KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 26 od 42 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 4/11/2017, 10:25

Evo ja opet placem... osmeh srce osmeh srce Najgora sam od sve dece. lol!

MAJKA, za mene ta rec sa tim znacenjem koje nosi uvek bi trebalo da se pise velikim slovom. Ne borimo se mi uzalud da to postanemo, ne,ne, duboko u sebi osecamo sta to sa sobom nosi, i  kolika se tu ljubav iznedri!

Blankic, ti si zaista jedna velika i jaka, snazna i optimisticna zena, majka,  kraljica, svaka ti cast kako se lavovski boris. ja bih plakala svaki dan samo ako bi mi bilo lakse. Ja sam u porodilistu plakala jer me dosta emocija stiglo, i uvek je lakse kad se place. Te spone izmedju deteta i majke su zaista neraskidive! LJubav je najvece zivotno cudo!

Verujem da ces sl nedelje kuci, tvojoj ekipi!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Samo zamislim tu scenu,i ja opet mogu da placem ko kisa. A nisam u pms. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/11/2017, 10:36

BiKsi :) ::Evo ja opet placem... osmeh srce osmeh srce Najgora sam od sve dece. lol!

MAJKA, za mene ta rec sa tim znacenjem koje nosi uvek bi trebalo da se pise velikim slovom. Ne borimo se mi uzalud da to postanemo, ne,ne, duboko u sebi osecamo sta to sa sobom nosi, i  kolika se tu ljubav iznedri!

Blankic, ti si zaista jedna velika i jaka, snazna i optimisticna zena, majka,  kraljica, svaka ti cast kako se lavovski boris. ja bih plakala svaki dan samo ako bi mi bilo lakse. Ja sam u porodilistu plakala jer me dosta emocija stiglo, i uvek je lakse kad se place. Te spone izmedju deteta i majke su zaista neraskidive! LJubav je najvece zivotno cudo!

Verujem da ces sl nedelje kuci, tvojoj ekipi!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Samo zamislim tu scenu,i ja opet mogu da placem ko kisa. A nisam u pms. lol!

love love love
Volim te Biksi kraljice! Ma jebes sve kad mi se place placem, nema uzdrzavanja od emocija nikad! Pokazi i ispolji nikad u sebi gutati, nikad!!!
Ljubi mi Arsica pametnjakovica dusicu milu. Grlim vas sve love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 4/11/2017, 10:57

Jao Blankić, sreća da sam sama na poslu. I ja se rascmizdrih kao plačipička Embarassed
jedna je Majka a ti si naša duša majka kraljica.
ljubim te draga i tvoje devojčice i čudance i navijam da što pre ozdraviš i da se pridružiš svojoj porodici osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 4/11/2017, 10:58

Ja placem vec danima. Bas sam nesto ovih dana placippp..., a sad ovo kad sam procitala jos gore.
Znam da ces ti biti dobro, jer to jednostavno mora biti posto ti ne umes drugacije, ali I toliko dana da budes odvojena od tvoje predivne dece I muza ..ne mogu ni da zamislim. I znam koliko si zelela da dojis Kostu I tuga me hvata kad pomislim koliko je dugo on odvojen od tebe, sunce milo. I svaki dan se setim trenutka kad sam procitala da si prirodno ostala trudna I znala sam da taj Boziji dar ne moze lose da se zavrsi.

I besna sam na bolnicu u Niksicu iako sad vode racuna o cudancetu, zbog te infekcije koju si tamo dobila, ali dobro, samo neka je sve na kraju dobro proslo. I ne opterecuj se tom temperaturom, ona jednostavno mora da bude tu sad dok ti se organizam bori I dok se potpuno ne izbori.

I zasto Bog uvek najbolje ljude stavlja na najveca iskusenja? Valjda zato sto su najjaci I najizdrzljiviji...

Ljubim te I volim puno!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 4/11/2017, 11:30

BB, ne stavlja nas Bog, stavljamo sami sebe u te akcije, da bismo jos nesto naucili, da bismo radili na licnom razvoju, a nikad ne dobijemo vise nego sto mozemo, bas zato sto smo to sami sebi odredili!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 4/11/2017, 11:59

BiKsi :) ::BB, ne  stavlja nas Bog, stavljamo sami sebe  u te akcije, da bismo jos  nesto naucili, da bismo radili  na licnom razvoju, a nikad ne dobijemo vise nego sto mozemo, bas zato sto smo to sami sebi odredili!
Ne slazem se, pogotovu u ovom slucaju :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 4/11/2017, 14:21

Ja prosto ovaj poslednji post ne mogu ni da komentarisem.srca Samo da prodje sto brze vreme dok svi budete zajedno i na okupu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 4/11/2017, 14:43

Joj Blanka kraljice svaki dan nam teras suze.Majko lavice samo napred i uskoro ces biti sa svojim bebama.Tesko je pretesko sve ovo citati a tek kako je dozivljavati i ziveti sa tim nemogu ni da zamislim.
Milion poljubaca i zelja da se sto pre oporavis.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 4/11/2017, 17:26

Draga moja Blanka tezak je svaki sekund bez svoje decice, mogu samo zamisliti kako je tek tesko bez tog malog ceda koga si videla samo par puta. Ono sto te drzi je da sve to vodi ka ponovnom susretu, sreci i radosti neopisivoj. Zelim vam od srca da to bude ovaj ponedeljak.

A kod kuce, pronacicete vi vec nove nacine da se mazite i delite ljubav. 

Mislim stalno na tebe kao da si mi rodjena sestra i saljem puno poljubaca i pozitivne energije.

ljubav zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 4/11/2017, 18:16

Meni suze bukvalno liju od kad procitah onaj Blankin post. Zanemela sam. Bože dragi srca srca srca srca srca srca srca srca Blanki osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 4/11/2017, 18:53

Blanka 💞💞💞😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/11/2017, 21:12

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Volim vas!!!!!

Primam flašu kap po kap, ucrvljah se skrooooz! Glava me boli. Pritisak ok. Temperatura danas 37.2
Kasnije opet mjerim. Malaksala i iscrpljena i gladnaaaaa.
Ali dobro, kuci kad podjem bice drugacije.
Kakva me frka uhvatila od ponedeljka, vadjenje nalaza i cekanje rezultata, uh. Drzte fige.
Crijeva burgijaju, gasova nema danas bez malo jutros, stolice ni na pomolu jos. Čekam... samo čekam. Ovdje i nema pametnijeg posla bez da čekam.

Stisak!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 4/11/2017, 21:17

Blankić moj dragi jaka si ti ko stena,uskoro će te biti zajedno divna porodice,ljubim vas i mislim na vas
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 4/11/2017, 21:43

O Blanki! Ja se iscmizdreh u porodilistu par puta, sa nisam mogla stati. Samo sam zelela bebu da mi daju i da idem kuci. Tako da mogu da mislim kroz sta prolazis sve ove dane! Ali sada, posle vec nedelju dana kod kuce, sve je kao da nas nisu razdvajali. Uskoro ces k ti tako zaboraviti na muke. Ostaje sidro, u domu vasem, punom ljubavi i dece :)
Izdrzi, jos malo samo!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 4/11/2017, 22:07

Ja saljem svu svoju energiju da ponedeljak bude kljucic za vrata od kuce! <3 A verujem da hoce, jer gle samo koliko ovde energije ima, i svi isto zelimo i mislimo i saljemo dobre vibracije, da ce morati rezultati biti odlicni!


Ljubim Blankic i jedva cekam izvestaje od kuce! srca srca srca srca srca srca srca Vreme je za jedan novi roditeljski dnevnik, odavno nijedan novi nismo imali!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 4/11/2017, 23:53

Blankic nas...pa I mene SI rasplakala srca srca srca .drzim ti panlceve da budu dobri rezultati a ti krenes svojoj decici. Ljubim te
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 5/11/2017, 12:06

Blankic, drzim fige za sutra da ides svojoj kuci i svojoj porodici!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 5/11/2017, 14:59

Blankice, tvoja iskrenost i emotivnost moraju dotaći svakog. Šta reći, čudance je dar od Boga, neraskidivo vezan sa svojom mamom, čak ni 50 km daljine tu ništa ne znače. Negdje sam i čitala da ta majušna bića dugo nakon rođenja osjećaju da su sa mamom jedna ličnost. Molim se svaki dan da budeš dobro i da se oporavljena vratiš svojim čedima. Znam da jedva čekaš taj dan, ali molim te da ostaneš strpliva i da odeš kući sigurna da je sve u redu. I ja sam bijesna na nikšićke ljekare, ali sad ne treba trošiti energiju na krivce. Važno je samo da se ti nama svima lijepo oporaviš. Ljubim te iz sve snage! ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 5/11/2017, 16:59

Gde si danas? Jesi li dobro? Nema te...
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 5/11/2017, 17:17

Hvala vam puno podrsko moja! Ok sam. Iscrpljena i malaksala naravno ali ok. Danas je bila temperatura.37.5. I to me uhvati u popodnevnim satima, ujutro je nema.
Sve u svemu ide ovo na bolje samo da se docepam kuhinje i normalno jedem. Sjutra je dan D. Bas strepim od nalaza. Ali nekako potajno znam da su mnogo bolji.
Nacelnik klinike mi je rekao da ce mi vise prijati kucni uslovi i oporavak, ovdje sam vec 10 dana a kao da sam mjesec. Ali neka ako sve bude ok ici cu ako ne ostajem do daljnjeg.
Ljubim vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 5/11/2017, 17:25

Draga Blanka, tako mi je drago kada se javiš, na Kutak ulazim samo da vidim kako si ti. Za koji mesec bićeš kao nova.
ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 5/11/2017, 17:39

Bice to dobro sutra Blankic  love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od bobica83 5/11/2017, 18:14

Blankic iscitah sve unazad I zanemela sam kroz sta sije prosla. Izdrzi jaka si ti zena,bice sve dobro sutra,mora I onda kuci kod.svoje decice. Drzimo pesnice da sve sutra bude.dobro. ljubimo te punoooo
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 5/11/2017, 18:52

Blankic tvoj post je definitivno sve rasplakao...I ja shvatam da nase bebe sve razumeju i to dok su jos u stomaku.Da ne bi zatrpavala tvoj dnevnik pisacu u mom sta mi se desilo sinoc.Bitno je da si ti nama bolje i da si izvukla zivu glavu.Znam da bi ti najvise volela da dojis Kostu ali sta sad.I Ad mleko je ok za njih.Jeste najbolje majcino ali visa sila je visa sila.Nadam se da su rezultati ok i da ces skoro kuci svojij decici
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 5/11/2017, 19:47

Sutra ce sve biti kako treba, pakuj stvari.  ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 42 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu