KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 1/9/2017, 23:00

Draga Mimi12 ovako i ja razmisljam - odgovornost za ovaj zivot sto je sa nama, godine, isto imamo jos nekoliko embriona, ali nekako se ne usudjujem...

Bas teska odluka.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 1/9/2017, 23:01

Mimi12 ::! Malo opet odoh u "off", ali sto da radim. Nekako nas tvoj dnevnik sve inspirise da otvorimo dusu lol! .

yes yes yes yes yes yes yes

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/9/2017, 23:09

Babyyyy, volimo te ttkice nasa najsladja na svijetu!!! osmeh srce srca Ima malina i kod nas jos uvijek. Ja ih svakako miksam sa cveklom jer jedino tako mogu pojesti cveklu. Inace bih je na nos izbacila.
Sirijus, ja navijam za to od sveg srca. Inace juce je godina dana od naseg susreta i onog nezaboravnog dana kod mene u mom gradu, a kao da je juce bilo. Sledeci susret u prosirenom sastavu i jedva cekam. Ljubac za tebe adrenalin girl love
Bobac hvala na komplimentima  osmeh srce  ne stavljam ja nikakve secere i dodatke bas zbog toga o cemu pricas. Meni ne smeta kad je malo kiselkasto. Danas sam napunila friz malinama, visnjama, cveklom, sargarepom, imam brusnicu, aroniju, suvo grozdje pa cu sve to da smiksam. Mada pijem i neke njemacke sokove i sto cuda. Beba kako raste vise trazi, ali sredicemo mi to sve. Ljubi tvog bebana.

Mimi12, sve razumijem, i u svemu te podrzavam. Ljubi mi to malo slatko mezimče jedinče.  srca

Danas bili kod tetke. Ja dje god ima livada obozavam da idem, i prosto mi nekad zao sto nemamo kucu nego ovako u stanu u cetiri zida kao zatvorenici. Ma nista bez kuce i velikog dvorista, spas za djecu za roditelje ma milina.
Umorna sam, hodam kao pingvin. A ako sam sjedjela duze od 5 min onda mi treba jos par minuta da se razdrmam pa da krenem, kao da sam zardjala pa da proradim  lol!
Grcevi po noci me slomise, uzas bre jedan. Stomak igra stalno, malac je nemiran jako.

Nista znacajno za pribiljeziti danas. Jos nisam stupila u kontakt sa dr zbog CR trazim vezu naravno. Tako se kod nas zavrsavaju stvari, jbg-a.  Ljubimo vas  Laughing

PS. A vi drage moje slobodno otvarajte dusu i pisite sta zelite. Ja sam i na pocetku ovog mog putovanja napisala u prvom postu da je ovo i vas dnevnik, tako da slobodno pisite sta vam dusa i srce zeli. Ja mogu i kafu da skuvam pa da ćakulamo do zore jer ionako ne spavam lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 2/9/2017, 04:46

Moze za mene jedna rana jutarnja? U smeni za pekare i roditelje cijoj deci rastu zubi.
Sto se hg tice, tesko da mozes sad neko cudo da napravis s obzirom da je beban veliki. Jede dobro, hvala Bogu! Zato ti sve radi sto mozes po tom pitanju, a vidim da radis, da hg ne pada dalje. I da ima taj delija sto da rucka. I moras i suplemente, na zalost, nije dovoljna hrana (to mi je hematolog uvek govorio).

A gde ces da se poradjas? Pg ili Nk?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 2/9/2017, 05:13

Evo I meni jos jedne neprospavane noci, ovaj put ne mojom krivicom. Muz otisao do grada, jos mu ja u 22:30 rekla da ide, zao mi bilo u petak vece da sedi sa mnom kuci u njegovom gradu. Videla sam da mu se islo, jos ga kum zvao. Zaspim lepo posle ponoci I probudim se oko 3, jos ga nema. Pisem mu, kaze ne mogu da ostavim kuma, napravice sranje (kum je sad u nekim problemima...mos misliti, sestra mu ostala u drugom stanju u 23. godini, a jos nije zavrsila fakultet pa ce on sve da ih pobije!!!). Reko ovako cete obojica napraviti sranje. Od tad ne spavam.

3:38 - zove on, posao je kuci, ispratio kuma I krenuo. I nema ga, nema, nema...mislim se garant su ga zaustavili panduri. A rekla sam mu kad je posao da se pazi jer je id juce stupio novi zakon na snagu sa mnogo vecim kaznama I sa skoro zero tolerancijom za alkohol. Pozovem ga I naravno, zaustavila ga policija! I to pandur za koga je ovde poznato da nema ama bas nikakve nagodbe I da sve radi po p.s.-u. Ne znam da li treba da vam kazem koliko sam pop.... On cesto ostavi auto u gradu kad popije I dodje taxijem, al eto, sad nije. Ako vozi onda ide najneprometnijim ulicicama kad popije. I sad je isao tako ali su bili u bas jednoj takvoj ulici. Jbg, kad hoce onda hoce. Sto je najcrnje, popio je za celo vece samo 4 piva, a naduvao je za 2 (toliko im je I rekao da je popio). Rekla sam samo da ne ostane sad bez dozvole jer ja sad ne vozim pa me on vozika gde treba. Na kraju su mu pisali kaznu, ne znam sad sta, ali kao moze bilo koji dan od ponedeljka da ode u SUP kod tamo nekog I da se kao nagodi valjda za 6000 din da plati, bez uzimanja dozvole, jer mu je kao prvi put. 'Bem li ga sta su smislili...

Rekla sam mu da posto on nema srece, a ni mozga I posto nije mogao u 3 da ostavi kuma, a trudna zena moze da ceka I ne spava, ima da mi napise I potpise na papiru, I da stavi otisak prsta, svecano obecanje (posto na rec ne vredi) da vise nece liznuti kap alkohola, osim kad se porodim.

Epilog price: kum nije napravio sranje, a moj klipan jeste!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 2/9/2017, 07:04

Babyyyyyy lol! lol! lol!
Nije kum dugme!!!
Uglavnom kumovi se dobro proveli, kako su mogli dobro su prosli. Tako ti je kad si dobra zena pa ti zao sto je kuci, vidis da si neka ostrokondza nista od toga ne bi bilo lol! Drugi put dobro razmisli lol! lol!

Mimi12, a pijem ja suplemenata dosta, znam ja to sve i sa skocicama sam imala isti problem. No da se i ja pridruzim ovim majkama cijoj djeci rastu zubi. Moje smizle se probudile u 5, jedna pa druga, plac, histerija. Zubici nas bas slomise. Vala jos nijedan zubic ne prodje a da ga ne osjetimo dobro. Sad sam ih uspavala i ja naravno ne mogu da spavam.
Sto se tice porodjaja poradjam se u Nk, nama je bolnica i porodiliste skroz ok. Kod nas u Pg salju samo ako nesto nije ok ne daj Boze.

Odoh da se nalivam vitaminima, ljubaaaaac 😘😘😘😘😘
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 2/9/2017, 07:48

https://zdravailepa.com/zdravlje/nizak-hemoglobin-u-krvi/
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 2/9/2017, 22:39

Ma, Baby, pusti coveka. Eh, bar da je nesto pa i popio!
Ja ovom mom kazem, kad ej tako neka prilika,
obavezno da ide, i da se proveseli i za mene!
Ajd sad, panduri naidju, desava se, vazno da mu dozvola ostane sad u ovoj situaciji!
Sledeci put akoide negde, samo otimaj kljuceve od kola :)
Taksi je jeftiniji :)

Odoh ja da citam ovo o niskom hgb :)
ja sam prosli put tvrdoglava bila i pokusavala hranom da popravim stanje,
ali nista - samo je padalo, doduse ne nesto drasticno.
Sad je isto nesto nize, pijem pomalo vitamine Very Happy
Pisah valjda vec, neki globofer, dako pomogne, sto bi rekla Blanki.
Posle porodjaja mi je katastrofalna krvna slika bila,
a ja se dobro osecala. Kad sam se kontrolisala posle 40 dana,
sve bilo kako treba.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/9/2017, 16:28

Hello!!! Jutros sam iz hitne. Primila flasu kompleks B vitamina. Od sinoc povracem i imam proliv. Mada od jutros kako primih flasu malo lakse. Doktorka me nije ni pregledala samo je rekla sestri daj joj flasu, cijelu. Na moje pitanje smijem flasu, rece naravno to su samo vitamini i prosla pored mene. Ja uzimam na svoju ruku tecnost, elektrolite i probiotic. Jos uvijek nemam bliske susrete u toaletu sa prolivom i povracanjem pa se nadam da ovo jenjava. Sta je u pitanju nemam pojma. Od sinoc do jutros sam se s dusom svojom rastajala. Eto zene moje mene bas nesto nista ne zaobilazi. Al neka ostane na ovome pa cemo lako.
Pominjete hemoglobin, nema njemu dizanja bez ljekova. Ja sa skocicama sam sve zivo jela, ostalo jos samo konjsko meso da probam koje nisam mogla ni za zivu glavu. Narocito neko ko ima problem sa anemijom tesko se moze to hranom srediti. Pomaze ali slabije.
Odoh da jedem neki kuvani krompir, dako ova muka prodje do sjutra.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 3/9/2017, 17:22

Blanka, ja se tek sad upisah u tvoj dnevnik i to kad si vec skoro pri kraju... Sram me bilo...
Zelim ti brz oporavak i da ti ovi preostali dani trudnoce proteknu mirno. Ljubim tvoju ekipicu...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 3/9/2017, 17:32

Joj bre Blankic, pa od cega sad? Da nije opet neki virus? Dobro je da se smirilo, prolazi.
Sto kazes, nista te ne zaobilazi. Ovo vec drugi put slicno.
Ljubim te puno I brzo mi ozdravi osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 3/9/2017, 22:35

Epa Blankic tebe zaista nista ne zaobilazi...Ajde brzo nam se oporavi
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 4/9/2017, 04:48

Jooj Blanka, zeno, zar opet? Ajde drzi se. Valjda prolazi...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 4/9/2017, 08:33

E bre Blanka,sto ku... na tebe :-D
Nadam se da je danas bolje.Da nam se sto pre oporavis,ljubim te!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 4/9/2017, 13:20

e covece Sad
Ajde, dizi se, jaka mamita,
ne mogu tebe tamo neke bestije tek tako da sobale!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/9/2017, 13:35

Hahahah, žene moje vi ste stvarno kraljice. Danas sam ko nova!!! Ako znam sta me ovo spopada grom me ubio. Palcice ne razumjeh najbolje ovaj tvoj komentar gore lol! lol! lol!

Sve je sada iza mene. Skocicama davam probiotic preventive radi, mada mislim da ih nece hvatati.
Kanim se da pregledam njihovu robicu da vidim sta čudance moze iskoristiti, mada sam vise od pola podijelila drugaricama. Kod nas sada siroki povoj samo mjesec dana, bogu hvala pa skratise to. Da se ja pitam ne bi ni dan nosile bebe, gluposti. Moracu dokupiti onih zeka jer to mi je i najprakticnije bilo sa skocicama. Sobu jos nisam razmjestila po svome, to me ceka ovih dana. Ako znam kako cu to izvesti grom me ubio. Muz je to nesto kao sredio to ne valja nista, ja to moram kako meni odgovara.
Ja se vratih u normalu a sad me cekaju dnevne obaveze.

Ljubim vas, samo sam se oglasila da sam ok i hvala sto mislite na nas osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/9/2017, 13:37

AriesGirl ::Blanka, ja se tek sad upisah u tvoj dnevnik i to kad si vec skoro pri kraju... Sram me bilo...
Zelim ti brz oporavak i da ti ovi preostali dani trudnoce proteknu mirno. Ljubim tvoju ekipicu...

Aries dobro mi dosla svjeza trudnice. Bas si me obradovala jako, jako osmeh srce
Ljubi mi Fića šmekera, a mi se kuckamo svakako osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 4/9/2017, 13:56

Super Blanka,bas mi je drago da ti je bolje.
Nisam htela da ispadnem bezobrazna pa ga skratila,al ajd kad me vuces za jezik,haha.Kad te potera neki maler kod nas se kaze sto ku.aca te snaslo. :-D
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 5/9/2017, 23:27

E neka si se opravila, nece grom u koprive Razz
Vidim, opet akcija. Prvo udahni malo, stani.

Kontam i ja, bice jesen i zima dok je beba jos mala,
i meni su zeke bile zgodne.Ali ne one koje imaju kopcanje preko samo jedne nogice,
pad kad presvlacis pelenu moras da "izuvas" ovu koja nema kopcanje,
to me vazdan smaralo.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 6/9/2017, 07:55

Jeste Sasava, slazem se u potpunosti. Ne znam ko izmisli to kopcanje preko jedne noge. Verovatno neko ko nije imao dete. Jos ako beba nosi siroki povoj...katastrofa.
I savetujem pre bodice od benkica. One stalno izlaze i ostavljaju "gola ledja". Ne volim ni kompletice iz dva dela.
Mi smo nosili zeke dokgod je broja bilo za nas. A posto je jesenja/zimska beba, spas su nam bile one debele zeke. Zapravo, samo takve smo i imali jer tanke nije imalo smisla nositi u decembru, januaru....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 6/9/2017, 10:05

Taman sad znam sta treba da gledam za kupovinu sto se tice garderobice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 6/9/2017, 13:11

I jedna glupa stvar: nama je patronazna trazila na samom pocetku da nosimo benkice ispod zeke sa 3/4 rukavima. Ni sad mi nije jasno zasto. Jedva smo ih nalazili da ih kupimo. Ili bi uzimali sa kratkim, pa posto je sve mojoj bebi bilo veliko, onda bi taman dosli na 3/4. Za slucaj istog zahteva, preporucujem najobicnije bele benkice (kakve smo i mi nekada nosili) na vezivanje. Najlakse i najbezbednije. Navodno, treba beba u zimskom periodu da ima jedan rukav, a 2 sloja na grudima, pa zbog toga.
Na bodice smo presli vrlo brzo....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 6/9/2017, 18:09

Blanka ::
AriesGirl ::Blanka, ja se tek sad upisah u tvoj dnevnik i to kad si vec skoro pri kraju... Sram me bilo...
Zelim ti brz oporavak i da ti ovi preostali dani trudnoce proteknu mirno. Ljubim tvoju ekipicu...

Aries dobro mi dosla svjeza trudnice. Bas si me obradovala jako, jako osmeh srce
Ljubi mi Fića šmekera, a mi se kuckamo svakako osmeh srce
osmeh srce

Samo neka si ti nama ozdravila!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 6/9/2017, 21:55

Jaoj, Mimi, strasno to za benkice 3/4 rukava...
koja nebuloza, strasno.
Evo ja veceras isla u H i M, nisam nasla zekice sa male bebace,
valjda ce da im stigne. Sad je neki popust od 10% do 10.9.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 6/9/2017, 23:44

Caos zene!!! Citam ove vase komentare o robici. Ako ista mrzim to su te zeke sto se kopcaju na jednoj nozi. Pa toga ko to izmisli treba udaviti. Nista gluplje i NEprakticnije od toga nema. Zeke po sredini kopcanje i zakon! Bodici takodje! Mada moje K&K su imale i vece benkice pa je to meni bilo zgodno. Ja to uvucem sve u siroki povoj i nema izvlacenja. Takodje one pantalonice sa zekama tj papucima iz jedna kako se to vec zove, to je meni isto super stvar. Samo da se sto manje stvari oblaci preko glave, to bebe mrze, a i mamama je sigurnije tako u pocetku pogotovo kojima je to prvo dijete, jer u pocetku te strah svega da sto ne polomis, povrijedis, posle se ustosas i sve to dodje na svoje.

Ovih dana imam mucninu, i sada znam da je to ona prava trudnicka. Ma sta god da pojedem meni je muka. Pa dje me ovo sad spopade u 8-om mjesecu da mi je znati. Non stop i gorusica i podrigivanje. Bas sam dama prava , podrigujem po cijeli dan. lol!
Danas nisam mogla popiti tothemu neka mi čudance oprosti mislim da mi i ona pogorsava stvari, ali sjutra nastavljam po starom. Dalje, ogromni pritisak na besiku, imam osjecaj upiskicu se u gace dok dodjem do wc-a, kad tamo samo 3.kapi lol! Prepone me ubiše, slomiše, sve se teže i teže krećem. Ali baš me bole. Vilenim i dalje, ne mogu da spavam sada razlog nije što mi se jednostavno ne spava, već što više ne mogu da se namjestim kako treba, što me svaka kost boli, što mi treba 5.min da se okrenem s boka na bok.
Uz sve to i skocice se bude bas cesto, tako da nam je pored dana i noc vesela.
Nasla sam vezu za carski. Doktor rekao da dodjem da se dogovorimo kad god hocu, tako da necu ici jos uvijek na dogovor vec tamo za nekih 10-15 dana. To bi bilo to od mene za sada Wink

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 35 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu