KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako odabrati kolica?

+77
Blanka
zsuki75
BabyBear
PalcicaBg
alisa
Mimi12
jadranka
fmala
leptirko82
JocY
Shizika
Tangerine
cufta
vremejezabebe
*AIDA*
dragana76ns
dra00
bulevarka
Veca77
lenabeograd
lilly13
ananana
Ema78
krol
medolino
hany
Tinche
agata
Marie
Akijeva
mamajednogprinca
nina :)
M.
MARA
Andjelcici
cici
veki1
Jadraban
racili
lilya
natalija
penelope
ciklama
ninica2
makababy
heart84
bobica83
lena
Botox
noja
cicsa80
Mali Princ
BiKsi :)
LaFolie
Marija86
Tanja83
tuli
Republica
Mirjana
Mrvica
dr mali pariz
dragmilk
Orline
mijaki
Nefertari
Sneza
Milijana
buby
nena beba
nabla
Jelence
maus
tedi
Gala
era
zoxa
Kata
81 posters

Strana 10 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mrvica 27/6/2012, 11:01

Jeste van teme, ali moram reci da mi se mmmnnnnooogggooo svidjaju ove marame. Beba u tom polozaju blizu maminog srca sigurno uziva. Samo, ja mog Vuka nisam ucila na ruke, i malo ga nosim, uglavnom je u kolicima ili lezaljci i kad je u kuci.
Ja sam vec okacila sliku kolica i mogu vam reci da sam prezadovoljna. Sve delove koristimo. Nosiljka je velika, dugacka, nije kao one mekane za iznosenje iz porodilista, nego se namesta na kolica i dugacka je da ce je Vuk koristiit celu ovu godinu, a sledece ubacujemo onaj deo gde ce sedeti. Stalno koristimo i auto sediste koje se isto nakaci na kolica, u njemu smo i izneli Vuka.
Ja sve delove maximalno koristim, cesto ga i uspavam u kolicima u kuci.
Drugarica je kupila ova kao Milijanina i prezadovoljna je. Imaju ista ta u paketu sa nosiljkom i auto sedistem, torbom. Meni su se jako svidela, mislim da su kostala oko 40.000.00 ali imas sve. Ali mm se zalepio za ova pa to je. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 4/8/2012, 11:11

Ovo kolica su moj favorit Bugaboo
https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/2cfuxw5.jpg
i Maclaren
https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/ih895s.jpg
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 4/8/2012, 11:29

srculence, vidim svidja ti se cameleon special edition???? Wink
bugaboo ima u Ceskoj sigurno, ali nisam videla ovaj special, mzoda moze da se naruci?
ovaj Maclaren ne videh, kod nas imaju samo ona kisobran koja su prakticna ali i mnogo ruzna i nekako deluju jeftino, sto bi rekla moja mama, kao da kostaju 2000 dinara...
ja sam odusevljena Bugaboo, ali isto kao i za stokee mislim da su nekako mala, otkud znam, da detetu ne bude tesno, i mnooogo su skupa, EUR 1200 min, a pri cemu mora neko da ti donese iz inostranstva...
mm pod stare dane postao stipsa pa kaze ne da za kolica vise od EUR 500...
meni se svidjaju i Inglesina Zippy free (valjda se tako zovu)
sad cu da ih nadjem
http://shop.aksa.rs/katalog/inglesina-kolica-zippy-free-mirtillo.html
eve ih, samo sto bih ja za princezu crvena kolica...
koleginica moja gledala, bas su prakticna, nisu teska, mogu da se okrecu, podesive rucke, fina korpa....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mrvica 4/8/2012, 11:40

Mijaki, jel to neka nova marka? Mislim da nisu imali ta kad sam ja kupovala.
I bas mi je lepa ta ljubicasta boja.
Mi smo uzeli sa kompaktibilnim auto sedistem i nosiljkom, i sve delove koristimo. Meni su se mnogo svidela Cam-ova i Chicco-ova 3 u 1, ali mm se zalepio za ova Hauck, pa to ti je.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 4/8/2012, 11:54

mrvicice nisam ih ja ranije vidjala, moguce da je novi model...
ima isto varijanta da se kupi sa sedistem i nosiljkom u Aksi videla pre neki dan, crveno na tufne, da se raspametis sunny
ma ja moram da vodim racuna o tezini kolica pre svega, jer iako imam lift u zgradi, do njega ima jedno 15-ak stepenika a onda isti staje na medjuspratu pa opet imam 10-ak stepenika do stana...
doduse prostorija u prizemlju kod strujomera se zakljucava i vidim da tu drze neke decije biciklice, mozda mogu tu da ih drzim, videcu....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 4/8/2012, 11:55

Mijaki super su kolica i ova ljubicasta boja mi se bas svidja Very Happy nesumnjam i crvena su sigurno lepa.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 4/8/2012, 12:16

mijaki ::
ja sam odusevljena Bugaboo, ali isto kao i za stokee mislim da su nekako mala, otkud znam, da detetu ne bude tesno, i mnooogo su skupa, EUR 1200 min, a pri cemu mora neko da ti donese iz inostranstva...
mm pod stare dane postao stipsa pa kaze ne da za kolica vise od EUR 500...

Pa i meni nesto deluju isto da su uzana i mala, kao da nema dovoljno prostora, ne znam jos cu pogledati i ova Maclaren su mi super, samo sto ne mogu da ih nadjem kod nas,imali su Encimenciju, i to dobili 2 kom. i ne znaju da li ce ih opet dobijati i cini mi se da su imali samo u crnoj boji.
I moj dragi je na pocetku isto bio u fazanu, jel si ti normalna toliko para da dam za kolica i za krevetac, ali je sad popustio i rekao moze sve Very Happy


Poslednji izmenio heart84 dana 4/8/2012, 15:37, izmenjeno ukupno 1 puta
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 4/8/2012, 13:58

maclaren jesu sjajna vidim da se model zove Grand Tour LX, mozda mogu da poruce ovi iz Enci Mencija? samo ne vidim da imaju korpu za 0 meseci, tj onu nosiljku za tek rodjene bebe?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 4/8/2012, 15:19

Ja ih pitala u Uscu da li mogu da se poruce, oni mi rekli kao ne mogu. Moja kuma mi je rekla da ce mi dati broj tel od nekog decka on donosi Maclaren kolica dal iz Londana koja god narucis, njenoj koleginici je doneo.
Ima na njihovom sajtu snimak za ova kolica kako se koriste, a ja sam nasla i ovo ovde se vidi sta sve ide uz njih, dobija se neka korpa koja moze da se stavi. Koliko sam videla a i pise tamo da se koriste od rodjenja deteta, posto mogu da se podesavaju.
http://www.kinder-svit.com.ua/catalog_item_8117.html
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od racili 4/8/2012, 17:50

Ja sam mesecima studirala kolica, Inglesina su bila prva varijanta, ali sam na kraju odustala pošto ćemo dobiti batu, meni se boje nisu svidele, bila je teget na tufne, bež i tamno zelena. Mijak, ova ljubičasta su mi odmah zapala za oko, prelepa su i kažu svi da su izuzetno kvalitetna kolica, jedino što Zippy free imaju oko 11kg, jer su swich varijanta.
Srce, ja sam gledala i MACLAREN, jer su lagana, ali kad sam probala sve njihove modele imaju dosta mana. Obrati pažnju, jer npr. kad se spusti sedište u korpu ne možeš ništa da staviš ili izvadeš jer je zaklonjena sedištem, a i izuzetno je mala. Model koji si pokazala nisam videla, možda je on drugačiji, ali se raspitaj dobro. Ni mm se nisu svidela. Ali zato su bugaboo prelepa. Ako možeš da ih priuštiš, to je super izbor.
Pošto sam odustala od Inglesine zbog dezena i težine (jer sam na 3 spratu bez lifta), na kraju sam kupila PegPerege Completo u denim dezenu, kao od teksasa su i as takvo. Malo sam oh skuplje platila jer je dezen iz 2012 god, ali su univerzalna, idu uz sve što bebi obučeš i sa čim je pokriješ. I teška su 8,5kg sa svom opremom , što je meni odgovaralo.
Ako ste u prilici, pogledajte i cortina kolica u Letu, dobra su, mada glomazna.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 5/8/2012, 12:49

Da li neko zna gde se mogu u Beogradu kupiti Bugaboo kolica? Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 5/8/2012, 14:43

koliko ja znam nema nigde Mad

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Jadraban 5/8/2012, 15:38

Društvo koja kolica bi ste mi preporučili za dete od 16 meseci. :-) pozdrav
Jadraban
Jadraban

Broj poruka : 357
Godina : 49
Location : Negde tu iza duge
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mali Princ 5/8/2012, 18:56

Mrvica ::
Mi smo uzeli sa kompaktibilnim auto sedistem i nosiljkom, i sve delove koristimo. Meni su se mnogo svidela Cam-ova i Chicco-ova 3 u 1, ali mm se zalepio za ova Hauck, pa to ti je.
mi smo uzeli ta sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od lena 5/8/2012, 19:51

simeunovic.jadranka ::Društvo koja kolica biste mi preporučili za dete od 16 meseci. :-) pozdrav

Pretpostavljam da hoda, dakle, ili nijedna ili neka skroz lagana tipa "kisobran" kolica.........lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 12/8/2012, 12:49

da napisem i na temi, srculence, ja sam ta icandy videla da vozaju neki po gradu pa ih trazila, takodje nema kod nas, nisam sigurna ni za Madjarsku....
a ne bih ih uzimala da ne mogu da ih opipam...ovako izgledaju bas lepo...pa ima vise nekih vrsta icandy cherry, i candy peach itsl...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 12/8/2012, 12:58

Mijaki izgleda da imamo isti ukus Very Happy ja sam iCandy videla samo na internetu, ali sam juce kod nekih stranaca kad sam setala videla Bugaboo i super mi izgledaju, tako da je moja odluka pala, definitivno njih uzimam samo da vidim u kojoj cu boji, donece nam prijatelji iz Slovenije, a u Kanadi sam nasla onaj komplet Bugaboo Missoni specijal pa sam rekla prijateljici da ode da vidi da li imaju Very Happy Tu se dobija cebence, navlaka za korpu onaj donji deo i gornji deo za kolica
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 12/8/2012, 13:06

ta se i meni najvise svidjaju, lucky u osmeh srce
kada bih ih nasla u Austriji, ne bi bio problem, ima ko da mi donese...a za pare npr da muzu iskamcim deo a deo ja da dam iz steka Shocked
idem malo da ih gledam, da parim oci!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od heart84 12/8/2012, 13:23

Mora da ih ima i u Austriji, cim ima u Hrvatskoj i Sloveniji, procackaj malo po netu sigurno ces naci Very Happy Ja sam mom dragom samo pokazala kolica i rekla cenu, prvo mi je rekao pa ti zeno nisi normalna Very Happy i to je trajalo samo par sekundi a posle je rekao ma kupi sta hoces radost
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Orline 12/8/2012, 14:56

Majko mila, čitam temu od prve strane i opet ne znam šta da mislim.
Potpuno sam pogubljena.
Centar grada, prvi sprat bez lifta, mali haustor i ne puno veći stan.
Oktobar termin, znači ubrzo zima, ali možda se bude moglo izaći negde i u novembru.
Stvarno ne znam šta bih uzela.
Koristan mi je post od tedi na prvoj strani.

Ima li neko predlog. Rolling Eyes

Pariz, evo ti link na tvoju poruku videh slučajno pregledajući
https://kutak.forumotion.com/t607p150-kako-odabrati-kolica#305143
Umesto slike dve sretne mame, ubačena je neka bzvz fotke, pa edituj kad stigneš.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 12/8/2012, 15:10

orliska, ne znam sta bih ti rekla, ja samo imam dilemu da li da budem ekonomicna i prakticna (Inglesina Zippy free) ili da dam srcu i dusi na volju i kupim Bugaboo Cameleon...mojoj devojcici to nece nista znaciti pa mozda je bolje da razliku u ceni kolica potrosim npr. da se ''stesem'' posle porodjaja...

Ova Zippy free uzima moja prijateljica koja je na trecem bez lifta upravo zato sto su lagana, sto se lako sklapaju, ne zauzimaju mnogo mesta a dobra su i kvalitetna kolica...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od veki1 12/8/2012, 15:25

Da se pridruzim mojim malim istrazivanjem i da kzem do sad bi kupila i traktor koliko vec gledam koja kolica!

Very Happy Interesantno je sto bi vi da idete van Srbije u nabavku a ja bas mislila kad odem na godisnji da vidim kolica kod nas lol!

Samo da napomenem da sam inace bas izi going i da ne zanovetam puno kad je rec o kupovini, na brzaka se odlucim i kupim, ali...Otisla sam juce tako po trgovinama i svasta sam nesto videla, ali nista nije za mene...nasla sam im manu na brzaka, dakle ili mi nije odgovarala tezina ili sirina ili zastita od sunca/vetra ili su mi tockici bili veliki/mali ili korpica dole...

Evo npr. par kolica koje su mi prodavacice preporucile, kazu da s ei prodaju dobro...
Nisam bas sigurna da li smem da stavim link, izvinjavam se ako nisem smela, Happy molim te slobodno izbrisi ako je reklama ili nesto.

1. Ova su kao dizajnirana za mame, nisu teska, beba moze da lezi, posle se stavlja sedeljka, imaju super torbu, tockice na naduvavanje (dobije se i pumpa i pokrivac za kisu). Meni se nusu dopala zbog dela za sedenje, to je neki cudan materijal, niti je plastika niti je stiropol, navlaka je jako lagana za skidanje i pranje i super je za ciscenje, ali zamisljam mene na tom striraporu leti i moju "guzu" No i sediste se ne moze spustiti, moze se nagnuti unazad i onda detetu stoje noge u vis...uglavnom, nisu za mene...

http://www.mothercare.com/Mothercare-Movix-Base-Pack---Dark-Clay/416910,default,pd.html

2. no comment, slika ce vam sve reci
http://www.mothercare.com/Stokke%C2%AE-Xplory%C2%AE-Pushchair---Purple/488569,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Stokke%25C2%25AE%2520Xplory%25C2%25AE%2520Pushchair%2520-%2520Purple

3. E ovo je nesto sto se meni dopada, dobijes sve u jednom, ali ovo se moze naruciti samo na netu i ako ne valjaju cela birokratija oko vracanja, pa se razmisljam.
http://www.mothercare.com/Hauck-Apollo-All-in-One-Pram-and-Pushchair-Travel-System---Red/475965,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Hauck%2520Apollo%2520All%2520in%2520One%2520Pram%2520and%2520Pushchair%2520Travel%2520System%2520-%2520Red

http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-1-black/103525301/type-i/

Eto toliko od mene.
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Mali Princ 13/8/2012, 01:36

veki, ova prva sto ti se dopadaju su Hauck kolica, kod nas ih ima puno u Aksi. E, sad bas taj model nisam sigurna da ima, ali ja sam uzela slicno Shopper trio set, a imas i all in one, i bas su dobra: http://shop.aksa.rs/bebi-oprema/kolica/hauck-kolica-za-bebe
pri tom, vrlo su jeftina, a nemacka su:)
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od mijaki 13/8/2012, 10:11

heartic koje ces boje kolica????

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od veki1 13/8/2012, 10:51

Prince hvala za link, meni ona sva izgledaju kvalitetno, doduse imali su u drugoj trgovini drugaciji model i nije mi se dopalo.. moram ja to da vidim, dignem, sklopi i tako to pre nego sto kupim, ali ako kazes da si ti zadovoljna ona su verovatno svi modeli manje vise ok.

Orline, dobrodosla Very Happy ja sam u tom "stanju" vec par nedelja, sto vise gledam to mi je teze naci sta ja zelim i sta meni treba! Sve se tesim imam vremena, naici ce nesto extra dobro Wink
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kako odabrati kolica - Kako odabrati kolica? - Page 10 Empty Re: Kako odabrati kolica?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 22 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu