KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/10/2014, 21:44

Zdravo žene borci!
Ovo je prvi put da se prijavim na nekom forumu. Razlog mog prijavljivanja je nevjerovatan stepen informisanosti svih vas da me je ponekad sramota koliko stvari nisam znala a koliko sam naučila čitajući sve ovo što pišete. Svaka čast! Problem sa sterilitetom imam 2 god.
Ja 33 god
Mm 37 god
Dvije goodine borbe u kojoj se izdešavalo sve moguće i nemoguće, ali podnosim stojički! U početku su mi dijagnostifikovali duplu matericu -uterus duplex (rađen HSG bez anestezije koji je bio nešto najneprijatnije što sam doživjela, ne zbog boli nego zbog odnosa doktora i sestara, ma užas). Dr nakon HSG-a kaže : Imate duplu matericu, obratite se nekom stručnjaku za VTO! Vi ste rijedak slučaj, ali prirodnim putem nećete ostati trudni! Osjećam da mi se tlo pod nogama razdvaja, da tonem, propadam. Šok! Ali ne dam se! Dolazim kući, tražim broj telefona klinike u kojoj radi dr Tatjana Motrenko, u Crnoj Gori jedan od vodećih dr u toj oblasti. Dolazimo kod nje, pogledala je snimak i kaže : Ko vam je rekao da imate duplu matericu? Snimak je tako loše odrađen da je skroz vazduh prošao i ništa se ne vidi kako treba. Ja mislim da vi imate jedan ogroman septum koji jedino može operisati kako treba dr Vesna Kopitović.Odlazimo u Novi Sad, prvo u Genezis, potom u  Betaniju jer sam dobila uput iz CG jer se kod nas ove operacije ne rade. 1 histeroskopija septembar 2013 operisan septum koji je bio ogroman. Odmah nakon operacije mi kažu da se mora odraditi second look  histeroskopija i transvaginalna laparoskopija kroz 2 mjeseca jer mi je endometrijum jako zadebljan i da se moraju skinuti polipi koje tada nijesu smjeli dirati, moram piti kontraceptive i doći drugi put.. Novembar 2013 odrađena 2 histeroskopija i transvaginalna laparoskopija i skinut veliki broj polipa. Dobijem tablete za kontacepciju naredna 3 mjeseca i ako se ne desi trudnoća idemo sa inseminacijom. Maj 2014 počinje stimulacija za inseminaciju klomifenom, prva folikulometrija, dr vidi ogroman polip u sred moje materice koji je narastao stimulacijom, prekidamo postupak inseminacije, predlažu se ciljani odnosi, i naravno 3 histeroskopija da se skine i taj polip. 3 histeroskopija jun 2014. na Betaniji već domaća Very Happy
Nakon svih ovih operacija za samo 9 mjeseci, odlazimo u Genezis kod dr Kopitović i riješeni da odmah idemo u postupak VTO ona se sa tim složila jer sam sklona polipima. Na našu veliku sreću i radost dr Kopitović dolazi u CG angažuje je privatna bolnica Codra. Dogovaramo se za postupak i evo sada, moje žene, borci, ja sam na suprefactu, bockamo se i polako idemo u taj prvi postupak VTO. osmeh srce
sunny Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od ivanicasale 30/10/2014, 22:00

Blanka zelim ti svu srecu ovog sveta da ti ova vto bude dobitna ja sam jako zadovoljna Vesnom Kopitovic jer je pre svega covek a posle doktor...Javljaj kako napredujes a ja navijam jako zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje da zalijemo malo..,.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od PalcicaBg 30/10/2014, 22:00

Branka dobrodosla i zelim ti srecno otvaranje dnevnika.Neka se zavrsi najlepse moguce srce kao nagrada za svu ovu muku u protekle 2 godine.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od branka86 30/10/2014, 22:03

Blanka puuuuno srece... :)
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/10/2014, 22:13

Hvala puno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Što se tiče Kopitovićke slažem se sa tobom u potpunosti!!! U nedelju (2 nov) idem kod nje, javljam se nakon pregleda. radost radost radost radost radost bebe bebe

Hvala vam puno divne ste, vaše želje su i moje želje, istrajaćemo mi u svemu ovome i biti pobjednici vrlo brzo.

Blažen je čovek koji pretrpi iskušenje, jer kad bude oproban primiće venac života... zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/10/2014, 22:48

Blanka, dobro nam došla sunny
Srećno otvaranje dnevnika likeit Navijam za tebe svim snagama i želim ti velikuuuu betuuu trudnica igra igra igra igra igra b b b b b d f d d d d d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/10/2014, 23:01

Hvala puno, divne ste, šaljem svima srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci veliki zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od SladZana 31/10/2014, 05:20

Blanka sugradjanko draga, zelim ti uspjesno i bebicetno zatvaranje ovog dnevnika b b b b b
Nisam znala da dr Kopitovic dolazi kod nas. Odlicno sto je tako yes mada hvala Bogu i na Tanji Motrenko Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Smrdica 31/10/2014, 06:29

Srecno otvaranje dnevnika sretan početak  i da se na kraju svi radujemo   beta
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od AriesGirl 31/10/2014, 08:47

Draga Blanka, sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak i da se zavrsi na najlepsi moguci nacin beba beba beba beba beba beba
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od zvoncica36 31/10/2014, 09:42

Blanka želim ti da dobiješ bar jednog guzonju kao tog što sedi među jabukama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 31/10/2014, 10:39

Srecno otvaranje dnevnika. zelim ti da nakon ovog devnika predjes na trudnicke strane. yes beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 31/10/2014, 10:45

Jutro moje drage ženice, upravo sam se bocnula i čekam neki voćni sokić koji moj mužinjo priprema :-) Hvala svima na lijepim rijećima podrške. Dan je fantastičan, sun is shining pa će da se skokne malo u šetnjicu. Sjutra vadim nalaze LH, E2 i PRL.  Preksjutra prvi UZ nakon suprefacta boga molim da se ne pojavi neki polip, jer ću u siprotnom da se cecnem  Crying or Very sad

Ma i da bude nešto kako ne treba i to će se završiti što bi rekla moja dr Kopitović ti si žena gorštak, prava crnogorka Very Happy

Sve vas ljubim, evo mog sokića, odoh.... igra
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Petkana 31/10/2014, 15:23

Srecno draga Blanka!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od smile :) 31/10/2014, 16:18

Srećno otvaranje dnevnika i da se završi sa beta beta beta
smile :)
smile :)

Broj poruka : 13
Location : Bgd
Datum upisa : 04.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 2/11/2014, 10:55

Blanka, dobrodošla i što pre te preselili na trudničke dnevnike! Da postupak bude uspešan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 2/11/2014, 11:12

Hvala Biksi, hvala generecijo Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od saska1 2/11/2014, 11:37

Blanka srećno otvaranje dnenika i još srećnije zatvaranje beba beba igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od sareni leptir 2/11/2014, 11:52

Blanka, dobrodošla. Drago mi je sto si izabrala kopitovicku i sto je pocasni gost u Cg klinici.
Srecno ti bilo i cekamoizvestaj sa danasnjeg pregleda.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od zvoncica36 2/11/2014, 13:24

Malo sam zalutala. Hoće to hormončići da srede. Navijam Blanka za guzonju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 2/11/2014, 13:53

...i ja navijaaaaam za blankuuuu!!! trudnica roda beba
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 2/11/2014, 22:16

Zdravo drage moje, evo upravo stigla domu svom Very Happy

Izvhestaj sledeci: UZ nikad bolji, nema polipa, endometrijum kaže savršen (nekad bio jako zadebljan 17mm a sada 7mm) jajnici super, baš je zadovoljna, kaže nikad bolji UZ! Odlično reagujem na suprefact i hormoni su dobri : LH 2,19 (za 2 dana još će da padne );E2 12,32 kaže da je odličan, PRL sa kojim sam čitav život bitku bila sada je 99,32 8nekad bio i 700 (zbog njega nastavljam Bromokriptin do trudnoće) Ja sam još u čudu jer nikad nisam imala bolje nalaze i bolji UZ. sreca
5 nov. prestajem sa Microginonom, 10 novembra počinje druga faza tj stimulacija Puregon i Menopur, sa Suprefactom nastavljam do aspiracije. 15 nov. kontrola E2, 16 nov. UZ.

To je drage moje to. Sun is shining sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Ljubim vas i hvala na podršci usne usne usne usne usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 2/11/2014, 23:42

Pu, pu, pu, usrale te koke, da te ne ureknemo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/11/2014, 00:07

Very Happy  Very Happy tacno tako  Biksi likeit  bas se slatko nasmijah tom izrazu,  a mi u CG bi za istu situaciju rekli : pu, pu, govno ti pod nos! Very Happy  Very Happy Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 3/11/2014, 00:08

E to, to! Sve smo se razumele! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu