KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/10/2017, 12:14

BabyBear ::

Aries, ovnice moja nestrpljiva, potpuno te razumem. Ovan I strpljenje nikako ne idu zajedno Very Happy Ali jbg, ovo je visa sila, znas I sama. Hoces li morati ponovo da placas Harmony?  c cveće

Ne placam ponovo. Bravo za lep izvestaj i sto ti je ukinut Utrogestan
osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/10/2017, 12:15

Vanja80 ::
Aries, nema druge, opet cekanje, brzo ce i to proci.  osmeh srce
osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/10/2017, 12:16

Bekanice, dobro nam dosla!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/10/2017, 13:06

Bb super za utrogestan.Hvala vam punoooo.Najverovatnije da je zbog pracenja.Videcemo tacno sta dalje u petak.Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 13:27

Bekanice, dobrodosla na ove strane. Jedva cekamo tvoj dnevnik Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 24/10/2017, 15:02

Bekanice dobro nam dosla ovde,zamena za ove porodilje,vuci nas za nos da sto pre dodjemo i mi
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 24/10/2017, 21:12

Šašavice, nek ti je živa i zdrava Nika! Prava si zmajica, neka i Nika bude takva, da niže pobjede, kako joj i ime kaže srca srca srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/10/2017, 23:21

Drage zene,

Sve informacije (stare I nove) u vezi sa susretom povodom 10-og rodjendana Kutka, kao I spisak prijavljenih, mozete naci na sledecem linku:
https://kutak.forumotion.com/t1874p550-kada-se-zvezde-sastanu

Nadamo se da cemo se okupiti I druziti u sto vecem broju
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/10/2017, 00:25

Bekanice, divnoo!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/10/2017, 00:36

Hvala puno, Tavita ♡
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 25/10/2017, 07:19

Bekanice, dobrodoslica i od mene, divne vesti! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/10/2017, 06:36

Zene moje, mi smo jos u bolnici. Cekamo da se resimo te zutice, pa cemo mozda sutra kuci. Jutros mi je rana prokrvarila, kazu pukao neki hematom. to je odjednom fontana izasla. Plus imam strasno pecenje od flastera da sve manje mogu da mrdam. Sad mi stavide vecu gazu, prelepise vise prema kukovima (grublja koza pa ne smeta za sad!), stavise mi onaj pesak i da mirujem da me prate. Hteo doca na sabajle jedan savic mali da mi lupi. Kuku! Sva sreca za sad je odustao.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/10/2017, 07:18

O bre Sasavice, nema mira ni kod tebe Sad
Sta kazu za Nikinu zuticu, do kad ce? Bolje da ste u bolnici da vas prate, a opet oduzilo se.
Saljem ti svu svoju snagu da se sto pre oporavis I da ti zaraste rana kako treba sto pre.
Ljubac za tebe I Niku osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/10/2017, 07:32

Sasavice, tako je moja cimerka sa intenzivne, ali su joj ipak zasili na zivo. Ja imam fobiju od tih stvari, a sad me ti i Blanka isprepadaste skroz...
Ajde da se sve sto pre sredi i da idete kuci da budete svi zajedno! Ljubim!!!
Inace, nas su prosli put otpustili sa blagom zuticom, posle je detw kuci bilo skroz narandzasto i patronazne nisu pravile frku.  Ja sam bila zbunjena kako su je tako otpustili ali i to se sredilo...
Ljubi Niku i drzi se!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/10/2017, 07:40

jaoo i ja imam fobiju. Divno sto se nesto desilo pred vizitu, sad je vec jedna bila ponivo da me stiska. I kaze fino se iscedilo ali stavice mi dren, prenece sve nacelniku! Jupiii pa i on ce da me stiska.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 26/10/2017, 09:54

Joj Sasavice i ti se namuci...Ali bolje sto se to desilo gore nego da su te otpustili kuci.Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 26/10/2017, 10:21

Sasavice, nadam se dok ja iscitah ovo, da se sve sredilo. Drzim fige i da idete kuci uskoro.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 26/10/2017, 10:33

Sasava da sve to prodje sto pre i da idete vasoj kucici.
Ljubimo vas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 26/10/2017, 11:55

Sasava, joj muke i kod tebe... ja kod kuce nisam lepila flastere, nego samo gazu stavim i obucem preko mrezaste gacice da drze, mozda da tako probas? Ili trazi muzu da ti donese papirne flastere tj. rolnu tog lepljivog papira iz apoteke, mnogo manje drze ali ne bude alergija od njih. Od onih obicnih je i meni bio skroz crven stomak posle laparoskopije. A za dren sta reci osim da je grozno, stresem se kad cujem tu rec, ja sam ga imala posle laparoskopije... bitno je da sve izadje napolje jer ako ostane u stomaku koliko sam razumela od toga se naprave priraslice. Mozda gresim, tako sam shvatila... kazu kad imas dren da treba setati sto vise mozes jer onda izlazi sve, kad lezis onda izgleda kao da ne curi a cim ustanes krene opet. Drzi se, sve se prezivi i zaboravi!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 26/10/2017, 12:41

Sasava, zelim ti brz oporavak i da sto pre idete kuci! Meni su u toku CR otklonili miom koji se pojavio u trudnoci i koji se na UZ nije ni video. Imala sam dren i kao sto kaze Lija, bitno je setati sto vise, da sve to sto pre izadje. Drzim fige da sve to brzo prodje.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/10/2017, 14:44

Sasavice, nadam se da si bolje sad... kiss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/10/2017, 18:38

Sasava aj bar se ti oglasi da ti je bolje!
Mnogo sam se iznervirala i potresla i zbog tebe i zbog Blanke.
Ceo dan virim da vidim sta se dešava!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/10/2017, 19:02

Hvala vam, zenske. Izvinite sto sam vas ovoloko ostavila da brinete. Bio mi je buran dan. Obavestila sam.dr koja mi je radila CR, ona je srecom bila.na klinicinpa je dosla da me vidi. Odmah su me na krrvetu opet stiskali po rani. Prvo je curio levi kraj, a kad je dr stisla i desni to je iaprskalo ove posmatrace okolo i posteljinu... Odvedose me u ambulantu, tamo me dobrano iscedili konacno. Zatim izbusili tri rupice (levo, desno i na sredinj). U njih je onda sipan hifrogen a mozda i/ili jod sto je peklo zmajski. Onda su mi u njih uvukli tri drenica neka... izgleda ih prave od rukavice. Ne znam zasto, sve mi je to na zivo radjeno. Jos neki doktor koji je tu uleteo zeza i pita kakav vam je ovo pacijent, pogledajte jadnicu kako se trese.
E sad, meni rekose da drzim led i pesak na rani. A nocas da spavam na stomaku. Da se to dobro iscedi.
I ja razmisljam da.bi valjalo i kretati se.

Beba je bolje, bolji ne neki kems test ili tako nesto ali je bilirubin opet malo skocio. Na insistiranje doktorke su mi je doveli na jedno cokanje lepo. I tu sam se ponovo isplakala. I ozdravila :)

Svaki dan ovde zbog neceg ima da se place Sad(
Sve u svemu, rezime je da nas eventualno pustaju kuci u subotu. Juska nam je vec posizela... trazi me, nije vise ljuta... Inace ona je naucila da se beba zove Ika ♡
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/10/2017, 19:10

Lijo, ako krv ostane tako ispod koze krene da gnoji, a onda.se guli i tkivo nekim instrumentom da bi se sve ocistilo okolo... ne znam vrv moze i sepsa da se dobije.
Postoji nekakav svileni flaster, spakovao mi muz taj da trazim da me njime lepe, taj je nezniji za kozu Wink Ako ne upali, relazim.na papirni :)
I da nego sta, vazno da je najgore proslo. samo zelim moju bekanicu, i da palim kuci!

Nego odoh onda da setam malo :) Meni se i slosilo danas dva puta. Mislila sam da su mi sali neki bendzos, odzvanjalo mi u glavi i na momente sam hvatala sebe kako pricam nekom nesto a nisam ni svesna da pricam.i stojim tu... ne znam kako da objasnim. Na kraju ispade da nije bendzamin, nego sam vrv izgubila dosta krvi...

Strumfic, za Blanku sam se.najezila sva, ne znam dta da kazem... Nadam se da je nece otvarati i da sve moze nekako lakse da se resi. Nije fer drugacije!

Odoh da se izmlazam... grrr.


Poslednji izmenio Šašava dana 26/10/2017, 19:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/10/2017, 19:10

Srce malooooo...veeeliki ljubac za Jucku I Iku  ljubav

A oni stvarno nisu normalni sto sve to rade na zivo, stvarno sadizam. Nadam se ces uspeti nocas da spavas na stomaku (ja to nikako ne bih mogla ni da nisam trudna) I da ces sutra biti mnogo bolje. Mislim I na tebe jako, jako I molim se, pogotovu na sutrasnji veliki zenski praznik, da sve prodje dobro I brzo.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu