KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/7/2017, 11:31

ivanicasale ::Ja pijem gluformin a uopste mi se ne jede slatko.Nekad bas uzmem ali retko.
Blankic pa ti mama zmaj...Prva trudnoca blizanacka i CR i funkcionisala si da ih kupas i ostalo..Svaka cast!
Ih pa prezivecemo mi vrucine tu nema sta ali sto kaze Blanka one se porode sada i kraj mukama a mi treba da guramo do kraja godine.Nego dobro,neka su nam bebe dobro a mi cemo izgurati.
Ljubim vas Blankic


Ivanice moja draga hvala ti osmeh srce
Dobijes neku nevjerovatnu snagu, nista nije tesko u pocetku ne smeta ti ni nespavanje, umor... Vremenom sve to nekako stigne ali nadjes neki balans, pomoc da i ti odmoris. Meni je CR bas pao lako , nisam bas imala nikakvih problema. Nadam se da ce tako biti i sada.
Ljubi tvoje momke, preko stomaka od nas ljubav

Jao zene moje, sad podjoh na trudnicke strane inprocitah post Sasave o njenoj prijateljici i testu koji je pokazao da plod nije ok. Istu stvar cujem preksinoc od moje komsinice koja ceka twinse, i sva sam se potresla jako mi zao. Doktor joj rekao da sumnja da jedan plod ima Daunov sindrom, da mora ici kod nekog ko se bavi patologijom trudnoce i da obavezno odradi Panorama test. Sinoc sam joj poslala kontakte za Panorama test i ubjedjivala je da to odmah uradi i da ne ceka, vec je 10 nedelja. Ljudi moji ona mlada, u porodici bas nema niko sa tim predispozicijama ali nikad se ne zna. Ovom prilikom se zahvaljujem i Kutanjki Sladzani koja mi je poslala informacije o ljekarima iz Pg gdje ce ici danas. Nadam se da je sve greska i da je beba dobro. Zato zene moje kontrolisete se, odradite sve moguce testove, nadjite dobrog ljekara da vam vodi trudnocu. Uprite, zapnite i ne prepustajte nista slucaju. Sve dok smo na vrijeme lako je.

Elem, danas idem da otvorim trudnicko bolivanje, vakat mi je vise osmeh srce Takodje moram od dr uzeti upute da ponovim nalaze, nadam se da cu brzo zavrsiti da ne gorim po ovom suncu.
Mi smo dobro, guramo, lupkamo, nemirni smo. Malo teze podnosim vrucine ali proci ce i ovo.

Ljubim vas zene moje ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 12/7/2017, 16:11

Blankic ljubim vas sve!

Izdrzi leto i vrucine, znam da je tesko biti trudan leti, ja sam se porodila u avgustu.
Tesila sam se tako sto bi se setila moje drugarice. Porodila se u februaru - zalila se na zimu, treba ti brdo nove garderobe plus jako je zeznuto tako nestabilan i sa velikim stomakom ici po snegu, ledu, lapavici. Trudnicko ovde nije uobicajeno, znaci radi se do poslednjeg dana, ako ti je ostao koji dan godisnjeg, uzmes pred sam porodjaj. Ali opet, sve se prezivi, sad se ni ne secam tog perioda.
Zavuci se u ladovinu koliko god mozes.

Ivanice, bas kao sto Blanka kaze nadjes neverovatnu snagu, ne znas ni sam odakle. Meni je carski isto bio nista, stvarno sam se super oporavila. Boli, ne moze da ne boli, kad te seku, ali kad vidis ono majusno bice, u tvom i Blankinom slucaju, dva, kojemu si potrebna, zaboravis na sve.

I naravno, pomoc, pomoc, pomoc!!!! Obezbediti svu mogucu. Ne znam kako kod vas izgleda skola roditeljstva, ali mi smo imali jednu vezbu koja se meni jako svidela. Dobili smo papire sa odstampanim tableama - moja mreza rodbine/prijatelja/komsija koja mi moze pomoci nakon porodjaja i trebali smo napisati ko ce nam pomoci i kako, plus razgovarati sa tim ljudima i videti da li oni prihvataju tu obavezu. Tako da smo imali priliku da razmislimo o svemu dok jos nismo zapali u ludilo svakodnevice nakon porodjaja. Isto tako smo radili na planiranju prvih dve tri nedelje nakon porodjaja pogotovo ako nemas majke, svekrve...na raspolaganju.
Meni je jako bilo korisno da u miru i tisini razmislim o svemu i napravim plan s obzirom na nase okolnosti.

Eto, raspisah se kao po obicaju, a svratih samo da pozdravim moju veselu druzinu.

Ljubim vas jos jednom

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 12/7/2017, 17:27

Bobac ja nisam sigurna da li mi u mom gradu uopste imamo skolicu roditeljstva.
Ljubim vas puno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/7/2017, 20:37

Bobac ljubav ljubav ljubav

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/7/2017, 22:11

Blanka, a zasto vi po ovim vrucinama ne bezite na Durmitor? Ja bih tako radooooo....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/7/2017, 23:15

Mimi12 ::Blanka, a zasto vi po ovim vrucinama ne bezite na Durmitor? Ja bih tako radooooo....

Jao Mimi12, ne staj mi na muku lol!
Muz radi puno, pocela sezona odmora nema, sama bez njega ne mogu, on mi je desna ruka u svemu. Imam kontrole krajem mjeseca pa dako ugrabimo par dana dok ne bude radio. Nadam se.

Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 12/7/2017, 23:39

Kad dodje beba,sve je lakse,hihihi. Meni carski nije bio bauku. Sa lakocom sam podnela. Dal sto imam visok prag tolerancije n bol il zbog neceg drugog,ne znam. Al brate mili ko je imao operacije pre cr zna sta ga ceka. Samo sto nakon cr imas ono zbog cega se mucimo,payimo,placemo,pockamo,gutamo sve i svasta;)....
Ja nisam imala pomoc zato sto nisam zelela...luda sam,znam...al sam osecala ako da mi neko oduzima vreme sa vasom...pa toliko sam ga zelela kraj sebe i uzivala a i ada uzivam u svakom momentu provedenom s njim. Sama sam g i kupala i presvlacila,plus kuvala, a da ne pricam da sam vrlo rano i odnose imala;).
Verujem da je sa blizancima to sve teze jer su dvoje i sve je duplo. ...al izdrzacete, kuca puna decice, svud igracke, flasice,dude, milina....samo nek su nam decica ziva i zdrava i mi sa njima....
Vreme bas brzo prolazi,dok se okrenemo oni ce postati tinejdzeri a umesto mame i tate ljubice momke i devojke,hihi. Bice ih blam da ih cmacemo,hihi. Kad se samo setim mene u pubertetu...
Ljubi nam devojke,a stomacic mazi...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/7/2017, 00:08

Mala s juga , jedva cekam tvoj postupak pa cu tada da navijam iz sveg glasa da me cuje ta tvoja juzna pruga iz brdovite Crne Gore osmeh srce
Kod nas je sve to duplo, duplo teze ali i dupla sreca. Samo neka su zdrava decica sve se stigne i sve sredi.
Ljibi mi zvrka srcasti poljupci

Danas bili kod tetke. Skocice zaspale a ja na terasi udarila po bademima. Iz obliznjeg lokala cuje se neka muzika neki smooth dzez jao bas prija, a i neki vjetric pirka. Danas je muz sredio cijeli stan, pa nam sada lici na nesto, ja ne mogu vise da spremam i cistim bas mi pada tesko. Vrucine smorise. Čudance je dobro, rita se i udara. Danas sam snimala stomak kako se pomjera i trese trudnica Drugo sve standardica. Odoh sada na spavanjac, al prije toga jos par badema pa clexan.
Ljub, ljub
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 15/7/2017, 08:19

24+3 :-)

Ovih dana tj noci bolje spavam, pu, pu ne ureklo se.
Ustah rano da dam nalaze. Doktorica trazila da ponovim sve nakon onog cuda sto me snaslo prosle nedelje.

Ljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 15/7/2017, 09:09

Da i ja dodam jedno pu-pu-pu, da tako i ostane ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 15/7/2017, 10:30

Mah mah za skočice, čudance, mamu i tatu skočka ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 15/7/2017, 11:31

Uh, stigoh napokon da iscitam sta ima novo :) Blanka, bas leti vreme, vec 6. mesec! Samo nek raste cudance maleno... Stvarno nije lako biti trudan leti, ja danju skoro nisam izlazila iz kuce a muz mi se zalio da ce se pokrivati jorganom jer nam je stalno radila klima, bilo mi je jako vruce. A tek sad sto lije znoj kad je ovako vruce a imam bebu koja uci da hoda i na sve strane je, haos Very Happy

Sasava, ja sam nosila bebu u marami (imam ring sling, a probala sam i elasticnu) i zaista ne moze da se namesti beba pravilno u maramu ako ima siroki povoj. Ali realno, dok je beba u marami siroki joj verovatno ni ne treba jer su nogice skroz rasirene. I stvarno ti ne preporucujem da posle drugog carskog nosis stariju cerku u marami minimum 6 nedelja, veliko je to opterecenje, mozes dobiti bruh, moze ti se otvoriti rana (kao meni)...
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 15/7/2017, 20:45

Blankic, pa da, planiram bebu da nosam i da sam pokretnija po kuci. Juli je znala da sisa po sat i po nekad dok je bas bila mala, nemam vise taj luksuz da sedim i citam knjigu, nego moram da pazim vece dete. Zato kazem zbog nje mi treba pogodna nosiljka :)
Lijo, hvala puno na ovom podeljenom iskustvu. Nisam planirala stariju da nosim u marami ikad, ta nece ni u kolicima duze od 5 min da miruje. Ali ta opomena da se moze otvoriti rana mi vredi. posto ja sve po svom teram, da mi ne padne na pamet kakva glupost :) A ne znam kako cu se savladati da je ne podignem, ponesem i sl...
a sa tim svrabom uvek ista prica, nikad mi ne nestane sam od sebe. Macmirom mi nije pomogao posle par dana, pa sam uzela canesten sad skoro.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/7/2017, 11:38

Caos zene!!!
Nalazi mi tu i tamo. Hgb pao na 99, opremih se juce i heferolom i svim mogucim sokovima za dizanje hgb sto sam pila sa skocicama. Unistila me iskreno sa onim sideralom, ali sad cu ja to tothemom, heferolom, sokovima  gadnom cveklom i tako krug. Malo su mi i trombociti povecani, d dimer ok. Moram ici kod hematologa. Crp mi je 6 ali mislim da je to ok u trudnoci , inace granica je 5. Samo kad je on pao sa onih 50 odlicno je to. Urin je ok. Leukociti takodje malo povecani ali i to su mi rekli ranije da je ok u trudnoci. Sjutra joj nosim sve pa cemo vidjeti.
Macmiror radi posao, posle 1 vaginalete sve je prestalo.
Inace sve ostalo je ok. Od juce malo zahladnjelo kod nas pa se lakse dise.
Eh moja Sasavice, ne znam sta da ti kazem. Ja ne planiram da se nosam s njima, a vidjecemo kako ce biti. Ja imam ljulje u koje se kunem od njihovog rodjena. Jedna ce nam sada biti mala pa ce je taman brat naslijediti. Upalim vibraciju, muziku, ma ima da uziva ko pravi Crnogorac. A njih dvije su prica za sebe. Kasija je juce uradila sledece : Popela se na tu malu ljulju, pa na stolicu pa sa stolice na sred kuhinjskog stola i pocela da baca limun iz zdjele na pod. Mislim da ce se za koji dan na luster popeti. A jos nijesu prohodale, mogu tek da zamislim zurku tada. Sada zavidim ljudima koji imaju dvoriste pa puste djecu na livadu i bog te veselio. A mi u stanu izginusmo  lol!
Inace kod nas je veselo svaki dan, ako je neko u prolazu kroz CG neka slobodno svrati na svakodnevne zurke, volimo goste i bas im se radujemo osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 16/7/2017, 13:51

Kasija, zvrk mali! Takva ce i ova moja biti. Ne smemo sekund samu da je ostavimo. Neka su ziva i zdrava, bolje nego neka smotana i njanjava deca.

Tebi su u redu onda svi nalazi osim gvozdja (leukociti se ne gledaju u trudnoci). Vazno da je CRP pao, stogod ono bilo. Popravljaj sad gvozdje, vazno je i posle za bebu. Znam da sve znas....ali mislim da se ne daje dovoljno znacaja vaznosti dobre krvne slike u trudnoci. Ginekolozi gledaju samo da predje granicu. A ja sam tek u bolnici shvatila zasto je moj hematolog insistirao na velikim zalihama feritina (sâmo gvozdje i hemoglobin ga nisu interesovali). Bebe su zenama sa losom krvnom slikom znale da zavrse u inkubatoru, bez obzira na tezinu i sto su se radjala u terminu. Dobiju neku infekciju za tili cas, jer su malokrvne. A one samo sto ne padnu koliko im se vrti, cim ustanu posle CR. A sve je to moglo da spreci jednostavnom terapijom i ishranom. Ja sam bila kao leptirica za njih, a 15-20 god starija. Zato, sestro slatka, vremena imas, pa navali na tu cveklu i lekove za koje vec znas da kod tebe deluju. Verovatno si cula, kazu da je najbolja salata ili sok od kombinacije cvekla+jabuka+sargarepa. Ja, inace, samu cveklu ne mogu nikako, ali  tako se ne oseti. Stavlja se ista kolicina sargarepe i cvekle i dupla jabuke. I onda dominira jabuka. Pa prijatno ti bilo!  ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 16/7/2017, 21:42

A kako pravite taj sok, u sokovniku ili samo izblendirate voce ili kako?
I koje jabuke su najbolje za taj sok?

Ljubim vas sve leptirice moje osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/7/2017, 22:38

Znam Mimi hvala ti puno. Ja sam sa skocicama sve zivo isprobala ostalo bilo samo konjsko meso to nisam. Kad sam htjela da uzmem on skocio.

Baby obicno se pravi sok u sokovniku. Mada na mene odlicno djeluje kupovni sok , njemacka proizvodnja ima ga u prodavnicama zdrave hrane i bas je namjenjen trudnicama , mislim najcesce ga koriste a zove se Rabenhorst plus, Eisenblut , sjajnog je ukusa. Trudnice piju 40 ml dnevno i to ujutro. Sadrzi razno voce i biljke spisak je podugacak, meni je bas pomogao sa skocicama pa se nadam da ce i sada.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 16/7/2017, 23:02

Hvala Blankic mila :*

A inace imam sve osim sokovnika, I multipraktik, I blender I kojekakve druge gluposti, samo sokovnik ne lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/7/2017, 23:18

BabyBear ::Hvala Blankic mila :*

A inace imam sve osim sokovnika, I multipraktik, I blender I kojekakve druge gluposti, samo sokovnik ne lol!

Pa ti smiksaj sve sastojke isti djavo no lakse je sok popiti no te kašice lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 17/7/2017, 14:27

A pa dobro.... vi ste u drugacijoj organizaciji zbog blizanaca. mi smo se puno nosali po rukama.
Haha Kasija aktivac, bice tu jurnjave :) Mada ni na livadu te male ne mozes bas tako da pustis, uvek ima mogucnosti za povredu... Kad se setim da sam u prvoj trudnici isla na vezbe za trudnice, pocnem naglas da se smejem Very Happy

Danas cemo u Bar, to nam je otprilike najdalji domet Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 17/7/2017, 17:20

Bas htedo da pitam za taj sok jer je i meni hemoglobin pao.Ali videla sam da si napisala,moram da ga potrazim kod nas.
Ljubimo skocice i skocka
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 17/7/2017, 17:25

Zenice mozete da pomesate seme koprive sa medom i to uzimate. Sok isto cvekla,narandza i limun sve u secka,odtoji jedan dan procedi,ko hoce zasladi i pije se...moze bilo koja kombinacija ili sa jabukom,sargarepom....to ja muckam sebi i vasi...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 17/7/2017, 21:57

I ja sad kad sam pocela da nastavim. Od ove kombinacije jabuka+cvekla+sargarepa moze i lepa salata da se pravi. Sve se narenda ili ubaci u secko, zacini sa malo maslinovog ulja i sokom od limuna.

Sad prestajem kako Blankin dnevnik ne bi postao kuvar.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Eve 17/7/2017, 22:39

Ja samo da virnem, na kvarno (do UZ-a) i upisem se. Procitala sam dnevnik u dahu - koja je to luda voznja kod tebe Blanka. Mnogo mi je drago da si ok posle one epizode pocetkom meseca. Mazi cudance i ljubi skocice osmeh srce
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/7/2017, 00:47

Ženeeeeee, pa dje ste žene moje?

Ljubac za svaku od vas, samo vi pisite sta zelite na ovim stranama je siroka demokratija. Mi širimo mir, ljubav, slogu, toleranciju samo da nema sjekiracije i nervoze samo to ne.
Eve neka si ti procitala i neka si se upisala ovaj moj dnevnik je talican da znas. Nego samo da ga ne ureknemo, pu, pu. Jedva cekamo i tvoj dnevnik i da ultrazvuk potvrdi sve ono sto znamo buduca mamice.čestitamo

Šašava, kakvo je stanje u Baru? Mene bas iznervirase ovi pozari i nasa jadna drzava koja nije u stanju da kupi jedan kanader za gasenje pozara a 30 miliona eura potroseno na See dance festival. Apeluju na gradjane da slikaju i prijave piromane koji nas urnisaše i sve uništiše, ma na robiju bi mi svi isli dozivotno! No da ne mračim moj lijepi dnevnik.

Mimi12,Mala s juga, slobodno saljite i pisite recepte dako i od mene nekad postane kuvarica.
f
Ivanice, ti kao i ja moras dizati tu krvnu sliku pod hitno, a ti pogotovo dvije bebe tek ce da vuku sestro slatka. Twinsi i kasnije po rodjenju vazda kubure sa hgb-om. Bitno je da im za prve mjesece zivota obezbjedis dobru podlogu jer bebe inace zive od fetalnog hemoglobina prva 3 mjeseca. Dobra podloga je osnov. Zato navali na suplemente i ishranu bogatu gvozdjem.

E ovako, bih ja kod moje dr. Nalazi kaze super. Ja joj ne rekoh da sam na svoju ruku promjenila terapiju za gvozdje nego se napravih luda. Trombociti su ona kaze ok.
Jedino me to brinulo ostalo je sve u redu. 26-og sam na pregledu. Skocice 25-og imaju kontrolu u savjetovaliste, a onda ako bog da idemo malo na sjever da odmorim od svega.
Trenutno sam sa muzem u pregovorima oko sredjivanja sobe, tj oko premjestanja stvari, izbacivanja naseg ogromnog kreveta. Kazem u pregovorima jer nikako da se dogovorimo i slozimo. Kako cemo se svi smjestiti i dje cu staviti 3 krevetac nemam pojma.v Stan je ionako mali a soba tek. Bicemo kao sardine. A tek stvari i robica, a vise od pola sam razdjelila. Dako se nekako potrpamo svi lol!

To je uglavnom to veselo kao i uvijek. Ljubac za sve poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 26 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu