KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/11/2017, 12:24

Sasava, skini bebu, pa golu na sebe zalepi, to ih smiruje, kad cuju otkucaje maminog srca, jer su na to u stomaku navikli, plus masazice i dodir.

Bobac, dobro je da si sve to otkacila, lagano oporavak, ali decak je vec veci, pa ce biti ipak lakse. Verujem i da je razumniji.

Aries, radujem se da pogode da je cura!

Cure, mah mah.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 2/11/2017, 12:41

Joj Bobac bitno da si sada ok i da si sve to pregrmela.Saljemo veliki poljubac svima.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/11/2017, 13:06

Kazu da su Infacol najbolje kapi protiv grceva.Mislim da se porucuju iz Londona... Nama je Nevena vristala 3.5 meseca, Biogaia nista nije pomagala...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 2/11/2017, 13:56

Aries navijamo da bude devojcica.
Sasava uspeces ti kao i sve do sada,kazu da za grceve pomaze i termifor.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 2/11/2017, 15:14

Sasava, probaj ovo sto je Biksi rekla - grejte se ti i Nika, da se njen go stomacic greje na tvojoj goloj kozi, prekrijete se nekom dekicom obe i to stvarno jako smiri bebicu.
Kod grcica nama su pomogle i vezbice - saviti nogice u kolenu pa ih lagano pritiskati prema grudima bebe, lagano im pomerati nogice kao da voze biciklo i kruzna masaza stomacica, mislim u pravcu kazaljke na satu.
Probaj sve pa valjda ce joj nesto ublaziti bol.

Poljubac za sve devojke!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 2/11/2017, 15:40

Hvala vam drage moje devojke na lepim zeljama.

Sve je sad puno bolje. Biksi lakse je sa njim, mada nekada se uhvati za moju trenerku i plac sve dok ga ne uzmem, onda malo pregovaramo i na kraju se nekako dogovorimo.

Tavita imla sam pomoc u prvim danima, moj dragi je uzeo slobodne dana, drugarice su dolazile da pomognu kad ko moze...

Sad je sve polako iza nas. Sledece nedelje krecem na posao i stvari se polako vracaju u normalu.

Za nas kutak!

wavecrowd

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/11/2017, 17:52

AriesGirl ::Sasava, mi smo se mesecima patili s grcevima. Ne zelim ni da se setim tog perioda. Zelim vam da sto pre prestanu. Nekim bebama pomogne Bio Gaia i Espumisan, nama nista nije pomagalo, na zalost. Jednostavno, moralo je da prodje vreme i da prestanu sami od sebe.
Isto. Sve smo probali. I homeopatske neke kapi, i ne secam se vise kako se zovu. Nekad smo mislili da je cak gore od Espumisana, nekad posle tog "gore" se smiri i zaspi,...Nemam savet ni posle svega sto smo preziveli. Kod nas je najvise palilo da se nosi i peva. Ili neke uspavanke sa yt.
A nekad nije palilo nista. Jednostavno, mora da prodje.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 2/11/2017, 19:09

Bobac, brz oporavak zelim!
Hvala ba komplimetima :)
Moje bebe slicno izgledaju kad se rode, ja se salim da cu trece lako prepoznati :)

Aries, skontah da imamo grceve kad gospodjica resi da jede malo cesce, tipa na sat vremena... Kad jede normalno, onda lepo spava. Valjda ce nas muke zaoboci. Sa Juskom smo ok prosli sto se grceva tice. A i zubica.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 2/11/2017, 22:19

Jao, Aries, divno ako je devojcica :)
Svakako najbitnije da Harmony da zeleno svetlo, i da si mirna.

Tavita, ma dojenje je za nas lenje milina :))) e dobro bi bilo ako je i to pomoglo da se mama deli :) Jesam nabavila dve marame Very Happy Pomalo se nosamo u jednoj, ali NIka se toliko mrda, sve glavicu pomera tamo-vamo, da ne znam kako cemo :) Ne mogu bas da je jako stegnem,d a ne moze da pomera glavu. Mala je zilava i bas pokretna, kao tri meseca da ima. Onda kad zaspi, to bude neki levi polozaj, glavica ukrivo.a sto se dojenja tice, uspevamo u rukama, dok ja setam. Nisam jos u marami probala, ali vredece mi bar jednu ruku da oslobodim.

Biksi, Mico, Bobac, sad smo mirni, pu pu pu. Probacemo to na golo, kao i ove vezbice, ako i kad zatreba, hvala za podsecanje. Valjda necemo kao Nena, joooj!
Joj, Mimi, nju kad ihvati ne pomaze nosanje... pomaze ako pevam, ali samo par sekundi. Ne zelim da mislim, zelim da se ne desava vise Very Happy

Bobac, nauci ga da ti se popne u krilo, pa se tako mazite :)))
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 3/11/2017, 09:29

BabyBear ::Aries, lepa moja ovnice, bas bi bilo lepo da Ficko dobije seku Very Happy
Dobro je da je sve dobro, mada ja kod tebe drugacije ni ne ocekujem. Hajde vise I taj Harmony da prodje pa da budes skroz mirna.

Ljubim vas obe, a I mom drugu Filipu saljem jedan veeeeliki poljubac da pukne  ljubav

I mi vas dve ljubimo da pukne! love ljubav poljubac
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 3/11/2017, 09:31

Hvala, devojke, na navijanju da bude devojcica. I ja bih volela da je sad jedna smizla. Mada, najvaznije mi je da rezultati Harmony-ja budu dobri, pa da odahnem.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 3/11/2017, 15:37

Evo ja zavrsih amniocentezu danas. I da se pohvalim da i ja nosim devojčicu :-)...Rezultati za 3 nedelje...
Sve je proslo super. Beba ima 235gr...Danas leskarim, sutra se vracamo redovnim akcijama...
Sasava, nama je malo pomagalo kad ugrejem pelenu fenom, pa joj stavim tako toplo na stomacic...Oni termofori nista, pa ni onaj plantex caj nije bio od neke pomoci...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 3/11/2017, 15:50

Oooo bravo Strumfi za devojcicu od 235 gr! Nevena ce dobiti seku.  bebe
Sve devojcice na Kutku u poslednje vreme, osim Blankinog Koste  likeit
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/11/2017, 17:41

E super za curucu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/11/2017, 10:35

Bravo Strumfeta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/11/2017, 10:49

Strumfeta Bravo, Aries Bravoo!!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ostale debelice stisak !
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 4/11/2017, 12:32

Štrumfeta bravo za djevojčicu 😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od OKacica 5/11/2017, 11:33

Cestitam svim mamama novorodjene bebice!

Da prijavim i svoje koje su stigle 16.10.😀😀😀!!!
Devojcice su imale 2400 i 2850 i rodjene su u 39.nedelji.
Inace, jedva su nas pustili na cr a ja sam zaglavila u intenzivnoj zbog hematoma trbusnog zida pa sam morala opet na operaciju. Hvala Bogu sve je proslo ok i kuci smo vec desetak dana, sami smo pa tek sad pisem.

Devojcice su razlicite i mnogo slatke.

Ljubimo vas puno!!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nessi 5/11/2017, 11:36

Cestitam OKacice! srca    srca Nek su zive i zdrave devojcice! ff

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 5/11/2017, 11:58

Cestitam, OKacice! Neka su zive, zdrave i srecne 100 godina!

Strumfeta, bravo za devojcicu!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 5/11/2017, 12:09

Cestitamo Okacice. Da su vam zive I zdrave.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 5/11/2017, 13:12

Sve cestitke Okacice!!! srca

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 5/11/2017, 14:23

Okacice draga nek su zive i zdrave princeze vase 100 godina i vi sa njima.
Kako se zovu lepotice?
radost radost radost radost radost
igracice igracice igracice igracice igracice
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 5/11/2017, 15:44

Okačice, nek su ti žive zdrave i radosne princezice! srca srca srca srca

Štrumfeta, divno osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 5/11/2017, 15:46

Okacice čestitam!!!☺☺
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu