KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 9/5/2017, 18:38

Jerapetra cestitam da su zivi i zdravi sto god.Sve najbolje!!!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 9/5/2017, 20:08

Dobrodosli Nina i Pavle!!! d d d d d d d d d
Cestitam Bobice!!!! ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 10/5/2017, 07:26

Biksi imas mustuluk.
Da se javimo.
Carski je trebao da se radi 09.05 u 06h ali.zbog naglog skoka pritisak dr je ipak odlucio da uradi.to vece. Sve je bilo na brzin,uspela sam samo sestri da posaljem poruku idem u salu.
Profesoru svaka cast,reci nemam stvarno. Dr na anesteziji da sam mogla da biram ne bih takvog izabrala.
Carski u totalu takav dogovor izmedju dr ali I pitali.su I mene,naravno oni.znaju.sat je najbolje. Nina je rodjena prva 3kg 50cm u 23:25,Pavle 2,9kg 51cm u23:28. Malo su se nagutali vode pa su prebaceni na.intenzivnu.negu u.inkubator malo na kiseonik. Inace bila dr pedijatar kaze da su super se adaptirali I jako.brzo I da nisu za Intenzivnu ali.neka ih jos malo. Danas ce biti prebaceni u boks. Juce nisam isla da ih vidim ali sam.na kvarno.dobila slike. Joj sto oni lice skoro su isti,Pavle isti Dimitrije,Nina na.mene buckasta ahahahaha,nije sto su moji ali su divni.
Ja sam iz intenzivne prebacena posle 12h na odeljenje,pritisak pao kao nova sam. Izvadiki mi.kateter okupala se I super mi. Setam uveliko,kupala se vec nekoliko puta,malo.boli stomak,rana ali polako.
Ja sam srecna do neba,zahvalna.dragom.Bogu na svemu,zelim da vam se od srca zahvalim na svemu da sve osetite ovu radost I da se I ja radujem sa vama.
Ljubim vas sveeeeee I grlim
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 10/5/2017, 07:57

Bobo, diivnooooo sunny sunny sunny sunny
NEk su malci živi i zdravi i svi vi zajedno!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca as as as as vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 10/5/2017, 08:16

Bobo cestitam od srca!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 10/5/2017, 09:11

Bobo nek su vam zivi i zdeavi. Ovaj tvoj post daje snagu. Citam i placem...divno. nesto me lupi po glavi...tako da se ne dvoumim vise...zelim i ja da podarim vasi drustvo..
Ljubim vas trudnice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 10/5/2017, 09:33

Bobo predivno,bitno da ste vas troje dobro.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/5/2017, 09:44

Predivno Bobice! Budi uvijek tako srecna sa njima. Ljubac osmeh srce sreca ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/5/2017, 11:01

Lepote male...Ma nisu bogami ni male. Oboje su tezi nego sto je moja beka bila. Svaka cast!
Uzivajte sad, nista vam drugo ne preostaje.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 10/5/2017, 11:07

Divno, Bobice! Junački si sve izdrżala, sad samo użivaj sa svojim srećicama. Mnogo me razneżio tvoj post, pogotovu drugi deo. ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/5/2017, 11:16

Jerapetra, Bobo, vi ste zmajevi!

Jerapetra, kad vas pustaju. Svu skoro decu suncaju na pocetku. Verujem da malenoj nije nista, i da ce tvoje mleko odmah prihvatiti.

Bobo, kad te citam,kako si se vec okupala, divim ti se. Pravi si zmaj! Ljubi mi decicu cim ih budes videla! Ja sam uspela tek 4 dan da zivnem nakon cr.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 10/5/2017, 11:43

Bobice pa ti si zmaj,a na koga bi bila ta decica nego na tebe.Masala,super im je tezina,da sto pre izadju iz inkubatora i da uzivate u mazikanju.
Puno,puno poljubaca za vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 10/5/2017, 13:22

Jerapetra, Bobo,cestitam da su vam deca srecna,zdrava i vesela zajedno sa vama.Vi ste queen
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 10/5/2017, 16:29

Zar mislite da nisam usla da ih vidim,jesam danas I divni su. Kad ni srce nije stalo. Ne znam gde da gledam,u koga cu pre. Suze samo naviru,sestra mi se smeje,kaze super su.nisu oni.vise ni za inkubator. Okupani sredjeni,jedu cesto jer su gladnice,Nina je zivac kaze sestra place samo kad je gladna. Sutra ce ih izvaditi iz inkubatora a I sad im je kiseonik na minimumu. Joj jedva se smirih,srce mi puno. Sad sam dosta mirnija.
Ja setam stalno tako mi.lakse nego kad lezim,ne boli rana negi rebra,lopatice pozadi valjda se sve vraca na svoje.mesto. mlekce polako nadolazi taman kad budu mogli kod mene eto I.mleka. Koliko sam samo mirnija sto sam ih videla joj...
Zene hvala vam od.srca
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 10/5/2017, 16:54

Jao Bobo rasplaka me!!!! Divno!!! Jedva cekam slike!!! osmeh srce ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 10/5/2017, 17:28

Bravo Bobice. Divota citat ovaj tvoj post, pun je ljubavi i srece.
srca srca srca srca srca

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 10/5/2017, 17:37

srca srca srca srca srca srca
Bobice sva sam se raznezila...Uzivaj draga sa njima zasluzila si...Mogu da zamislim kako je to divan osecaj.Ljubimo drugare punoooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/5/2017, 21:25

Bobooooo, predivnoooooo srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/5/2017, 22:59

Daduska, cestitam!
Divnooo!!!

Pratim sta se pise, a tikeri otkrivaju "buducnost" i sta se desilo..
Ivanica - dva przeljkivana srculenceta.
Kod Biksi, bolno i tuzno, crkoh Sad((

Joj, Boboce, namuci se ti, ali si hrabra, svaka cast.

Sad na sve ove emocije koje me ovde strefise,
procitam da su stigle Petrine bebe! Ziveleee!!!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/5/2017, 23:12

JOj, majko mila, stigli Nina i Pavle :)
Pa ja ima da se srusim ovde od uzbudjenja i desavanja!
Divnooo! Ziveliii!!!!!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/5/2017, 23:15

Shahava, ljubac za tebe, ja sam vec ok.

Kad je tebi termin?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/5/2017, 23:23

Zsuki, cekamo te!! radost radost yes


Javljaju li se Annci i Sophie nekome...?

Bobice, ti si zmaj, kako si tako brzo i lako promrdala posle CR!

Biksi, sve procitah i nista ne komentarises, samo vozis dalje.
Zmaj!

Kao neki 29.10. valjda...
Ko te pita za termin kad cekas CR.
Znam da je za statistiku tamo.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 10/5/2017, 23:24

Sta bi sa ovim "narandzastim" utrogestanom na kraju?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/5/2017, 00:09

Nema odavno nekih cura. Ja sve cekam amnu i zumbulcica da se jave da su se porodile!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 11/5/2017, 09:13

Sasava,da dva ocekivana srculenceta❤❤❤ A kazi mi ti cekas jednu ili dve bebe?Nemas nista u potpisu ,a ni tiker pa neznam?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu