KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 8 od 42 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 9/10/2017, 09:03

BiKsi :) ::Bravo za cudance, veliki momak, bice ti lakse kad se porodis, znas i sama, sto su veci, bolje vuku sike i slicno. Jedva cekam da vidim sekine reakcije. Guzarice jedne mile, jos malo pa stize bata. Kakav ce to trojac da bude! srca srca srca srca srca

Biksi ljubimo tebe i Arsu pametnjakovica slatkog osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 9/10/2017, 10:40

Joj Blankic al se priblizilo! I ja jedva cekam da cudance izadje da ga vidi tetka Baby, majkinog velikog decaka...sav je na majku, srce milo Very Happy

I ja sam za ime Kosta, to sam ti vec rekla. Ne mogu da zamislim ime koje bi se vise slagalo sa imenima skocica, onako kratko I zvucno I internacionalno. Moja voljena sestra od tetke dala je ime prvom sinu Kosta. Do dete je preslatko I prepametno I za sve stvoreno, tako da me to ime podseca na nesto divno I lepo. A ja dovodim u vezu imena sa osobama koje znam pod tim imenom. Tako da ni ja nisam za to da ti se sin zove kao sin Dare Bubamare Very Happy Very Happy Very Happy (a I predugacko je...pozdravi muzinja), ali zato kao sin Zeljka Joksimovica moze Very Happy Very Happy Very Happy

Inace, cudance ce se roditi na Dan oslobodjenja Beograda Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 9/10/2017, 13:49

BabyBear ::Joj Blankic al se priblizilo! I ja jedva cekam da cudance izadje da ga vidi tetka Baby, majkinog velikog decaka...sav je na majku, srce milo Very Happy

I ja sam za ime Kosta, to sam ti vec rekla. Ne mogu da zamislim ime koje bi se vise slagalo sa imenima skocica, onako kratko I zvucno I internacionalno. Moja voljena sestra od tetke dala je ime prvom sinu Kosta. Do dete je preslatko I prepametno I za sve stvoreno, tako da me to ime podseca na nesto divno I lepo. A ja dovodim u vezu imena sa osobama koje znam pod tim imenom. Tako da ni ja nisam za to da ti se sin zove kao sin Dare Bubamare Very Happy Very Happy Very Happy (a I predugacko je...pozdravi muzinja), ali zato kao sin Zeljka Joksimovica moze Very Happy Very Happy Very Happy

Inace, cudance ce se roditi na Dan oslobodjenja Beograda Wink

Babyyyy osmeh srce osmeh srce queen osmeh srce osmeh srce
Ja se nadam cetvrtku onda bi to bio 19.oktobar dan kad sam radila betu i saznala da nosim moje skocice, bas bi bilo nekako super i eto neko rece nista nije slucajno osmeh srce
Ma kako god samo nek je zivo i zdravo a vec je na majku pokazuje to po kilazi love Mada uvijek ti ultrazvukovi variraju ja im bas i ne vjerujem skroz.
Za ime moze kao Zeljkov sin a i vise ga volimo od Dare Bubamare odnosno Radojke Adzić lol! lol! lol!

Ljubimo te tetkice nasa najdraža trudnica zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 9/10/2017, 14:12

Blankic,juhu jos malo...ma i bolje sto je krilupniji i sama znas.
A ime je divno,mada koje god odaberes bice najlepse na svetu.
Ljubimo vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 9/10/2017, 14:25

Joj Kosta sta si to papao, pa toliko porastao?! Pupupu!
Moje dete rodjeno u terminu, a imala tu kilazu sa mesec dana.
Nije ni cudo sto te sve zivo boli.

A sad ozbiljno: najezih se kad napisa datum i da je to sledeca nedelja. Trema me neka uhvati, kao da ja treba da idem da se porodim lol! .
Super si ti to izgurala, svaka cast! Znali smo i pre da si zena zmaj, ali s ovom trudnocom+2 bebe kuci, i aktivna sve vreme, to si apsolutno dokazala.
Odmaraj do sledece nedelje, neka te sluze malo. Zasluzeno!


Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 9/10/2017, 23:17

Stvarno, Blanka, alal ti vera, mislim sve ovo što je već napisala Mimi! Meni proletelo, mada znam da je tebi preko glave i da jedva čekaš da se porodiš. Nisam ušla u 9. mesec uopšte, ali je već i u drugoj polovini 8. bilo baš teško, tako da mogu samo misliti kako je, ali eto ga, još samo malo.
Ime je super. Kad pominjemo estradu tj. Željka Joksimovića, ako ostane Kosta, eto i on ima sina Kostu i vidim da je pre neki dan dobio ćerke bliznakinje, i tu ćete se onda poklopiti Very Happy Very Happy
Tebi će sad biti neobično pretpostavljam, pošto su skočice bile mrvice naspram bate, ovo sad odmah u rukama velika beba, ali hvala Bogu, samo neka papaju i neka rastu, pupupu. Meni je Luka isto bio krupan za tu nedelju u kojoj je rođen, i sad je krupan, a ni Sofi mnogo ne zaostaje za bratom. Joj, kad seke krenu da peljaju Kostu, slatkoće osmeh srce srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 10/10/2017, 00:15

Sta, to je vec sledeca nedelja!
Presece me nesto posred stomaka...
razlikovacemo se onda u dan-dva.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 10/10/2017, 12:58

Hvala zene moje srca srca srca srca srca

Jerapetra draga ljubi bekanice tvoje lijepe, medene  ljubav ljubav srca

Mimi12 izgurah, sta cu, morah jer to ne moze niko umjesto mene hahahah sreca  Jedva cekam pravo da ti kazem, bas ne mogu vise. Znam da ce i tada biti nespavanja ali cu sigurno biti pokretnija i okretnija. Eto da prodje par dana od carskog i znam da cu biti ko nova. Ljubi beku tvoju puno od nas srcasti poljupci srcasti poljupci

Šašava mozda nas u isto vrijeme i porode 😘❤💙
To bi bilo super da slavimo isti dan rodjendan. navijači2

Danas sam blago receno koma! Katja i Kasija su se budile cijelu noc, na smjene bukvalno, ne znam sta im je bilo, jedino mogu biti zubici drugo nista. Ja ionako ne spavam slabo a i kad bi me hvatao san evo jedne koja skoci u krevetac i zove. Onda probudi drugu i sve tako u krug. Sad je Katja u fazonu da Kasiju zove : dodji bebo lol! dodji bebo i sve tako cijelu noc. Koliko god da si umoran i spava ti se kad pruzi one rukice put nje i zove je dodji bebo ja se raspilavim i rastopim skroz. Al eto, naspavacu se mozda kad se udaju lol! lol!   a čudance oženi, a tada ću vjerovatno biti na pola nagluva i imati godina pa ce me muciti reuma, pritisak, čir na dvanestopalačno crijevo, slimljen kuk, osteoporoza,  pritisak itd lol! lol! lol! lol!

Volim vas ja za sada još držeća čoek-žena lol! osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 10/10/2017, 19:29

Blanka joj kako ja volim da te čitam uvek me sve to lepo razneži i razveseli srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci čekamo finale i radujemo se srca srca srca srca srca srca srca srca srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 10/10/2017, 19:57

Cuti Blanka crna, jezik pregrizla! Kakve te bolesti sad spopale? Ti si meni besmrtna I ne mogu ni da pomislim, a kamoli zamislim da ces ti ikad nesto biti bolesna.

Igraces ti njima na svadbama sve u sesnaest Very Happy

Ljubim da pukne Katju, Kasiju I Kostu...I majku im slatku osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 10/10/2017, 21:34

Sanjice hvala, ljubim te. Citala sam sta ti se desilo na parkingu i bigu hvala da je sve ok na kraju. A ljudi su ... uh. Nego bitno je da ste vi dobro. ljubav

Baby malo se zezam sestro moja, zaEbancija samo tako me uFatilo lol!
Grlim teeeee zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 10/10/2017, 22:06

Blanka, Sanjica je kamikaza padne al brzo ustane lol! radost radost radost
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 10/10/2017, 22:43

Ja nesto preterah ovih dana, valjda mogu manje nego sto mislim da mogu... sva sam na pola koplja, umorna i prehladjema, krsta ubise. Jedva se krecem, ne mogu ni da sedim ni da lezim. Valjda nece da krene taj porodjaj sam.
Sve mislim na Blanku, kako uspeva breee!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 10/10/2017, 23:02

E pa nisu svi kao Blanka. Ne bih ja pokusavala da drzim njen ritam Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 11/10/2017, 16:23

To niko ovde ne može :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 12/10/2017, 11:15

Wow, Blanka sitnoooooo sunny sunny sunny sunny sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 12/10/2017, 12:34

Blankic sitno brojite...Jos malo.Ljubimo vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 12/10/2017, 14:45

Nema nam Blanke zene
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 12/10/2017, 15:04

Mozda je konacno uspela malo da odmara, sad kad je sve spremno!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 12/10/2017, 16:18

Bas razmisljam gde li je. Nije je bilo ni juce...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 12/10/2017, 16:32

Deluje mi da nema net. A i ja mislim na nju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/10/2017, 19:24

Blankaaaaa?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/10/2017, 19:34

Caoooooos zene tu sam osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Neobicno da se ne javim a??? lol!
I meni je neobicno moram priznati ali nisam imala vremena. Kako uvece ne spavam onda sam preko dana kao zombi a stotinu obaveza. Sve nesto zurim da zavrsim, da zamrznem neke vockice i povrckice za moj trojac za zimus, pa da sredim nesto oko robe njihove, pa muz jos majstorise po kuci, pa trcim za neke upute, pa organizuj setnju za njih dvije, a torba jos nije spakovana lol!

Doktor kod kojeg sam trebala u subotu je imao udes i ne radi. Hvala Bogu pa je sve dobro proslo. Sjutra moram kod druge doktorke da bi mi dala upute za nalaze pred carski. Onda moram u lab da ih zamolim da nalazi budu gotovi odmah da ne gubim jedan dan, jer vikendom samo rade hitne slucajeve, a ja cu traziti da budem citto!!! U ponedeljak idem sve to da nosim doktoru koji ce raditi carski i da se dogovorimo za tacan datum. Trke frke ne fali ali ulazimo u završnicu pa je sve lakše. Ne znam kako bih izdržala iskreno da moram da čekam prirodni porodjaj, ono čekanje dok ne krene, ma nema šanse brate mili.
Čudance ima sve manje mjesta, pa su i pokreti slabiji. Samo se stomak pokreće lijevo, desno.

Hvala vam sto mislite na nas, mozda ugrabim veceras jos koje slovo da napišem. Ljubaaaaac srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 12/10/2017, 20:16

Pa naravno da mislimo na vas! A na koga cemo?! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 12/10/2017, 20:46

Pih, ipak ne odmaras. A mislila sam da si sa torbom zavrsila.
Zao mi je zbog doktora. Dobro je sto je on ok, ali zao mi je sto si sad imala i taj stres, da moras da menjas.
Kod nas je stanje oko priprema slicno, tako da te potpuno razumem :)
Mene pocele i prepone da boluckaju, tako da gledam da se primirim koliko mogu.
Sutra pristize i svekrva, posto moja mama nece biti tu par dana.
Dako prezivim ta dva dana xD xD xD

I ja pocela da spremam stvari za porodiliste, pa kontam da mi treba veca kesa, jos nisam spakovala papuce, vodu, neku hranu Very Happy Vala, ja to moram sa sobom nositi, a to znaci da sve ide samnom i u salu.

Javi se, Blankic! (navijaci u pozadini)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 8 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 42 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu