KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/9/2017, 08:09

Sasava, od kucnih bakterija ne treba dete stiti. Mora da gradi imunitet. Ja se secam da kad mi je prvi put dosla patronazna, meni padne tetra pelena na pod koju sam posla da joj stavim. Ona odmah skoci da joj slucajno ne uzmem drugu, nego tu da stavim. Ja onako belo gledam...."pa pala je...", ali je ona insistirala da se ne sme preterivati. Naravno, stan smo cistili kao ludaci, posto je bilo zimsko vreme. Ali ipak ne mozes sterilisati tu gde se zivi. A ocigledno i ne treba.
Samo sklanjaj te "cupave" drugare za neko pocetno vreme. Posebno macku. A kad ojaca beba, bice joj super zanimacija. Super sto imate toliko cetvoronoznih drugara. Mislim da je mnogo zdravo za decu da rastu uz zivotinje. Za godinu dana se nadam da cemo i mi doci u fazu kad cemo moci nabaviti bar neko malo kuce.

Blanka, sva tri imena su prelepa. Stogod odlucite bice pravo ime za tog momka sto stize. Ajajajajaj....al se primaklo. Meni nesto prolete ova tvoja trudnoca. A ti sad verovatno mislis: "da, kad ne trudnujes ti, nego ja", hahahaha.  b

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 18/9/2017, 08:48

Kao bebi meni se pojavila astma, i moja majka pocne da cisti ko luda, bukvalno da me drzi pod staklenim zvonom jer boze moj na sve sam osetljiva... Sve dok je kum(pedijatar) nije upitao da li planira da ja zivim ili da me ubije lol!
Tada se zivotinje vracaju u nas dom, a do sedme godine astma nestaje iz mog zivota... Inace je moja mama tip koja bi mogla da usisava kucu dvaput dnevno...kad sam bila klinka imala je onaj Sloboda Čačak usisivač, koji je zvucao kao avion da polece...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/9/2017, 10:27

Hahahahaha, gde se seti tog usisivaca Mimi?!?!?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 18/9/2017, 10:47

Kako da ti kazem, i dalje imam traume lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 18/9/2017, 11:07

Blanka, čudance ima da bude pravi šmeker osmeh srce odelca su sjajna. Za ime... pitajte sestre koje im se najviše sviđa lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 18/9/2017, 14:49

Meni je od ova tri imena, Kosta nekako najlepse. Moze i puno ime Konstantin :)
Ali svakako ces ti naci neko koje je tebi zanimljivo i koje ti lezi.
Imate jos vremena da se priviknete, i malo koristite neko izabrano ime, da vidite kako vam zvuci. Kosta, Kole, Kostica... ili Pavlence, Paki... ili Andrejka...
ili... :)

Drago mi je da ti se dopada nas izbor za ime. Gledala sam crkveni kalendar, i u njemu ime Nika stoji među muskim imenima... bas mi cudno. Po netu je među zenskim :)

Mimi, mit je to o mackama, opasna je toksoplazmoza, a ona se moze u trundoci dobiti na milion nacina... Najveci problem sa nasim zivuljkama je sto su napolju ili uglavnom napolju, tj nisu cisti i umiveni. Naravno male ih bebe ne diraju, ali prodjemo mi pored njih, pa tako posredno stigne i nesto od njih do unutra :)
Inace je Juska puzili za mackom ko blesava i nervirala se sto ne moze da je stigne Very Happy Nista nam ne fali :) Samo znamo da se zivotinje vole i cuvaju...a nekad i grde (to nam je omiljeni deo haha).
I da, kazu da je prisustvo zivotinja dobro protiv alergija i astme...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 18/9/2017, 15:13

Blankic divna si odelca kupila za svog momcica,bice pravi flajer.
Sto se imena tice meni se najvise svidja Pavle.
Andreja kod nas ima mali milion,a Kosta me uvek podseti na jednog dedu iz mog devojackog komsiluka,haha.
Mada bi bilo lepo zbog Kasije i Katje da bude Kosta,3K ;-)
Ljubimo vas puno moja devojka i ja.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 18/9/2017, 17:47

Divna garderobica za malog decaka Blanka. Te pidzamice sa rajsfeslusom su spas, nikako oni drikere, njih ima milion, a i meni se kao i Jerapetri desavalo da stalno nesto omasim, ili je jedan viska ili mi jedan fali. affraid

Sto se tice imena, mozda ostavite sva tri u igri za sada, pa kada se rodi i malo ga bolje osmotrite, odlucite koje mu najbolje pristaje. Mi smo imali 4 predloga spremna - dva ako bude devojcica, dva ako bude decak.
vasa sva tri imena su jako lepa - Andrej/a bili na nasem spisku, Kosta divno, moj deda se zvao Pavle srce

Hvala vam devojke moje drage za detalje o cipelicama. Nismo jos nista gledali , a kamoli kupovali, nema se vremena, dete i dalje uglavnom bosonogo. Ima da nam socijalna sluzba apsi lol! Ko ce da gubi vreme na soping kad je vreme tako lepo, pravo za skitanje po priordi.

Sasava, predivno ime Nika. Bas me cudi da je medju muskim imenima - Nika je ime grcke boginje pobede (po njoj je i Nike brend dobio ime). Covek bi mislio da bi musko bilo Niko, ali ko ce ga znati.

Ljubim vas i uzivajte!


Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 18/9/2017, 17:51

Jao Mimi85 sad procitah za usisivac - i mi smo imali Sloboda Cacak - sivkasto-prljav, dugacak, kockastih strana, glasan...cim ga mama isparkira, mi bezimo glavom bez obzira, taj nije cistio tepih i dlake od psa, taj je cupao parket...
Majko mila, bas budi uspomene, sve me znoj oblio lol!

Sta su ti uspomene iz detinjstva!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 18/9/2017, 18:05

To je taj!!!! Cujem ga kako arlauce sa četvrtog sprata pa rešim da prošetam još koji put po parku! Mislim da smo sestra i ja slavile dan kad je konačno crkao (posle silnih reanimacija) a mama je bila tužna!


Meni se dopada ime Kosta /Konstantin
Andrej/ravnodušna sam, više mi se dopada Aleksej
Pavle/nervira me nadimak Paja!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 18/9/2017, 18:10

Jeste dugo trajao - sve si mu mogao popraviti. Jedino se ne secam da li se crevo moglo zameniti, ali nase je bilo, pred kraj doduse, zalepljeno izolir trakom. Ako se dobro secam ono staro se pocelo parati (nije bilo plasticno, nego neko kao tkano).
Brrrrr affraid

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 18/9/2017, 21:40

Bobac,bas tako i treba, uzivajte u lepom vremenu, a u shoping kad krene kisa.
Nije hitno toliko za obucu, a obicno bas svi zurimo sa tim prvim cipelicama, nestrpljivi smo i sl... a neki volimo i da imamo sve pre vremena, sto nije neophodno.

Drago mi je da se i tebi svidja ime. Znam za grcku boginju, ali vise mi se svidja sto na slavskom kolacu stoji pecat na kom pise ИС ХС НИ КА (Isus Hristos pobeđuje). Inace me je iznenadilo kakvih sve stranih imena ima u pravoslavnom kalendaru, ali sad zaboravih koja su pa da vam prenesem Very Happy

E jes lepo ime Aleksej :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/9/2017, 00:52

Šasava, Bobac, Mimi85, Mimi12, Sirijus, Bobac, Ivanice,Palcice , Jerapetra sve vas ljubim   osmeh srce
Sve su to lijepa imena, za nasu lijepu djecicu. Moram ti reci Sasavice da je i to ime bilo u opticaju, i jos uvijek je. Aleksej je bas divno ime. Ali ja nabrojah ta 3 koja se meni posebno svidjaju, tj dva a tatino je Kosta, Konstantin. Kako god bilo, samo nek je zivo i zdravo i s načinom sto bi rekli nasi.

Danas sam isla do moje dr u dom.zdravlja jer mi je nestalo clexana. Kad tamo, sestra pokunjena, tuzna, kaze dr je dala otkaz jutros! affraid
Bas sam se iznenadila, i bas mi zao sto ce nas grad tj dom zdravlja ostati bez jednog sjajnog doktora. Ona svakako otvara privatno svoju ordinaciju ali mi ipak zao zbog svih trudnica koje ne mogu sebi priustiti preglede privatno. Ja sam se prebacila kod onog finog doktora kod kojeg sam isla par puta, pisala sam o njemu, danas sam mu rekla da sam od danas njegov pacijent, a on se svega sjeca i dalje, svih mojih dosadasnjih pregleda dok je mijenjao moju dr. Mada, ja po nekim mojim procjenama kod njega cu jos jednom na pregled  a to je sledece nedelja a onda prelazim kod dr kod kog sam nasla vezu za CR. Tako da cu sledece nedelje ako bog da sve da zavrsim, pregled i dogovor sa drugim dr za CR.
Čudance je i dalje vragolasto, ja sam bas nervozna ovih dana,samo bih se svadjala. Kako mi se primice porodjaj polako samo bih ujedala.

Bas me Mimi85 slatko nasmija za usisivač 😁😁😁😁 A dje ga iskopa? Moja svekrva ima jos uvijek u zivotu  taj usisivac u plavoj boji. On je zene moj glanc novi, nije se predrla usisavajuci kuci definitivno Very Happy)
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 19/9/2017, 15:50

Naravno, kakvo god ime bilo, samo neka su nam deca zdrava i pametna i vesela...i tako to :) Da ne budu mnogo razmazena :)

Doktorka je verovatno iz dobrih razloga dala otkaz, kontam da je stanje isto kao u Srbiji...
Ali sta te briga, imas dva doktora kojima verujes :) Vazno da si nam ti, Blankic, na sigurnom, zajedno sa cudancetom :)

Sto te sad i nervoza uhvatila...?
Mene malo hvataju brige, da sve bude gotovo na vreme. Sa ovim mojim umanjenim snagama za fizicke aktivnosti. Uz sve akcije, za vikend dolaze gosti, hoce svekar i svekrva da nas obidju... (kao da nemamo sad preca posla, al sam zla Razz)

Sad sam morala da pogledam koji je to usisivac, i mogu vam reci da isti takav (plavi) imamo na moru, ja ga ne koristim, ne znam da li galami Very Happy Crevo jeste lepljeno, naravno :) Tamo od one vlage dok nismo tu, jedino ti stari uredjaju prezivljavaju... Onomad nam crko novi LCD televizor, novi nismo nabavljali.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 19/9/2017, 16:41

E Blankic ja navijam za Kostu jer ce biti 3K.A i moja svekrva ima taj usisivac u narandzastoj boji  Very Happy Very Happy
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 19/9/2017, 17:20

Kad brinete I nervozne ste vas dve drugorotke, sta ja da kazem kojoj je prvi put?! Mozete misliti sta se sve mota po mojoj glavi...ja sve nesto mislim, iako sam uvek sve uspesno radila u zivotu I nista mi nije bilo tesko I vukla iza druge, da sad ne znam kako cu ja to sa bebom moci I kako ce to sve izgledati, kako cu sa bebom posle CR I da li cu moci ja da je kupam itd., a pogotovu kasnije kad bude trebalo da se kuva I da li cemo imati novca za sve sto treba...ma svasta nesto mi se mota po glavi...nikad u zivotu se ni za sta nisam pitala da li cu moci...

A sto se nervoze tice I raznih zahteva u trudnoci, to uopste nemam I nikad nisam bila mirnija I stalozenija I svi koji me znaju I vidjaju sad kazu da sam se bas smirila, a I muz mi kaze da sam dobra Very Happy ...tako da sve ono gore sto sam napisala nije do nikakve nervoze. Nadam se da necu kasnije postati nervozna.

Izvini Blankic sto ja u tvom dnevniku o svojim razmisljanjima.

Inace, I dalje navijam za Kostu pa da bude 3K-dur osmeh srce

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3236
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 40 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu