17/1/2013, 12:49

ha ha nina slazem se sa ovim da mu dobro dodje sto ne prica bar sto se tice para , a mozda i ne jer ko zna zasto ne pricaju mozda ga je povredila mnogo pa mu i nije svejedno
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tinche 17/1/2013, 13:52

maus ::Simona, tvoja sveki bar zove i zeli da vidi unuce i + skuva rucak lol!


Moja zivi 15 metara od nas...u susednom dvoristu. Mene zove samo ako joj treba neka info...a cesto zna da se mm pozali kako nije unuka videla cele nedelje. Pritom joj ne pada napamet da nazove mene i kaze da svratimo/svrati. Ceka da je ja nazovem i kazem: "dobar dan, zelite li da vidite svog unuka?"
Nikad to necu uraditi...
A rucak...koji rucak? Svaki put kada dodjemo kod nje ceka nas recenica "joj deco, sa cime da vas posluzim?"

Zato, Simona, grasak i krompir su vrh!!! :))))))
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 17/1/2013, 13:56

Tinche ::
maus ::Simona, tvoja sveki bar zove i zeli da vidi unuce i + skuva rucak lol!


Moja zivi 15 metara od nas...u susednom dvoristu. Mene zove samo ako joj treba neka info...a cesto zna da se mm pozali kako nije unuka videla cele nedelje. Pritom joj ne pada napamet da nazove mene i kaze da svratimo/svrati. Ceka da je ja nazovem i kazem: "dobar dan, zelite li da vidite svog unuka?"
Nikad to necu uraditi...
A rucak...koji rucak? Svaki put kada dodjemo kod nje ceka nas recenica "joj deco, sa cime da vas posluzim?"

Zato, Simona, grasak i krompir su vrh!!! :))))))

slazem se, Tinche ili jos gore "nisam nista spremala" affraid
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Simona 17/1/2013, 14:07

Ubedile ste me - svekrva mi je odlična lol!

Ja gledam da imam širinu i da ne zameram nešto naročito muževljevim roditeljima, kakvi su takvi su... Ali mi je hrana inače noćna mora zbog Vilenjakovog nejedenja, draže bi mi bilo da ne jede tamo nego da svaki put kad dodje od svekrve uspostavljam red... Vilenjak odmah koristi, baka rekla, kod bake ovako onako a uvek kako njemu odgovara... Ali u pravu ste naravno da su to sitnice i da nije vredno nerviranja.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 17/1/2013, 14:12

Simona ::Ubedile ste me - svekrva mi je odlična lol!

Ja gledam da imam širinu i da ne zameram nešto naročito muževljevim roditeljima, kakvi su takvi su... Ali mi je hrana inače noćna mora zbog Vilenjakovog nejedenja, draže bi mi bilo da ne jede tamo nego da svaki put kad dodje od svekrve uspostavljam red... Vilenjak odmah koristi, baka rekla, kod bake ovako onako a uvek kako njemu odgovara... Ali u pravu ste naravno da su to sitnice i da nije vredno nerviranja.
e sad nije bas odlicna al kakvih ima super je Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Milijana 17/1/2013, 15:49

Ja jednu stvar ne mogu da razumem. Kako neko moze da ne prica sa rodjenim detetom. Ranije nisam o tome razmisljala, ali od kako sam postala majka, te stvari mi ne idu u glavu. Ne znam sta to treba da se desi u mojoj glavi pa da ne pozelim da vidim svoje dete, da ga zagrlim, da pricamo....Sve drugo i moze da ima smisla, preterana ljubav prema deci i ubedjenje da NIKO ne moze da ga pazi kao majka, dovodi do toga da svekrve tesko prihvataju snaje. Jes da nije posao snaje da zameni majku, ali majke to tako dozivljavaju...sta znam, cudne smo mi zene...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 17/1/2013, 22:40

Moram moju da spomenem kada se brat i snaja od mm odselili iz kuce i preselili u svojoj ubrzo sam ja presla kod mm, i onda smo mi polako sredili sprat od kuce da bi bili sami jer smo sve mislili da smetamo mm kasno dolazi s posla pa ih probudi ujutru mi ranije ustajemo ja radim samo prvu oni spavaju opet ih budimo i meni je bilo neprijatno stavljala sam se na njihovo mesto da ja spavam a neko da me budi oni inace ne rade jer je propala firma primanja nemaju,i mi posto su obecali mm da ce da mu ostave kucu ako ne ode od njih sto mene bas briga da l ce da mi ostave ili ne ali to je neka vrsta ucene, i bilo nam neprijatno da odemo negde i placamo kiriju i dazbine kad smo sredili sve placacemo racune i da im pomazemo u pocetku jw svekrva bila manja od mahovog zrna a onda krenula da nas sve kritikuje kako nista nismo stvorili dever napravio kucu mi samo sredili sprat kuce, sve su oni nesto iznad nas i kad mi prekipelo morala sam da joj kazem da su i oni ziveli s njom ali da nisu dali dinar sad su sami i sve se oni muce i ona ih zali (a oboje rade) i pomaze ih finansiski ne koliko znam ali daje hranu meso i namirnice. A mi kupimo nesto damo pare da kupi ona pa ja nisam neko ko toliko ima da izdrzava 10 clana, ona se toliko uvredila i od tad je sve krenulo
nizbrdo jer sam spomenula sina prvenca, ali smo mi nastavili da placamo sve. Skoro mi rekla da oni imaju dva deteta pa moraju da im pomazu zbog njih vi nemate te troskove, dala sam joj racune od lekova i nalaza koje radim skoro svaki mesec odmah je zacutala izgleda da ima malo stida da shvati da i njen drugi sin ima izdatke i troskove.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 11 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 29 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu