KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

+64
karakaca
JednaSova
Endzi
Timica
PalcicaBg
saska1
Sofija Veks
MAAKKI
luckystar74
mamadabudem
lenjivica
Vecka
Tebi
Afrodita
Vuchica
djole42
Lucija85
Vilhelmina
Star77
kockicaaa
leptirko82
OKacica
neca73
fight&faith
lilya
Dacaa
Dionisia
Skay
korpica
Djordjee
bak
caci
missile
Divina
dra00
Malina
pegaz
lolipop
lilly13
JocY
Alex Jasmin
Simona
Struzzo
KoMetaK
Cranberry
Mali Princ
HappyGirl
LaFolie
Kamilica
dr mali pariz
Mirjana
BiKsi :)
cicsa80
Shizika
anak
Jelence
kasia
Orline
Kata
Cupava
Lily
nevena50
nabla
vajsi
68 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od fight&faith 22/1/2013, 16:07

Dionisia videla sam da u Twinlabu postoji neki prirodni preparat za suzbijanje gljivica. Nisam ga doduše još koristila. Vidim da košta 1680 dinara i da ima 75 kapsula. Evo šta sam našla o njemu: "Yeast Fighters predstavlja jedinstvenu formulu za sprečavanje nekontrolisanog umnožavanja gljivice kandide (Candida albicans), koja se prirodno nalazi u ljudskom digestivnom traktu, kao i drugih patogenih mikroorganizama, koji mogu da stvore mnoge zdravstvene probleme. Dodatak ishrani Yeast Fighters bazira se na kombinaciji laktobacila acidofila sa biljnim ekstraktima, koji mogu da potisnu prekomerno razmnožavanje gljivica i crevnih parazita.
Yeast Fighters kao dodatak ishrani ima povoljno dejstvo na zdravlje:
- suzbija glivicu kandidu (Candida albicans) i širok spektar drugih patogenih mikroorganizama, parazita, gljivica i bakterija
- zajedno sa prebioticima i probioticima učestvuje u održavanju zdravlja gastrointestinalnog sistema
- dezinfikuje, detoksikuje i ima antiinflamatorno dejstvo na sluzokožu gastrointestinalnog sistema
Ova formula sadrži acidofil, dijetetska vlakna (psilijum, jabučni pektin, guar gumu i hitozan), biljne ekstrakte kore taheba, crnog oraha, ehinaceje, crnog i belog luka u kombinaciji sa kaprilnom kiselinom."


Poslednji izmenio Fight&Faith dana 23/6/2013, 15:10, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Dionisia 23/1/2013, 09:16

U svakom slucaju, u pravu ste, kad je covek zaposlen, mnogo manje razmislja o kojekakvim stvarima.

LaFolie- divna je ova poema!
Dacaa, razumem te i ja se cesto tako osecam, kao da mi se zivot vrti samo oko ovoga.
Lilya, javi mi, ako nadjes, bas me zanima da li je to isto. Juce sam nasla neku homeopatsku apoteku i rekli su mi da mogu da kupim taj lek, bez pregleda, za 700 din. sto je super. Taj lek sam htela da probam, jer kazu da deluje kao vakcina, pa me zainteresovalo.
Fightandfaith, znam sta si htela da kazes, jeste sve mnogo lakse kad je covek zaposlen. Cula sam za to sto mi spominjes, da li si ti mozda probala? Na stranim sajtovima to prilicno hvale, jedino sto vidim da se piju velike kolicine toga (5 kapsula dnevno) a ne znam dokle dejstvo traje i da li to stalno moras da uzimas. To moram jos da se raspitam.
Biksi, moracu i ja da to zalepim za monitor :)

Inace, da ne bude ovo rasprava o gljivicama i off lol! da kazem da smo se juce pomirili, da je mm rekao da bi se osecao glupo da pita i zbog toga, jer bi imao osecaj da onda nesto duguje gazdi, pa kad god bi ovome nesto palo na pamet, tipa da ostaje duze, da radi subotom i sl. ne bi mogao da odbije. Ovako ga i ne pita, uglavnom pita druge, jer mm sef, ali mm ima osecaj da bi onda i od njega ocekivao to. I bio je odusevljen kad je cuo da sam nasla lek po 700 din, kaze da kupim i da je to mnogo bolja varijanta za sve.

Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 23/1/2013, 13:13

Ja sam dugo pokusavala, na razne nacine, da se skrenem sebi misli sa problema sa kojim se suocavam. Mislim da mi je posao u svemu tome samo odmogao. Sada sa krajnjim naporom zavrsavam obaveze koje sam nekada obavljala rutinski. Stresne situacije, koje me nekad nisu ni najmanje tangirale, sada mi izrazito tesko padaju, tj. ne mogu da se nosim sa njima uopste. Imam utisak da mi bas posao pogorsava celokupno psihicko i fizicko stanje, i da bi mi trenutno samo duzi odmor (sto je naravno nemoguce) pomogao da malo skrenem misli.

Dodatno, mm-u pravim nevidjeni pritisak oko plodnih dana, i ciljanih odnosa, i mesecima je i u kuci napeto. Jednostavno, tesko mi je da se opustim i ne razmisljam o svemu. Jedino mi joga Very Happy , kao i uvek, pomaze, ali to naravno ne moze da bude dovoljno. Ja treba da se menjam.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od HappyGirl 23/1/2013, 13:25

Cure, birajte! Pisanje o gljivicama, lekovima i homeopatiji ili prekopirajte na adekvatne teme ili brišem.
Vodite računa o pisanju, ovo nije ćaskanje. Ćaskanje je na jutrima, na koracima...Držite se teme ili menjajte mesto. Ostalo sam obrisala...
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od OKacica 24/1/2013, 15:06

neca73 ::Ja sam dugo pokusavala, na razne nacine, da se skrenem sebi misli sa problema sa kojim se suocavam. Mislim da mi je posao u svemu tome samo odmogao. Sada sa krajnjim naporom zavrsavam obaveze koje sam nekada obavljala rutinski. Stresne situacije, koje me nekad nisu ni najmanje tangirale, sada mi izrazito tesko padaju, tj. ne mogu da se nosim sa njima uopste. Imam utisak da mi bas posao pogorsava celokupno psihicko i fizicko stanje, i da bi mi trenutno samo duzi odmor (sto je naravno nemoguce) pomogao da malo skrenem misli.

Ista prica i kod mene... Uz svaku inseminaciju koju sam imala dobila sam "gratis" po dva tri veca stresa na poslu, onaj osecaj kao kad vas neko udari u stomak... Znam da treba da iskuliram,ali kako vreme prolazi i nista se ne desava samo mi je cini mi se gore...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 25/1/2013, 14:36

ja sam se skroz izolovala, i iskljucila iz razgovora, samo da ne bih morala da se izlazem dodatnom stresu. sta su mi sve radili prosle godine, kao da imaju radare kada se ne osecam dobro, pa da onda udare po meni.

onda sam i kod kuce, prenosila atmosferu sa posla, i trebalo mi je jedno pet meseci, uz mnogo dugih stenji i razgovora sa mm, da se malo distanciram i od svih iz kancelarije.



neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od leptirko82 1/5/2013, 23:24

Bilo je teskih momenata.
Osecala sam se manje vrednom, kao da mu nesto uskracujem. To me je cinilo nervoznom i odgojnom.
Uspeli smo da preguramo sve krize.
Mislim da mi je sterilitet najvise uticao na intimni zivot.
Sve je bilo pod moranje,a najgore je bilo kad nam oboma nije ni do cega, ali moramo, dobijemo domaci zadatak koji se ne preskace.
Sada i to polaaaaako prevazilazimo.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od kockicaaa 5/5/2013, 00:29

Seks pod moranje. Kako to poznato zvuci Sad
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Star77 5/5/2013, 12:17

Hm, cak je tesko o tome i pisati, a ne pricati. Desavalo se da precutno oboje jednostavno prestanemo razgovarati o bilo cemu, dok nas ne prodje ona unutrasnja patnja i tuga...prevazisli smo to, hvala Bogu, on je u sustini jedan divan covjek, i ja ga volim do neba. Sad smo u problemu zbog seksa pod moranje Sad Ja nemam nikakvu zelju, a njega ne smijem ni da pitam...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 8/5/2013, 09:58

Uh, ja samo sto se nisam razisla sa muzem zbog seksa pod moranje. Meni nije bilo ni do cega, ali sam od njega ocekivala da bude na visini zadatka, sto on cesto nije bio, jer je ziv covek isto kao i ja. I onda sam se svadjala sa njim, sto on ne moze, plakala, ma haos sam pravila....
To sa seksom pod moranje jos nismo prevazisli, a meni i inace seks vise ne predstavlja uzivanje, posto se stalno secam situacija kada je bio pod moranje....
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 10:08

neca73 ::Uh, ja samo sto se nisam razisla sa muzem zbog seksa pod moranje. Meni nije bilo ni do cega, ali sam od njega ocekivala da bude na visini zadatka, sto on cesto nije bio, jer je ziv covek isto kao i ja. I onda sam se svadjala sa njim, sto on ne moze, plakala, ma haos sam pravila....
To sa seksom pod moranje jos nismo prevazisli, a meni i inace seks vise ne predstavlja uzivanje, posto se stalno secam situacija kada je bio pod moranje....

yes
isto... prvo sam ja njega jurila, a sada bih najvise volela da sam sama
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od missile 8/5/2013, 10:27

neca73 ::Uh, ja samo sto se nisam razisla sa muzem zbog seksa pod moranje. Meni nije bilo ni do cega, ali sam od njega ocekivala da bude na visini zadatka, sto on cesto nije bio, jer je ziv covek isto kao i ja. I onda sam se svadjala sa njim, sto on ne moze, plakala, ma haos sam pravila....
To sa seksom pod moranje jos nismo prevazisli, a meni i inace seks vise ne predstavlja uzivanje, posto se stalno secam situacija kada je bio pod moranje....

To smo prevazišli - da mora. Digla sam ruke, ma ne mora! I bolje je, sad je sex radi sexa. Ono s folikulometrijama, gađanje plodnog dana u 2 sata, to je bilo užasno. Ja hoću, iako mi nije do toga ni malo, a muž mora, a on onda ne može, pa se ja rasplačem i napravim dramu, počnem sebe da sažaljevam... Lakše mi pada saznanje da ja ne mogu da zatrudnim prirodno ni u ludilu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 10:31

missile ::pa se ja rasplačem i napravim dramu, počnem sebe da sažaljevam... Lakše mi pada saznanje da ja ne mogu da zatrudnim prirodno ni u ludilu.

to je jer smo ribe u horoskopu lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 8/5/2013, 10:38

Hehe, zene a ja sam Rak, rodjene smo za suze i dramu Very Happy.

Da vam ne pricam, sad kad smo radili IUI opet je bilo dirigovanje, e sad spavajte, e sad opet spavajte....... Ja rekoh dzaba smo krecili, ako mu opet ne podje za rukom. I jos mi je rekao "pa dobro dokle cu ja da ispadam budala, sad ako omanem bicu kriv sto nije uspela IUI"

Medjutim uspeo je, kaze da ne bi preziveo jos jedno moje plakanje, pa se izgleda odblokirao.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od LaFolie 8/5/2013, 10:44

ja sam mislila da me ne voli i da ima drugu lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 8/5/2013, 10:46

LaFolie ::ja sam mislila da me ne voli i da ima drugu lol!

lol! Preslikana situacija, pa priznaj, pa kazi, pa najbolje da se razidjemo ocigledno ti ja vise nisam privlacna. joooooooj.
sva sreca nekako prevazilazimo sve to.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od missile 8/5/2013, 11:17

LaFolie ::ja sam mislila da me ne voli i da ima drugu lol!
A ja sam prvo pomislila da sam se ugojila i da sam zato neprivlačna. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Star77 10/5/2013, 17:41

A ja mislim da sam premrsava Razz
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od LaFolie 10/5/2013, 21:47

missile ::
LaFolie ::ja sam mislila da me ne voli i da ima drugu lol!
A ja sam prvo pomislila da sam se ugojila i da sam zato neprivlačna. lol!

 b  b  b koja si ti queen Ti si zeno mini izdanje :))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Vilhelmina 12/5/2013, 11:45

Ja se plasim situacije u kojoj nam nikako ne bi uspelo jos 10 godina i meni tako prodje reproduktivni period u pokusajima i onda me on ostavi zbog ko zna cega i ja ostanem zbog njega bez dece i krivim sebe do smrti...To mi je najveca paranoja do sada....
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Star77 17/5/2013, 12:11

Mislim da mi imamo paranoja na izvoz, kome treba izvol'te Laughing Ma sve su to normalni strahovi, covjek nikada ne moze biti siguran, cak ni u samog sebe...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Dacaa 29/5/2013, 08:46

Veruj mi da sve mi slicno razmisljamo.I ja se toga bojim...Ali kod mene je obrnuta situacija.I stalno imam ono u glavi pokusavacemo jos par godina pa ako ne uspemo da se ostvarimo kao roditelji necu mu uskratiti to...Volimo se jako i imamo normalan brak ali vidim koliko on to zeli i onda mi se srce cepa sto ne mogu s te strane da ga usrecim.Sto se tice sex to je super zato sto znamo da je nemoguce da ostanem prirodno trudna.I kad se pomiris sa tim onda uzivas u seksu.Ali kad dodje dan dva pred menstr.Stalno razmisljam da me nije spucalo neko cudo i da nisam mozda nekim CUDOM trudna?! fd I stalno tako u krug.Bas kazem muzu pa ja se svaki mesec nadam iako je to ne moguce tuga Ali cini mi se da se volimo vise.Nekako nas je ova borba zblizila.Sva ta tuga i bol...
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Star77 29/5/2013, 10:38

Upravo tako, Daco, i ja sam slicno razmisljala, cak sam mu i rekla da bi najbolje bilo da se razdvojimo, i da se makar on ostvari kao roditelj...bilo mu je jako tesko sto sam uopste smogla snage da to izgovorim, i osjetila sam da sam ga povrijedila, rekao je " Ti i ja, zajedno, i sta nas briga" Od tog razgovora smo jos blizi i jos jaci, i ja sam shvatila da brak ne odrzavaju djeca, nego ljudi koji se postuju i vole...a djeca..djeca su bogatstvo i Boziji bagoslov, obogaticemo se i mi jednog dana..trnovit nam je put, ali isplatice se :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od leptirko82 29/5/2013, 17:04

Daco, imala sam neku slicnu ideju, ali sam shvatila da on zarko zeli dete sa mnom..
Verujem da i tvoj muz tako razmislja. Vidim po tvom potpisu sta ste prosli zajedno. Mozda ste se umorili, ali ste i ojacali.
Volela bih i ja da mi neko kaze da cu jednom , ali sigurno, imati dete. Ne moram ni da znam kad.
Prosla sam kroz razne faze, od ocaja, do euforije,. Sad sam negde na sredini. sunny
Tu smo, zarko se borimo , osmeh srce u inat svim poteskocama. osmeh srce
Cak i ako nisam kompetentna da bilo kome dajem savete, znaj da sam ja tiha podrska svakome kome je to potrebno.
E bas hocu da rodim dete coveku koga volim vise od svega!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Dacaa 29/5/2013, 20:29

leptirko82 ::
E bas hocu da rodim dete coveku koga volim vise od svega!!!!
Ovo si dobro rekla!!! queen likeit
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 5 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu