KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 23/10/2017, 17:26

Nisu bolne.Mislim bolucka me stomak kad se okrecem po krevetu i sl od tezine i ima obicaj da me zaboli tako nisko u predelu jajnika ali mislim da to nisu kontrakcije.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2017, 18:02

Ivanice, navijam da sto duze izdrzite. Sto kaze Palcica, to su verovatno tzv. pripremne kontrakcije. I ja sam ih imala od neke 32 - 33. nedelje ako se dobro secam.

Ja za dve nedelje ponavljam Harmony test. Nije bilo dovoljno bebine DNK u mojoj krvi, te nije moglo da se izvrsi testiranje. To se relativno cesto desava i nije pokazatelj da nesto ne daj Boze nije u redu. Jedino sto mi je smor to cekanje.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/10/2017, 18:05

Joj Aries smorise. Ajde, ostaje strpljenje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 23/10/2017, 18:05

I joj aries pa da znas da je bas smorno....Ajde da ti sto brze prodju te dve nedelje.
A moguce da je to.Samo da izguram do 36te nedelje.Nadam se da hocu.Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2017, 18:05

ivanicasale ::Nisu bolne.Mislim bolucka me stomak kad se okrecem po krevetu i sl od tezine i ima obicaj da me zaboli tako nisko u predelu jajnika ali mislim da to nisu kontrakcije.

Jajnici se u trudnoci, kako materica raste, podignu u visinu pupka. Ja sam bila u soku kad mi je to dr objasnila. Ovo dole sto te boli pri okretanju i naglim pokretima su ligamenti. I ja imam isti problem. To nisu kontrakcije.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 23/10/2017, 18:07

Aries i ja tako mislim.Mada iskreno nemam bas ni neku predstavu kako izgledaju prave kontrakcije jer mi je prva trudnoca.
Samo neka budu oni dobro a ja cu sve izdrzati.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2017, 18:09

BiKsi :) ::Joj Aries smorise.  Ajde,  ostaje strpljenje.

Ovnica strpljiva?! Skoro pa nemoguca misija :-D Mada su me godine borbe ipak malo naucile strpljenju. A i ne preostaje mi nista drugo...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2017, 18:11

ivanicasale ::I joj aries pa da znas da je bas smorno....Ajde da ti sto brze prodju te dve nedelje.
A moguce da je to.Samo da izguram do 36te nedelje.Nadam se da hocu.Ljubim vas

osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/10/2017, 18:14

ivanicasale ::Aries i ja tako mislim.Mada iskreno nemam bas ni neku predstavu kako izgledaju prave kontrakcije jer mi je prva trudnoca.
Samo neka budu oni dobro a ja cu sve izdrzati.

Pravo da ti kazem, ni ja ne znam kako izgledaju prave, porodila sam se CR pre nego sto su krenule. Pretpostavljam samo kako izgledaju i mislim da bole. Ispravice me zene koje su kroz to prosle.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 23/10/2017, 18:44

Aries bas smor,al sta ces no da cekas.

Ivanice kako je meni dr objasnila kontrakcije bole kao menstrualna bol i idu zajedno sa stvrdnutim stomakom.Stomak je tvrd toliko da kad pritisnes prst ne moze da udje nimalo.
E ja imam to stvrdnjavanje stomaka ali bezbolno i to su te pripremne.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/10/2017, 20:01

Ivanice,samo polako. Mozda su u predostroznosti jer su blizanci, jer cim ne boli to su B-H kontrakcije, pripremne.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 23/10/2017, 21:08

Hvala vam drage moje...Nista cekamo petak i uz da vidimo sta dalje.Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 00:28

Evo I izvestaja od mene...danas sam bila na kontroli kod mog dr u Visegradskoj I ovako stvari stoje: sve je super, ja to "super guram", kako on rece. Kaze ja bih ti ukinuo utrogestan. Na kraju pita jel mi smeta utrogestan, koji je inace poceo slabo da mi se rastvara u meni. Jutros kad sam stavljala osetim unutra kuglicu koja se od sinoc nije rastvorila. On kaze da od dugotrajnog koriscenja sluzokoza postaje ne znam kakva. Ja kazem pa nije da mi smeta ali smara 2x dnevno guranje. Pitam jel hoce da smanjimo na 2x100, kaze ma ne, on ionako ima vajde samo 15-20%. Kazem pa kako ti kazes. I na kraju rekao mi je da ga ukinem do sledece kontrole, pa da vidimo da li cu bez njega imati neke bolove, kontrakcije, itd. Ako bude, da mu se javim.
Sledeca kontrola je za 4 nedelje, tj. 24.11.
Radio mi je I vaginalni UZV da vidi grlic, koji je btw licno on konizovao pre 14 godina. Grlic je dobar, 4 cm.
E da, I Gabi je sad veeeeelika devojka od 645 gr, dusa majkina  angel
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 00:35

Ivanice, bice to dobro, izdrzaces jos toliko. Ni ja ne znam kako izgledaju kontrakcije. Danas je dr pokusao da mi objasni I rekao je da obicno krecu bolovi od ledja I ne znam sta dalje naprica. Samo znam da su povremeni a ne konstantni bolovi. Ali oni valjda vide na UZV, tj CTG to. Cekamo petak  osmeh srce

Aries, ovnice moja nestrpljiva, potpuno te razumem. Ovan I strpljenje nikako ne idu zajedno Very Happy Ali jbg, ovo je visa sila, znas I sama. Hoces li morati ponovo da placas Harmony?  c cveće

Palcice, jos malo, jos malo. Drago mi je da si bolje danas  srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/10/2017, 00:40

Super izvestaj, Baby.
Odlicno da se oslobodis tog utrogestana bljaak
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 00:45

Ja se nadam da cu I bez njega biti dobro, kao I do sada sa njim  molitva
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 24/10/2017, 08:30

Super izvestaj BB! Svidja mi se taj tvoj doktor, kako razmislja i sto ti ukinu Utrogestan. I ja mislim da je u kasnijoj trudnoci vise stete nego koristi od njega. Npr. bas utice na creva i zatvor, a to ginekologe bas ne zanima mnogo. Ja sam ga sama ukinula krajem osmog (da sam doktore cekala, ukinuli bi mi tek posle porodjaja lol! ), kad sam stalno tripovala da mi izlazi plodova voda. A to on izadje odjednom, kad se njemu hoce. lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/10/2017, 08:34

Bravo BB, Gabica je dobra devojcica, pu pu pu, usrale vas koke. I ja mislim da utro ima vise stete neg koristi u ovim poodmaklim mesecima.

Kad citam Palcicu sta napisa, ja sam pred porodjaj u dva navrata imala nenormalne bolove, kao menstrualne, ali bez stvrdnjavanja stomaka. Kad sad vratim film, to je verovatno to bilo, samo nisam znala da provalim. Nakon mozda sedam do deset dana mi je pukao vodenjak i tada mi se stomak bas bio spustio.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 24/10/2017, 08:35

Ivanice, verovatno hoce doktori samo da te imaju na oku zbog blizanacke trudnoce. I bolje da je tako. Ja sam imala te "lazne" kontrakcije, i mogu vam reci da nisu cak ni bile bezbolne.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/10/2017, 09:42

Bravo Bb. Ljubimo vas.
Ivanice kontrakcije tj bolovi krecu kao bol u ledjima pa u stomaku kao jaki menstrualni bolovi I stomak se jako stvrdne, tako je meni bilo kada Sam u osmom mesecu dobila bolove I prikljucena na tokolizi. Pravo da ti kazem boli, ne Mozes se namestiti. Tamam prestane pa opet krene,ledja bas ubijaju dole nisko...
Ljubim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 24/10/2017, 09:55

Ivanice, kao sto i zene kazu, pretpostavljam da hoce da te prate zbog blizanaca, a i bolje je tako, izguraces ti jos. Ja nisam ni imala kontrakcije. osmeh srce
BB, bravo za izvestaj, Gabi pravi devojcurak, da ti je resiti se utrogestana. ljubav
Aries, nema druge, opet cekanje, brzo ce i to proci. osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 24/10/2017, 10:53

Bb super ti je izvestaj,bravo za malenu Gabi,sad ce ona krenuti vrtoglavo da raste.Evo u osmom je Nina porasla 800gr za 4 nedelje.
I super sto si se oslobodila utrogestana,i ja sam ga sama ukinula sad cim sam usla u 9ti,jer do sad niko ni da pomene ukidanje.I nisam primetila da mi nedostaje tih 200mg.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bekanicaa 24/10/2017, 11:02

Evo i ja da se prebacim na ove lepe strane. Juce bili na uz, 6+5 smo. Culi najlepsu muziku. Saljem tople pozdrave, ovog brr hladnog dana.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bekanicaa 24/10/2017, 11:34

Orvoricu dnevnicic danas, i ubacicu slicice love
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 24/10/2017, 11:56

Bekanice dobro nam dosla!Jedva cekamo dnevnik,da ovde pises najlepse redove. :-*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu