KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 18/7/2017, 01:49

O Blankic, nikad dosadno kod vas, a jos plus stalno prizivas I neke goste. No gde celjad nisu besna...itd.
Joooooj, ne mogu ni da zamislim sobu sa 3 kreveca. Bice to vesela druzina Very Happy

Super za rezultate! Ljubi vas sve vasa tetkica BB osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 18/7/2017, 10:09

Blanka, ne sumnjam da cete se nekako smestiti. A haos je neminovan i sa jednom bebom, a ne sa tri. Ja sam se tesko na to navikla, ali kad prelomis jednom, vise haos ni ti ne vidis lol! . Zato ove buduce mame neka se sto pre psihicki spreme na to. I onda shvatis da to uopste i nije vazno....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 18/7/2017, 12:31

Blankic, nema pozara kod nas, bill juce na Golom brdu u Sutomoru.

Mi vec mesecima razmisljamo o premestaju sobe, te da li da za Jucu odmah pravi deciji krevet ubacimo (kontam kako i da je stavljam u krevetac kad je necu smeti dizati?) i ormane izmdati ili izbaciti, pa neki prakticniji dokupiti. Sve me to ceka kad dodjem sa mora, da konacno osmislimo.
No meni se ne mili da se vracamo. Znas li mozda nekog ok dr u Baru da me pregleda...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 18/7/2017, 16:28

Cao Blankic i veselo drustvo!

Vidim sve ide dobro. Citam za vase doktore i svaka cast kako su savesni. Bas vas detaljno pregledaju. Meni su npr. testirali zelezo jednom, na pocetku trudnoce - neki serum gvozdja ili tako nesto, rekli imam dobru rezervu i to je bilo to do kraja.
Cini mi se da se kod vas puno vise paznje polaze redovnom vadjenju krvi, mokrace, testiranju bakterija, uzimanju briseva.
Svaka cast, tako i treba.

Blankic, ja de se pohvalim - pravila sam sir za koji si nam jednom dala recept. Ispao je odlicno, vec nestao, bolje da kazem. Malo je bebac copkao, vecinom mi Very Happy Razz
Dugo, dugo sam se smisljala, ali nekako nikako da se nakanim i onda probudim se jedno jutro, potrazim na internetu kako se kaze surutka i tako naoruzana krenem u radneeeeee (bilo ih je dosta dok ne nadjoh surutku). Inace, neke prodavacice su stranci kao i ja pa ne razumeju ni sta im trazim, druge prodavnice nisu ni imale, neki me gledali kao da trazim pribor za vudu, ali na kraju bingo - imamo surutku!
Sve ostalo je bilo stvarno lako! lol!

Nas bebac je bas kao sto su i vasa deca - non stop je u pokretu, izvlaci se iz stolice za hranjenje, penje se po svemu, gura stolice i sav ostali namestaj, opcinjen je gasenjem i paljenjem svih dugmica koji mu dodju pod ruku. Inace, jos ne hoda, tako da se tek spremam za pravu furiju.

Citala sam i za pozare u Crnoj Gori i Hrvatskoj, koja steta ljudi moji, samo kad covek pomisli koliko treba sumama da porastu, a tek zagadjenje, izgubljena imovina, hvala Bogu, koliko sam shvatila bar su ljudi dobro.
I kod nas isto Blanka, a Kanadjani proizvode kanadere, pa opet kad krenu sumski pozari tesko se izboriti sa njima. Na zapadu u Britanskoj Kolumbiji trenutno 160 pozara, naravno ovde sve veliko pa i pozari ogromni, jedan pozar po 400 kilometara kvadratnih. Steta, steta, steta...

Blankic, bice tesno i prelepo sa tri krevetca. Posto vi niste besna deca, sve ce biti super!

Izvinjenje Blanka, ja opet u tvom dnevniku o svemu i svacemu.

Ljubim sve!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/7/2017, 16:45

Drage moje veselo je samo nek je tako. Smjesticemo mi se mi nekako, sve se moze kad se hoce.

Bas mi danas dan naporan, samo bih spavala.
Apetit mi se nenormalno otvorio, ma sve bih jela. Jesam li ja jedina nemajka koja djeci krade cokoladice uvece???  lol!

Bobice super za sir on je bas zdrav, one ga bas vole i papaju ga ili samo onako bez icega ili im stavljam u razna jela kako kada. A i ona vodica iz sira kazu da je to bas surutka i da je jako zdrava i ona tako da mu mozes i nju davati slobodno. Meni Kasija obozava i koziji jogurt dok Katja nece. Kod nas u Nk ima dosta proizvidjaca kozijeg sira i mlijeka pa se i u prodavnicama mogu naci njihovi proizvodi.
Sto se tice pozara, ma katastrofa, nego bitno da nema ljudskih zivota. Ljubi mi tog malog zvrka i neka je takav kakav je, bolje nego da je njunjav sto kaze Mimi12, ne volim ni ja njunjavu djecu. Djeca su djeca i treba da budu bas takva, a nasa su svakako posebna, nasi mali borci i heroji  srcasti poljupci

Sasavice imam broj i saljem ti pp.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 18/7/2017, 17:03

I ja tako Blanka, dajem mu sir sam, nekad mu umutim u nesto drugo, najvise voli u pecena jaja kad mu dodam. surutku nisam jos probala da mu dam, ali cu od sledece ture.
Sad shvatih sta sam napisala, nije surutka, nego sam siriste trazila. h

Samo uzivaj, koja cokoladica nije nista strasno. Deci i onako ne valja davati slatko, prema tome neko se mora zrtvovati! lol!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 18/7/2017, 18:50

Joj blanka pa vama je bas veselo.I ja se cudim gde cu dva krevetca jer nam je soba mala a treba prostora.Ajde sad jedno mozda glupo pitanje:Gde sve ima gvozdja u hrani?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 18/7/2017, 18:59

Ivanice ima u mahunarkama,tipa grasak,pasulj,ima u listu zelene salate, spanacu,blitvi, cbekla, list koprve,crveno meso,iznutrica tj dzigerica,zumanac...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 18/7/2017, 18:59

Blanki izvini sto se raspisasmo u tvoj dnevnik.. mozda cudance bude kuvar;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/7/2017, 00:28

Samo vi pisite drage moje, bez ustrucavanja ikakvog.

Odoh da spavam, koma sam !!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 19/7/2017, 12:04

Moram reći t.j. napisati da ja obožavam Blankin dnevnik. Uglavnom nemam šta pametno kazati ali uživam da dođem ovamo i da se napunim pozitivnom energijom!
Poljubac za 3 gracije i malog skočka!
ljubav ljubav ljubav ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 19/7/2017, 13:29

Ja samo da vas ljubnem,vidim dobro ste,nek tako i ostane.
3 kreveca u jednoj sobici,koje bogatstvo.
Da vam se ovi pozari sto pre smire i da nema zrtava.
Cmok,cmok!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/7/2017, 23:51

Zmajuska hvala puno! Ja jedva cekam dan kad cu da citam tvoj trudnicki devnik. srca

Palčice, ljubacza tebe i pile poljubci

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 20/7/2017, 23:16

Mene vala brinu ta tri kreveca, gde cete da pravite smotuljak za cetvrti Razz?
Blankic, videh poruku i kontakt, no ne mogu nesto sa moba da odgovorim, ne vidim opciju Hvala puno, javljam se, moram i sa sobom jos malko da se saberem. Nekako mi dugo jos mesec dana ovde sedeti, nisam bas ovakva debela neki lik za plazu Very Happy Ali ima mnooogo prednosti ako ostanemo. Ljubac!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 20/7/2017, 23:55

Hahahaha Šašavice posle rodjenja treceg djeteta Blankić stavlja katanac, nece mi se vise ovaj moj primicati dok se ne osiguram. lol!
Ko se nadao da cu za godinu ipo dana roditi troje djece , Boze zdravlja samo da sve do kraja bude ok kao i do sada, neka su mi zivi i zdravi 100 godina.
Inace, ostani na moru kad vec mozes, uzivaj, i neka ti toga da si debela, nema nista ljepse od trudnickog stomaka na plazi. Inace taj dr je bas ok slobodno idi i ne misli puno.

Zene moje danas skitanjac cijeli dan i neka jurnjava. Jedva cekam sledecu nedelju kad idemo malo put sjevera, da odmorim ko čoek!!! Skocice imaju savjetovaliste 25-og, a ja pregled 26-og i nadam se da cemo vec 27-og u 'ajku. Necu imati net stalno ali javicu se povremeno, mada iskreno i bas ce mi prijati odmor bez interneta.

Čudance je baš postalo nemirno. Do prije par dana noć je bila njegova a sada je i dan njegov, on se ne smiruje. Mene povremeno bole prepone, mada sam veci dio dana na podu sa njih dvije ali vidim da mi bas i ne prija. Inace, koza mi je popucala malo iznad reza, sa lijeve i desne strane kao da su to strije, sa skocicama nisam imala ni jednu, doduse mackala sam se Šaljicevim melemima Strietom , a sada namazem samo kad se sjetim, i eto ih strije. Mada briga me, i to su čari trudnoće i bas za inat jos vise volim svoje tijelo sada.

Odoh da spavam. Clexan dala, utogestan popila, macmiror tisnula, tothemu prije popila, i bogami jedan sladoled opalila , za sladji san lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 21/7/2017, 00:10

Ljubim vas za laku noc osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 21/7/2017, 07:39

Ja sam vec rekla da me ti blakic odusevljavas.Ljubimo vas punoooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/7/2017, 08:52

Baby, Ivanice ljubim vas puno, puno!!!

Ajte zene na kolače mama Blanka danas puni 36 ljeta. Dje mi stadose sve ove godine, ihaaaaa. Naprcala sam ih dobro a? lol!
Evo i kafu ću da stavim pa naletite. Ljubimo vas ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 21/7/2017, 09:19

Ooooooooo dragaaaaaaaaa...sve ti srecno I veselo bilo. Ljubim te puuuuuuuno I zelim svu srecu ovoga sveta.
Ti ces zauvek biti moja mladja sestra, SAMO 12 godina mladja Very Happy

Volim te puno osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Hobbes 21/7/2017, 09:45

Srećan rođa Blanka! srca1
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 21/7/2017, 10:22

Blanka srecan rodjendan,ziva,zdrava bila i velika porasla lol!
Ljubimo te puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 21/7/2017, 10:31

Srećbo, Blankaa sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 21/7/2017, 10:40

Srecan rodjendan,ziva, zdrava i vesela nam bila.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 21/7/2017, 11:22

Blanka draga srecan rodjendan.Ljubim vas puno.
A godine zar jos brojis,ja davno prestala ne umem da se snadjem,ovako je lepse Very Happy Very Happy Very Happy osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobaue 21/7/2017, 13:26

Blankić , srećan rođendan i ljubim vas sve u paketu puno ljubav ljubav ljubav love

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 27 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu