KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 11 od 42 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 16/10/2017, 11:02

Bravo, Blankić! sunny
Kad će taj petak lol!

Doktori i inače malo znaju o trombofilijama, ali je ta u DZ stvarno šampion. Kleksan se ne daje samo dan uoči carskog, tj. 24 sata prije. Isto je i za indukovani porođaj.

Izvini, ne stižem ni da virnem u dnevnik niti da ti se javim, a sramota me da to kažem mami bliznakinja koja je uz to pred porođajem. Odvikla sam se od nikšićke klime i najstrašnije prehladila, kao nikad do sada. Čak sam i temperaturu imala. Srećom, nisam prenijela na Bambija. Završila sam s antibiticima, ali i dalje me grlo boli. Uz Bambija i goste koji non-stop dolaze na čestitku nisam mogla normalno ni da se liječim.

Ljubim vas i čekam čudance u Nikšiću
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 16/10/2017, 11:12

Jooooooojjjjjjj kad bih mogla sad da budem tamo da te izljubim. Uh, jedva cekam petak, brzo ce to, jos 4 puta spavas I eto ga cudance milo malo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 16/10/2017, 11:20

Oho, brvo Blankic, srecno u petak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/10/2017, 15:48

Tavita draga, hvala ti puno. Ajde da sto prije ozdravis. Vidim ja ostacete vi ovdje i duze pa se mozda i vidimo za nekih mjesec, mjesec ipo dana osmeh srce

Babyyy osmeh srce osmeh srce osmeh srce Rozalinda kako te ja volem. A sve cemo mi da nadoknadimo kad se vidimo.

Biksi hvala puno. Ljubim vas osmeh srce

Drage moje puno vam hvala. Bas sam uzbudjena nekako. Moram priznati i opterecena , vec davam zaduzenja familiji ko ce sta da radi itd:12a: . 😃 Ove moje dvije šmizle samo ljubim i mečim kao da se nećemo gledati mjesec dana, uh kako će mi nedostajati guzičice moje najsladje.

Pisem kasnije... Ljubim vas sve jako onako da pukne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 16/10/2017, 16:19

Blankic divno jos malo.Petak je tu sad ce zacas da dodje i on.Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 16/10/2017, 18:14

Uh, mogu misliti koliko su ti emocije sada uzburkane. Imaces ti pune ruke posla u porodilistu, a skocice ce valjda tata moci da dovede.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 16/10/2017, 19:00

Joj Blankic jos samo malo!
I ja bih volela da znam tacan datum,mrzim neizvesnost :-)
Verujem da ces uspeti sve da organizujes,ne sumnjamo mi u tebe nimalo.
Ljubim te
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 16/10/2017, 20:16

Eee ti Palcice imas jos malo da sacekas Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 16/10/2017, 20:45

Joj Baby,oduzilo se u poslednje vreme,nikako da prodje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 16/10/2017, 21:01

Mozes nekad znati datum, pa te beba ipak iznenadi, hihihi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 16/10/2017, 23:05

Joj, Blankic, ja se opet presecam na te datume Very Happy
Ko da sam i sama u istom sosu Razz
Ja cu saznati u sredu sta ce biti.
Mene uhvatila spavaca bolest, dete nikako da zaspi,
a muz mi pravi tortu za rodjendan i nesto se nervira...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/10/2017, 23:32

Ivancice, Palcice, bas me emocije drmaju zestoko. Mnogo sam uzbudjena kao da se prvi put poradjam, a opet znam sve sta me ceka tamo a nemam pojma sta me ceka kuci kad se vratimo, kako ce to sve izgledati nemam pojma, bas sam nervozna zbog toga, milion pitanja po glavi...

Šasavice ajde sa srecom u srijedu. Ti ces sigurno sledece nedelje?
Vala muz ti je pravi samo nek podrzi, svaka cast za torticu. Jos malo pa rodjendanko. sreca

Moja dr mi jos nije dala šemu za clexan. Zvala sam je danas kaze da je podsjetim.porukom popodne, podsjetih je i trt. Ona je super srvarno samo je preopterecena jer kod nas ima bas malo hematologa i ona ima masu pacijenata. Zvacu je opet ujutro. Mislim da sam 24h prije carskog prestala sa clexanom, a kasnije se ne sjecam. Cini mi se da sam ga primila tek sledece jutro sto opet dodje nekih 24h posle carakog. Nemam pojma dako posalje.

Ne znam sto bih vam rekla jos sto ne znate. Eh da, asistent na carskom ovom mom divnom doktoru bice dr kojeg sam htjela da izbjegnem. Kad mi je rekao jutros ne bi mi bas svejedno ali opet on ce samo asistirati tako da bas me briga. Ici ce spinal definitivno kao i prosli put eto samo da to potvrdim u cetvrtak sa anesteziologom.

Sad idem da se patosiram u krevet jer sam se najela kao prase, sto bi moja Katja rekla guda lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 17/10/2017, 00:51

Volim kad neko ovako iskreno pise, kao nasa Blankic <3
Neizvesnot neka uvek postoji, ali snaci ces se, kao i posle prvog porođaja :)
Sledi ono budjenje na svaka 3 sata, ali i to prodje Very Happy

Uh, bas nezgodno to sa hematlogom. Pa mora ti javiti semu, nema sta.
Bezveze i za tog asistirajuceg doktora, to bas nisi morala ni da znas, mada bolje sad nego tamo kad krene sve Very Happy
Koja si ti hrabrica :)

Hvala za ovo u sredu. Tada cemo i definitivno da se dogovorimo, da li cemo ove ili sledece nedelje da me resimo ovog tereta Very Happy

Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 17/10/2017, 13:13

Blankic, kao i uvek, iskreno, svaki tvoj post je uzivanje citati. Sve sam ti vec rekla u pp, samo da te ljubnem i ovde i pozelim svu srecu, mislim na tebe, devojcice i bebicu!
Samo polako, ne sumnjam da ces se u svemu snaci i da ces sve uspeti organizovati. ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 17/10/2017, 13:57

I ja moram kod hematologa da idem da uzmem semu jer cu posle u bolnicu i bicu tamo do porodjaja.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 17/10/2017, 16:31

Blankic, sitnije cile sitnijee, pokazi naj najbitnije! lol! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 17/10/2017, 16:46

Blankic,kako je? Uh primaklo se bas...verujem da su uzbudjena. Ljubim puno osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 17/10/2017, 21:32

Jos samo 3x spavas I cudance vam/nam stizeeeee osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od fight&faith 17/10/2017, 22:24

Blanka znam tacno kako se osecas. I ja sam delila zaduzenja kao da tu necu biti mesecima. To je zato sto se nisi odvajala od K&K. Prava zurka pocinje kad dodjete kuci. Nadam se da si dogovorila ko ce ti pripomoci, jer ces uskoro imati tri bebe u kuci. Ja sam od Nine ocekivala tzv. zrelost tj. da razume da moram deo vremena da posvetim bebi, ali ona nije mogla to da shvati jer je i sama bila beba, samo sa drugacijim potrebama. Jos uvek ne moze sve da shvati, a kamoli sa 17,5 meseci kad sam dovela batu .... samo je govorila mmoooooojjjjjjjaaaaaaaaaaa mmmmmmmaamaa to je moja mama. Lubim vas i drzim fige.  poljubac  Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/10/2017, 00:02

Zene moje drage hvala vam. Ja ne umijem bez iskreno, tako inace sve radim u zivotu. Kome se svidja svidja kome ne, siroko mu polje. Mislim, zasto onda pisati dnevnik ako ne pises iskreno i ne dijelis svoje emocije, osjecaje, brige, nadanja i ostalo.

Prvo da ne zaboravim da Sasavici cestitam rodjendan. E pa draga neka je srecan i blagosloven rodjendanko. Nadam se da je tortica bila ukusna? Javljaj se sjutra nakin cika doce. osmeh srce

F&F tesko da ce one ista razumjeti, i sad su zalijepljene za mene, a tada tek ce. Nego samo s andjelima da bude pa cemo se organizovati.

Inace, ne rekoh vam, nadjoh ja zenu ali se jos ne vidjeh s njom, planiram posle izlaska iz bolnice da je zovnem jer sam misljenja da nam treba par dana da se svi naviknemo na promjene i novog clana. Do tada ce biti tu majka pa cemo onda lagano. Taman da vidim kako ce stvari funkcionisati sa mojom vojskom.

Baby volimo te najdraza tetkice, mi se cujemo i preko vibera, ali ne na onaj stari broj vec na onaj drugi od prije neku noc . ljubav

Biksi, Vanjice, Palcice, Ivanice, Mala s juga, mnogo vas volem. love

A sad, plan za sjutra.
Feniranje, brijanje (svega i svacega) , pakovanje zadnjih stvarcica voda, plazma, cokolada, papuce, bade mantil...
Skocice idu sa tatom u hajku a ja se bacam u duuuugo sredjivanje. Asistenciju necu imati jer neko mora djecu da pazi a to je tata. lol!

Semu jos nisam dobila od hematologa i ujutro cu da je napičim skroz! Ajde bjezi bre, dosta vise tolerancije, ne moze to tako!!!

Ljubim vas,slatki snovi d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 18/10/2017, 00:50

Ivanice, sto ides da lezis?

Blankic, hvala na cestitkama :)
Torta sa 700g cokolade, a preko kao ukras nekoliko kinder jaja iz kojih izviru "bme" (bombone)? Pa hit :) Naravno, neki nisu ni jeli tortu, haha :)

Za sutra ludi planovi :) Ja sam brijanje danas odradila, e vala mi je prijala sva ta voda... :) To zelim i tebi, da bude opustajuce, koliko se moze. Prava je filozofija sada se obrijati kvalitetno Razz

laku noc :)
Pisemo se sutra.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/10/2017, 01:04

Aaa taj sam odmah sacuvala pod drugim imenom Very Happy

I treba da je napicis! Kad ona misli da posalje semu, za vikend??? Boze me sacuvaj sta oni (ne)misle  c c c

Jel imas tremu draga?
Uh kako bih te sad zagrlila  zagrljaj
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/10/2017, 07:22

Blankic draga, nije lako kad je tako sitno. I trema i zelja, sve pomesano. Ti si devojcice na vreme odvajala povremeno, mislim da neces imati nekih problema tu. Sigurno ce teze biti tebi nego njima. A pp izlasku iz bolnice cete se nekako snaci. Ne sumnjam ja u vas. Javni nam se ponekad. Bar dva slova molitva .
Danas ti zelim uspesne kozmeticke pohode igra .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 18/10/2017, 09:39

Danas cekamo izvestaj Blanka i njene vratolomije :-) Da sve bude glatko,jel si cula? :-D
Joooj,mogu misliti koje ti je ludilo u glavi,al uz dobru organizaciju sve se da srediti.
Za hematologa nemam reci,bas ceka zadnji dan.

Sasava cestitke i od mene,sanjacu tu tvoju tortu :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/10/2017, 13:51

Drage moje, jos nisu pocele vratolomije uskoro ce. Sada se meraci kafa jer ce ovo biti dug i naporan dan za mene lol! lol! lol!
Nocas frizer a prije toga sve ono nabrojano, uh.

Samo da vam mahnemo poslednji put iz stomaka likeit sreca 38+0

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 2017-111

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Ac10

Baj baj, pisem veceras kako je prosao dan, sto bi mi Mimi12 rekla "kozmetički pohodi"  lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 11 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 42 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu