KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 25 od 42 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 2/11/2017, 23:22

Super Blankic! Napreduje na bolje svakoga dana?
Kako je govance?  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 3/11/2017, 01:24

Blanki, da te ljubim, iz dana u dan da bude sto brzi oporavak, i da. Proleti vreme do te sedmice kad cete pustiti kuci, da samo vidis, snjusis, osetis svoju decu!

Stigla nam je Nina! Čupava lepotica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 3/11/2017, 02:45

Odlicno Blanka, svakim danom ce biti sve bolje i lakse. Mislim na tebe.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 3/11/2017, 02:47

Dobro nam dosla Nina!
d d d

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/11/2017, 05:45

Hvala vam mile moje 😘😘😘😘😘 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Bude nas u 5h pa bas bude uzasno. Uvece kasno zaspem i ne bude mi bas dobro cijeli dan jer preko dana spavanja nema ovdje 😕
Odoh sad da obavljam jutarnje-kupatilske rituale.

Ninočkica stigla!!! Medena je dusica mala. Bas mi je drago zbog Palcice i njenog dragog sto su postali roditelji jednoj maloj principessi.
Ljubim vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/11/2017, 05:47

BabyBear ::Super Blankic! Napreduje na bolje svakoga dana?
Kako je govance?  lol!

Od juce ga nema, ali dobro ne ocekujem ja to svaki dan, ni kad je sve ok kod mene to nije svaki dan, ja sam onaj mucenik sa guzom i tvrdom stolicom citav zivot!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 3/11/2017, 07:40

Blankic drago mi je da si bolje.Jos malo pa svojoj kucici i svojim srecicama.😘
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 3/11/2017, 07:45

Blankic, samo da ljubnem! poljubac

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 3/11/2017, 08:27

Blanka, lepo se ti oporavljaš! Samo guraj, uskoro mazuljanje sa decom sunny sunny sunny
pa i sa mužem zagrljaj yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 3/11/2017, 09:27

Blankic, bas si me obradovala sto sve ide na bolje! poljubac
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 3/11/2017, 10:05

Kad Blanka krene napred, nema ko joj na put moze stati!
Verujem da ce nastavak oporavka biti brzi nego sto iko od doktora zamislja da uopste moze. Oni tebe ne poznaju dovoljno lol! . Ljubim te i odmaraj sto vise dok si u bolnici, jer znam da kad dodjes kuci neces, bez obzira sto ti doktori govorili.
I razumem te. ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 3/11/2017, 11:30

Blanka, a jesu te operisali kroz isti rez od CR ili su morali da prave jos jedan? Mozda glupo pitanje, ali ne mogu da skontam iz price... Bas mi je drago da ti sve ide na bolje :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 3/11/2017, 11:51

Blanka samo da te ljubnem. Jako puno mislim na tebe ovih dana. želim ti da što pre odeš kući u zagrljaj tvojoj dečici i mužu. Tada će se sve lakše podneti. grlim....

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 3/11/2017, 12:33

Joj ist svuda..m u 5h toplomerke, u 6h pritidak, u 7h vade krv i dorucak... i slicno. Gledaj popodne uvek da dremnes, tad smo mi imali neku pauzu sa tim smaranjima :) Inace volim tisinu i mrak kad spavam, ali u bolnici te premori sve, pa sam spavala u nemogucim uslovima... koliko ugrabim!

Dobrodosla mala Ninaaa!!!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/11/2017, 18:46

Drage moje, hvala vam. Vi ste moja velika snaga i podrska. Kutak volim od prvog dana kad sam se registrovala i ovdje uvijek dijelim svoje najintimnije trenutke i emocije. Puno ljudi mi piše, neke poruke vidim neke ne, a neke kasno vidim. Ako ne odgovorim nije zato sto ne zelim nego jednostavno previdim, kazem kasnije cu i onda bog te veselio, zaboravim.
Sto se mene tice ok sam, iscrpljenost i malaksalost tu je ali mora i slabo jedem a i zbog svega. Setam ali ne mogu puno. Sada vise odmaram. Nervira me s vremena na vrijeme ta temperatura, njima to nista ne predstavlja kazu da je to borbena. Organizam se i dalje bori i borice se. U ponedeljak mi rade kompletne nalaze ako svi budu ok ja idem kuci. U srijedu skidam konce. (Neko pita za rez, rez je preko cijelog stomaka ispod grudi sve do reza carskog, pa sad lici na sidro ) Terapija mi je smanjena to sam vam rekla, ukljucen mi je probiotik, diflucan tbl, clexan redovno primam, i antibiotici kroz flase, pijem i kalijum.
Kad setam osjecam napetost, kado da se rana naduje, bas mi neka napetost u stomaku. Nije ni cudo posle svega. Uglavnom doktori su zadovoljni mojim oporavkom ovdje.
Toliko za sada, ljubim vas puno drage moje osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 3/11/2017, 19:01

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
srca srca srca srca srca 
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
srca srca srca srca srca 
cveće cveće cveće cveće cveće 
love love love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 3/11/2017, 19:08

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 3/11/2017, 21:25

Mila nasa vazno je da ide nabolje.Napetost je dok se telo ne navikne na stanje bez organa i dok se ne slozi stanje u stomaku.
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj cveće cveće cveće cveće cveće cveće
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 3/11/2017, 21:28

Blankić biće u redu,naravno,ljubim te ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 3/11/2017, 22:02

Blankic bitno je da se ti nama oporavljas.I ja sam ta koja celog zivota kuburi sa stolicom i zatvorom.A tek sad u trudnoci...Haos.Mada od kako su mi rekli kad ce da ne poradjaju svaki dan idem u wc,neznam sto ali je tako.Ljubim te puno i nadam se da ce sve biti ok pa da te puste da ides kucici svojoj i svojoj decici.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 4/11/2017, 07:26

Blanka, znaš ta temperaturica hoće da bude malo i od emocija, jer , logično, ide ti se kući posle svega. To je meni dr rekao, da emperatura može da bude rezultat borbe organizma u postoperativnom perodu , a i emocija....Samo izbegavaj da sa Katjom i Kasijom pričas jer posle si  i sama rekla da ti teško pada. Izdrži još ova dva dana, pa u ponedeljak ako Bog da, ideš svojoj kući ....da vratiš svoj život i uzmeš ga u ruke!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/11/2017, 08:59

mamadabudem ::Blanka, znaš ta temperaturica hoće da bude malo i od emocija, jer , logično, ide ti se kući posle svega. To je meni dr rekao, da emperatura može da bude rezultat borbe organizma u postoperativnom perodu , a i emocija....Samo izbegavaj da sa Katjom i Kasijom pričas jer posle si  i sama rekla da ti teško pada. Izdrži još ova dva dana, pa u ponedeljak ako Bog da, ideš svojoj kući ....da vratiš svoj život i uzmeš ga u ruke!

Izbjegavam draga ne mogu. Bas me to slomi. A sad zaplacem za svaku sitnicu treba mi manje od sekunde.
Mene ta temperatura nervira, njima je potpuno normalna. Ima sigurno i tog stresa od bolnice, 18-ti dan bolnice danas. Ali evo vidjecemo. Samo da ja vratim snagu svoju bicu ja kao nova sa metericom ili bez svejedno je Very Happy

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 4/11/2017, 09:09

Blanka hrabrice nasa ljubim te puno i mislim na tebe da znas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 4/11/2017, 09:52

Blanka ::
mamadabudem ::Blanka, znaš ta temperaturica hoće da bude malo i od emocija, jer , logično, ide ti se kući posle svega. To je meni dr rekao, da emperatura može da bude rezultat borbe organizma u postoperativnom perodu , a i emocija....Samo izbegavaj da sa Katjom i Kasijom pričas jer posle si  i sama rekla da ti teško pada. Izdrži još ova dva dana, pa u ponedeljak ako Bog da, ideš svojoj kući ....da vratiš svoj život i uzmeš ga u ruke!

Izbjegavam draga ne mogu. Bas me to slomi. A sad zaplacem za svaku sitnicu treba mi manje od sekunde.
Mene ta temperatura nervira, njima je potpuno normalna. Ima sigurno i tog stresa od bolnice, 18-ti dan bolnice danas. Ali evo vidjecemo. Samo da ja vratim snagu svoju bicu ja kao nova sa metericom ili bez svejedno je Very Happy


Blanka draga, ne zaboravi da si se i porodila pre par dana. Hormoni divljaju i otezavaju svaki emotivnu situaciju. I ja mislim da je bolje da 2K ne cujes, onako trezveno kad razmisljam. Ali ne znam da li bih i ja izdrzala. Znam da su zene u porodilistu izbegavale da cuju i vidjaju dete koje je ostalo kod kuce, da ga jos vise ne remete, jer ono nema pojam o vremenu. Radilo se o par dana, istina. Ajde pokusaj koliko toliko da iskuliras ovih par dana, neka te drzi taj brzi povratak kuci. Ja ne bih brinula za tu malu temperaturu. Visoku da, ova mala je prosto od oporavka. Nisi ti samo imala ovu operaciju, i porodila si se skoro.
Ljubim te i staaaaalnooo mislim na tebe! love

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/11/2017, 10:00

Dobro jutro drage moje.
Kako je ovaj dnevnik najvise namijenjen maminom čudancetu,maminom blagoslovu Kosti moram da podjelim jedan vrlo emotivni trenutak za mene koji se od mene krio, ali saznah od babica iz porodilista prije neki dan. Nisam imala snage tada da pisem jer sam plakala dugo a sada kad je malo proslo jednostavno to zelim ovdje da prenesem.
Ljubav izmedju majke i tek rodjenog djeteta je NERASKIDIVA VEZA ZA CIJELI ŽIVOT. Bebe itekako osjecaju, znaju. Znala sam da Kosta osjeca moje muke i bol koju sam trpela u Niksickoj bolnici, bio je uvijek miran dobar. Trudila sam se da doji u onim mukama kako bi porodjajna zutica koja je bila u granicama normale sto prije iscezla a on dobio kolostrum ono prvo najvaznije mlijeko. Imala sam pomoc babica koje su mi pomagale jastucima da se poduprem da me manje boli stomak, a on je sikio u svim mogucim pozama i sigurno mu nije bilo lako, ali znam da mi je tako pomagao. Ja sam bila srecna sto doji, sto zutica prolazi, sto on napreduje.
Dolazak u Pg sve mijenja. Ja i dalje nastojim da u onim mukama odrzim laktaciju, grudi nabrekle a ja se izmlazam. Ulazi doktor i rukama kaze prekidaj i shvati da nema sanse da ces moci da dojis. Ovdje ces biti dugo pod jakom terapijom a kuci kad odes treba ti oporovak jer ne smijes nista teze od kasike da dignes za dugo. Tesko mi je bilo priznajem, ali nije smak svijeta, znam da sam jedva zivu glavu izvukla i da Kosti, Katji i Kasiji trebam zdrava i normalna. Podvezuju mi sestre grudi zavojima do stanja da ne mozes da dises, da ti stisnu rebra bukvalno, ali sto se mora nije tesko. Izdrzim tako 4 dana, i mlijeko stalo. Bez ikakvih tableta eto da znate. Prosirih pricu o grudima a ustvari nisam ni htjela to da pisem nego eto neka ostane u dnevniku kao zapis.

Inace hocu da se nadovezem na moju konstataciju sa pocetka price... Noc kad sam usla u operacionu salu oko 8h uvece sve dok se zavrsila operacija do nekih 10h moj Kosta je plakao, vrištao, nisu ga mogli umiriti. Babice su se prepale. Zvale doktorku koja je rekla da sam sigurno u operacionoj sali, i da tako je bilo. Kad su me izveli iz sale oko 10h uvece moja ljubav je prestala da plače. Drage moje to je drugi slucaj u nasem porodilistu da je beba plakala dok je majka bila daleko od nje u operacionoj sali. Prvi slucaj je bio kazu prije 10 god.kada su se jednoj porodilji borili za zivot. To su krili od mene i doktorka je rekla mojima da mi kazu tek kad izadjem, ali babice sa kojima se cujem rekose mi prije 3 dana.
Koliko god bili mali, koliko god nam se cinilo da ne znaju, ovo je samo primjer da mala čudanca sve osjecaju. Zato mazite svoje bebe, volite ih, pricajte im, sve znaju, sve osjecaju i sve razumiju. Neraskidiva veza za citav zivot, jer jedna je MAJKA! VOLI VAS SVE TROSTRUKA I PONOSNA MAMA BLANKA osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 25 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 42 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu