KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 28/8/2017, 22:35

Nek beba zakmeči u ovoj kući, bar da imam razlog što ne spavam! lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 28/8/2017, 22:38

Hvala vam puno, divne ste osmeh srce

Bobac moja, slobodno pisi sta god zelis, ja volim prije svega kad ljudi kazu, napisu sve ono sto misle. Takva sam i ja, sto na um to na drum. Nekad se to ne svidi nekom ali briga me. Mrzim lazna moralisanja i ljude koji nemaju stav. Ja to sve sredim po lakom postupku, uzmem metlu i rastjeram, iš, iš.
Bravo za malca i njegove prve korake. Lagano se on opusta da hoda. Sad ce svakim danom sve vise i vise. Samo sada pazite da ne padne bas na neko nezgodno mjesto, ćošak, zid, nogari od stola- stolice i sl. moze da se prepadne pa jedno vrijeme da pauzira svoje hodalačke poduhvate. Ljubimo vas ova niksićka porodica ljubav

Baby, duso moja slatka, hvala ti za ove rijeci. Bez lazne skromnosti mislim da jesam organizovana, tj organizujem dobro za sada ovaj moj maleni svijet. Samo da me zdrav razum posluzi i kasnije a hoce nadam se. love  Pa meni nekad dodje mog muza da zgromim a ne bracu koju ne gledam svaki dan, vec eto muz koji je tu sve vidi da ne stajem , pa kad me nesto pita zavrsih li, poludiiiim skroz na skroz onda shvati posle par sekundi da bolje da je cutao. Mada on je stvarno meni velika pomoc, da nije tako da je drugacije vjerovatno ne bi ni bili zajedno. No evo skrecem sa teme, ali toliko poznanica imam cije muzeve boli dupe za zenu i djecu pa ja bih ih bre sve rastjerala. Jedna mi kaze na moje pitanje pomaze li ti muz uvece jer joj se malac i dalje budi i ima nocne obroke a skoro ce 3 godine, pri tom ima bebu od pola godine, kaze ne, on je umoran mora da radi i da se naspava. Alooo???? On mora da se naspava, on radi? A sta ti radis majke ti? Ti ne radis? Ti štrikaš po cijeli dan i igras osmosmerke, ma daj!!! Jaoooo pukla sam  skroz na skroz. affraid

Ivanice mazi trbu i uzivaj, ljubimo te nas tri i čudance ljubav

Mala s juga jedva cekam kod tebe prosirenje. srca

Mimi12 ljubim tebe i tvoju ptincezu. Blagoslovene smo sve koje imamo ovo sto imamo. Daj Boze da se svima ostvare ove zelje, da imaju svoje smotuljke mirisne u narucjima osmeh srce

Mimj85, zakmecace, ne jedna nego barem dvije. love

E sad, nalazi stigli. Sve ok. Hemoglobin 105. Opet je porastao ali malo, bas malo, ocekivala sam veci skok. Nista nastavljam i dalje pa dako djipi. Ostali nalazi d dimer, trombociti, urin secer sve u granicama. Nadam se da me nece slati na oggt test mada mislim i da sam zakasnila debelo za njega. Kod nas se cak tolerise do 28. nedelje a ja sam sad skoro 31. Ne bih vise to mogla podnijeti stvarno. Ono je atak na organizam jedne trudne zene, uzaaaaas  fd

Svi zaspali, samo ja vilenjak. Odoh i ja ali prvo se bacam na zamrzavanje nekih šumskih kupina. Pripremam skocice za zimu, laganim koracima protiv virusa i bestija  boks

Laku noc
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 29/8/2017, 10:45

Blankice, zista predivno izgledas, prelijepa je kucica tvog cudanceta. Cestitam skocicama prve korake u osvajanju svijeta. Joj, Katja, damica mala...
I ja sam se jezila od tih prica - spavaj sad, poslije neces moci i sl. Obicno takve poruke dolaze od onih sto ne znaju sta znaci godinama zeljeti bebu. Kao da nije bilo tesko boriti se, izlagati se po raznim ordinacijama, oplakivati svaki ciklus. Jeste tesko, ali ja nikad nisam bila srecnija nego sad. Iskreno, ocekivala sam vise pomoci od muza, prvi mjesec dana sam se prsvadjala s njim, ali necu da dozvolim da mi ista unisti najljepsi period u zivotu kad vidim kako pred mojim ocima iz dana u dan odrasta moj covjecic.
Ljubim predivnu mamu Blanku i njene andjelcice. Ndam se da cemo se uskoro i sresti usne usne usne
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 29/8/2017, 12:49

Zene drage povodom price "videces kako ce biti" mi ovde valjda sve zelimo da vidimo i dozivimo to i to nam pada u najlepsi i najsladji deo zivota.Samo da se zelje ostvare svima nama.A naucile mi na mnogo gore pa nam to dodje relax.Samo nek svi oni brinu svoje brige i muke,a mi znamo i umemo da se nosimo sa nasima.Imamo mi porodicu KUTAK ona je uza nas.
Ljubim ja vas sto ne spavate i ja bi da vam se pridruzim rado pa makar mi bilo i tesko,a ubedjena sam da nece.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 29/8/2017, 12:51

Tavita ::
Ljubim predivnu mamu Blanku i njene andjelcice. Ndam se da cemo se uskoro i sresti usne usne usne

Tavita draga hvala ti na divnim rijecima. A sto se tice muzeva meni je kuma rekla, kad dobijes bebu ako se za godinu dana ne razvedes par puta u glavi onda nista. Tek ce on da te nervira, samo polako. Narocito kad krenete negdje, i te situacije lice na ovu otprilike: jesmo li se spakovali? - jesmo, jesmo li se posvadjali ? -jesmo, e onda mozemo da krenemo lol!


Jedva cekam da te upoznam.Javljaj se kad stignes osmeh srce osmeh srce osmeh srce Ljubi nam guzonju bambija srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 29/8/2017, 12:54

micam ::Zene drage povodom price "videces kako ce biti" mi ovde valjda sve zelimo da vidimo i dozivimo to i to nam pada u najlepsi i najsladji deo zivota.Samo da se zelje ostvare svima nama.A naucile mi na mnogo gore pa nam to dodje relax.Samo nek svi oni brinu svoje brige i muke,a mi znamo i umemo da se nosimo sa nasima.Imamo mi porodicu KUTAK ona je uza nas.
Ljubim ja vas sto ne spavate i ja bi da vam se pridruzim rado pa makar mi bilo i tesko,a ubedjena sam da nece.

Micam draga pridruzices nam se uskoro of kors. I jedva cekam kad ti otvoris dnevnik a ja cu biti tu i ostale zenice da te bodre. Samo hrabro, samo naprijed!!!! Ljubac od nas za tebe osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 29/8/2017, 12:59

Eh, sad da se bacim na pricu o preponama i grcevima. Ubiše me.h Idem kao pingvin, kao da imam 6 serklaza dolje. Bole me prepone jako. Grcevi u nogama cijelu noc. Pred zoru me uhvatio takav grc da sam ustala i nisam mogla da se oslonim na nogu ona se skroz bila ukocila, jeziv prizor majke mi. Moram malo unositi magnezijuma jer sam i njega izbacila samo uzimam po potrebi kad nesto bas zaboli. Danas mi je majka tu pa cu vise odmarati.

Ljubim vas ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 30/8/2017, 22:48

Da pozdravim drustvo.

Blanka ja ziva ne znam sta sa tim grcevima u nogama. Ja sam ih imala ponekada u trudnoci, ali sto je najgore imam ih i sada. Bas boli kad stisne grc. Najlakse me popusti ako pri ruci imam nesto ostro, poput hemijske, pa se bukvalno ubodem tu gde najvise boli.

Nadam se da ce ti magnezijum malo olaksati.

Sto se tice naseg malise, on je svakim danom sve hrabriji, mada nekada kad ga gledam kako koraca sva se zaledim - kao da su mu gornji i donji deo tela odvojeni, klati se na sve moguce strane. Pazim ga koliko god mogu da se ne udari, ali i pre nego sto je poceo da hoda, svaki drugi treci dan imao je neku novu modricu, koje se naravno najvise vide onim danima kad ga babe gledaju na skajpu v v

Ljubim vas sve. d

E da, Tavita, bas super sto si se javila. Mozda nekim tatama treba malo vise vremena da se priviknu i postanu deo nove rutine. Poljubac za tebe i Bambija.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/8/2017, 05:46

Bobac, nadam se da ce me pustiti grcei nakon porodjaja, jer ko ce trcati onda za ovom mojom vojskom lol! Ljubi malca i znam da su sada presmijesni dok uce hodati. Duse male osmeh srce

Jos jedna neprospavana noc... Katja mi je takodje lose spavala. Mislim da je budna bila cijelo vrijeme sa mamom. Lezala je sa mnom na krevetu i samo sam odjesnom osjetila da me mazi po stomaku i nesto prica. Da li tako male bebe vec nesto osjecaju ne znam. Kasija me uveliko mazi po stomaku i non stop stavlja glavu na stomak i mazi se. Kazem joj tu je bato, spava, a ona mi dira pupak i kaze "pupa" Šmizle majkine.❤❤
Danas kontrola konacno posle 5 nedelja! Javljam se nakon pregleda sa novotarijama. Ljubim vas sve spavalice, debelice i vilenjaci nespavalice, vas posebno 😀💋💋💋💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 31/8/2017, 07:02

Duse male, jel moguce da osecaju sve to tako male? Ako nista drugo, pa sigurno vide da ti je veliki stomak. Snimaj ih jednom kad se tako maze na stomaku Very Happy

Evo I kod mene jos jedne skoro neprospavane noci sa sto puta ustajanjem za piskanje po 3 kapi. Zaspala sam lepo u 00:30, probudila se oko 2:30 I od tada cao, do vidjenja. Sve se nadam da cu mozda bolje spavati kad se vratim iz BP u BG Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/8/2017, 07:22

Baby , ne znam da li osjecaju bas, ali ja im pricam stalno da je tu beba i da maze bebu. To su stvarno posebni trenuci. Nekad snimim, nekad ne, nije mi uvijek tel pri ruci.
Sto se tice piskenja ista stvar, imam osjecaj to je minimum 5 litara kad ono ipak 3 kapi sto kazes. Al dobro proci ce i to. Ljubimo teeeee 💋💋💋💋💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/8/2017, 14:55

Upravo sa kontrole. Sve je ok bez hgb koji mora pod hitno gore. Doktorica na odmor mijenjao je dobri fini doktor kod kojeg sam isla onda kad zakacih virus. Sjetio se da imam blizance iz vto price bas me iznenadilo pored 1000 pacijenata sve je znao da ne ponavljam. Kaze za cudance prava momacka delija, tezak 1700 kg sto odgovara svim parametrima. Posteljica, protoci, otkucaji, grlic sve je oki doki. Oko35-36 nedelje da uradim briseve i da se polako spremamo za carski. Jos ne znam kod koga cu ici na carski. Onaj moj dobri doktor koji me je porodio sa K&K vise je nemoguce do njega doci, kasnije me malo razacarao njegov pristup pa ne bih kod njega opet, iako ga od srca postujem i cijenim jer nas je spasio bukvalno. Posle su se neke stvari izdesavale ne bas prijatne i mene je to jako iznerviralo, tako da bih ga sada zaobisla. Trazim vezu kod nekog drugog, danas cu znati da li mogu i kada mogu doci na dogovor oko CR . Nadam se da ce mi zakazati makar razgovor, inace kako pratim trudnocu kod doktorke u dom zdravlja pred porodjaj samo salju u bolnicu pa ko te zapadne, a ne bih bas da igram lutriju ipak je to carski. Eto nadam se da cu zavrsiti sve kako sam i zamislila.

Ljubim vas zene to je to osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 31/8/2017, 18:15

Bravo Blanka i za tebe i tog momcinu! Pa 1700g molim te, svaka cast! Imace on 4kg ako se primaknes terminu.
A lepotice te dve....nemam reci. Pahuljice!
A za CR se sad dobro raspitaj. Nemoj na iznenadjenje da ides. I gledaj ko ti je anesteziolog isto. Ne zaboravi njega.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 31/8/2017, 20:04

O Blankic, divno, divno, divno!!!
Bravo za cudance, vidis kako napreduje I kako su ti dobri rezultati kad ne pazis sta jedes Very Happy

Bravo I za dobrog doktora! A za CR znas I sama da ne treba da se zezas. Ne sumnjam ja da ces naci I dogovoriti sve sto je najbolje za tebe Wink

Ljubim tebe I tvoju vojsku :*********
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 31/8/2017, 23:31

Udobna kucica, skocice prohodale (jos malo ce i da skacu stvarno),
mama pozitivna,
da ne zezaju grcevi i taj hemoglobina, ihaaa.

Sto pre se raspituj kod koga ces na CR,
da si mirna i po tom pitanju.
Ja cu kod "stare" doktorke, u koju imam poverenje,
ali opet mi frka generalno ovako.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/8/2017, 23:51

Hocu zene hocu, to zavrsavam ovih dana.
Danas smo se malo fotkali ali tata nece da se exponira onda smo ga jednostavno cropovali. lol! Jeste da ne volim fotke njih dvije da izbacam na netu, ali Kutak je moja druga porodica . Volimo vas nas cetvoro i tata peti kojeg nema na slici. osmeh srce
Dakle danas 31+1

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 2017-013


Poslednji izmenio Blanka dana 1/9/2017, 00:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 31/8/2017, 23:54

Ehej, cime si to pisala po stomaku?
Neka aplikacija ili stvarno :) ?
I ja se spremam nesto tako da fotkam Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 1/9/2017, 00:01

Kad te vidim tako lepu i trudnu, jos sa tom preslatkom decicom okolo, dodje i meni opet da zatrudnim!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/9/2017, 00:56

Šašavice, obična pasta za zube lol!
Mimi12 to bi bilo predivno. Ajde , ajde cekamo te na ovim stranicama srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 1/9/2017, 07:27

Preslatki ste! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 1/9/2017, 11:25

Jaoooo Blanki divni ste prosto sijuckate osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce pet srca za udarnu petorku lol! jedno i za tatu koji ne voli da se eksponira.
Kada vas vidim divne i nasmejane jedva čekam da se pridružim sa velikim stomakom i posle vas iznenadim sa nekim klinjom na planini smajli angel
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 1/9/2017, 11:30

Jao Blanka divni ste,ne zna se sta je lepse na slici :-) Pu,pu!
Delija je bas porastao,kako napreduju poslednja 2,3 meseca,neverovatno.
Sta cemo za taj hemoglobin?
Ja juce uzela referum lek da probam njega.Ishranom nesto sumnjam da cu uspeti da ga dignem.
Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 1/9/2017, 16:56

Dici cete hemoglobin malinama. Ima ih jos na pijaci u BG. Ne znam da li ih sad ima jos u CG. Jedite ih I pravite sok od njih. Ko ne jede secer neka ga pravi sa fruktozom.

Moja sestra od tetke kad je bila trudna imala je katastrofalnu krvnu sliku. Onda joj je moja tetka stalno pravila sok od malina, on ga je pila I kad je otisla na sledecu kontrolu dr se sokirao I pitao sta je radila, cime je sredila krvnu sliku, nije mogao da veruje.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 1/9/2017, 20:33

Blanka divna fotografija, bas ste lepi. Poljubac za sve vas.

Sto se tice krvne slike, ne znam cime je mozete popraviti, ali budite oprezne sa dodavanjem fruktoze. Koliko sam ja citala o njoj, ona je prost secer koji se jako brzo razgradjuje i dospeva u krvotok. Drugo je fruktoza koja je sastavni deo voca. U tom slucaju, uzimate je sa puno vlakana iz voca koje je usporava da tako lako dospe u krv.
Ako su maline te koje pomazu krvnoj slici, ja bih vam predlozila da ih zaledite i sameljete u secku ili slicnom aparatu sa pola banane, kao sladja varijanta ili sa malo mleka - bude super, kao neki sladoled. Mi to cesto pravimo od raznih smrznutih bobica kao osvezenje. Svi vole, cak i bebac.

Kakvi su vam planovi za vikend? Kod nas se ne radi ni ponedeljak pa cemo u avanture u prirodu, a i valja iskoristiti ove poslednje lepe dane, nocas temperatura bila 9 stepeni, a drvo ispred kuce dobilo prve zute i crvene listice. Dolazi zima...

Cuvajte se i uzivajte.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 1/9/2017, 22:17

Blanka ::
Mimi12 to bi bilo predivno. Ajde , ajde cekamo te na ovim stranicama srca

Bilo bi lepo, ali se ne usudjujem. Ova trudnoca i porodjaj su, hvala Bogu, odlicno prosli, pa ne bih da iskusavam sudbinu. Ostalo je nama jos celija u Pragu, cesto mislim na to...nije da me to me jede... Ali u ovim godinama i sa detetom....bas ne smem. Mnogo mi je zao sto ce nam najverovatnije propasti. Ranije nikad nisam mislila na sebe, samo da uspe, pa sto bude sa mnom. Sad je drugacije. Osecam odgovornost i prema detetu. Zamisli da mi kazu da treba da lezim u sledecoj trudnoci, a ja prakticno sama po ceo dan s detetom? Previse volim ovo moje malo cupavo, da bih rizikovala sad vise i 1% svoj zivot. Opet ne zbog sebe, nego zbog nje.
Bolje i sigurnije da uzivam u vasim trudnocama! Malo opet odoh u "off", ali sto da radim. Nekako nas tvoj dnevnik sve inspirise da otvorimo dusu lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 34 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu