KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/12/2016, 10:32

Tiramisu bravooo. Raspadaj se ako treba ali vjeruj mi to je prava odluka. sreca I moje su bile kao jing jang pred kraj. Srecnooo draga, bas cesto pomislim na tebe, izguraces ti jos jos. igra

Ljubac bebelice, mi se spremamo za skitanjac,dan je predivan. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 24/12/2016, 12:56

Tiramisu izdrzi jos malo Mikovic je kao i tvoj doktor vrhunski strucnjak neka ih jos malo bice sve ok !!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 24/12/2016, 13:34

Tiramisu, super za bebe, iako tebi sigurno nije lako. Iz mog iskustva, svakih dodatnih 50 grama znaci! Super ste vi pregurali sve ovo do sad, pa cete i ovo malo sto je ostalo.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 24/12/2016, 14:04

Tiramisu, bravo za tebe i za bebice, a i za doktore. Nece biti u ponedeljak, ali bice opet vrlo brzo!
Tebi, da poskocim malo za prekosutra, za tvoj i Petrov veliki dan! bb bb bb bb d d d d d
Stigao nalaz vag. brisa, uredan, jupi!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 24/12/2016, 18:47

Tiramisu, biće to najlepši doček Nove godine ZIMA2
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 24/12/2016, 21:50

Devojke imam jedno pitanje. Ja danas imam bolove onako neke tihe skroz nisko,samo napred. Stvarno gledam da sto vise odmaram. Ne radim nista tesko,ne savijam se. E sad da li od predhodnog carkog reza pa se materica razvlaci,nigde vise i nista. Pre nedelju dana bili smo na pregledu bilo je sve ok. Bas je pocelo da me brine a opet ne bih non stop trcala kod dr. Danas sam primila i progesteron. Jel ovo ok po vama?
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/12/2016, 22:46

Bobice ja sam stalno imala bolove tokom trudnoce i morala strogo da mirujem i to je bio jedan bebac. e sad ima i toga da je rez od predhodnog cr plus dve bebe pa sve raste. ako se ipak nastavi, znas i sama odi lekaru, cisto da ti budes mirnija.
Tiramisu super, izdrzite jos malo.
Debele, ljubimo vas ja i Vasa
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 24/12/2016, 23:00

Nesto sad razmisljam cr,laparoskopija,puknuto slepo crevo tri operacije stomak pun pruraslica i dve bebe. A mislim da i previse osluskujem svoje telo kao da trazim nege simptome a i sama ne znam kakve. Videcemo sutra ako ae nastavi nema druge pa makar i bez veze.
Ljubim vas sve
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/12/2016, 23:46

Ako se nastave bolovi idi kod dr,mada mislim da nije nista strasno,100% se materica siri. Primas pg depo, koristis utrice i mirujes tako da mislim da nema zime. Ali kao sto kazu da bi ti bila mirna otidji. Mene je nekad znalo da uhvati po par dana konstantni bolovi sa jedne pa sa druge strane i svaki put sam isla kod dr i svaki put ista prica mirovanje i pg depo na 3.dan pa na 5.dan. Ja sam da kazem uzivala prva tri mjeseca, ali cim sam stavila serklaz u 13- oj nedelji bas sam mirovala do kraja, dr mi nije dala mrdnut nidje.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 25/12/2016, 10:07

E sad sta je mirovanje ??? Ja nigde neidem kuci sam sedim lezim ustanem da jedem operem sudove nekad nesto npravim za jelo to je to ili??? I to saginjanje ja se sagnem da dohvatim nesto stavim sudove u masinu ????? Boze ovo nije drugo stanje ja sam u cetvrtom stanju  lol!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 25/12/2016, 11:27

Bobice mene je stalno nesto boluckalo, citavu trudnocu. Mislim da su uglavnom bila creva, jer sam ozbiljno patila od opstipacije. Na pocetku sam trcala stalno kod dr da proverim, ali kako je uvek sve bilo u redu, posle sam prestala. Znala sam vec da prepoznam sto je za mene "normalno", a sto ne. Mislim da je to najvaznije da utvrdis, jer nismo sve iste. Tako da do tada uvek savetujem prevenciju i pregled.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/12/2016, 13:44

Ierapetra, bravo za bris, ne znam kako omanuh tvoju poruku da nosis batu i seku, odusevih se i tom informacijom! srca srca srca srca Za grlic pitaj u Feroni, i ja sam pre da se stavi serklaz i miru sto vise, sad ce sve vise i bebe da pritiskaju kako su krupnije.

Bobo, mislim da je to sirenje materice, plus sve pobrojano, i da ce ti tako stalno biti do porodjaja. Nekako mi tako logicno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/12/2016, 14:08

Tebi, da ti sutra bude caroban dan, a znam da hoce! Da sve protekne lagano i za tebe i za Petra i da nam sutra napises najlepsi post otkad si na forumu! Drzim fige mackenzi i jedva cekam! Od sutra ste mama i tata! Usrale vas kokoske!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 25/12/2016, 18:18

Tebi, mnogo sreće sutra na cr! srca srca srca

Bravo za bate i seke!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 25/12/2016, 20:20

Veče
Tebi, sada možemo da odbrojavamo sate Very Happy Želm ti svu sreću i da sve prođe u najboljem redu po tebe i bebu ljubav

Bobice, nadam se da nemaš više bolove. Ako ipak imaš, poslušaj djevojke i idi dr. Barem ćeš biti mirna.
Kornjačo, meni je ovo prva trudnoća, pa me dr drži pod lupom, upravo zbog kontrakcija i toga što ja ne znam šta znači ako nešto zaboli ili zateže. Kako ona kaže " ti ne znaš sada granicu, dok te nešto ne zaboli" .... Što se i ispostavilo tačnim, nakon ribanja pločica u cijelom stanu!  Redovno je obavještavam kako se osjećam i da li ima nekakvih novih znakova. Sada mirujemm tj., lagana kraća šetnja, sjedim, pravim ručak, obrišem prašinu, i najviše ležim; izbjegavam saginjanje, ne ribam kupatilo, ne usisavam, ne kačim zavjese, niti veš ......  Vidjeću za dvije sedmice kakva je situacija. Do tada, držim  se najviše horizontale!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 25/12/2016, 20:31

E devojke evo mene. Danas nemam bolove onako po malo me zigne ali nista strasno a danas sam i bila malo neodgovarana pa sam ceo dan svrljala. Kod sestre,mame pa kod sestricine na rodjendan i sad dosla i legla odmah na levi bok f. Ja stvarno gledam da odmaram. Prosetam ne radim nista tesko. Malo prasinu i pokuci sredim. Ne usisavam a sudove je mm odavno preuzeo. Ne nosim nista tesko ali ja koja sam 24h aktivna ovo je iskreno za mene ubistvo,znam svesna sam da treba da odmaram i da budem mirna ali mene zatvoriti u kucu je strasno,padam u depresiju.ali dobro izdrzacu. 
Tebi drzimo pesnice za sutra i mama jos malo i drzaces svoje cedo u rukama.
Hvala vam devojke punooooo
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 26/12/2016, 10:10

Tebi srecno na upoznavanju danas! Bice to ljubav na prvi pogled osmeh srce lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 26/12/2016, 13:59

Tebi srecno danas! kako mi je proletala tvoja trudnoca.....

Bobice divna kombinacija! Dimitrije je apsolutni kralj! Pogadja 100%

Ierapetra i kod vas bata-seka kombinacija! Divno!

Debelice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 26/12/2016, 14:04

TEBI, eto konačno tog dana sunny Kad se nauživaš sa svojim Petrom, obraduj i nas Kutanjanke srca
I meni se s vremena na vreme u poslednja tri dana javlja tupi bol u dnu stomaka, a uz to osećam i neki pritisak. Par puta sam osetila i oštar krakotrajan bol skroz, skroz nisko, kao da mi igla prolazi kroz desni deo vagine. Iste probleme sam imala i tokom prve trudnoće, i niko na njih nije obraćao pažnju, iako sam ih uredno prijavljivala. Možda je to i normalno... Materica se širi i pritiska okolne organe, a ja uz to imam i problema sa probavom. Trudim se da što više ležim i da ne dramim. Sutra svakako imam ultrazvuk kod Mikovića, pa ću pitati i za ovo...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 26/12/2016, 14:13

Danas mene boli mali stomak dal zbog reza od operacije sirenja materinice ili cega vec ovog vremena pojma nemam nebih da panicim ali nekako nemogu protiv sebe! Bol je onako kao menstrualni a kad ustanem lakse mi kad lezim nemogu da se namestim i to jace prema desnoj strani  affraid affraid affraid
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 26/12/2016, 21:19

Stigaoooo moj zivot, moj Petar osmeh srce
Nisam bas najbolje sve podnela,ali o iskustvu kad se oporavim....
Hvalaaaa drage zene osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 26/12/2016, 21:25

Čestitke mama i da se brzo oporaviš, a sin neka je živ i zdrav 100 godina! osmeh srce
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 26/12/2016, 22:00

Cestitam Tebi!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 26/12/2016, 22:07

Čestitke, Tebi!!! Da nam se brzo oporaviš! srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 26/12/2016, 22:42

Tebi neka je ziv i zdrav i neka vam samo osmeh donese. A ti ces vec sve brzo zaboraviti sve ruzno sto je bilo.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu