KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 12 od 42 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/10/2017, 14:44

Jooooooojjjjj kako ste mi lepiiiiii.
Evo sad si mi naterala suze na oci sa onim "poslednji put iz stomaka", mada je meni sad lako da zaplacem ni zbog cega  lol!   To mi nekako zvucalo kao da se pozdravljamo. Jedva cekam da izadje cudance I da nam mahne osmeh srce

A propo plakanja, ne ispricah vam scenu od pre neki dan... Otisli muzic I ja u Aksu da gledamo malo opremu I kako smo se popeli na sprat udarimo pravo na zeke I stramplice roze sa zekama mekim I pocnem da placem kao kisa...jaoooo vodi ove zeke sto su slatke, jaooo vidi ovo, vidi ono, gde god sam se pomerila na sve sam plakala sto sam videla. Muz u soku, poceo da se smeje ali I da me tedi, ne zna sta ce. A ja picela da ridam, ne mogu da stanem. Reko stani ovde, ne mogu dalhe u prodavnicu dok se ne smirim. Pa sigurno 10 min mi je trebalo  lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 18/10/2017, 14:56

Divni ste vas dvoje!Ajde polako,stizes sve,dug je dan :-)

Baby to su te trudnicke emocije,jos kad se na to doda sva nasa muka i borba ovih godina,pa da covek crkne od srece.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/10/2017, 18:52

Takav plac iz nebuha prvi put mi se desio kad smo se vracali iz Praga posle vto. Kako smo presli granicu I usli u Srbiju posle cekanja u koloni, ma posle prvog metra u Srbiji ja oicnem da placem niodkuda, da ridam. Pita muz sta ti je? Ja uspem da kazem kroz plac samo "Doveli smo Gabi kuciiiiiii". Tad sam znala da sam trudna Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/10/2017, 22:22

E BB koliko ces onda tek plakati posle porodjaja, kad ti Gabi bude u narucju, stvarna, mirisljava, rumena beba! Ja sam se vise isplakala u tom nekom prvom periodu od mesec dana nego za ceo prethodni zivot. Prosto ne verujes da postoji, i sto Lija stalno pominje "i da je tvoja i da niko nece doci da ti je uzme".
Blanka, prelepi ste. Bravo za fotografiju s kraja trudnoce. Ja to sve nemam:( .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 18/10/2017, 22:37

Mimi, sve si lepo napisala, gadno je malo kad je tako sitno Very Happy

Mah mah, stomacicu!

Baby, tako sam i ja. U skoli za trudnice, na kraju su delili poklone (pominjala sam to), i izmedju ostalog, dobijem avent malecnu flasicu... kad mi nije ispala iz ruke! Nekako tek tad mi je doslo iz "d u g", da ce moja beba piti odatle, da ona stvarno postoji, da ce doci kod nas itd... Preskoh se, oci zasuzise... Ali se suzdrzah nekako...

Hehe, cuvajte to crkavanje od srece za one malo teze dane Razz Ono kad ne znas gde ces vise od umora, pranja, presvlacenja, objasnjavanja, hranjenja... i tako to :)

Jao, Baby, bas upecatljiv prelazak preko grane, mnogo slatko!

Nema Blanke, izgleda joj se zaglavila masinica za brijanje, a stigla i frizerka... Razz

Blankic, definitivno ti prva probijas led, mene ce verovatno u subotu primiti "sa ulice", tj rekla mi dr da je zovem oko 11h, pa ce mi kazati kakvo je stanje i kad da dodjem Very Happy Juhuu, jos manje od tri dana!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 18/10/2017, 23:00

Divni ste Blankic. Jos maloooooooo. Jedva cekammmm osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/10/2017, 23:02

Zaglavila joj se masinica za brijanje hahahahaha  lol! lol! lol!   e jesi luda Sasavaaaaaaaa
Mozda je nezadovoljavajuca frizura, chirokana. Ko zna, mozda opet okaci sliku  lol!

Blankaaaaaaaaaaaaa...doci ce ona nocas, a mozda upravo sad pise izvestaj
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/10/2017, 01:11

Zene moje, POZDRAV IZ PORODILIŠTA! Prokrvarila sam prije nekih dva sata, ne znaju odakle krv, meni lici na sluzni cep jer je ljepljivo skroz, tamna krv, nije svjeza, grlic zatvoren skroz, kontrakcija nema, tonovi bebe ok, ja ok skroz. Veceras sam na pracenju, javljaju doktoru ako bude frke neke. Vjerovatno me sjutra rade, tj sjutra carski. Ako bude bas veceras bolova i kontrakcija radice mi nocas.
Uglavnom, masinica se nije zaglavila nego je Blanka zaglavila u bolnici.

Volim vas i misite na nas. Javljam se of corse. srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 19/10/2017, 01:14

Meni se na masinici za sisanje potrosila baterija kad sam krenula da se malo upristojim, pa mi je tu valjda bila inspiracija. Srecom pa sam pocela dan ranije pripreme za pregled :DDD E sad, sledi jos jedno doradjivanje pred dan D.

Vreme je za spavanje, kod mene svi podmireni koliko se moze (heheh), zveri nahranjene, ukljucene masine za sudove i ves... samo jos ja kanesten da metnem i odoh pa pa Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 19/10/2017, 01:15

Jao, Blankic, Cudancetu dosadilo da ceka!
Poceo da stuca od ovolike price o njemu!
Drzi se, i ostani tako mirna, pocinje zurezaaa :)))
Samo pozitivno!

P.s. Nije te valjda iznervirala frizerka :) ?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 19/10/2017, 01:38

Joj Blankic sta uradi jedna masinica ccc  lol!
Nadam se da si stigla sve da sredis danas.
E, a ti jednom I rece da ces se poradjati 19., a mozda 20. I vidis, ipak ce to biti 19. izgleda. Neces na Dan oslobodjenja Beograda pa to ti je. Ne volis nas Wink

Ma samo vi budite dobro, a bicete znam.
Mnogo vas volin, mislim na vas I jedva cekam da vas vidim
srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/10/2017, 01:47

Hahaha zene vi ste skroooz ludeee. Masinica mi dodje glave. Hahahah. Salim se. Nije masina bio je klasicni brijac, i friz je ispao odlicno mogu vam reci.

Ja evo pokusavam da zaspem ali nema sanse. Zapao me neki krš krevet. Jedna hrče ubija, bebe plaču, biće ovo luda noć no samo da mi čudance bude dobro pa ćemo lako.

Šašavice uskoro i ti pa da zajedno carski carujemo ❤
Babyyy, ljubim vas mućos. Jeste, 19-og sam se nadala jer sam tada saznala da sam trudna sa skocicama. Evo vidjecemo ujutro, samo da noc bude dobra a hoce to znam.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 19/10/2017, 01:57

Probaj nekako da prebrojis te ovcice...
Znacilo bi ti bar veceras da odspavas malo.
Jaoj, da li uopste i postoji u porodilistima krevet koji nije raspadnut i kriv nesto... :/

Super za friz :)

Cuti, eto i mene za tobom brzo, nekad mi se cini da ipak nisam svega svesna. No ko me pita, sat kucaaaa.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/10/2017, 02:28

Jao nema sanse da zaspem. Ma uzas zivi. Ali prezivjecu nekako. Sad sam isla da piskim, krvi nema, ja sam ok. Jedva cekam jutro i doktora.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 19/10/2017, 02:32

Joj I ja jedva cekam.
Evo necu ni ja spavati da ti pravim drustvo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/10/2017, 03:24

Baby sunce ne zezaj, spavaj ti draga. Za mene ce ovo biti besana noć.
Sad opet krvarim. Sad mi radili ctg sve ok sa cudancem. Ako budem jace krvarila da zovem. Nadam se da necu.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/10/2017, 03:47

Bože, kako žena hrče lol!
Pa da vam je samo mogu snimiti lol! lol!
Ova je za'ebala svakog muskog stvora na ovom okrsnom svijetu. Ona je tu 3. dan nadam se da će brzo kući affraid affraid Šega za medalju!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 19/10/2017, 05:57

Ohoho, čudance riješilo da dođe na svijet kad se njemu prohtjelo 😄Mama se skockala, pa može i da je upozna. Držite se, dragani naši! Nadam se da je mama makar malo uspela zaspati. 😄
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 19/10/2017, 06:31

Joj Boze I to hrkanje! Ja nema sanse da bih mogla zaspati pored nekoga ko hrce, ni pored rodjene majke. Zato ni ne spavam sa muzem od prvog dana braka I nema ljutis.

Dobro je da je cudance dobro, nadam se da si I ti. Od cega bi moglo da bude to krvarenje?

Jos malo ljubavi... osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 19/10/2017, 08:43

Blankic, jesi uspela malo da dremnes? Kako ste jutros? Cudance je nestrpljivo.
Uf, poznato mi to hrkanje, kad sam lezala na patologiji cimerka mi se odvaljivala od hrkanja, bile su to besane noci.
Raznezih se od fotkica, divni ste!  osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 19/10/2017, 08:46

Blankic kako ste?
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 19/10/2017, 08:55

Jutro! Ja videh neku.objavu na fb, izgleda je cudance stiglo!
Ljube ga tete kutanjske!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 19/10/2017, 08:57

I ja videh Vucice. Verujem da nam je cudance stigl srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 19/10/2017, 09:46

Kakva luda noc,a ja tek sad ovo vidim.
Cekamo Blanku da se javi da potvrdi te objave s fb-a.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 19/10/2017, 10:02

Opa, ja dosla da pozelim srecu Blanki kad ono sve izgleda gotovo! Cekamo da se javi pa da slavimo :)

P.S. Eeee secam se i ja kako nisam uopste spavala u bolnici posle operacije jer je neka baka hrkala ko zmaj, a sad bih zaspala i stojecki dok avioni prolecu pored.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 12 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 42 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu