KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 5/5/2017, 23:13

Petra CESTITAM !!!!!!!! Divno! Bravo za porodjaj i bravo za male hrabrr velike misice!!!! DIVNO!!!! d d d d d

A bila sam ubedjena da ce Bobica prva, al taman Ivanica moze tebe da zameni a Bobici cemo da nadjemo drugu zamenu Laughing
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 23:22

O Boze,kakve divne,predivne vestiiiii, kakav post!Raspilavih se skroz!

Jerapetra, sve cestitke mama, da su vam macici zdravi, srecni, voljeni, dugovecni, na ponos i radost uvek!

O koliko si me obradovala nemam reci!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb v v v v v v v v v v igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo

Prirodni porodjaj sa blizancima, svaka ti cast zaista! Junakinjo nasa!


Bobo, pa vas dve cete se skoro u dan poroditi! Imam osecaj da ces i ti sutra !

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 23:27

Koliko je odlicno sto i samostalno disu, veliki su, s obzirom da su poranili mesec dana! Mačići milići pilići! Kako će mama i tata da uživaju,samo da se mama sabere! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Iskocile dve loptice iz maminog stomaka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 5/5/2017, 23:28

Cestitam Petra da su zivi,zdravi i veseli zajedno sa vama. radost radost radost b b b b b vv vv vv vv vv bb bb bb bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 5/5/2017, 23:40

Petra draga, neka su zivi i zdravi 100godina. A tebi mamice cestitam na najljepsoj ulozi u zivotu, da budes ponosna na svoje bekane. Ljubimo vas i grlimo sve zajedno. Bravooo!!! srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 5/5/2017, 23:42

Ivanice bravo za dva srculenceta. Mada znali smo to odavno eto, samo neka je uz potvrdio.
Sjajne vijesti, bas sam happy zbog tebe osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 5/5/2017, 23:56

Petra cestitam od srca!!!! igracice
Neka su zivi i zdravi bar 100 god. Ti si toliko pozitivna bila tokom cele trudnoce da ti svaka cast i na tome i na samom raspletu dogadjaja. Mozda ti nije bio najsjajniji porodjaj, ali ce ti znaciti kasnije kad dodjete kuci sto je bio prirodan, a ne carski.
Bebe su super! One ocigledno bile zrele kad su i htele napolje. Odmaraj sad zasluzeno. Obavila si danas najlepsi i najvazniji zivotni zadatak. Ljubi decu ljubav . Lepo zvuci, jel da?


Poslednji izmenio Mimi12 dana 5/5/2017, 23:58, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 5/5/2017, 23:57

Petra divne vedti stigli drugari,neka su vam zivi i zdravi 1000god.

Hvala drage moje saborke stvarno je bilo divno i jos uvek ne mogu da verujem...Dr steva je bio na uz.Pisem detaljnije sutra jer smo sad stigli i mrtva umorna sam.Ljunim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 6/5/2017, 00:00

Ivanice cestitam i tebi!
I taj dr Steva....svi idete kod njega? Tebi radio uz, Petru poradjao.....ide li on kuci? lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/5/2017, 00:02

Mimi12, hahahaah,meni odmah asocijacija kako je covek sve stigao! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 6/5/2017, 00:02

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Neznam Mimi izgleda da ne,ali je divan covek zaista... sreca
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 6/5/2017, 00:52

Cestitamoooooooooo Petra <3 <3 <3
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 6/5/2017, 02:58

Dobro nam dosli Luka i Sofija. Veseli i zdravi bili zajedno sa svojim roditeljia jos stotinu leta.
MAJKO, cestitke i svaka ti cast.
srca srca igra igra igra igra srca srca

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 6/5/2017, 07:26

Ivanice cestitam, Petra nek su vam zivi i zdravi i vi sa njima da uzivate. Samo neka je veselo😙😙😙😙

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 6/5/2017, 07:30

Ierapetra bravoooo mamice!!!! Cestitam odsrca!!!!! Uzivaj u svojim mirisnim paketicima!!!! srcasrcasrcasrcasrcasrcasrca
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 6/5/2017, 07:38

Kolibri hvala😁😘
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 6/5/2017, 08:07

Čestitam Jerapetraaa d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 6/5/2017, 08:54

Petra, divne vesti, čestitam! Neka su ti na radost i veselje zdravi bili i uživali u njima 100 godina b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Ivanicasale, čestitam na dva srca srce srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 6/5/2017, 09:06

Hvala Sirijus😍😍😍
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 6/5/2017, 09:13

Jerapetra cestitam,bas si nas iznenadila.Svaka cast na hrabrosti,neka su ti lucici zivi i zdravi.Kakvi su to mali borci,na mamu.Ljubim puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 6/5/2017, 09:43

Ivanice cestitam na dva srca!!!!! Volimo blizance na Kutku!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 6/5/2017, 12:32

Jerapetra, kakvo divno iznenađenje! Nek su ti živi, zdravi Luka i Sofija, da im se uvek radujete! Kako priroda sve lepo udesi - čim su sazreli, požurili u zagrljaj mamici ♡ Tebi svaka čast na prirodnom porođaju, jesi se namučila, ali ćeš se i lakše oporaviti, uz svoje mirisne đurđevdanske cvetiće. Za vas troje ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 7/5/2017, 00:12

Petra cestitam !!! Neka su vam zivi i zdravi. Dobrodosli Luka i Sofija :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 7/5/2017, 07:00

Jerapetra čestitam ti na tvojim skočicama,osetile one od pre neki dan" draži " Betanije Laughing pa vele da iskoče,nije trebao dr Steva da vas vodi u obilazak Very Happy
Nek su tvoje bebice zdrave 100god. ti se malo odmoriš...biće sad žurke kući
jumping u jumping jumping jumping jumping jumping
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/5/2017, 10:57

Zene jel vam se desavalo da utrogestan promeni boju kad iscuri?Jutros kad sam se obrisala bilo je zuscasto narandjastih mrvica.Bas me nesto strah,mislim da cu danas kod lekara.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu