KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 7/5/2017, 11:05

Pa palcice ja nisam primetila.Nisam nesto bas zagledjivala kad se obrisem ali videla sam bele komadice utrica
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 7/5/2017, 12:08

Palcice, mora da je do utrogestana. Probaj opet danas pa vidi ako bude tako pravac dr za briseve. Mada bih ja jedan utrogestan odmah prepolovila da vidim da u njemu nema sto narandzasto u sadrzaju.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/5/2017, 12:33

Blankic briseve sad radila pre neki dan,rezultate cu uzeti za par dana kad budem isla kod dr.Sad nema nista,al ja cu svakako ici na uz zbog onog sto me bolelo s leve strane,ne da mi djavo mira.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 7/5/2017, 12:35

PalcicaBg ::Blankic briseve sad radila pre neki dan,rezultate cu uzeti za par dana kad budem isla kod dr.Sad nema nista,al ja cu svakako ici na uz zbog onog sto me bolelo s leve strane,ne da mi djavo mira.

Ajde uzmi jedan utric iz tog paka gdje si stavljala pa ga prepolovi, izmrvi vidi ima li u njemu nekog sadrzaja. Moze biti i do serije ko zna.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/5/2017, 13:05

Nisam kod kuce,krenula kod dr.Ne verujem da je bas taj jedan imao narandzasto,ovo mi je kraj te kutije.Ko ce ga znati.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 7/5/2017, 13:08

Ajde pa javljaj, mada mislim da to nije nista.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 7/5/2017, 14:17

Meni se dešavalo da iscuri žućkasto, par puta i malo na braon, ali narandžasto ne. Dobro je, Palčice, što si otišla kod dr, svakako. Mada, mislim da je uzrok tome utrogestan. Ja i dalje prinam vaginalno progeateron, ali, verujte mi, da je ovaj ovde mnogo bolji od naših utrica. Utrogestan je znao i da mi iscuri kao voda, i u grudvicama, i nekako se cedio ceo dan... Palčice, javi šta kaže doca.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 7/5/2017, 14:44

Palcice javi
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 7/5/2017, 15:00

Šta ti je život, dok smo svi očekivali da se porodi Bobica porodila se Jerapetra.

Jerapetra, čestitam rođenje Luke i Sofije da si ti živi i zdravi, bezbrižni i radosni i da vas dvoje uživate u roditeljstvu! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Ivanice, bravo na srce srce . likeit
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/5/2017, 15:09

Pisala sam u dnevniku,da se ne ponavljam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 8/5/2017, 06:57

Dobro jutro devojke. Da se javim. Od juce po podne prvo.su pocele da mi oticu noge a nocas I ruke od sinoc skocio I pritisak. Mislim da ni orfanizam ne moze vise. Sinoc skinuta sa tokoliz,od.juce po podne imam opet bolove u krstima I.nisko dole I registrovane kontrakcije na ctg. Videceno od jutros ctg I nadam se da ce profa resiti uskoro da me poradja jer ja vise ne mogu stavrno. Cekam vizitu pa cemo znati sta I kako.dalje. Javljamo se.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 8/5/2017, 08:04

Bobice grlimo,ljubimo te...valjda sad kako je prošao vikend da će te poroditi,mogu misliti više sa tim stomakom da ne možeš izdržiš
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 08:35

Bobice mogu da zamislim kako ti.Valjda ce te poroditi danas.Cekamo da nam javis lepe vesti
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 8/5/2017, 10:42

Bobice, navijam za upoznavanje sa bebanima srca srca srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 8/5/2017, 10:46

Bobice, mislimo na tebe i na bobiće! Eto njih već danas ♡♡♡
P.S. Sanjala sam te jutros, iako te ne poznajem Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 8/5/2017, 11:12

Bobice da upoznavanje padne sto pre,mislimo na vas i da sve prodje u najboljem redu.Ljubim vas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 8/5/2017, 11:16

Jerapetra čestitam ti!! Uživaj sa svojim bebicama smajli angel srca srca srca srca srca srca
Bobice sa nestrpljenjem iščekujemo b b ff
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zsuki75 8/5/2017, 11:18

ivana skontala sam te na facebooku :)
čestitam ti na 2 srca, jooooj nadam se da ću i ja tako...

Bobice, držim fige!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/5/2017, 11:35

Bobice ajde navijam za danasnje upoznavanje, red je vise da te porode, a jos pritisak skace. Bebe velike, spremne za izlazak. Srecnooooo!!! srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 11:45

Zsuki hoces naravno mi smo tu da navijamo i bodrimo😁

Trudnice jedno pitanje:Koje cajeve smemo da pijemo?Mislim na nanu,brusnicu,hibiskus,sta smemo?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 8/5/2017, 11:54

Ivanice ja pijem nanu i kamilicu,onako blago napravljenu.Ne znam za ostale.Mislim da sme i brusnica.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 12:03

A znaci nana sme,nesto sam citala da biljni ne smeju da se piju.Hvala palcice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 8/5/2017, 16:06

Hvala vam neizmerno, drage moje! Ovde je problem za net, pa se zato ne javljam i ne mogu da vas pratim, vidim samo za Ivanicine blizance- bravo! i cekamo Bobicu. Mi smo dobro, zapravo ja odlicno, 48h nakon porodjaja mogla sam potrcati, bez zezanja, ali bebaci mi imaju zuticu, pa ih malo suncaju i Sofija mi bljucka, zeludac joj teze prima hranu pa dr sumnja na bakteriju, sutra cemo znati, ali dobra vest je da mi krenulo mleko i Luka je danas vezbao prvi podoj, a njoj nose moje mleko u sterilnoj bocici, dr ocekuje da ce joj ono bolje leci od formule. Sve vas ljubim, nedostaje mi Kutak, al nadoknadicemo!:-*:-*:-*

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 8/5/2017, 16:43

Bobice srecno danas, nece vise da odlazu sigurno, pogotovo zato sto je pritisak porastao.

Ivanice, sto se tice bilo kakvih cajeva ukljucujuci biljne, meni je doktorica rekla da se jos uvek ne zna kako oni uticu na trudnocu i na bebu koja se razvija. Neki su dozvoljeni ponekad, u malim kolicinama. Za mentu mi je rekla da ako budem imala mucninu da mogu malo da popijem, ali da menta pojacava gorusicu, tako da sam je ja preskocila.
Opet, kamilica ima neka protiv upalna svojstva, za koje se ne zna kako uticu na trudnocu.
Ne znam zasto bi htela da pijes cajeve, ali ako si bas navikla ili te boli grlo pa bi nesto toplo da popijes a nije supa, meni je doktorica predlozila toplu vodu sa sokom od limuna (C vitamin nece preziveti vrucu vodu, ali ce voda dobiti lep ukus), limete ili malo narandze. U to mozes da ubacis malo oguljenog djumbira. Ako bi nesto hladno, mozes u hladnu vodu da ubacis koji kolut krastavca i par listica celera, isto je jako osvezavajuce. Dobre i sigurne zamene za cajeve.

Draga Jerapetra, sper sto se tako lepo oporavljas. Samo sad odmaraj da skupis snagu kad dodjete kuci. Bebe su prvi dan dva mirne i dosta spavaju, ali veruj mi, brzo ce da pocne plakanje i cesto budjenje.
Bravo za mlekce!
Ljubim vas, brzo da prodje zutica i da Sofija pocne lepo da prima hranu.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 16:48

Bobac boli me grlo vec danima zato pitam za cajeve.Hvala ti.Nista onda cu preci na vodu sa limunom.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu