KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 7/11/2017, 09:12

Okacice cestitam!!!💋
BB divna ti je Gabi pu pu😍😍
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 7/11/2017, 11:14

Gabi ljepotice 😚😚😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 7/11/2017, 11:19

Bb samo ti slusaj dr.Nemanju. covek zna sta radi. Ja mu beskrajno verujem...
Gabi je divna...i dobro je da bar neki dom zdravlja ima tako dobar uzv. Slika je savrsena...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 7/11/2017, 11:29

Hvala vam drage zene. Mi smo vec zaljubljeni u ovu dugonogu lepoticu. Tata vec gleda kako da je dobro proda, pa posto od zenske kosarke nema vajde ja sam rekla da cemo je dati u manekenke pa cim napuni 18 god u Zadrugu  lol! lol! lol!

A sto se Nemanje tice, ne znam da li sam bila nejasna, ali jedini on je rekao da misli da mogu ishranom da nadomestim gvozdje, a ako bas hocu onda da pijem feroglobin, ali da ovi rezultati ne vrede ako ne uradim I feritin. Ostali dr, I Vuja I moja dr u DZ su rekli da pijem suplement. Svakako cu uzeti nesto.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 7/11/2017, 11:43

Bb bila si jasna. Feritin predstavlja rezervu gvozdja. Ako je feritin dobar, gvozdje nije vazno koliko je ako ti imas dobru rezervu. Ako je feritin nizak onda treba uzeti neki suplement. Ja sam radila feritin redovno u prosloj trudnoci, kad je pao Nemanja mi je rekao da uzmem Ferum da krckam...gvozdje nisam ni radila u trudnoći...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 7/11/2017, 12:16

Evo sad sam kopala po papirima i videla da je meni izmedju 6. I 7.meseca feritin pao na 10., a gvozdje mi je bilo 14.95.  U Konzilijimu su ref.vrednosti od 13-155 za feritin. Tada mi je receno da uzmem Ferrum da krckam...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 7/11/2017, 14:00

Palcice, vidim ovu tvoju slicicu divnu :) Masala, 5 dana ♡
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 7/11/2017, 14:07

Gabi love love love
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 7/11/2017, 18:34

Baby, Gabi je prava divnoca! Bas lepa i nekako sva nezna.

Cestitke za 0kg dobijenih u trudnoci. Samo tako nastavi i posle.

Sto se tice gvozdja, ja se pridruzujem onome sto rece Strumfeta, nije ni vazno koliko je gvozdje, vazan je feritin, rezerva gvozdja. U mom slucaju je negde pocetkom trudnoce uradjen test koliki je feritin i to je bilo to do kraja. Tek posle carskog su proveravali ponovo i sve je bilo ok.

Bravo za dobru placentu i protoke!

Ljubim

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 7/11/2017, 19:07

Jesu mnogo lepa imena, Okacice.
Sad videh da Strumfeta ceka devojcicu, divno. osmeh srce
Bb, Gabi je medena osmeh srce Obozavam kad ih tako slikaju iz profila, te male, prcave  nosice. Podseca me na moju Sofi mada se nasa princeza nije dala slikati u stomaku, ali isto je dr svaki put govorio kako ima dugacku butnu kost i da ce biti dugonoga, i zaista jeste. A imamo i velika tj. dugacka stopalca, koji god pedijatar je video, iznenadio se. Fizijatar je zbog stopala zove mali hobit  lol! i prognozira da ce biti visoka sudeci po nogama i stopalima.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 7/11/2017, 19:49

Okacice, pa čestitam vam! Sada konačno uživajte! osmeh srce

Palčice, bebica je preprepreslatka!!! Joooj kiflica mala! srca srca

Bbejbi, Gabi je jedno srećno stvorenje, to se vidi! Uživa kod mame i pravi žurku! Jooj pući ću od slatkoće love
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/11/2017, 21:19

Šašava ::Zene moje, ja cisto da prijavim. Bilo mi je stalo krvarenje (lohije), pre nekih nedelju dana. Kad jutros ustanem a onp krv. Nije mi bilp svejedno. Zvala sam dr, ona kaze da ne brinem da je to normalno.Eto, da znate da ima i toga.

Pozzzic

Meni trajalo ravno 60 dana nakon porodjaja, srasla sam bila sa uloscima i vatom. lol! Posle dva meseca kad sam konacno sve to iz gaca povadila,kao promaja da mi je duvala! lol! lol! lol!

PalcicaBg ::Ja samo da ljubnem mamice,trudnice i decicu,a poseban poljubac za medenu Gabi i njen savrsen profil.

LJubim te u ovo lepo cedo! Ista je kao ona bebica na naslovnoj strani naseg foruma! srca srca srca srca srca srca srca

Gabi je precakana, kako uziva kod mamike, baloncic duva, pa se igra s njim na sl slici! Ja nikad nisam imala tako jasnu sliku sa uz. Al volela sam i one s obicnog, svaka mi je dizala energiju nevidjeno!

Okacice,divna imena, puna simbolike ! srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 7/11/2017, 21:20

Joj zene, puno vam hvala. Ja se topim od miline zbog vasih reci I od vec ogromne ljubavi prema ovom malom slatkom stvorenju.
love love love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/11/2017, 21:25

Tek ces ti da se topis, u baru da se pretvaras! srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/11/2017, 22:24

Biksi, nasmehaj se na ovu promaju :)
Dobro da me ista sad nasmejalo kad videh sta je sa Blankom opet bilo. Uh.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 12/11/2017, 11:46

Sto ste se ucutale ovde Very Happy

Aries moja lepa, jesu li ti napokon uradili taj Harmony test ili sam ja nesto propustila?  poljubci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 12/11/2017, 12:01

BabyBear ::Sto ste se ucutale ovde Very Happy

Aries moja lepa, jesu li ti napokon uradili taj Harmony test ili sam ja nesto propustila?  poljubci

Nadam se da ce biti gotov do utorka, tako su bar rekli. ljubav
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/11/2017, 23:28

Gde ste, trudnaje, nema spavanja :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 00:34

Ko spava? Ko jos moze da spava, a trudan je? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 14/11/2017, 05:29

Baby nisam trudna,al ne spavam:-D
Ali veruj mi da sam se vise naspavala od kako se rodila nego u trudnoci.Bas tako sam i mislila da ce biti.Odspavas 3,4 sata ali odspavas kvalitetno,komiras se,hehe
Ljubim tebe i Gabi
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/11/2017, 13:34

Pa od kako Blankic ovde ne pise, nigde nikog :/
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 21:25

PalcicaBg ::Baby nisam trudna,al ne spavam:-D
Ali veruj mi da sam se vise naspavala od kako se rodila nego u trudnoci.Bas tako sam i mislila da ce biti.Odspavas 3,4 sata ali odspavas kvalitetno,komiras se,hehe
Ljubim tebe i Gabi
Bas tako I ja mislim da ce biti kod mene  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 21:26

Šašava ::Pa od kako Blankic ovde ne pise, nigde nikog :/
Nije to, nego su sve zene otvorile dnevnike. Ostadoh jedina trudnica ovde Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 14/11/2017, 22:30

Bb tu sam ti ja...nego nemam nista pametno da pisem ;-)
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 14/11/2017, 22:34

Eto, koliko cesto pises na tebe sam I zaboravila draga Strumfi  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu