KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 9 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sledeći

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 2/3/2014, 13:19

Principesa dobro ti nama dosla na ove stranice  cvet 

Pitaj sta te interesuje mada sam ja dosta davno bila u Sistini. Mozes i da nam se pridruzis na ovoj temi https://kutak.forumotion.com/t2807-korak-po-korak-na-putu-do-bete
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 2/3/2014, 14:59

Hvala maakki na dobrodoslici  Rolling Eyes 

Ovako ja sad skupljam sve potrebne nalaze i ici cu na prvi razgovor i pregled....
razgovarala sam telefonom s dr. janevski i rekao mi je sta mi je potrebno
da napravim i da donesem kod prvog pregleda....
znaci od hormona, stitnjace, brisevi, markere na hepatitis.

ja sam se odmah odlucila na VTO mada mi je on rekao da mogu probati i IUI ako zelim.
za to ako se kao odlucim trebam jos sono HSG napravit.

dr je jako ljubazan i zbilja ti objasni sve i lako je se s njim dogovoriti.
jedino ga nisam pitala detalje u vezi donatora....rekao mi je samo
da rade s cryos bankom i da tu mogu pogledati.

zanima me dali ti zajedno s njim biras donatora po svojim zeljama ili
kako to ide??? citala sam tvoj dnevnik al nemogu sve detalje zapamtit.

koji je tebe dr.vodio kroz vto??
jesi ti isto snizavala TSH jer sam cula da nesmije biti visi od 2??? dali je to istina???


Poslednji izmenio Principesa dana 2/3/2014, 21:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 2/3/2014, 15:51

Principesa donatora birate zajedno na osnovu vasih zelja, slicnosti sa vama, krvne grupe i svega ostalog, tako da nije neki problem osim cene.
Mene je vodio dr Lazarevski i za njega imam samo reci hvale bez obzira sto nije uspelo.
Sto se tice TSH pozeljno je da bude ispod 2, ako imas problema sa njim obrati se nekom engokrinologu koji ce ti dati odgovarajucu terapiju.
Bilo bi dobro da ovde postavis nove cene ako ih znas, jer skoro nije bilo nikoga ko je radio postupak tamo, a za sva ostala pitanja mozes da nam se pridruzis na koracima, cure ce te sigurno dobro savetovati u vezi samog postupka.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 2/3/2014, 21:13

Za dr.lazarevskog sam cula da je jako dobar i pitala sam dr. janevskog dali moze da me on vodi i rekao je nema problema  Very Happy 
ja sam neudata (pisala sam i na toj temi al nema nikoga) pa sam onda pronasla i ovu temu i naravno da cu se pridruziti i na koracima samo da se malo uhodam  Wink 
nakon dvije duge veze sam sad tu gdje jesam....
zelim si roditi dijete i naravno da cu to pokusati..... igracice 

ovako sto se tice cijena napisao mi je
ivf 1650 eura bez lijekova
donorski materijal 1500-2500 eura (ovisno o mot)
IUI 150 eura
prvi pregled 50 eura
psiholosko savjetovanje i ovjera dokumenata 35 eura

jel sada puno skuplje vec kad si ti bila???

sto se tice TSH dva puta sam ga do sad kontrolirala i bio je na gornjoj granici
al mi nisu dali terapiju nikakvu....sad za par dana idem vaditi krv jer trebam
i hormone 3.-5. dan napraviti pa cu to sve odjednom da neidem sto puta
pa cemo vidjeti sta ce TSH reci.....do postupka ga stignem spustit.

cujemo se uskoro na koracima....
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 2/3/2014, 21:33

bombombica je nedavno napisala da IVF dodje 2500 eura a oplodnja i transfer 1650 eura pa me sad to malo zbuni.....
znam da je drugacija cijena i postupak jer ona netreba donaciju.....

Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od stakleni.staklo 4/3/2014, 15:26

vo ovako ja sam hteo da post jedno pitanje kolko bi kostala donacija sperme u maloj bogorodici tj dali treba samo donacija sperme posto mi je spermogram azospermija tj nema spermoticoida kako ide procedura jer planiramo da idemo na tu vant opl jer kod nas je zakonski zab don sperme molim vas da me uputite na sve to hvala unapred
stakleni.staklo
stakleni.staklo

Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 4/3/2014, 18:43

stakleni evo napisala sam ja u postu prije ovog pa procitaj....pisu cijene....
brojeve telefona i mail imas na prvoj stranici  Very Happy 
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 5/3/2014, 20:31

U cenu doniranog materijala ti ulaze doze za tri pokusaja.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 6/3/2014, 16:13

Stakleni najbolje je da odes na sajt klinike tamo imas i cenovnik, napisala sam ti vec da u donorsku oplodnju (ako se to tako moze nazvati) ti spada samo donirani materijal (sperma) za tri pokusaja, posebno se placa vto postupak, inekcije potrebne za stimulaciju i sve analize koje treba da se odrade, u cenu vto postupka ti se racunaju kontrolni ultrazvuk, aspiracija i embrio transfer.Nadam se da ti je sada jasnije.

Cena za svaki pokusaj je ista (to je cena vto postupka).

Tebi podatke o klinici imas ovde na prvoj strani.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 02:35

Tebi

Promenili su domen sajta, sada se nalazi na ovoj adresi: http://www.acibademsistina.mk
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tebi 7/3/2014, 12:13

Hvala punooooo :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 13:23

c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ana78 22/3/2014, 21:37

Principesa, da li si bila na prvom razgovoru u Sistini, kakvo je tvoje iskustvo? Mnogo bi nam znacilo da nam opises, pozdrav

ana78

Broj poruka : 29
Datum upisa : 06.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bombombica 26/3/2014, 22:43

pozdrav devojke  love 
moram prvo da kazem da sam se sokirala kad sam vidla da sam se poslednji put javila ovde pre skoro 6 meseci  affraid nazalost, za to vreme mi nista nismo resili. pokusavali smo prirodno, isli u banju, da se opustimo...ali nista.
sad je kod mene "doso noz do koske", sto se kaze...i dodjem zato na forum da pokupim neki korisni info, kad i ovde nista konkretno  No gde su zenice koje su prosle kroz ovu kliniku, da jave da li su uspele ili ne, kakvi su utisci??

ako neko ima neku svezu informaciju, makar iz trece ruke, da je drugaricina kuma isla i uspela, neka se javi... hitno je  lol! 

 love

bombombica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od JocY 27/3/2014, 09:44

Bombonice glavna diskusija je na temi https://kutak.forumotion.com/t2824p1065-korak-po-korak-na-putu-do-bete zato ovde nema nikog  Very Happy
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 28/3/2014, 16:11

Joj hvala ti puno  radost 

Imam zakazano kod dr. Lazarevskog
nisam dugo cekala termin.....dr. Janevski mi je sve organizirao...on je embriolog.
U roku 7 dana sam dobila termin  Very Happy 

Naravno.....sve vam detaljno javim.....uh kako sam napeta ko puska  Rolling Eyes 

Sve vas ljubim i pozdravljam  osmeh srce   d 
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 8/4/2014, 14:34

Ovako dr. Janevski mi je sve organizirao i svaka mu cast na tome a i na trudu  Very Happy 

Na aerodromu me je docekao taxi koji je njihov covjek od povjerenja i on me je odvezao kod notara...
potpis dokumenata i kopija pasosa me je kostala 7 eura....

sljedece je bilo psiholog...razgovor i ispuniti par pitanja, kopija pasosa i to je kostalo 33 eura...
sve vas taxi vozi i to je bilo to za taj dan jer sam ja sletila u 15 h i obavila to dvoje.....

sutra ujutro je bio drogovor sa dr. Lazarevskim koji me je cak primio i prije zakazanog termina....
jedan divan covjek.....pogledao je jos jednom nalaze koje sam mu slala mailom, postavio mi par pitanja naravno sto se vec treba razovarati. opcije koje su otvorene sta moze sta nemoze i onda smo isli napraviti ultrazvuk...rekao je da mu je to najvaznije bez obzira na nalaze hormona koje sam ja vec donijela i da se nekada ne poklapa to sve sa ultrazvukom sto je bas bio slucaj kod mene....

Predlozio mi je prvo inseminaciju jer sam zdrava zena, maternica lijepo stoji, endometrij na 11 dc 10 mm sto je on jako zadovolja....al smo se ipak u dogovoru sa dr. janevskim naravno i samnom dogovorili da idemo na IVF pa sam se ja na kraju zezala da sam ispala veliki ziheras....al da vam neduzim, sad idemo do dr. Janevskog za odabir donatora  roda      
e tu se dosta vrema potrosi...dr je se maksimalno potrudio i sve smo detaljno pogledali i prokometirali i ODABRALI DONATORA  d   

ko sretniji od mene  b 

sad cekam da prodje komisija i mogu u postupak  b bb 

pregled kod dr. Lazarevskog kosta 33 eura a donator kojeg smo odabrali kosta 2650 eura pa tako da me je to sve kostalo zajedno 3075 eura (225 eura avionska karta, 45 eura hotel, 60 eura taxi i 22 eura parking na aerodromu za auto) to je bez vadjenja hormona, papa testa, briseva, markera na hepatitis...to je sve jos kostalo 500 eura.....

eto drage moje ako sam nesto zaboravila samo pitajte ili ako mislite da je jos nesto vrlo bitno da napisem a nisam samo pitajte......
 


Poslednji izmenio Principesa dana 8/4/2014, 14:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od LEPTIR 14/4/2014, 22:49

Zdravo drage moje drugarice

Interesuje me da li neko zna koliko kosta vto iz prirodnog ciklusa tamo?
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 15/4/2014, 14:49

Leptir......na stranici ispred imas sve cijene sto sam napisala u postu pa pogledaj sta te zanima  Wink

a i bombombica na str.14 je pisala cijene......sretno  Very Happy 
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od stakleni.staklo 8/6/2014, 23:38

evo ja samo dda napisem za one sto imaju azospermiju kao moj sl da urade punkciju ili biopsiju testisa pa tek onda da se odluce za donorsku oplodnju ja tr. trazim gde se radi biopsija u bg pozz
stakleni.staklo
stakleni.staklo

Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od belmica 7/7/2014, 17:04

pozz cure da li jos ima ikoga na ovoj temi?

belmica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 7/7/2014, 22:09

Belmico dobro dosla ovde uvek ima nekoga  cvet 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od winni 15/6/2015, 10:08

Very Happy Da pitam i ovde ima li nekih svezih iskustava sa ove klinike u vezi donacije j.c cene ,kolko se ceka ..i tako ja im pisala i cekam odgovor...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Mala maca 21/8/2015, 22:13

belmica ::pozz cure da li jos ima ikoga na ovoj temi?
Evo ima.... zna li netko koliko kosta donorska sperma i o kojoj se MOT radi? Mene su u Sisitini trazili 2800 eura za MOT20. Kakva su vasa iskustva?

Mala maca

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Jekicaks04081976 27/10/2015, 13:11

Zdravo Svima,
ima li nekog da je u postupku u Sistini?Treba da idem na prvi pregled sledece nedelje
Jekicaks04081976
Jekicaks04081976

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 9 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu