KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako odabrati kolica?

+77
Blanka
zsuki75
BabyBear
PalcicaBg
alisa
Mimi12
jadranka
fmala
leptirko82
JocY
Shizika
Tangerine
cufta
vremejezabebe
*AIDA*
dragana76ns
dra00
bulevarka
Veca77
lenabeograd
lilly13
ananana
Ema78
krol
medolino
hany
Tinche
agata
Marie
Akijeva
mamajednogprinca
nina :)
M.
MARA
Andjelcici
cici
veki1
Jadraban
racili
lilya
natalija
penelope
ciklama
ninica2
makababy
heart84
bobica83
lena
Botox
noja
cicsa80
Mali Princ
BiKsi :)
LaFolie
Marija86
Tanja83
tuli
Republica
Mirjana
Mrvica
dr mali pariz
dragmilk
Orline
mijaki
Nefertari
Sneza
Milijana
buby
nena beba
nabla
Jelence
maus
tedi
Gala
era
zoxa
Kata
81 posters

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 13/8/2012, 11:35

Haha, ima vremena, naravno, samo što sam ja 11 nedelja ispred tebe Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 13/8/2012, 11:38

mijaki ::heartic koje ces boje kolica????

Dvouimim se izmedju crvenih i bez, s obzirom da mi je prijateljica nasla u Kanadi onaj komplet specijal Bugaboo Missoni i za divno cudo pristupacna je cena mislila sam da je mnogo vise Very Happy onda ako uzmem crvena mozda ce mnogo drecati posto je ono sve sareno, pa bi mirnija varijanta bila bez, ne znam jos uvek se mislim zbunjen
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 13/8/2012, 12:30

meni su roze prelepa.... osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 13/8/2012, 12:45

Vidim medo se žali na Dešavanjima.. da nema blizanačkih šarenih.
Ja sam tu jednostavna, teget, narandžasta najverovatnije (bež su mi se ranije svidjala, ali se to prlja, bre Laughing )
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Botox 13/8/2012, 12:49

ja sto vise gledam i sto vreme odmice, ja sve manje znam koja bih kolica kupila O.o
haos
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 13/8/2012, 13:17

mene nervira sto je kod nas tako skucen izbor, kada se setim samo one prodavnice iz Praga, ooooogroooman prostor i sve lepo kolica, sve moguce vrste, sva dodatna oprema, nema guzve (doduse mozes da gnjavis prodavacice samo ako imas prevodioca jer ne pricaju engleski)...
pa onda lepo suzis izbor, stavis ih jedna pored drugih pa odlucis...a ne ovako, jedna vidim na netu, druga u parku...
ako budem kupovala ona sto kostaju kao jeftiniji polovan auto bice neka neutralna boja da posluzi i za drugo dete (ako Bog da) a ako budu neka rel. jeftinija bice rozle ili ljubicanstvena ili crvena, bas za princezu...
evo ja pisem, a ona se sutira... Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 13/8/2012, 14:41

mijaki ::meni su roze prelepa.... osmeh srce

Meni su roze najlepsa Very Happy ali gledam da uzmem neka neutralna, a posle mogu da menjam boje koje hocu, jel se sve skida i mogu da se boje kombinuju kako hoces radost
Sto bi moj dragi iz zezanja rekao ma kupi sve boje u zavisnosti koju haljinu obuces da ti se slaze Very Happy


Poslednji izmenio heart84 dana 13/8/2012, 14:50, izmenjeno ukupno 1 puta
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mali Princ 13/8/2012, 14:49

vidim ja, treba vise vremena da se kolica odaberu nego sto se koriste lol! kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 13/8/2012, 22:16

Mali Princ ::vidim ja, treba vise vremena da se kolica odaberu nego sto se koriste lol! kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 694552

jes prince, u pravu si!!!!! lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od dr mali pariz 15/8/2012, 17:41

orle, hvala ti... reci nemam..
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Botox 15/8/2012, 20:27

ja nekako sto vise gledam sve sam sludjenija
ali nekako mi se za sada izdvajaju Inglesinina kolica
jos od kada ih prvi put videh
nekako su svedena, jednostavna, klasicna
a opet nekako drugacija od drugih
nisu neka sajber , totalno cudnog oblika
linije su im ciste, deluju bas onako savrseno dizajnirane, bez nekog kiceraja, viska ili manjka
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od cici 15/8/2012, 22:32

Evo mog iskusta sa kolicaima. Posto je Stefan rodjen u oktobru dobili smo na pozajmicu neki stari model Cam-ovih kolica, Meni nije bilo bitno kakva su, vec da imaju skroz lezeci polozaj i da mogu da stanu u lift. Oba kriterujma su ispunila. Mana je ta sto su teskaaaa, ali ni to mi nije bio problem jer smo ih bobili za dz( a polonu se u zube ne gleda). I mana im je bila sto nisu imala Muf - to smo resili jer smo na poklon dobili " crva" vrecu koja se stavi u kolica i samo mu se glava vidi a unutra slobodno moze da mlatara i okrece se. E to je extra stvar. Par meseci kasnije, poceli su da zezaju tockovi( razlog ulazak i izlazak iz lifta-uvek moram na jednu starnu da okrenem kolica jer jedini tako staju) znaci iskrivila se osovina. Posle smo dobili na pokon neka kolica nemacka, nepoznate marke, Njima se sluzimo i dan danas. Mane: imaju kratku nastresinu na sunce( uvek mora sunconran ili neso preko), teska su oko 10kg. Ubabna su, duboka i ima dosta mesta za stavri. kako smo se prewselili kod svekreve meni je uzasm problem da sa tim kolicima udjem u autobus! kolica 10kg + Srefan 9kg +toBa (bebi kluba) abr 2 kg+neka sitina jos jeyo ga 20kg No
verujte mi da nije lako. ni podoci ih u bus niti smesti ti a bogami ni gurati. Glupo je kupvati nova, jer ova vrece posao ali.................ja nisam bilder.
Prosle nedelje smo pozajmili ona mala chicco kedy od 4.5kg ali kisobran bez supstanja naslona. ljudi kakva preomenaaaaaaaaaaa mislila sam da mogu da poletim sa njima. jedima mana je sto nemaju lezeci ( a mi smo stalno u nekoj akciji) i sto im je ona tednad za sunce uzsno mala-tj samo pokriva glavu a ostatak tela je na suncu sto je lose. naravski, nema korpu zastavri, niti presku pa se dasa bunio jer nemma gde da podigne nozice Wink
meni su faforiti Meclaren-obva kolica , lagana oko 5-7kg zavisi od modela, imaju duboku tendu, pogona za lift,moze da se spusti u lezeci, mana cena..... i mozda dezeni ali to bih vec resila nekako.
Meni su svi predlagali da kupim Chicco- va Lonadon kolica, ali ja nisam za. teska cu 7kg i nesto, usko ime je sediste. drgaricin mali od dve godine jedva sedne u njih-knam si mu. Dobro, jesto on malo krupan ali ko znam kakv ce biti moj, ipka je decak.
Jos jako bitno, da kolica mozete da zatvorite jednom rukom! Milion puta mi se desilo da mi to treba a ne ide. Naravski i da mogu da vam stanu u gepek auta.
da ima para kupila bih odmah Meclarenova sivo ljubicasta Quest-zaljubila sam se u njih, taman da imam i za drugo dete ako bog da, a ovu starudiju da poklonim nekome yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mrvica 17/8/2012, 09:38

Ja sam trudnocu prelezala, morala mirovati, i nagledala se kolica more, svasta videla, i sve teze se odlucila. Stvarno sto vise gledas, sve se teze odlucis.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 20/8/2012, 20:03

Nasla sam Bugaboo kolica kod nas radost radost radost tj. porucuju se u Mathercare i stignu za dve nedelje.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od noja 22/8/2012, 00:23

Mi smo presli na mclarena sa 4 meseca resili se naseg kompleta
extraaaa su imaju 35 stepen oko 25000 din su ta i na moru su fool sluzilaaa
Meni su sva uglavnom preteska zbog prebacivsnja rama i gepek pa vadi pa stavljaj it'd

Imas i u encuju bugabu su dobra kolica lako se voze imala moja drugarica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mirjana 22/8/2012, 07:57

Ja samo mogu da kažem da ni jedan sekund proučavanja nije uludo potrošen. Eto ja sam pitala i čitala o vašim iskustvima, pa sam zapisivala šta mi je bitno da kolica imaju i jako sam zadovoljna. Jedina mana im je (da sam Cici npr.) što imaju skoro 11kg. Mm kad je tu uvek siđe da mi pomogne, misleći da ne mogu sama, ali ja tu težinu i ne osetim. Od drugarice sam dobila kišobran kolica, koja ne znam da li ću koristiti, jer ova vrše sve funkcije.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Botox 22/8/2012, 09:59

ja sam se zalepila za jedna od ovih inglesininih zippy sistem 3u1
i kontam da ce biti bas ta, samo dezen da izbunarim neki koji ce nam bas leci :)
http://www.encimenci.com/proizvod.asp?id=AA40D6IBS&title=Kolica-INGLESINA-Zippy-Sistem-Ibisco&kat=4&sn2=270
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 22/8/2012, 12:43

E, boki, i ja sve nešto gledam inglezinu, svidja mi se, taj model sam i ja šmeknula, baš u crvenoj boji. Nekako sam suzila ili to ili peg perego. Uno ili switch. Ne znam mnogo ljudi da imaju inglezinu, a meni izgledaju baš lepo. Volela bih da čujem iz prve ruke.

Znam da pariz ima peg perego, jesu blizanačka, ali verovatno ima i jednoseda istih, pa me interesuje kako si zadovoljna. Ako stigneš da napišeš, dobrodošao je tvoj komentar.

Mirka, tvoja su sigurno super, ali je tvoj m to donosio iz Turske, ako da ovde takav model sigirno nema.

Koji su ti bili kriterijumi pri odabiru?

Ja ću dobiti to jaje, pa mi nije neophodan komplet, gledala bih neka lagana, da mi izdrže što duže jer ih ispočetka neću mnogo koristiti, taman me vata jesen i zima. Glupo da mi kupujem neki spejs, pa na proleće da kupim laka kišobran kolica, a ovo sve dfa ostane neiskorišteno
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od dr mali pariz 22/8/2012, 13:06

kolica su odlicna, cvrsta, a udobna lol!
sta da ti kazem, nasa imaju 20 kg, ali sta cu, za blizance mi treba nesto stabilno, a muz bilduje. Ja ne mogu i ne smem sama iz stana sa njima. za jedne bekanu stvarno ima izbora fest, te se vodite svim kriterijumima, da sebi olaksate, a bekanama bude komfor
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od noja 22/8/2012, 21:58

Orli Boki ondak ili ta inglesinina ili peg peregova tu se nemoze pogresiti, ja znam puno mojih sa tim kolicima...
kao parina al za jednu bebicy pliko,
Swich i uno su teza uno ide u kocku kad se sklopi a swichu se sedistte pomera da gledas bebu isto kao drska kod una...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 22/8/2012, 22:08

Nisam baš shvatila, znači inglezina zippy free su dobra, ali od ova dva nisam skontala šta ti preporučuješ, pošto reče da si ih prodavala svojevremeno. Pliko switch ili uno? KOja se lakše sklapaju i koja su lakša?

Gledala cene u Italiji na sajtu, sve oko 250 -280 eura. Onda i nisu toliko puno skuplja kod nas.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 22/8/2012, 22:09

Sad shvatih, pliko je poseban model i ta su najbolja, a uno i switch su teža, jel si to mislila.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od racili 23/8/2012, 00:13

Orle, ja sam gledala te modele, uno i swich imaju 10-11kg, a ja sam uzela pliko p3 completo i imaju 8,5kg sa svom opremom. meni su uno baš udobna ali i velika kolica, pogotovo kad se sklope, sve je mm merio i kombinovao. Swich su teža samo zbog tog mehanizma, mada sam ja kupila i njihovo as i nakačim ga na konstrukciju kolica, tako da nisam ništa izgubila...uno nema pravu dunjicu za noge, kad se stavi ta navlaka izgleda više kao navlaka za korpe/kolevke koje se kupuju u varijanti 3u1.
Inglesina je super, u mom slučaju je otpala zbog dezena koji mi nisu odgovarali, ali u suštini, i njihova free varijanta sa okretanjem sedišta ima oko 11kg, a samo zippy baš sad gledam prospekt ima 8-9kg...
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 23/8/2012, 00:19

Hvala, racili. Malo sam se pogubila, sve slični nazivi. Ta plico P3 se mogu isto okretati? Mada na kraju, ne znam ni koliko je to bitno, dok se mi ful počnemo kretati biće proleće i već će prerasti taj stadijum. Biće mu interesantnije da zvera okolo.

Znači i Uno i Switch i Ingl. zippy free su isto teška, okreni obrni 10-11kg mi ne gine.

Mene interesuje da li su ova kolica bila nekom praktična i posle 6m ili se moraju kupovati i kišobran kolica.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od racili 23/8/2012, 09:07

Swich modeli i zippy free imaju opciju okretanja sedišta, a obična pliko i samo zippy od inglesine nemaju pa su zato lakša oko 3kg. kod una se okreće ručka i to je super fora, samo da su malo manja.....
Meni ta funkcija okretanja ne igra neku ulogu, jer sa pp as imam to, pošto na konstrukciji imaju adaptere i stavim as i beba gleda u mene, a posle 4-5 meseci ona sama želi da gleda okolinu. Ova pliko što sa uzela stvarno su laana, idu savršeno, ali kad dođe beba, tek ćemo onda videti konkretno kakva su. Ja sam se između težine kolica i varijante okretanja ipak odlučila za manju težinu, mislim da je bolje rešenje na duge staze....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 11 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu