KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 15 od 42 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 20/10/2017, 19:32

On je predivan....Bitno da je sve proslo i da ste dobro sada.Ljubimoooo vas punoooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 20/10/2017, 20:25

Diiiivan je Blanka! Svaka cast za hrabrost, kako si sve izdrzala, bas je dugo potrajalo...
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 20/10/2017, 21:10

Blankic osmeh srce usne usne usne za tebe i tvog medenka.Da se sto pre oporavite i pridruzite ostatku predivne ekipe.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 20/10/2017, 22:07

Kako verodostojan izvestaj! Ne znam kako je ovoj ekipi sto ceka uskoro isto lol! ....
Ja nisam imala izbor koju cu vrstu anestezije, ali bas da ne bih slusala to "imamo neki problem", ne bih imala hrabrosti za spinalnu. Jbg, nismo svi hrabri! Meni ne bi trebala dodatna anestezija, patosirala bih se sama.
A dete je pravo Cudance. Sto rece Biksi, vidi se da nine namucem. Lep, zreo decak. Carski rez je carski samo za bebe, ne za mame. Jos samo da seke shvate da ovo nije igracka lol! . Odmaraj malo sad, molim te! Sve si obavila "muski", pokusaj da sad malo odmaras.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 20/10/2017, 22:39

Bravo, macko. Kosta deluje kao da ima 3 meseca,
nije se namucio zaista :)
Juska je isto virkala u forum i gledala njegove slike i govori "beba, beba".
Nesto ga mnogo zagledala, da znas Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 20/10/2017, 22:51

Lepi, mili decak i divna mama! srca srca srca srca srca Ja cmizdrila dok sam citala izvestaj. Alal vera za sve, a sad stvarno treba da se malo odmoris, koliko je to moguce u bolnici ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 20/10/2017, 23:11

ali ''virkala sam u ono svetlo gore...'' - koji si ti kralj! as Dobro im nisi dodavala instrumente  b

taj 99%Kosta je momak i po! Puj puj, nek vam je ziv i zdrav 100 godina!
Sad sto pre da se pridruzite tati i skocicama i da uzivate!
poljubci poljubci poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 21/10/2017, 10:02

Blanka, predivan je! Zelim ti brz oporavak!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od aurora 21/10/2017, 10:24

Blankić, čestitam 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Da ste srecni i zadovoljni jos 100 god 💖💖💖💖💖💖💖
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 21/10/2017, 20:18

KOSTA jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/10/2017, 20:23

Hvala vam puno divne zene. srca srca srca srca srca srca srca
Danas sam malo bolje, skinuli mi dren. Čudance je počelo da sisa, mlijeko krenulo, kolostrum. Sad se mazimo i pazimo i sikimo.

Ljubim vas, evo mi je terapija. Sintocynon. affraid

Ljudi moji ovaj lijek mi je najveci krvnik. 2 puta na dan, direkt u venu. Svi koji idu na CR ga primaju. Nenormalno boli. Ja koja nisam svilenac ni malo, ali uz ovo cudo koje ja zovem krvnik uvijek trazim analgin. Ps. I jedan popijem pola sata prije terapije. Inace sluzi da izazove blage kontrakcije materice kako bi se materica vratila u svoj polozaj i krvarenje prestalo. To je svakoj zeni najgore na odjeljenje. Ali dobro i ovo ce proci.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 21/10/2017, 21:15

Mene su busili svim i svacim al me sve to nije bolelo, mene pucao adrenalin sto sam konacno u porodilistu, hahahhahaha! jos me jedna profanka koja je djake dovodila na praksu pitala jesam li se bavima sportom,kad su mi lupali boce u gooz,bila je ubedjena da jesam. Hahahah, e reko, kakvi crni sport, doduse, osnovnu skolu prepesacila 4 km svaki dan, mozda otuda ti misici. No, kako god, bar daju lekove protiv bolova.

Cudance vec napalo sike, e pravo je Cudance, i ljubim ga. Veliki decko, ima snage sto je najbitnije, sve ce to biti pesma, tako nekako pretpostavljam. Aosecam da ce biti bas dobrica. Mada su decaci obicno tezi za gajenje, al nema praivila.Nesto mislim da ce Kosta biti dobar.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 22/10/2017, 11:54

Blankic kako ste danas?Ljubimo puno drugara Kostu i naravno mamu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 22/10/2017, 18:59

Ljubim i ja drugare i mislim na vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 22/10/2017, 20:25

javite seeee :*
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 23/10/2017, 04:13

Zene moje, Kosta je pravi sisoljubac. Juce je skoro cijeli dan proveo na sisi. Meni mlijeko tek krenulo i nije jos uspostavljena laktacija u fullu da ima vazda. Posle sise nastaje dernjava zesca. Trpanje rucica u usta. Kzem sestrama da je gladan jer ja nemam jos dovoljno mlijeka tek je krenulo, one meni ma kakvi to su mu grcevi. Uzmem ja flasicu lijepo udjem u kuhinju i sama napravim Ad. Inace to je zabranjeno, moraju sestre. Vazi mislim se, idem ja pa neka sviraju. Dijete popilo 20 ml samo ali ga to odmah umiri i zaspa kao top. Vjerovatno mu je to bilo dovoljno da obrok smatramo zavrsenim. Tako da cemo sada malo kombinovati i dohranu po potrebi dok ne krene fino da siki. Nego kuci ce to sve biti drugacije.
Mene danas rana peče nenormalno. Bas me zaboli kad se dizem iz kreveta, uzas jedan. Jedva cekam moj krevet i moju kicicu. Ovaj ovdje je krš, pomocni to sam vam pisala, mali mi je.Kad podignem uzglavlje noge mi prelaze preko, ma šou. lol! lol! lol!

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 2017-112

Sad je 04:12h ujutro, mi sikili i zaspali. Ljubimo vas odoh i ja malo da dremnem dok sestre ne ulete za bebe da ih vode na presvalcenje.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 23/10/2017, 04:45

Dobro jutroo :)
Super sto nam drugar voli ciku, ostalo mu za ceo zivot :)))
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 23/10/2017, 07:23

Bas su ti lepe carape, hahahaha! Ti si sou.
Sto se kreveta tice, to ni kod nas nije bilo bolje. Visoki neki, zapamtila sam ih dobro. Ne razumem kako bar na odeljenje carskih ne mogu da ih prilagode zenama. Pa nije to ne znam kakva investicija. Secam se da je ustajanje najteze bilo zbog takvih krs kreveta. Jos braunila u obe ruke, ne mozes da se oslonis ni na njih...Ostaju kao opcija jedino stomacni misici, a koje vise nemas, hahaha! lol!. Ma uzas! Kad uspem da sednem na krevet, dalje je lako. Jos to podizanje uzglavlja koje pominjes, toga ni nema. Ti jos imas i vecu kategoriju hotelskog smestaja od nas lol! . Ne znam kakav je NF. Ovo je moje iskustvo iz Visegradske.
Super sto mozes da kontrolises bebu, i da joj das da jede. Kod nas je to odvojeno i nemas pojma sta rade sa njima. Ja sam i kao laik shvatila da moju donose nahranjenu. Ona dodje i spava. Ma nema ti nista dok ne dodjes kuci, tu samo treba na "off" sve senzore da stavis i cekas da zvoni za izlazak.
Kako su nam K&K? Da li shvataju da stize bata ili su jos male za to?

Steta sto se ti i Sasavica niste porodili u istoj bolnici. Sad biste se druzile i vreme bi vam brze prolazilo.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 23/10/2017, 07:48

U frontu su isto malo visi krrveti, no nije mi to toliki problem. Mozda zbog visine. Postoji dizanje uzglavlja, a naravno da je krevet "kraci" posle toga.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 23/10/2017, 07:55

Mimi12 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Moj krevet je pomoćni kao sa djecijeg odjeljenja. Kad lezis normalno nogama bijes u tablu ispod nogu a kad podignes uzglavlje malo noge bukvalno skroz prelaze, zato i poslah sliku lol! lol!
Katja i Kasija su dobro, kad se cujemo kazu :mama i beba, bato,bato, pa salju poljupce. Uci ih moja mama da nam kuci stize jos jedan član tako da mi se cini da su svjesne ne znam. Mogu samo zamisliti kakav ce to susret biti.
Sasavice kad dodje Nika sa suncanja daj posalji nam fotkicu da vidimo tu lepoticu srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 23/10/2017, 08:15

Blankic, svaka cast hrabra zeno, sva sam se najezila citajuci tvoj post.
Kosta je med medeni, obrascici lepi! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Zelim ti brz oporavak, i da sto pre uzivas sa svojom decicom i muzicem!
Sta reci za krevet i ostale uslove po porodilistima, ni kod nas nije nista bolje, tuga.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 23/10/2017, 08:55

Blankic super je sto mozes da mu das ad mleko.Kod nas donose bebe samo na podoj i vracaju ih u box tako da ih oni paze tamo.Ljubimo 3xK
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 23/10/2017, 09:12

A stvarno su kreteni, bas one znaju! Grcevi?! E Boze? Sad
Dobro je za AD mleko da ga imas...jesi li ga ponela ili ti je muzic doneo?
Pijes li analgin protiv bolova? Ljubim da brzo prestane da boli rana.
A nisam ja ukapirala da ti lezis na pomocnom krevetu. Stooooo??? Kakvo mucenje kad ne mozes da se opruzis... Sli dobro je da je sve dobro proslo I da ces uskoro kuci sa svojim 3K dur-om da se mazis Very Happy

Ljubim vas sve redom  ljubav ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 23/10/2017, 09:14

Blankic ma ti SI velika zena,nije krevet mali osmeh srce
Ljubi nam Kostu I samo nek rucka,Mali debeljko
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 23/10/2017, 10:10

Blankic ti si hit!Ja ne bih imala problema s malim krevetom,ko ti kriv sto si visoka lol!
Super sto je Kosta navalio na siku,jesno dete.Daj ti njemu i dohranu,vidi se kad je dete gladno.Uh te sestre,svuda su iste.
Naravno da ce kuci biti sve lakse,jos malkice.
Veliki poljubac za vas dvoje i ponosne sekice!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 15 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 42 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu