KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 27 od 42 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 5/11/2017, 19:49

Zene divne ste! Obozavam vas 😘😘😘😘😘
Čekam terapiju u 8h i nadam se da je to poslednja infuzija u ovom mom oporavku. A i da ne bude nema veze idemo dalje!!!!💪💪💪💪💪💪💪💪💙💙💙💙💙💙💙Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 2017-113
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 5/11/2017, 19:55

love love love love love love love love 
love love love love love love love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 5/11/2017, 20:05

love love love love love
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Blankic lepoto nasa
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 5/11/2017, 20:23

Lepoto draga love love love love love c
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 5/11/2017, 20:24

Blankic i mi se nadamo da je to poslednja infuzija i da ces sto pre kucici.Ljubimo puno
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 5/11/2017, 20:32

Blankice osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 5/11/2017, 20:54

Blanki navijam da je poslednja infuzija i da ides svojoj kucici
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 5/11/2017, 21:41

Navijamo za pa-pa bolnicama!!!

Ma kakva si nam slatka, zgledas sveze i odmorno, puna snage! Ocigledno je da si mnogo bolje.
Samo da se jos dokopas prave hrane!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 5/11/2017, 21:47

Hvala navijacice moje. Sliku sam namjerno izbacila jer mi se sada svidja boja u licu, bila sam žuta skroz i izgledala užasno. Smrsala sam dobro, ali koga briga, sad sam sto bi mi rekli "knap". Konacno me.oslobodise braunila, ruke su mi modre skroz, vena vise nema, i od sjutra ako dragi Bog da samo pijem antibiotike.
Ne mogu da zaspem, mislim na sjutrasnji dan. Sestra koja je sada nocna je bas super i nadam se bice talicna.  Ona ce mi vaditi krv u 6h.
Ps. Ne rekoh vam, juce su kod mene dolazili studenti medicine vezano za moj slucaj. Razgovarali smo o svemu sto se izdesavalo. A onda smo pricali malo o vto. Bas im je kazu bilo zanimljivo ali ne smiju da me zamaraju doktor im naredio da samo 15 min mogu da razgovaraju. I cudili se mom znanju. Mislim se to je nas Kutak, nasa riznica znanja svasta se tu nauci djeco moja yes yes

Ljubac zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 5/11/2017, 21:49

cveće
zmaj zeno, lavice, kraljice, mantramo za sutra!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobaue 5/11/2017, 22:50

Blankić ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav Ti bre draga super izgledaš, kao zmaj poljubac

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 5/11/2017, 23:40

Bobaue ::Blankić ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav  Ti bre draga super izgledaš, kao zmaj poljubac
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 5/11/2017, 23:59

Joj Blanki pa ti bi mogla i u profesore ici.Svasta mi ovde naucimo i znamo.A za kilazu ne brigaj lakse ce ti biti samo nek si ti ovako dobro.Vidi se po tebi da je puno bolje.Moj brat je pre 2g imao operaciju izvadili mu komplet debelo crevo posto je bilo u upali i doslo do komplikacija isto bio zivotno ugrozen i to je slicna operacija tvojoj.Trebao mu mesec dan od operacije da dodije snagu i da se povrati do nekog podnosljivog stanja.U bolnici bio 2 nedelje.
Cim pocnes da jedes krenuce na bolje.Bitno je da unosis proteine da se zamiruje rana,cak njemu rekao jedan stari hirurg da jede domacu slaninu po malo za svaki obrok da bolje i brze tece oporavak(rana teze zarastala i curkala) i bio u pravu kad je to poceo odmah bilo bolje.
Oduzih izvini al ja bi da pomognem.

Prizivam sestru da izvadi ok rezultate i da ides svojima u zagrljaj da te maze i paze i ljube do besvesti. zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 6/11/2017, 00:08

Kako si lepa, Blanki osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 6/11/2017, 00:14

Ali nisu njoj pomerali creva, tako da ce ona sutra samo da upali propelere i okrene avion na levo.
Kad se pomeraju creva, to je mnogo ozbiljnije. Ja se secam da smo u porodilistu pitali doktora koji nas je ispitivao da li su nam proradila creva posle CR:
"a sto ako ne prorade?"
On nam je samo kratko odgovorio i odmahnuo rukom: "Ne zelite da znate". affraid

Blanka, odicno izgledas. Nemas cak ni podocnjake. Priznaj da je fotosop lol! .
Drzim fige sutra i na nogama i rukama ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 6/11/2017, 02:59

Blankic mislimo na tebe,da danas sve protekne kako treba i kako si zamislila.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/11/2017, 06:00

Kakav crni fotoshop Very Happy
E moje drage kako ste vi dobre i kakvu mi podrsku saljete ma nemam riječi.
Sto se tice crijeva hirurg je sva crijeva istiskao da izadje sadrzaj jer nisu radila dobro su ih oni meni prerumbali u toku operacije. Čak su sadrzaj istiskivali od dolje prema gore kako su to izveli ne znam. Nebitno je i nevazno sada sve kada je proslo. Ona rade pa cemo lako.

Sestra izvadila krv i sada se ceka par sati... ljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 07:22

Cekamo I mi sa tobom. Drzim fige da sve bude dobro danas ali osecam da ce biti  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bozica 6/11/2017, 07:27

Blanka, zelim ti da sledeci post pises od kuce!!

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 6/11/2017, 07:45

Blankic, posle tvog posta uvek zanemim i suze krenu, mislim na tebe, drzim fige za dobre rezultate i da se danas pakujes kuci!
Super izgledas, lavice nasa! ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 6/11/2017, 08:11

Lepa si Blanka i u bolničkim uslovima cvet
Držimo fige da rezultati budu dobri ...i, ajde, bre kući! igra igra igra
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/11/2017, 08:54

Drugarice, nalazi dobri. Crp 25! Ideeeeeem kućiiiii.
Sad previjanje.

Ljuuuuuubim vas i sledeci post ce biti od kuće!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 6/11/2017, 09:04

Bravoooooo! Hajde, lagano.... sunny sunny sunny sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 6/11/2017, 09:14

Juuuuuuuuupppppppiiiiiiiiiiiiiiiiii kucica slobodica,a i pada mazenje i ljubljenje.Sad ce sve ici brze kad te maze tvoje rucuce male
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 09:18

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Evo I muz I ja skacemo od radosti.
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Aj polako kuci. Nemoj sad vise da mislis na nas, misli ma svoju decu I na taj divni susret posle 20 dana.
Jel ides po Kostu ili ce ga dovesti neko?
Joooooj strasno sam srecna I uzbudjena zbog tebe kao da ja treba da vidim svoju vojsku dece.
Ljubimo te, ljubi 3K 
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 42 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu