KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/11/2017, 13:49

Sto se fraxija tice ici cu dok mogu...Mi smo malo zapali u finansijsku krizu jer je moj muz bio 5 meseci bez posla a sad meni kasni 4 meseca trudnicko tako da ne mogu da priustim sebi kupovinu fraxija...ali planiram oko Nove Godine da kupim i da se bockam sama jer mi ne pada napamet da idem tada u DZ...i posle porodjaja cu kupovati sigurno...Skoro sam videla u Domu zdravlja porodilju koja ceka sat vremena da joj napisu nalog za injekcije...
A trudnicko ce mi krenuti tek od februara...affraid affraid affraid affraid
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/11/2017, 13:50

NikolaMaja, zelim ti da nam se pridruzis sto pre ovde!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 14:38

O hvala zene drage.

A Strumfi, ja ne znam sta se dogodilo sa nasim doktorom I kad je on postao takav. Ponekad mi se cini kao da je postao nezainteresovan...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/11/2017, 14:48

BB ja samo mislim da je on u fazonu sve ide kako treba, ne treba dramiti...
On vodi trudnocu i jednoj nasoj zajednickoj poznanici ;-)
i npr.zakazuje joj uzv na 6-8 nedelja...i mislim da je u fazonu ako nema krvarenja i beba je ok...nema potrebe za cescim vidjanjem...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 15:05

Ma I kod mene je tako jer Bogu hvala nemam nikakvih problema, I znam da je u fazonu kad je sve ok ne treba dirati nista I nema potrebe za cestim vidjanjem.

Samo sam mu rekla da se ne sali da ode na zimski odmor pa da me bas tad poradja neko drugi Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/11/2017, 15:15

Laughing Laughing Laughing
Porodice te on dok ne ode na odmor. Tako je i mene sa Nevenom...i jos mi je i konce skinuo pa otisao...
Kad ti je termin? Bas u vreme zimskog raspusta?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 16:40

Nije, 15.02., ali ako bude CR bice pre, sto bi moglo biti u vreme odmora. A ako bude prirodno onda ne znam Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 16:43

Evo I ovde neka slicica na pocetku 7. meseca
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Img_2013
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Img_2014
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 16/11/2017, 17:30

Bebi lutko nasa,linija ti je fit,prava trudnica svaka cast.Ovo je lekcija i izazov za sve.Kucica za malenu u fulu
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 16/11/2017, 19:00

Gabina mama je bas lepa trudnica, jel da zene? cvet
Predivna si BB! Vidi se da uzivas u ovom blagoslovenom stanju.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 16/11/2017, 19:04

Baby ma prava si nam poljubac Svaka cast za kilazu i super sto ti trudnoca protice lepo...neka tako ostane do kraja bb
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 16/11/2017, 19:58

Aries, bravo za rezultat, a i za baticu osmeh srce
BB, srećan ulazak u 7. mjesec. Sada je pogotovu važno mjeriti pritisak, a najbolje je da to povremeno radiš sama.
I ja potvrđujem da je moj svaki, ali svaki pregled u Italiji (ko se sjeća, bilo je perioda kada su mi kontrole bile jednom nedjeljno) počinjao pitanjem: "Koja je Vaša aktuelna tjelesna masa" (prepustili su meni da se mjerim na istoj vagi), a nakon toga je slijedilo mjerenje pritiska. Tamo se kleksan uzima u apoteci na recept. To su sitne stvari, ali mnogo važne.
Poljubac za debelice srcasti poljupci
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 16/11/2017, 19:59

BB, predivno izgledaš! Gabi sigurno uživa u svojoj kućici. Svaka čast za liniju! srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 20:40

Joj zene rasplakacete me. Toliko sam truda ulozila u sve ovo, pogotovu u tu kilazu koju spominjete. Tako je tuzno da samo vi sve razumete, a naj najuza okolina nista. I dan danas posle 4-5 god price oni nista ne razumeju I I dalje pricaju o svemu kao da su najpametniji, a ne znaju nista, cak se nisu potrudili ni da zapamte ono sto sam im pricala po 100 puta. Ja bih bar cutala kad nesto ne znam, a ne bih se pravila najpametnija sigurno. A oni to rade pod izgovorom "mi brinemo"! Pa jel oni brinu vise od mene sto brinem za sebe??? Nemoguce!

Ma briga me za njih, meni je bitan samo moj predivni muzic I ova mala dugonoga prca Gabi I niko vise.

Eto izjadah vam se, ali sto trudnoca vise odmice ja sam sve veca placip.... I sve osetljivija. Ne znam jel to normalno...

Ljubim vas jaaaaaaako!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 16/11/2017, 20:59

O, BB, sasvim normalno. A tek slijedi period najveće ranjivosti - nakon porođaja. zagrljaj
I ja sam tokom trudnoće bila vrlo pažljiva i dobila sam svega 9 kg. Iz porodilišta sam došla kući sa 2,5 kg više nego prije trudnoće, ali sam se zato narednih mjeseci mnooogo ugojila, dobila sam jop 3,5 kg (kiilaža koju sam imala u sedmom mjesecu!). U početku nisam imala vremena da normalno sjednem i jedem, pa sam unosila najnezdravije ugljene hidrate, koji bi me odmah zasitili i podigli mi energiju. A onda sam došla kod mame, gdje je uslijedilo kljukanje nečim što je "dobro za mlijeko" (što nema nikakve veze u stvari), a ja sam se samo širila. Srećom, počela sam sama da organizujem sebi obroke kad i koliko ja smatram da mi je potrebno, pa dan za danom vaga pokazuje manje grama Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 21:05

Toga se I ja bojim, SVEGA posle porodjaja...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 16/11/2017, 21:47

Bebi draga pusti druge neka zive svoje zivote a ti svoj.Ja sad na to pametovanje odgovaram 'u pravu si skroz vazi tako cu da radim' sve povladjujem i radim kako jahocu.Od kad tako reagujem manje smaraju.
Sto se placa tice trudnicki hormoni su i normalno je.
Nemoj da se bojis niceg samo ce to sve doci instikt majke je cudo,a i ti si sposobna i spretna zena tako da ce sve doci na svoje.Pricaj ti samo tvojoj Gabi i sve ce bude ok.Tu je i dragi u njemu imas podrsku i pomoc i razumavanje.Ostalo ne brigaj uzivaj.Jadaj se svaki dan ako treba naravno mi razumemo i shvatamo,a koliko je tesko sve znamo samo mi.ako ti je tako lakse pisi nam sve samo da budes mirna.
Ljubim te puno vuci me za nos da i ja brzo pocnem  da se jadam.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/11/2017, 22:26

micam ::Bebi draga pusti druge neka zive svoje zivote a ti svoj.Ja sad na to pametovanje odgovaram 'u pravu si skroz vazi tako cu da radim' sve povladjujem i radim kako jahocu.Od kad tako reagujem manje smaraju.
Sto se placa tice trudnicki hormoni su i normalno je.
Nemoj da se bojis niceg samo ce to sve doci instikt majke je cudo,a i ti si sposobna i spretna zena tako da ce sve doci na svoje.Pricaj ti samo tvojoj Gabi i sve ce bude ok.Tu je i dragi u njemu imas podrsku i pomoc i razumavanje.Ostalo ne brigaj uzivaj.Jadaj se svaki dan ako treba naravno mi razumemo i shvatamo,a koliko je tesko sve znamo samo mi.ako ti je tako lakse pisi nam sve samo da budes mirna.
Ljubim te puno vuci me za nos da i ja brzo pocnem  da se jadam.

Joj vucem te za nos naaajjace sto mogu i nemas pojma koliko bih volela da budes sledeca trudnica, tj. trudnica u tvom sledecem postupku. A nekako sam sigurna da ce to i biti, nekako prosto znam.
love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 16/11/2017, 22:48

BabyBear ::
Joj vucem te za nos naaajjace sto mogu i nemas pojma koliko bih volela da budes sledeca trudnica, tj. trudnica u tvom sledecem postupku. A nekako sam sigurna da ce to i biti, nekako prosto znam.
BB srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 17/11/2017, 07:37

Aries, bravo za rezultat i za momcinu, sad si vec upraksana sa decacima, ici ce mnogo lakse, glavno da je sve ok a na pol si se vec brzinski navikla. osmeh srce
BB zeno, svaka cast na liniji, glavu gore i uzivaj, bole te bas sta drugi kazu i sto te ne kapiraju, glavno da je muzic uz tebe i mi svi sa kutka, ostali nek pametuju i filozofiraju, tu smo i kad si raspolozena za smeh i za koju suzu, samo uzivaj i budi pozitivna, sad ce da proleti vreme i eto najlepseg poklona! Hormoni drmaju, sve je to normalno.
A posle porodjaja, i mene je bila frka, a prosto ne mozes ni da poverujes kako sve to dodje na svoje, bitno da se dobro organizujete i da je mm uz tebe. Kile dodju i odu, sve je to normalno, u pocetku se slabije kreces pa je moguce da nabacis koji kg, posle kad krene akcija, sve se to istopi.
Slazem se za pritisak i kilazu, na svakom pregledu je bila provera, pritisak je veoma bitan u trudnoci i treba da se prati.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 17/11/2017, 08:23

BB cvet love love
Nemoj da se bojiš toga SVEGA jer ćeš imati obaveza oko bebe pa nećeš imati kad da misliš na hranu :) a posle se navikneš... Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 17/11/2017, 09:25

Devojke, hvala na cestitkama. d

Baby, predivna trudnice, svaka cast za kilazu. ljubav
Nemoj da brines, sto kazu zene, sve to dodje na svoje, ni ne stignes da razmisljas od novih obaveza. I ja sam, kako se blizio porodjaj, bivala sve vise uspanicena, prvenstveno od toga sto nisam imala pojma sta da radim kad dodjem kuci sa bebom, tako da te skroz razumem. Plus sto se do tada nisam susretala bas mnogo sa malom decom. Bukvalno nista nisam znala. I onda, odjednom, sve sam naucila, kao i sve majke i bilo je kao da sam ih vec desetak podigla. Tako ces i ti, ne brini.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/11/2017, 10:28

Bar dan.

BB, srecan ulazak u sedmi! Super si sa kg, apartman za Gabi odlican, ranjivost na nivou, tek ces da places, nista se ne sekiraj, normalno je! lol! Za ostale sam to odavno shvatila, i kad sam to osvestila i nista im pricala nisam, postalo mi mnogooooo lakse. I dan danas to praktikujem.

Aries, bravo za jos jednog decaka! Filip dobija brata, bice to banda samo takva!

Kod nas isto mere i kg i pritisak i daju na recept fraksi, pu pu pu, da ih ne ureknem.

NikolaMaja, da se uskoro usetas i ti na ove strane, kao pocasna nova trudnica!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 17/11/2017, 11:21

Aries, cestitasm!

Baby, leti vreme. Uskoro ce sve biti drugacije :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od NikolaMaja 17/11/2017, 14:06

Hvala Biksi, strufeta. A BB ti savrseno izgledas za sedmi mesec. Eto sta volja radi. Ja još nisam trudna, ali čitajući sve ove lepe postove se rasplakah,ali od sreće. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu