KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako odabrati kolica?

+77
Blanka
zsuki75
BabyBear
PalcicaBg
alisa
Mimi12
jadranka
fmala
leptirko82
JocY
Shizika
Tangerine
cufta
vremejezabebe
*AIDA*
dragana76ns
dra00
bulevarka
Veca77
lenabeograd
lilly13
ananana
Ema78
krol
medolino
hany
Tinche
agata
Marie
Akijeva
mamajednogprinca
nina :)
M.
MARA
Andjelcici
cici
veki1
Jadraban
racili
lilya
natalija
penelope
ciklama
ninica2
makababy
heart84
bobica83
lena
Botox
noja
cicsa80
Mali Princ
BiKsi :)
LaFolie
Marija86
Tanja83
tuli
Republica
Mirjana
Mrvica
dr mali pariz
dragmilk
Orline
mijaki
Nefertari
Sneza
Milijana
buby
nena beba
nabla
Jelence
maus
tedi
Gala
era
zoxa
Kata
81 posters

Strana 1 od 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Sledeći

Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Kako odabrati kolica?

Počalji od Kata 5/4/2009, 22:06

Dakle, ja sam krenula u potragu i zabolela me je glava...
Kakva su iskustva sa proizvodjacima, sta treba gledati kod kolica sta nije bitno...
Nailazila sam na tako oprecna misljenja da mi je muka vec, a trazim tek par dana....
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od zoxa 6/4/2009, 22:55

Kato, mi smo kupili PegPerego Skate i prezadovoljna sam za sada. Nina jos uvijek lezi u njima, kasnije se transformisu u sportsku sjedalicu.
Ja sam trazila kolica da u njima beba na pocetku lezi i da imaju tu duboku torbu sa dodatkom za zimu, da se na ta kolica moze instalirati auto sjedalica, da su laka, jednostavna za rukovanje, pokretna...da gledam u bebu dok je vozim. MM je htio da imaju tockove na naduvavanje Shocked da nam stanu u gepek (skoda fabia) Jos sam htjela da dobro izgledaju Very Happy Kako odabrati kolica? Eqt2zt
Mislim da treba obratiti paznju na tockove, zavisi po kakvom terenu ces hodati, ako si ljubitelj setnjica po prirodi onda obavezno uzmi kolica sa velikim tockovima. Posto se u male tockice zaglavi lisce, blato pa je problem...kod nas su prednji tockici mali. Ali ako ste samo za po gradu onda mogu i mali. Ako je teren po kojem se vozite neravan, trotoari kaldrmisani onda su ti tockovi na naduvanje spas, posto se beba mnogo ne trucka.
Moja drugarica ima te cvrste tockice i mogu ti reci je bas razlika u odnosu na nasa kolica.
Nije lose ni kad kolica imaju ovaj dio za kese, super je nista ne teglis u rukama.
Uz kolica obavezno uzmi i torbu koja se okaci na kolica, ja sam je tek nedavno kupila, pravo je olaksanje.
ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od era 7/4/2009, 10:59

Potpisujem Zoxu i mi imamo Skate. Super su i meni su mnogo lepa, laka za manipulaciju, prakticna... Jedino ti ih ne preporucujem ako imas stepenice koje treba savladati jer su bas teska
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Gala 7/4/2009, 11:44

Da, a ja bas imam stepenice koje treba savladati. Zivim na spratu, zgrada nema lifta!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Kata 11/4/2009, 14:43

Gala ::Da, a ja bas imam stepenice koje treba savladati. Zivim na spratu, zgrada nema lifta!
i to na 4. spratu!
moram da vodim racuna da cu cesto biti sama, tj. da mi trebaju kolica koja mogu da sklopim jednom rukom, dok u drugoj drzim bebu!
da nisu preterano teska, da mogu da ih iznesem gore ako treba.
nekako sam se zakacila za firmu Graco, deluju mi nekako po mojoj meri! Najlepsi mi je model Trekko u tirkiznoj boji,
Kako odabrati kolica? 6t98gerlg.th
medjutim, kabasta su, sklapju se samo na pola, tako da ce zauzimati pola gepeka, iako imamo gepek od 500 l. cena je oko 24.000 bez dodataka.
izbor broj 2 je od istog proizvodjaca, model Mosaic, takodje skroz tirkizan, sklapa se u kisobran, ima nulti polozaj, 5 polozaja naslona, prozor na tendi, zimsku navlaku, kisnu navlaku. torba se kupuje posebno. Kolica su oko 15.000. bez baj baj nosiljke i ostalih dodataka
Kako odabrati kolica? 6h81gerlg.th
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od tedi 15/4/2009, 12:48

Uh, teska tema Laughing Ja sam potrosila vise od mesec dana, citajuci, gledajuci i mozgajuci, sta izabrati...i na kraju je izbor pao na Peg Perego Uno iz vise razloga.

- Smatram da je dobar odnos kvalitet-cena. Ne znam koliko kostaju u Srbiji, ali u Sloveniji su 319E (ali bez navlake za kisu...ona ne znam koliko kosta) ali kad mi vrate porez 20% bice sigurno ispod 300E (sve zajedno)
- Prilicno su lagana. I ja sam se na pocetku "zagrejala" za Skate zbog atraktivnog izgleda, ali kad sam procitala komentare mama na Rodi i kad sam licno probala da ih podignem, odma sam prednost dala Unu Laughing Pretpostavljam da necu svuda ici kolima, da cu morati nekad, negde i da unesem kolica....sama!
- Imaju nulti polozaj sedista, tako da beba od samog rodjenja moze da lezi u njima..a ona navlaka preko moze lepo da se prikaci, tako da kad je hladno, beba je super ususkana u kolicima, nigde ne duva...
- Rucka za guranje je izjedna. Ovo je bitno u situacijama kad nesto nosite u jednoj ruci (cesto to upravo bude beba, koja, eto, nece u kolica Laughing ) e onda je jako tesko urpavljati kolicima jednom rukom, ako su rucke za guranje razdvojene....ovo je iskustvo nekim mojih drugarica.
- I na kraju, meni najbitnije, rucka za guranje se jako jednostavno stavi (preklopi) iz polozaja da beba gleda u mamu u suprotan polozaj. Jos neka kolica imaju tu mogucnost promene smera voznje, na primer Peg PErego Switch, ali se kod Switch-a okrece cela korpa. Dakle mora da se podigne celo sediste (sa sve bebom) i da se okrene za 180 stepeni. Kod Una se to radi na jedan klik, samo se preklopi rucka. U tom slucaju (kad beba gleda u mamu), oni mali tockovi dodju pozadi i neki kazu da je onda nezgodno manipulisanje, ali ja sam ih probala u radnji, vozila sam ih uzduz i popreko, i meni se to ne ci ni da je problem uopste....samo malo covek da se navikne kako da upravlja...

Ovo okretanje smera je dobro ne samo zato sto mozete okrenuti bebu da gleda u vas, ako se uznemiri pa trazi vasu paznju, nego i ako joj duva vetar u lice ili ako bije sunce, bas sa te strane....

E sad, moje dileme su bile veeeeeelike po pitanju autosedista. Htela sam da kupim sediste (ono za bebe od 0-13kg, takozvano jaje) koje moze da se namontira na kolica koja kupim....i tako sam se prvo odlucila za PegPErego PrimoViaggio TriFix. Medjutim, opet sam procitala da deca brzo prerastu to sediste, cak pre nego sto napune godinu dana i da je MAxi Cosi mnogo bolje.

I meni se odma vise dopalo MAxi Cosi jer u njemu beba (novorodjena) nekako ravnije lezi (ima dodatno jastuce za novorodjence koje posle moze da se izvadi). Ako neko ne planira sa malom bebom da se vozi dugo okolo, nego samo po gradu, onda to nije bitno. Ali ja se bojim da mojoj bebi nece biti bas udobno da se vozi u nekom strmom sedistu 3 ipo sata neprekidno na relaciji Beograd-Zagreb.

Problem je sto ovo MAxi Cosi sediste ne moze da se montira na Peg Perego kolica. Medjutim ja sam ipak odlucila da kupim MAxi Cosi, jer ne znam koliko ce mi puta uopste biti potrebno da autosediste stavim na kolica...to je zgodno ako beba zaspi u autosedistu, pa da se ne probudi dok se premesta u kolica.

Naravno uz autosediste cu obavezno kupiti i Isofix bazu, da ne mora svaki put da se uteze pojasom, nego se samo prikaci na bazu...ovo je mnogo sigurnije....naravno pod uslovom da automobil ima mogucnost montaze ovakve baze...to obicno na dnu zadnjeg sedista ima mala nalepnica na kojoj pise isofix....

Evo kako izgledaju Uno kolica...dobili su i u narandzastoj boji i ta ce biti moja Wink Tek treba da ih narucim...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169874

A evo i autosedista (i to bas ova roze) sa bazom i letnjom navlakom (krem)...ovo sam vec narucila, treba da stignu svaki cas...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176335
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165314
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=157036


Eto, udavih vas propisno....ali nadam se da ce nekome koristiti pri izboru
ff
tedi
tedi

Broj poruka : 248
Godina : 56
Location : Beograd-Zagreb
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od maus 21/4/2009, 14:37

Ja sam kupila ova peg perego kolica:

Pliko P3 Completo (Cedro)
[Pliko P3 Completo (Cedro)]
28.900 din
Kako odabrati kolica? Pixel_trans

Kako odabrati kolica? P3-completo-cedro
Kliknite za uvećanje
Pliko P3 Completo je kišobran kolica sa poluprozirnim, polukružnim krovom, štitnikom za kišu i termo navlakom.

Karakteristike modela Pliko P3 Completo su sledeće:
- naslon kolica ima tri položaja
- naslon za noge se reguliše u tri položaja (horizontalni, poluspušteni i spušteni)
- polukružni krov se postepeno otvara i zatvara, odnosno krov se može i skinuti
- termo džak u kolicima ima dva cipsara za otvaranje
- sigurnosni pojas na 5 tačaka, sa kopčom za fiksiranje
- štitnik za kišu sa prozorom i dva bočna ventilaciona otvora
- navlaka kolica je od specijalnog Softerm materijala, koji je antialergičan, antistatičan i delimično upija vlagu
- ram od specijalnog lakog aluminijuma
- rasklapanje i sklapanje rama sa jednim potezom, u sklopljenom stanju kolica mogu stajati sama
- Ganciomatic sistem za fiksiranje Primo Viaggio Car Seat-a, Porte-Enfant nosiljke, Navetta nosiljke
- prednji sigurnosi naslon se otvara s leve ili desne strane ili se odstranjuje u celosti
- na ručki se nalazi držac flašice “Cup Holder”
- stepenica za stajanje deteta
- regulisanje visine ručke za guranje, u više položaja
- velika, duboka korpa izmedju točkova

Točkovi i kočnice:
- prečnik točkova: 17 cm
- dupli točkovi od kojih su prednji rotirajući (mogućnost fiksiranja)
- svaki točak ima amortizer
- nožne kočnice na zadnjim točkovima, blokiranje oba točka sa jednim pritiskom na jednu od pedala (specijalni mehanizam aktivira će kočnicu i na drugom točku)

Dimenzije i težina:
- montirana kolica: DxŠxV = 85x51x103 cm
- sklopljena kolica: DxŠxV = 39x51x103 cm
- težina kolica: 8 kg
Samo sto nije bila ova cena vec 23.000,oo. Moze da se naruci preko int a ja sam ih kupila u Sapcu
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Jelence 22/4/2009, 13:36

Sto laksa sto jeednostavnija,i necete nositi u jednoj ruci bebu u drugoj kolica,videcete to je neizvodljivo koliko god kolica bila lagana i vi snazni Laughing

Tako da kolica po mom misljenju treba da budu sa sto boljim amortizerima zbog udobnije voznje bebe, sto komotnija,rucka da se okrece tj prebacuje sa jedne na drugu stranu kolica zbog sunca,vetra i ostaqlih vrem.uslova,da imaju zastitinik za sunce koji se spusta cak do nogu bebe .... i kad beba poraste(oko godinice)kupicete jeftinija kisobran kolica,jer je beba sve teza pa plus kolica i videcete ve,tako da ideja o nosenju i bebe i kolica bez obzira na lift ili sl.po mom misljenju otpada,osim sa nekim u drustvu.
mi smo uzeli neka chicco najnovija i najmodernija,i zadovoljna sam mada.... sada bih trazila sve ovo sto sam vam gore na pisala i jos nesto ako se setim Laughing
ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od nabla 4/6/2010, 14:08

Evo RTS emisija o odabiru kolica i preporukama kada poceti bebu izvoditi napolje!

nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od nena beba 9/8/2010, 07:53

vec mi je zanimljiva ova tema iako jos imam vremena za nju... ali sto mozes danas, ne ostavljaj za sutra... tako ja poceh da trazim kolica za moje blizance... :)
ovde vidim, ima divnih za jednu bebu, ali za blizance moze da bude problema oko sirine kolica i vrata, kuda mogu da prodju a kuda ne. ali najveci problem , cini mi se moze da bude sklapanje blizanackih kolica i to da li mogu ili ne da stanu u svaki gepek. ja cu morati u gepeku da ih drzim, jer u stanu nema sanse (zgrada nema lift!).

elem volela bih da cujem misljenja i iskustva, a ja za sada nadjoh ovo http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/

http://www.albeebaby.com/maclaren-2009-twin-techno-double-stroller-black-with-black-frame.html ovo je lasin predlog





Poslednji izmenio nena beba dana 18/8/2010, 21:14, izmenjeno ukupno 1 puta
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od buby 9/8/2010, 17:17

http://rs.chipolino.com/#/rs/products_use/01.195/01.195.201/m.67/gallery/
evo imas i ovde svasta nesto...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od nena beba 12/10/2010, 18:24

bila u aksi, nemaju ono sto trazim. ali obecali i evo ispunili da ce poslati info - moze da se naruci...
pa ako jos nekom zatreba...

"Peg perego kolica Duette SW dobavljač ima, ali ista još uvek nisu puštena u prodaju. Trebalo bi da bude za koji dan. Inače pomenuta kolica se

rade samo u jednom dezenu – Java, a MP cena im je 63.900 rsd.

Ianče karakteristike ovih kolica su sledeće :

RASKLOPLJENA KOLCA – visina 109 cm SKLOPLJENIH KOLICA visina 43 cm

dužina 140 cm dužina 105.5 cm

širina 60 cm širina 60 cm

težina 21.7 kg
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Milijana 12/10/2010, 22:51

Neno kolika težina affraid Pa kako ćeš to i u gepek da podigneš?
Vidi ova koliko su lakša, a ja sam ih videla uživo i skroz su ok, htela sam takva jedna da uzmem
http://www.kameleon.rs/esprit-kolica-za-blizance-crvena-27025-c548-view.htm

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od nena beba 13/10/2010, 13:27

milijana jesu dosta laksa...
ali prvo, ne znam da li imaju lezeci polozaj-za bebe ili su ova za vece blizance? drugo , deluju mi mnogo krhko... a trece, nesto mi cudno to sa dimenzijama-ova "moja" koja su za jedno dete ispred drugog ispadose sira od ovih "tvojih" gde su jedno pored drugog!!! neke dimenzije ne valjaju.

sirina mi je jako bitn atakodje da bih mogla da prodjem kroz svaka vrata sa njima...

a 20 kg? sta zna plavusa sta je 20 kg Very Happy cu da dignem...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Sneza 17/11/2010, 15:57

Neno a šta kažeš na Maclaren twin techno ili Triumph?
Prva su oko 12,5 kg a druga 10,6 kg
Svi ih hvale.
Nisam ih videla "uzivo"
http://global.maclarenbaby.com/toddler-buggies/twin-triumph?lang=en
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od nena beba 17/11/2010, 16:35

snezo koliko ja vidim na tom linku, ona ne mogu da se spuste u horizontalu, sto znaci da su za sedece bebe, a ne male... ne vredi nam to prvih meseci...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Sneza 18/11/2010, 18:04

Svakako ide zima a do proleca ce moci u njih, mm kaze da nemaju standardne žljebove nego ih spustas pomocu nekih kaisa, videcu, kad rodim, otici cu da ih pogledam, u NS su od 25000-30000 zavisi kako gde.

A za Peg perego, sto se tebi dopadaju sam negde proctala da je jednom detetu onemoguceno da potpuno lezi ili lezi na nogama drugog deteta, proveri jos, ne znam gde sam to procitala.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od nena beba 18/11/2010, 20:03

NIJE, TO SU ONA PEG PEREGO ZA JEDNO MLADJE DRUGO STARIJE DETE, A ZA BLIZANCE SU NORMALNA.
AL U MEDJUVREMENU DOBIH SVE POHVALE ZA ABC DESIGN KOLICA JEDNO ISPRED DRUGOG
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Nefertari 30/8/2011, 17:31

Treba obratiti paznju na kilazu da li su kabasta koliko su velika i ono sto je meni bitno je da imaju duple tockove zbog nasih divnih ulica. Ja zivim u malom gradu tako da kolica koja sma kupila su jedva 5-6 puta sklopljena, tezina mi takodje nije bitna, zivim u kuci ne teglim ih nigde i uvek su raspakovana. Na kraju smo se odlucili za model peg perego pliko p3 model, kostala su 300 evra. Za drugu bebicu jos uvek razgledam ali bi malo da promenim svidjaju mi se maxi cosi mura3.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od buby 30/8/2011, 17:56

moja drugarica ima ta...i bukvalno sama idu...jedini problem su veliki tockovi kad treba spakovati u gepek i slicno....ali divna kolica...ne osecah ih...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Milijana 30/8/2011, 21:41

Ja imam Chicco Ct 01, to su od moje sestričine koja se u njima vozila 2 godine i mnogo su dobra, sad se više ne proizvode baš takva, već njihov naslednik Chicco Enyou fun koja su još bolja. Mi smo kupili i nova Chicco Multiway, ali i dalje vozimo ova stara jer su savršena. Sad za drugo planiram da kupim ova Enyou fun, mada mi se m malo buni Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 1/11/2011, 20:24

meni su favorit bugaboo cameleon, samo koliko sam se do sada raspitala nema ih kod nas...pa ne znam koliko su prakticna

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Nefertari 1/11/2011, 20:28

heheh Mijaki ma nemas ti pojma sta je dobro lol! ona su odlicna kao i stokke modeli, ali otprilike kostaju ko pola ivf ili eventualno bar lekovi.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 2/11/2011, 21:12

hihihi, ja isla skoro u prodavnicu kolica i lagala prodavacicu da imam bebu, pa kao biram kolica, rekla mi drugarica da nisam normalna.... Embarassed

...znas kako draga, kud sve ove VTO poplacah, kada mi jednog dana uspe, sa zadovoljstvom i bez imalo stida cu da kupim kolica koja mi se svidjaju bez obzira na cenu...

a i buduci tata kaze da mora da ima fancy kolica u parku kako bi mogao da se sepuri pred mladim mamama Rolling Eyes

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 5/3/2012, 16:51

Mrvica je stavila ovaj link u moj dnevnik...Pa da se ne zagubi Very Happy
http://www.bebino.rs/
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako odabrati kolica? Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu