KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 14 od 42 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 19/10/2017, 22:16

Joj, pa sto ja propustih?!?!?!??! Cudance, mangupe jedan, prevari i ovu matoru tetu beba .
Cestitam Blanka od srca i tebi i svim tvojima na dolasku novog clana, a koji ce sigurno ulepsati i upotpuniti vase zivote. srca1
Nadam se da je do sad vec kriza prvog dana posle CR prosla i da si upoznala svog voljenog muskarca. Poljubi ga i u nase ime ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od marina_82 19/10/2017, 22:35

Draga Blanka..divna i hrabra zeno od srca ti cestitam! ljubav ljubav ljubav v v v v
Dobro nam dosao mili decak beba u kolicima ff ff ff
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 19/10/2017, 23:17

Cestitke draga moja!!! Ja cestitah na FB, ali ne vredi dok se ovde ne cestita, ipak je ovde sve krenulo, da ti ljubnem lepotanka decakica medenjaka!! Da je ziv i zdrav, i da uziva sa svojim sestricama (bice skoro kao trojke, mozes onaj vozic sto imaju trojke da kupis:))) i sa fantasticnim roditeljima, mamom caricom! Grlim vas sve puuunooo! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

srca srca srca srca srca

sreca sreca sreca sreca sreca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Principessa 20/10/2017, 00:06

Čestitam ti Blankic, da je bebac živ i zdrav sto godina i da ga razmaze seke i čuvaju ceo život! Divna velika porodica, predivno! 😘❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od fight&faith 20/10/2017, 00:08

Blanka  queen CESTITAM! bebe Da vam je sin ziv i zdrav i uziva sa svojim sekama i roditeljima. Cmoookkkiccc od nas. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 20/10/2017, 00:32

Javi se, Blankiiic!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/10/2017, 07:31

Jutro zene, puno vam hvala na cestitkama i lijepim rijecima. Danas sam mnogo bolje. Ustajala sam i setala sa svim ovim antenama i priključcima iz donjeg trapa i stomaka lol! lol!
Čudance je dobrica, sinoc su ga odvele sestre u box a ja sam malo spavala koliko sam mogla od hrkanja. lol! lol!
Jedva cekam da mi skinu kateter i dren. Kateter cu traziti odmah jutros da skinu, dren mi drze do sjutra.
Danas dobijate izvjestaj sa carskog u fullu. Sad cekam terapiju i veselu inekciju za skupljanje materice affraid affraid

Volim vas
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 20/10/2017, 08:31

Dobro jutro mamice!Bas mi je drago sto si bolje,ma ti si zena zmaj.
Pa zar i na intenzivnoj imas neku sto hrce ili su te vec prebacili na odeljenje?
Cmokni cudance kad ga donesu,a mi cekamo opet da nam se javis. :-*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od libra35 20/10/2017, 08:32

Cestitam Blanka,hrabrice..da ste zivi i zdravi jos sto godina💋😘
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 20/10/2017, 08:36

Dobro jutrooooo!
Pa danas ce ti verovatno skinuti kateter i bice ti vec lakse. Znas i sama da od danas krece vrtoglavi oporavak. Samo kad je dan 0 prosao.
Ljubimo te srca

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Hobbes 20/10/2017, 09:33

Čestitaaaam!!!! Neka je živ i zdrav sa svojim sestricama i mamom i tatom! srca srca srca
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od zsuki75 20/10/2017, 09:49

Ja čekam sliku :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 20/10/2017, 10:00

Blanka cestitam od srca! Nek je ziv i zdrav malisan vv brz oporavak ti zelim!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 20/10/2017, 10:53

I sta bi na kraju za ime Blankic? Jel se pre cudance rodilo nego sto ste izabrali ime?  lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od dusica78 20/10/2017, 12:02

DobrodoŠlo čudance! Čestitam! ff
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 20/10/2017, 12:10

Blankic ljubimo te. Nego stavarno, kazi nam kako se Mali lepotancic zove?  srca  srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 20/10/2017, 14:46

Citam po sto puta sta je Blankic napisala,
uhvatila me nervoza zene, sutra sam ja na redu!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/10/2017, 15:39

Zene caos. Čudance će se 99% zvati Kosta. srca srca srca srca
Elem, kateter skinuli, nesto se bilo zaglavilo tamo dolje pa je bilo povuci potegni uh, ali prodje sve. Sjutra skidamo dren!  Danas mi je bilo u vise navrata lose, ustajala sam par puta i malo prenaglila. Ali sada je sve ok.
Čudance je dobrica, za sada. Vidjecemo. Mlijeko jos nije krenulo, ocekujem za dan,dva. Doktor je divan obilazi svako malo.

Elem, kao sto znate krvarenje me iznenadilo 18-og uvece. Taman se sredila, namjestila friz kad cvrc. Zovem doktora kaze pravac porodiliste. Tamo sve poznato, sestre, babice, prostorije.. prate me svu noc na ctg i pregledaju pratim da li ima ugrusaka, ako bude da odmah javljam. Pred zoru se pojavljuju ugrusci i krvarenje pojacava, dr kaze hitan carski u 7. U medjuvremenu klistiranje i ponovno brijanje njie im se bas svidjela frizura u potounosti  lol! Stavljamo kateter i idemo put operacione sale. U sali puno ljudi i poznata nasmijana lica, izmedju ostalog i doktorica anesteziolog moja komsinica, ih presrecna sam. Skidam se penjem na sto. Prikopcavaju sva ona cuda na mene. Sa manjom iglom hoce da mi da spinal ali nema sanse da pogodi pravo mjesto. Bode ona i bode ja joj kazem Dragance uzmi debelu iglu bodi radi sta hoces samo mi daj spinal necu total ziva. Svi se zacenuse u sali. Ona me poslusa i pogodi pravo gdje treba i kaze mi a ja htjela da te postedim debele igle. Osjecam trnce kroz lijevu nogu, i hladnocu u nogama. Ne pocinju dok ne prodje ta hladnoca u nogama eto to da znate. Cim se none ugrijase za par minuta, kazu mi da mrdnem prstima, nisam mogla i seckanje je pocelo. Malo sam virkala na ono svijetlo gore iznad, nista strasno :-)
Porodjaju je prisustvovao pored doktora kog sam.izabrala i dr koji me porodio sa K&K. Bio je bas ok. Bila je to dobra ekipa u sali. Doktorka komsinica me obavjestavala o toku operacije i rekla sad ce beba, i bi tako. Izadje veličanstveno čudance i odmah je zaplako.
Special delivery 3.600kg, 55 cm dug, ocjena 9-10.
Ma čista desetka za moje čudance koje mnogo lici na sestru Kasiju ( moja prognoza nije bila tacna)
Sestra ga umotala, donijela ga i tada sam ga prvi put poljubila, takvu toplinu od njegovog mekanog obrascica nikad prije nisam osjetila. I neku neopisivu mekoću i miris. Skocice mi nisu prinosili jer su ih odma morali odnijeti pa sa njima nisam imala taj specijalni trenutak.
Moja operacija se nastavlja.. Tada vec ide 40.minut anestezije kaze doktorka najteze za pacijenta koji je u spinalu jer osjeca nenormalnu hladnocu, pocinje da se.trese, nestaje ti vazduha po malo. Ja sve to znam kako cu da reagujem.i odmah mi davaju maaku sa kiseonikom i bude lakse. Onda pocinje svrab, svrab, svrab. Svrbe oci, nos, čelo. Ali nos najvise. Tada nastupa neko krvarenje ne znaju sta je i zbog cega, pokusavaju da zaustave i odlucuju se da stavljaju dren za svaki slucaj. Proslo je vec 1,5h od operacije i ja pocinjem da osjecam neku radnju gore. Nije bol ali je neprijatno. Kazu mi da imaju jos malo posla ako bude frke uspavace me kratkotrajnom opstom kao onom za aapiraciju, ja kazem evo izdrzacemo jos malo. Na svako moje pitanje jos koliko, oni kazu jos dva konca. Uglavnom zavrsi se u neka doba. Nenormalno mi hladno opet, tresem se sva. Muz ceka, grli ljubi, odvoze me u sobu. Tu sam.pokusavala da zaspem, ali nije bilo sanse, noge sam vec pocela da osjecam tj pomjeram, odmah mi dadose flase i 100 cuda tako da sam samo leskarila.
Kasnije je stiglo i cudance u sobu, pa sam ga gledala stalno. Eto, i sada je tu i vrijeme je za mazenje, pa se cujemo drage moje.
Ljubimo vas osmeh srce

I za kraj, mah mah, ja sam broj 10! Čudance mamina čista desetka!!!

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 20171010

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 20171012


Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Strumfeta78 20/10/2017, 16:04

Ko lutka je ovo tvoje cudance...rasplaka me bre...
Svaka ti cast. Ti si carica queen queen queen
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 20/10/2017, 16:06

Uh kakav izvestaj,treba mi malo vremena da dodjem sebi.
A slicice na kraju su me totalno raspametile,joj on je predivan,caroban.
Ljubim vas puno,puno! srca srca srca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 20/10/2017, 16:20

Skočice i čudance- tako ja tvoju decu zovem!!!!


Bravo, hrabra, jaka zeno!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 20/10/2017, 16:29

Blankic cudance je divnocaaaa bre. Ma cista desetka srca srca srca srca
Jaka,hrabra Zeno bravo za sve, sto SI prosla,pravo I za svaku rec sto ispisa ovde,....tako jako, tako osecajno,tako majcinski...uzivajte. molim te ljubni ga u te obraze I od mene
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Principessa 20/10/2017, 17:13

Joooj kakav je, lutka! Pu, pu prelep 😍😍😍
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 20/10/2017, 18:23

Koliko emocija, koja divota i lepota! Svaka cast Blankic! Kakav je on srca veliki momak, vidi se da nije ni namucen, da je zreo, dusa obrazasta! Ljubim vas lepotankovici! Kako ce seke da uzivaju! On mora pretrpeti sva mucenja od njih dve! :-D No, kad porastu, moze im ukrasti neku drugaricu! :-* zelim ti sto brzi i sto laksi oporavak. Nemoj se previse hrabriti, znaju svi tamo da se ti ne pečiš, bar dva tri dana budi mirnija! I ljubi Čudance! Precakan je!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 20/10/2017, 19:27

Rasplaka me breee...a tek slike kad sam videla...uhhh, srce pocelo da mi lupa kao ludo, prezivljavala sam svaki uverljivo opisani trenutak sa tobom. Pogotovu svu tu hladnocu, koja se I meni sad uvukla u kosti, I ono nesto neprijatno sto si osecala, a nije bila bol.

Svaka cast na hrabrosti za spinal ali ja sam sad sigurna da cu ici u opstu.

Cudance je bas pravo cudo malo, andjelak mali, I bas lici na seke. Ljubim vas oboje, a njega posebno u obrascice
smajli angel love ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 14 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 42 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu