KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 33 od 42 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/11/2017, 23:27

Blankiii <3 <3 <3
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/11/2017, 23:30

Hvala puno drage moje. Crp je  danas 12!!!!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Danas i juce u 2 mjerenja temperatura 37. Ali nije strasno. Mada necu se vise hvaliti.
SedimentAcija 60 ( ona teze pada inace) trombociti u padu ali visoki 600. Juce bili 800. D dimer 2,6 visok i on. Zeza me d dimer i moje trombofilije, kandidat sam za ne daj Boze plucnu emboliju. Ali eto necemo da mracimo nego samo pozitivno. Radjen mi je dopler male karlice i donjih ekstremiteta i hvala Bogu nema nista. To je jako vazno. U svoj ovoj mojoj prici jako je dobro sto znam koje trombofilije imam, zahvaljujuci vto. Hematolog mi podigla dozu clexana na 0,6 dva puta dnevno. Vjerovatno ce povecavati i dalje dozu clexana. Faktor II imam kao mnogo zaEbata stvar. Eto drage moje s trombofilijama nema zezanja. Da znate ako nekad u zivotu ne daj Boze dragi , zapadnete u bolnicu zbog bilo cega to obavezno prijavljujte ljekarima. No da ja pribiljezim jos nesto veoma vazno. Ja se HVALA BOGU lijepo osjecam. Danas sam se i okupala u bolnickom kupatilu dje bi mi i najvece akrobate zavidjele na spretnosti. Kupatilo je zvek, ne moš'ni vrata da zatvoris uzas blagi. Ali sredih se ja boga mi. 😊😊😊
Malo bolucka zateze ali nije strasno. Moj stomak je inace bio prepun priraslica kao posledica histeroskopija i vantjelesnih. Tako da kad se stomak otvara mogu da prave i one problem.
Dalje, nisam do sada pisala a sada hocu, moram. Nijednom nisam navela sve moje dijagnoze sa otpusne liste pa cu da vam prepricam.

- Akutni abdomen, sepsa
-Naprsnuće materice (unutrasnji konci pokidali se skroz materica pukla kao posledica gnoja)
-Histeroktomija (skidanje materice i jajovoda, jajnici ostavljeni)
-Splet crijeva
-Lavaža stomaka od gnoja i tecnosti (isporanje stomaka fizioloskim rastvorom)
-skidanje slijepog crijeva( njega su skinuli uzgred da mi ne bi pravio probleme sjutra ne daj Boze)
-Praznjenje crijeva od strane hirurga i njihovo raspetljavanje (grubo prevedeno)

Sta sam sve prosla ovo sada je maciji kasalj. Najgore je proslo i najgore je iza mene. Ovo ce sada sve laganini da se sredi, samo strpljenja sto kazu doktori, samo strpljenja.

Na odjeljenju sam junak i heroj. A ja mislim da nisam. Mislim da bi mi sve zene isto izdrzale. Imala sam ljudi volju i zelju za zivotom. Narocito kad su mi sasuli u lice da sam kriticna. Da su me iz Niksica poslali par sati kasnije moj organizam ne bi izdrzao. Upala bih u fazu iz koje nema povratka. Ali hvala dragom Bogu izgurali smo sve. Najgore je proslo opet ponavljam, a ovo ce se sve srediti.

A sada malo da se osvrnemo na moje doktore iz Niksica.
Ni jedan a ni drugi doktor me nikada nisu nazvali da pitaju kako sam, nisu nazvali doktora koji mi je vodio operaciju da ga pitaju kako sam. Moj dr u Podgorici je ostao bez rijeci. Kaze da ne moze da vjeruje da ga niko nije nazvao da mu makar kaze kako je isao moj tok carskog reza, da li su naisli na neke probleme i sl. Nije mu se to do sad desilo od kad radi. I sta da vam pricam dalje? Je li to radi jedan ljekar, humanista, koji polaze tamo neku Hipokratovu zakletvu? Je li to covjek ili zvijer? Moguce da su se interesovali preko drugog doktora da ne grijesim dusu ali mog doktora i mene nikad niko nije nazvao. Ali znate sta, ja im oprastam, meni je Bog dao radost, zivot, a njima ima ko da sudi.

O mojim zivotima Katji, Kasiji, Kosti brinu svi. O tome zaista ne mislim. Ne mogu vam opisati koliko mi nedostaju. Ne mogu...uh

Eto raspisah se malo... I svrha ove moje price je da NIKAD NE ODUSTATI I NIKADA GLAVOM KLONUTI. KOLIKO GOD SE ČINILO TEŠKO SAMO GURAJ I HODAJ NAPRIJED!!!
I UVIJEK SE BORITE PAMEĆU I RAZUMOM A NE SUZAMA, JER SVI IMAMO NEKI DOBAR RAZLOG ZA ŽIVOT!

Volim vas

PS. Ne vičem nego se derem da me dobro čujete zato su velika slova ❤
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 13/11/2017, 23:41

Uh. Obično zaplačem kad čitam tvoje postove u poslednje vreme, ali sad sam se samo ježila. Volimo te i divimo ti se, znaš to! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/11/2017, 23:47

Moram priznati da nista ne razumem ovo sta se desavalo...
No nije vazna medicinska strana price,
vazno je da ti ides dalje, na bolje!
A ti doktori... mora da su nesto gadno zeznuli...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 00:32

Joj tako bih te sad jako zagrlila I stegla. Ti jesi najjaca zena, ne samo za njih, nego od svih na svetu, iako ti mozes da mislis koliko hoces da nisi. I nije istina da bi sve mi to izdrzale, sigurno ne bi sve.

O tvojim dijagnozama necu da pricam, sve razumem, a I sve si sama pojasnila u zagradama, grozno zvuci I kad se cita, a kamoli da se to dozivi. Ne zelim ni da zamislim sta bi bilo da su te odvezli par sati kasnije, najezim se I necu o tome da mislim. Bog se ipak postara za sve.

A pravo da ti kazem, za te doktore iz Niksica me uopste ne cudi sto se ne javljaju, jer oni to ne smeju sami pred sobom. Ne bi smeli ni glas da ti cuju, a kamoli u oci da te pogledaju. Pa oni su I krivi za to sto ti se desilo jer si kod njih dobila neku infekciju I od toga je sve pocelo. I vrlo su oni svesni toga I zato se ni ne javljaju. Pa ko od doktora je jos priznao svoju gresku??? Ja sam odavno rekla, jos dok si bila u NK, da sam besna na njih. Mozda si im ti oprostila ali ja sam I dalje besna...

Bogu hvala da ima ko da vodi racuna o 3K I da bar o tome ne moras da brines. A da ti nedostaju, jbg, to je najteze u svemu.

Sva sreca I hvala dragom Bogu pa su rezultati sve bolji I da ti je odlazak kuci sve blizi!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 14/11/2017, 05:40

Bog je uz vas draga Blanka i ceo kutak da se moli za tvoje zdravlje.
Nadrljala si kao niko,ali tvoja ljubav prema tvojim macicima je jaca od bilo cega.
Citam ove dijagnoze i ne verujem sta si sve prezivela.
Znamo sve to,ali je uzasavajuce kad se ovako skupe na jednom mestu.
I ti nisi heroj,ti si heroj na kub,zmajica nasa.
O doktorima nemam sta da kazem,manje vise svuda ista prica,roboti koji rade svoj posao,humanosti sve manje.
Ljubim te puno i grlim
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 14/11/2017, 07:07

Ti si nas borac i hrabra zena.Ljubimo te punooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 14/11/2017, 07:10

Mila moja, čitam dijagnoze i ne mogu da vjerujem! Božja milost, tvoja velika volja za životom, tvoja snaga i optimizam su te spasili. Divim ti se kako si ostala trezvena i velika u cijeloj toj situaciji. Meni je sasvim jasno i očekivano da nikšićki doktori nisu nikoga pozvali - bježe od odgovornosti. A hvala Bogu da si u Podgorici makar naišla na normalnog i stručnog ljekara.
Trombofilije jesu zeznute ne samo u trudnoći nego i pri svakoj operaciji, a ti si ih u kratkom razmaku imala dvije. Pokrivena si kleksanom, pod nadzorom si, daće Bog da sve bude dobro.
Grlim te, hrabra Ženo ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 14/11/2017, 07:33

Blankic, draga, samo neka ide na bolje, lavice nasa, sta si sve pregurala preko glave, citam sve te tvoje dijagnoze, da covek provristi od muke, trebalo je sve to izgurati i ostati razuman i tako pozitivan, a hvala Bogu imas za koga da se boris, za svoju decicu, svoju porodicu.
A doktori, nadam se da se ne mogu pogledati u ogledalo, neka njih sto dalje, idioti, kakvi su to neljudi!
Grlim te jako, najjace! zagrljaj love

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 14/11/2017, 08:58

Blankić, dušo drago mi je što se oporavljaš.
Za doktore nemam reči, mada ni u BG nisu bolji čak i ako debelo platiš za carski rez.
Razumem te što im opraštaš, ti si sila od žene i znaš da će ljutnja samo tebi stvarati jed. A njima će već imati ko da sudi, njihova savest ako je imaju.
Borcu divni naš,srca1 srca1 srca1 verujem u tebe jako, jako najjače i znam da ćeš biti dobro i zdravo. I tvoje uživanje u životu i radost majčinstva će biti velika. Grlim te hrabra ženo. zagrljaj zagrljaj zagrljaj i neizmerno se raujem svakom tvom pomaku na bolje
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 14/11/2017, 09:04

Dobro je da se oporavljaš, ne razmišljaj o lekarima iz NK, znaju da su dobro zabrljali...

Poslala sam ti PP pa pročitaj kad stigneš...

osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 14/11/2017, 09:22

Draga nasa veliki postaju jos veci a mali ostaju jos manji,to se delima dokazuje.Ti si sila od zene i prvenstveno VELIKI COVEK kad si kadra da oprostis takve grehe,u tome je tvoja velicina.Osetice oni kad tad posledice svega.U svemu ovom je vazno da ti ides na bolje i da to tece nekim boljim tokom.Mislim da si jacinu dobila i snagu u ovoj borbi za potomstvo covek nekako ojaca i drugacije misli,a tvoja decica ti dodatno daju vetar u ledja.Na sigurnom su naravno i svi paze na njih,a uskoro ces i ti sa njima zajedno u nove pobede.
Za dijagnoze necu nista reci samo dje ih care nadje tolike mogla si koju ostaviti valjda ima jos neko tamo da lezi...Malo da se nasalimo mada nije za salu.Hvala Bogu da si naisla na dr koji je covek na prvom mestu i lekar.
Carice srecno i ajde da pobedimo sve te nevolje i neljude da pokazemo koliko mogu biti gnjide,valjda ce se bar postideti pred sobom.
Molimo se da se sto pre oporavis i krenes kucici.Ljubim te queen queen queen queen queen queen queen NAJJACA ZENO
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Ancica 87 14/11/2017, 09:40

Blankic dragi... Zmaju jedan... necu da se ponavljam,jer sve su rekle nase drage kutakinje... ja ti zelim sto brzi oporavak i uzivanje sa tvojim zivotima 3K... I samo cu da dodam da nisi u pravu ne bi sve zene to izdrzale... zato ti nisi obicna zena... Puno te ljubim posebna zeno!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 14/11/2017, 09:47

Blankic jaka,prejaka Zeno....ovaj post me nije rasplakao,ne,Ali mi je zaista trebao.......ja se tu nesto ubedacila nakon ove vto...ja ma sta je bre meni. Jos cu da odustajemmm.da me je sramota. Divim ti se,hvala ti na ovom postu...trgla SI me....
Znas vec sta ti zelim, da sto pre sve prodje,da Nam budes zdrava I jaka,I nastavis tako jaka da podizes svoje pilice. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 14/11/2017, 10:10

Blankic, queen heroino nasa, nema potrebe da pisem koliko si uzdrmala ceo Kutak, a podici se i Niksic protiv tih, nazovi, lekara. Svi znamo da nije tako moralo da se desi

Zelim ti jos jedan miran dan, nek sve ide svojim tokom i sto pre da nam se javis iz svog porodicnog gnezda


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Niny 14/11/2017, 11:46

Uh Blankić, svašta si prošla! Ti si naš heroj i tačka! Drži se još malo, na dobrom si putu da ideš kući kod svojih pilića. Ljubim te puno hrabrice osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 14/11/2017, 14:34

Blanka heroju od zene!Svaka ti cast na svemu samo guraj napred i budi tako pozitivna i optimisticna i dalje.Za doktore nemam rijeci al kad to sve fino prodje i ti se dobro oporavis onda bih se ja njima zabavila da im vratim milo za drago.Zelim ti svu srecu ovog svijeta i da uskoro budes potpuno zdrava i kod svoje kuce sa svojom porodicom i da nam sarenis ove strane sličicama svojih andjela.😙
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 14/11/2017, 16:04

Blanka draga, zaista mi se slosilo kad sam procitala listu dijagnoza. Svaka ti cast kako si ostala i prisebna u svakom pogledu. Znam da te je spasila ljubav prema deci, u to duboko verujem. Hvala i doktorima u Pg, ali njihov posao i jeste da rade najbolje sto mogu. Ali ono sto si ti imala u srcu, u dusi, bilo je vaznije i delotvornije od svih lekova.
Ja sam vise puta nesto htela da napisem za te doktore u Nk, pa izbrisem. Racunam, nije momenat za lose emocije. Sad se treba pozabaviti pozitivnim. A na njih sam beeesnaaaaa, da bih ja otisla da ih polupam tamo, samo da su mi blize.
Pisacu o njima kad izadjes iz bolnice.
Ljubim te hrabra zeno! ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bekanicaa 14/11/2017, 16:40

Draga nasa Blankic, sve su ti zene rekle, potpisujem svaku. Tebi se divim, i zaista verujem kao i prvog dana, da ce sve biti dobro. I jeste bogu hvala dobro, ali je islo bas trnovitim putem. jesam se molila, i verovala, ali sad kad sam procitala zadnji tvoj post i spisak dijagnoze.. ostala sam sokirana, koliko ja zaista to kod tebe bilo kriticno. Bog je veliki, to znamo, i hvala mu. Ja verujem da je ljubav tvoja 3 k zlata, ipak bila najaca, slali su oni energiju i ljubav mami. Sto kaze Mimi, o goktorima iz nk ce kad izadjes, podrzavamu potpunosti. Samo ti nama izadji, i vrati se najmilijima. Borci kao ti, ne ostaju duzni, pa i tuzba da padne, sa svim dokazima. Bas sam besna na njih... Ljubimmm
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 20:13

Kako si danas? Javi se  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/11/2017, 21:04

Dobro sam žene moje. Puno, puno, hvala na predivnim rijecima. Vi ste pored mojih najblizih i najmilijih moja snaga i vjetar u ledja. Hvala od srca osmeh srce
Pijem čarobni napitak, kravlju surutku moraju se ovi proteini nadoknaditi. Very Happy Čekam terapiju.
Svaki dan isti, bockanje, terapije, nalazi, snimanja. Cimerke su mi sjajne. Jeste da svaku ispratim kuci ali zanimljivo bude. Ispratice i mene jednom neka.
Plan je da me kasnije kad nalazi budu ok ostave par dana bez ikakve terapije da vide kako cu reagovati. Meni je to sjajno. Da budu sigurni da je sve ok i onda da me salju kuci. Nadam se da ce to biti sledece nedelje.
A onda kad prodje par mjeseci planiram da podjem u neku banju da se relaxiraaaaam od svega i svacega. Zato saljite predloge ako znate neka dobra mjesta za relax duse i tijela saljite...

Grlim vas ❤❤❤

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 14/11/2017, 22:12

Mila nasa dobar ti je plan.Samo nek si nam ti dobro i nek se to sve isprati kako treba.A na mene ostavila utisak Soko banja lepo mestasce za odmor. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 14/11/2017, 22:19

Ma kakva banja. Kao da ces se moci odvojiti od pilica kad ih skupis oko sebe d . To ti se sad cini, jer si preumorna od svega sto se desilo.
Svidja mi se kako ti doktori razmisljaju i sto ces biti tu i malo duze nego sto je neophodno. Ozbiljan pristup. Bice i ovo sve juce, a ti draga odmaraj sad. Pravi se da si u banji  b .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 22:32

Ja kapiram da ce ona u banju sa pilicima Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 15/11/2017, 00:24

Super Blanki. Izgleda da je Prolom banja sada neka aktuelna destinacija, pa baci pogled :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 33 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 42 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu