KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 8/5/2017, 17:01

Voda sa limunom ce biti super. Probaj malo da ispires grlo sa slanom vodom. Ako imas morsku sol, jos bolje. Malo dezinfikuje i ispere te viruse, bakterije ili sta li vec iz grla.
Predlozila sam ti bila i zalfiju za ispiranje grla, ali sad kad bolje razmislim, mozda bolje to potvrdi sa doktorom.

Cuvaj se. ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 17:18

Evo pijem vodu sa limunom😊Hvala jos jednom
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 8/5/2017, 17:24

Ivanice ja sam za grlo uzimala pantenol oriblete sa c vitaminom,nisu baš nešto ko ovi ostali koje se koriste kad nisi trudna, ali su mi malo ublažili tu upalu.
Od čajeva sam koristila obične gotove kesice,voćne...milford,tekanne.Izdrži,proći će,to ti sad zbog trudnoće opao imunitet pa se čovek lakše razboli.Ja sam isto na početku svašta nešto pokupila,i kašljala sam,nos bio zapušen,imala urinarnu infekciju pa povraćala celu noć...ma ludilo sam imala,ali hvala bogu preživeli smo.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 8/5/2017, 17:27

Ovo pantenol su mi u apoteci rekli da samo to može za grlo za trudnice...i da ja sam čak zvala feronu pa mi je i sestra to rekla da uzimam.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 18:22

Valika hvala ti i ja sam njega uzela odmah kad je pocelo da me boli grlo.Sisam ih svaki dan.Valjda ce da prodje.
Hvala vam cure na savetima.Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/5/2017, 22:17

Uzmi onaj caj za trudnice Josif Pancic, njega sigurno smes, bitno je da unosis tople napitke.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/5/2017, 00:45

Mustuluuuuuuk! Stigli nam  Nina i Pavle! Bobo, nek vam je sa srecom rodjenje dece, da su vam zivi i zdravi stotinu godina, voljeni,srecni, uspesni, uvek na ponos i radost zajedno sa Dimitrijem!

Kutak nam je bogatiji za jos dva clana,u ti ime ziveli!

srca  srca  srca  srca  srca  srca  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  v  v  v  v  v  v  v  g  g  g  g  g  g  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 9/5/2017, 01:47

Bobo neka je sa srecom, neka su vam zivi i zdravi i vi sa njima uzivali. ❤❤❤

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 9/5/2017, 03:40

Bobice srecno vam rodjenje Nine i Pavla. Ziveli svi dugo i srecni bili svaki dan.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 9/5/2017, 07:06

Bobo, srecno rodjenje Nine i Pavla. Neka su na srecu i radost mami i tati. Zivi bili 100 godina osmeh srce osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/5/2017, 07:29

Bobice zivjeli ti 100 godina, da budu zdravi i srecni i da samo uzivate. Zelim ti brz oporovak mamice. srca srca srca igracice igracice igracice igra igra ljubav ljubav ljubav ff ff ff vv
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 9/5/2017, 08:51

Bobo cestitam,neka su zivi i zdravi!Dobrodosli macici vv vv vv vv
srca srca srca srca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 9/5/2017, 08:51

Bobo cestitam rodjenje Nine i Pavla!!!Neka su vam zivi i zdravi 1000god radost radost radost radost igracice igracice igracice srca srca srca
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 9/5/2017, 09:04

Bobooo, juhu sunny sunny sunny sunny
Čestitam d d d d ff ff ff vv vv vv vv v v v v igra igra igra igra igra igra
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/5/2017, 10:33

Cestitaaaam!!!!!!!
A tebi Bobo zelim brz oporavak, posto u ovom finalu stvarno ti nije bilo lako.
Ali nagrade za mamu Bobu su stigle as as

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 9/5/2017, 10:52

Dobro došli, Nina i Pavle! ♡♡♡
Bobo, lavice, čestitam!!! Da su ti živa i zdrava dječica sto godina i vi im se isto toliko radovali!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 9/5/2017, 12:56

Cestitam Bobice!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/5/2017, 14:04

Nina ima 3000g, Pavle 2900g. Bobi je sinoc skocio pritisak,pa je hitno prebacena u salu. Bebe su super, kao i ona. Njih su malo ubacili u inkubatore, malo su se nagutali vode, ali nista strasno. Boba odmara. srca srca srca srca srca srca

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 9/5/2017, 15:20

Cestitam bobo,da su nam zivi i zdravi nina i pavle.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 9/5/2017, 15:28

Čestitam i ja Bobice,nek ste živi i zdravi. Pa kad odmoriš,piši nam.
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 9/5/2017, 16:06

kad sam jutros videla na fb bas sam se obradovala sto je sve super proslo i sto su nam dosli novi drugari na ovaj svet.bas su velike bebe oboje a blizanci i ranije rodjeni da su u terminu bili bi oko 3,500 sigurno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 9/5/2017, 16:47

Bobo, srećno rođenje Nine i Pavla!!!! srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 9/5/2017, 16:54

Bobice čestitam !!!Pavle i Nina dobro dosli!!!
Srećno!!!😊😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 9/5/2017, 17:35

Bobice čestitam! ljubav ljubav ff ff ff bb bb bb bb
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 9/5/2017, 17:45

Jerapetra ::Hvala vam neizmerno, drage moje! Ovde je problem za net, pa se zato ne javljam i ne mogu da vas pratim, vidim samo za Ivanicine blizance- bravo! i cekamo Bobicu. Mi smo dobro, zapravo ja odlicno, 48h nakon porodjaja mogla sam potrcati, bez zezanja, ali bebaci mi imaju zuticu, pa ih malo suncaju i Sofija mi bljucka, zeludac joj teze prima hranu pa dr sumnja na bakteriju, sutra cemo znati, ali dobra vest je da mi krenulo mleko i Luka je danas vezbao prvi podoj, a njoj nose moje mleko u sterilnoj bocici, dr ocekuje da ce joj ono bolje leci od formule. Sve vas ljubim, nedostaje mi Kutak, al nadoknadicemo!:-*:-*:-*

Jerapetra, ti si jedna zmajica - posle porođaja s blizancima samo što ne potrčiš Very Happy Bravo i za mlekce, naravno da u svakom slučaju više prija nego formula. Kad budeš mogla, piši kako su bebići, posebno nežna princeza Sofija ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu