KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 7 od 42 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 4/10/2017, 23:14

I meni frizerka otisla u drugi salon, tamo me mrzid a idem, parking zona, juri tamo vamo, ona stalno smara da se farbam, ili bar prelive neke da mi stavlja, mene sve to zivcira. A lepo sisa.
Tako da, ako se nakanim da se osisam, idem tu u kraju kod neke leve...
Mada sad kad vidim kako si ti prosla, mozda i preskocim Razz
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/10/2017, 23:59

Davno receno frizera i zubara ne treba mijenjati, al jbg-a kad ova moja ide po bijelom svijetu. Aj mozda bolje prodjes od mene lol!

Drage moje, kod nas standardica. Danas sam imala neke leteće goste cijeli dan, pa ne znam dje mi dan prodje. Jedna moja prijateljica je trudna i nosi twinse 100% bas sam se obradovala. Na moj nagovor je otisla u Feronu i iz prve im uspjelo. Bas mi je drago zbog nje, zbog njih. Bas se obradujem kad neko odmah uspije i kad ne mora da prolazi taj mukotrpan put do bebe, ma sjajno. Vidim ovih dana se digla u Srbiji zestoka frka oko emisije nadobudne Mire Adanje Polak, emisija nazvana "Ko je otac?" Prica o vto pardon o "vjestackoj oplodnji" i da zene koje idu na vto idu iz pomodarstva i sl. Ma nisam mogla do kraja odgledati jer mi se smucilo. Sramota za jesnu novinarku da takve gluposti iznosi na javnom servisu, potpuno neinformisana a potom i vrijedja. Ma uzas. Pobunile se zene, udruzenja, traze izvinjenja a ona samo brise komentare sa drustvenih mreza, jer su je bukvalno nagrdili, a i treba. Eto , ko ima želudac da svari emisiju i nju retardinja jednog neka pogleda.

Piskenje me ubi, svako malo idem do toaleta,a prethodni rez me nenormalno svrbi. Mazem ga strietom ali slabe vajde.
Pritisak veceras 124/71 Very Happy yes

To bi bilo to za veceras.
Idemo lagano 37 nedeljaaaa. likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 5/10/2017, 00:21

Stizes ti i goste da ugostis, svaka ti cast!
Mi smo bre pogubljeni od kojecega, brdo jos nekih sredjivanja po kuci nismo odradili. Sad i masiu za susenje jurimo, pa i da zamenimo masinu za pranje vesa... ma ludilo.
A ostalo jos 15 dana, frka me uhvati kad se sabrah!

E moglo je bar to svrbenje da te zaobidje!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 5/10/2017, 01:39

Joj Blankic, jos malo pa nam I cudance izlazi u ovaj beli svet da upozna sestrice, roditelje I tetke kutanjske Very Happy

Ja ne mogu da zamislim da neces biti toliko ovde sa nama ili da te nece biti uopste, mada znam da hoce Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 5/10/2017, 09:13

BabyBear ::Joj Blankic, jos malo pa nam I cudance izlazi u ovaj beli svet da upozna sestrice, roditelje I tetke kutanjske Very Happy

Ja ne mogu da zamislim da neces biti toliko ovde sa nama ili da te nece biti uopste, mada znam da hoce Very Happy

Jutroooo:aa15:

Tetkice nasa najdraza bice mene nemoj da brigas osmeh srce
Uostalom znas da sam dostupna i na tel ako nesto treba tu sam za tebe uvijek! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Nas tri u sobi, leskarimo, one se komešaju i uskoro ce budjenje pa onda jutarnji rituali.Ok se sinoć spavalo, konačno 😁
I kad smo vec kod spavanja meni najvise odgovara polozaj na ledja, i to sada u zadnje vrijeme, prošvercujem se po malo jbg-a imam i ja dušu, čudance se ne buni. osmeh srce
Ne znam da li sam vam rekla da imam osjećaj da će da liči na Katju. Baš ga zamisljam kao plavusana sa plavim ocima, zgodan na tatu. Inace kad sam bila trudna sa njih dvije trazim po netu neke slike blizanaca i naletim na bebe djevojcice i tu sliku sam stalno drzala na displeju telefona i zamisljala njih dvije isto tako. Vjerujte mi da su njih dvije mnogo slicne tim bebama, jedna plava, jedna smedja. I bas prije nekih mjesec , dva pokazem majci fotkicu i ona zena stala kaze bas se lice vidi stvarno. osmeh srce Tako da sada imam osjecaj da ce cudance liciti na Katju pa cemo da vidimo. Very Happy Very Happy
Eto oliko o mojim vjerovanjima jutros a znate da ne vjerujem nista oko babskih prica, ovo je samo neki filing unutrasnji, pa vidjecemo hocu li biti u pravu:lol!:

PS. Lomimo se za ime jos, muz jedno ja drugo. Javljam ko je pobijedio!!!!

Ljubimo vaaaaaas osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 5/10/2017, 11:01

Cao drugari!
Jao i ja moram kod frizera,kosa mi je uzasna,zrela za farbanje i sisanje,a ja nikako da nadjem snage da odem.I moja dobra frizerka je u centru,tesko za parkiranje,a kod nas u kraju sve moj do mojega.Al sta cu,moram da idem ovih dana.

Bas mi je drago zbog tvojih prijatelja,neka im je sa srecom.
Ljubim vas lepojke!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 5/10/2017, 12:25

Moj frizer, inace ubedljivo najbolji frizer na svetu, pre 2 godine preselio se u Kraljevo (zaljubio se I otisao zbog decka tamo) I prebacio I salon tamo, tako da od tada patimo I moja kosa I ja Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/10/2017, 06:02

Dobro jutro zene, bas ste se uspavale a vec je 5 sati lol! lol! lol!
Ja vilenim odavno, ne mogu da spavam i tako to znate vec. U ovom svom nespavanju o svemu razmisljam i razbijam glavu svakakvim mislima..., bas uzasno kad svi oko tebe drincaju a ti kao da je 12 popodne i oci ko u ludog zeca affraid
Ja eto samo da pozelim dobro jutro pa ko stavlja kafu neka skuva jednu jaku a slatku yes
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 6/10/2017, 07:21

Evo dodah jednu kafu i za tebe lol! .
Imala sam istu muku s nespavanjem, pa te razumem skroz. Ne znam sto se to desi u organizmu trudnice... Bapske price su da se organizam navikava na nespavanje,
ali ne verujem u to. Mozda podsvest...ipak briga puna glava, kolikogod mi zelele sve to.
Ja istina ni sad nesto ne spavam ne znam koliko, stalno sam na dezurstvu: pokrij, otkrij, vruce je, hladno je, dodaj cuclu, daj mleko,...I tako verovatno dok je ne udam lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 6/10/2017, 07:39

Dobro jutro!Ja cu jedan caj :-)
Pre trudnoce dan nije mogao da pocne bez kafe,turske bez secera,jake.Od kako ostala trudna zgadila mi se i kafa i cigarete.Popijem ponekad preko dana,al ne prija nikako,nego eto reda radi kad dodje neko il odem negde.
Za nespavanje ne pricaj nista,sto kazes oci ko u ludog zeca.Gledam muza kako slatko spava pa mi krivo :-D
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 6/10/2017, 08:18

Ja mog ni ne gledam. Od prvog dana braka spavamo u pdvojenim sobama zbog njegovog hrkanja. Pa zamislite na ovaj moj lak san (koga sad I nema) jos I to???
Nocas sam jos I uspela da spavam ali sam zaspala tek oko 3 I budila se da piskim na svakih sat vremena, tacno na pun sat, u 4, 5, 6, 7 I evo sad u 8.
A kisa je celu noc padala kao besna. Trebalo je da idem kod zubara, malo na ciscenje kamenca, u 11:30 ali nema sanse. Neki drugi dan.

Ne zamerite sto sa vama necu sad nista popiti, odoh da probam jos malo da spavam. Ovde kao da nije jos uvek svanulo, takvo je grozno nebo.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/10/2017, 12:30

Ne zna se zasto trudnice ne mogu da spavaju bas sam citala kao ni to zasto imaju mucnine i gorusicu nije naucno dokazan razlog. Ali sto kaze Baby crnje mi je piskenje na svakih sat ljudi moji pa da izludis.

Danas definitivno pakujem torbu za porodiliste, ja kao da sam 5-ti mjesec pa sve imam kad. Danas mi je to pod obavezno. Sve sam kupila samo da potrpam. Necu nositi brdo kao prosli put sve ce ostalo donijeti sto bude trebalo.
Sad me ceka rucak i 100 obaveza, a tako bih rado spavala.
Pisem kasnije....
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 6/10/2017, 12:31

Kad spremis torbu napisi nam njen sadrzaj da znamo da I mi spremimo Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 6/10/2017, 23:29

Blankic, sta te mori... kakve misli?
Ne daj se, samo pozitivaaa!!!

Puno se zena zali na to nespavanje. Ja sam u prvoj trudnoci bila mnogo opterecenija, mnogo vise citala o svemu, porodjaju, i tako to. I jesam se ponekad budila nesto rano... ustanem, odigram koju igricu pa se vratim u krevet.
Sada, hvala Bogu, lepo spavam. Jedino piskanje me probudi, ili ova moja mala...
Ne kazem da nemam i sada briga, taman posla... Nekako sam se zatrpala kojecime, pripremama, zavrsavanjem nekih poslova ovako... Ma do pre neki dan nisam ni bila svesna da se blizi kraj trudnoci :)

Baby, i ja sam bila pre neki dan kod zubara. Jedva sam izdrzala neke male neprijatnosti dok mi je menjala plombu i cistila mali karijes. I onda na kraju ona meni preporucuje tu jos neke aktivnosti, da skidam kamenac, da mi stavi plombe tu gde su se desni povukle i tako to. Mislim se, pa zar joj je toliko do para, ili je to sad bas stvarno toliko bitno...??? Mislim da cu da menjam zubara.

Kesu za porodiliste nisam jos spremila, to mi je nekako poslednje... i onako fale neke sitnice... plazma, voda, mrezaste gace. Mozda da odaberem neke lepse peskire Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 7/10/2017, 00:06

Sasavice, nadji nekig zubara u dz. Ionako to sad ne placamo kad smo trudne I godinu dana posle trudnoce. Taman za tu estetiku Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 7/10/2017, 00:53

Jao, nisam znala da vazi i narednih godinu dana.
Nisam isla kod zubara u DZ vec 20 godina...
Ne znam jel sad podnosljivo tamo :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 7/10/2017, 01:21

Samo se raspitas od nekog ko ide tamo koji je dobar zubar
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 7/10/2017, 13:34

Blankic,ljubim vas.

Sto se tice donje frizure nisam stigla to tamo srediti, tako da me oni sredili na porodjaju, i to samo koliko je njima trebalo. Dakle, presmesno je bilo, do pola golo, od pola cupavo,kad se samo setim,hahahhahahahaha.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 8/10/2017, 13:52

Sasava nista me ne mori nego sam malo opterecena zbog sve situacije, mislim, razmisljam i tako to....

Biksi vala me nasmija. Nisam ni ja bila spremna mozda je najbolje tako na prepad kad nas uhvate nespremne totalno i onda nas bas briga. Mada me i sada bas briga iskreno. Samo da sve prodje ok a za dolje manje vazno, svakako je ne vidim od stomaka.

Danas sam odlucila da apsolutno nista ne radim. Samo da leskarim. Za mene i muza przeno jaje za rucak ako hoce ako nece neka uzme sta hoce, a za skocice gotova kupovna kasica. Hocu danas da odmaram. Njima bas bas rijetko davam kupovne kasice ali danas nemam zivota ni za sta bez za spavanje i lezanje.
Torba na pola spakovana, Baby dobices spisak kad kupim jos neke sitnice. Mada ovaj put nosim samo osnovno a ostalo neka donose po potrebi. Prosli put mi je šleper trebao za izlazak iz bolnice.

Svaki dan mi je teže i teže. Ne spavam, ne mogu nikud, bas mi na nos izadje ovaj deveti. Kako one zene koje predju termin, uh, pa orden im treba dati. Pokreti bebe vise nisu ni malo prijatno. Kad me udari nekad vjerujte mi da jauknem ni malo zanimljivo. Ma u zadnjem trimestru nista zanimljivo. Davno sam rekla za mene trudnoca je daleko od blazenog stanja i uzivanja. Meni je ovo sve napor, narocito zadnji trimestar i ovaj deveti mjesec, uh. Nek su djeca zdrava i nek se zdrava radjaju srecom vrijeme brzo leti.

Idem da skuvam kafu na miru i da se patosiram na trosjed.
Ljubim vas sve l
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 8/10/2017, 14:22

Ajde blankic jos malo izdrzi...a ona jos vece nespavanje,hihi...moj Vasica se samo vrti fok spava. Ima i sad on momrnte kad ustane sedne na krevet i trazi da se igramo,a ja ga ne vidim koliko mi se spava...povukli njegov krevetqc skroz do nas krevet pa kad se probudi on lrpo sam precje u nas krevet i gurka se da mu napravimo mesto...ah sve su to slatke stvar...a za par godina on ce imati svoju sobu, doci ce pubertet i opet muzic i ja ostajemo sami da uzivamo u necemu,hihi.ako tad moze da se uziva, ne znam zbog godina,hihi...
Ljubim te debela moja,odmaraj
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 8/10/2017, 18:21

Blankic odmori i ti imas dusu...E ja moram da ti kazem da mene zadnjih par dana bas svrbi koza na stomaku.I moracu da menjam kremu definitivno.Sad vise rastem pa samim tim i koza se siri i bas svrbi.
U svakom slucaju jos malo Blankic jedva cekam da vidim malog.Nego da li ste izabrali ime?Mi glasali ali nisam videla da ste i izabrali kako ce se zvati?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 9/10/2017, 08:31

Drage moje, jutros sam bila kod dr koji ce mi raditi CR. Dogovor je pao, sledeci cetvrtak ili petak dolazi nam čudance. srca srca srca srca srca srca srca srca
Veliki smo oko 3700 kaze doktor debeljko jedan je ovaj mali osmeh srce bebe  U subotu idem kod mog izabranog ginekologa da mi da upute za kompletne nalaze, dogovor sa anesteziologom i to je to! Eto primaklo se drage moje i pravo da vam kazem jedva čekam. Dolje osjećam nenormalni pritisak, bol, kaze dr mora jer se on davno okrenuo dolje i pritiska sve zivo. Inace dr ima blizance iz vto price pa mi jos draze nekako sto sam njega izabrala.
To bi bilo to  igra


Ivancice, oko imena je i dalje "rasprava" mada svakako ce biti kako ja odlučim   yes Najvjerovatnije ce biti Kosta, zato što mi se lijepo slaže sa Katja i Kasija, muz je za Konstantin ali meni je to predugo, i vala se nece zvati kao sin Dare Bubamare  lol!  lol!  lol!  lol!
Ali ne drzite me za rijec mozda ja promjenim to kad ga vidim pa mu vise bude odgovaralo neko drugo ime.
A sto se tice stomaka i svraba mora, meni je Striet od Saljica zakon za stomak. Obavezno uzmi nesto da ne popucaš.

Ljubac zene moje  love

Ps. Inace danas je 9.oktobar. A 9.oktobra 2015. su vracene skocice kao najsladji cvjetici. Dakle bio transfer. Dan kad sam saznala da sam trudna je 19.oktobar a eto cudance stize bas tada oko 20-og oktobra. Bas lijepo osmeh srce osmeh srce


Poslednji izmenio Blanka dana 9/10/2017, 08:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 9/10/2017, 08:34

Bravo za cudance, veliki momak, bice ti lakse kad se porodis, znas i sama, sto su veci, bolje vuku sike i slicno. Jedva cekam da vidim sekine reakcije. Guzarice jedne mile, jos malo pa stize bata. Kakav ce to trojac da bude! srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 9/10/2017, 08:58

U Blankic pa ti bas lepo hranis to dete,kad pre naraste toliko :-D Pu,pu!
Jos samo 10 dana,jooj,divno.Divni su i ovi datumi,ja verujem da nista nije slucajno.
Izdrzi jos malo,ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 9/10/2017, 09:02

PalcicaBg ::U Blankic pa ti bas lepo hranis to dete,kad pre naraste toliko :-D Pu,pu!
Jos samo 10 dana,jooj,divno.Divni su i ovi datumi,ja verujem da nista nije slucajno.
Izdrzi jos malo,ljubim vas puno!

Ivancice i Katja i Kasija su imale po 2.500 kg a rodjene mjesec dana ranije. A ja kad sam se rodila sam 5.400kg pa ti vidi. Sta cu kad radjam krupnu djecu. Svakako mnogo bolje sto je bebac debeljko lakse bude sve. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 7 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 42 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu