KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/11/2016, 23:55

MalaSaJuga ::Mimi 12, cestitam, da je devojcica ziva i zdrava i ne brini i ja sam imala istu kilazu na rodjenju a vidi me sad. nega kod kuce, puno,puno ljubavi i beba za cas poraste i postane devojka i saopsti da se zaljubila osmeh srce
Kornjaco,mislimo na tebe osmeh srce

E da malasjuga lol! dobro me napomenu.
Mimi12, Katja i Kasija su imale 2470 i 2480 a sada su najnaprednije bebe od svih beba koje su sa nama bile u sobi a bilo ih je 4. Sve su bile teze od njih na rodjenju.
Znas onu pjesmicu: Da porastu mala deca potrebna je hrana a najvise ljubav svakog bozijeg dana osmeh srce
A njoj ljubavi faliti nece jer djecica sa kutka su najvoljenija, najsladja i najljepsa osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 26/11/2016, 07:40

Bila kod mikovica divan divan covek!!! Uspavace ovu bebu sto definitivno nije kako treba ( tako je kako je mora se dalje ) za ovu drugu kaze da je super i da ce mi raditi aminocintezu a ne biopsiju eto to je to!! U trudnoci samo strpljenja treba a to je bas bas tesko narocito nemircima kao ja ! I da dao mi ranisan za bol u zeludcu davala sam sinoc napokon!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 26/11/2016, 09:04

Kornjacice draga kao sto sama kazes...tako je kako mora biti. Super sto ti je potvrdio da je druga bebica dobro srca srca srca  Sad pokusaj malo da se opustis ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 26/11/2016, 10:11

Draga Mimi sve cestitke od srca za malenu devojcicu,neka je ziva i zdrava i uvek srecna!!!! srca srca srca srca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 26/11/2016, 10:51

Kornjačice, sama si sve rekla. Ja te grlim i mislim na tebe... Biće sve dobro. ♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 26/11/2016, 12:58

Mimi draga CESTITAM od srca!!! Neka je ziva i zdrava malena devojcica osmeh srce

Kornjaco zagrljaj
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 26/11/2016, 13:05

Devojke pratim vas samo nisam bas aktivna, malo mucnine pa sam sva malaksala i samo bih spavala..

Mimi cestitam na curici 🙌😘

Kornjacice drzi se.. Verujem da je sada tesko ali najvažnije da je druga mrvica dobro 😉😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 26/11/2016, 13:26

Devojke hvala na podrsci!!! Molim boga da ova druga mrvica bude ok, ovu sam preplakala i mora se dalje, uzdam se u dr i njegovo rasudjivanje i iskustvo!!!
Mucnine uzas branka i bobice znam kako Vam je, svi me tese proci ce izdrzi a meni nekad dodje da iz koze iskocim ali nadam se da ce prestati kako udjemo u cetvrtu nedelju mora prestati mora!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 26/11/2016, 13:43

kornjaca ::Devojke hvala na podrsci!!! Molim boga da ova druga mrvica bude ok, ovu sam preplakala i mora se dalje, uzdam se u dr i njegovo rasudjivanje i iskustvo!!!
Mucnine uzas branka i bobice znam kako Vam je, svi me tese proci ce izdrzi a meni nekad dodje da iz koze iskocim ali nadam se da ce prestati kako udjemo u cetvrtu nedelju mora prestati mora!!!!

Bice draga sve ok, samo pozitivno osmeh srce
Mene malo mucnine popodne, ne ujutru, a od juce imam i nagon za povraćanje Rolling Eyes ali nema veze, sve za mrvicu srca proci ce i to još malo...
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/11/2016, 14:31

Mimiiiiiiiiiiiiiii pa cestitam od sveg srca! Da ste zive i zdrave godina sto i ljubi tu malu misicu mrvicu slatkicu od teta BB!
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
d d d d d d d d d d
ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 26/11/2016, 17:35

Samo da prestanu ove mucnine!!!!! Mislim da cu biti jaca!!!!
Kad su Vama prestale!?!?!?
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 26/11/2016, 17:52

Mimi, stigla lepojka! Cestitke! Neka je srecna i zdrava jos 100 godina!
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 26/11/2016, 20:48

Kornjačice znaj da ima kraja tome i da ćeš se osećati ponovo dobro, samo treba to izdržati. meni su se mučnine smanjile tek kad sam išla u 5. mesec, ali to ti je sve individualno, ja ti želim da te ranije prođu. Bilo je malo stvari koje su mi se jele, ili bolje reći koje mi se nisu gadile, breskve, jabuke, jogurt i sladoled...i stvarno mi je bilo jako strašno. Antimetil mi je samo nekad ublažavao sve to. Kad je ta faza prošla onda je bilo super sve do 8.meseca kad su se pojavile nove muke: umor i težina. Kad te prođe mučnina vodi računa o ishrani da ne preteraš sa kilama.
Inače sam maštala o blizancima, ali eto i kod nas samo jedna beba, i hvala bogu i na tome.
Što se tiče amniocenteze, nemoj da se plašiš, bitno je da je radi dr sa iskustvom.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/11/2016, 21:13

Kornjacice, ako je tako sudjeno onda bolje svakako sada nego ne daj boze kasnije. Drzim fige za naredne korake. Ja ti nista ne mogu reci o mucninamanjer ih nijesam imala nikad. Pretpostavljam da ce proci ulaskom u drugi trimestar.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/11/2016, 02:08

Mimi,  sve cestitke,  da maleno sto pre jakne!  A hoce,  sigurna sam,  moje krmence je imalo 2500 kad su ga pustili kuci.  Sad,  sa tri godine ima 18 kg.  Ja sa 19 kg krenula u prvi razred!  Samo strpljivo!  

Kornjaco,  samo lagano,  bitno je da si nasla dr u ooga imas poverenje.  

Bobo,  bas pricam drugarici danas,  koja lezi u nf kako imas mucnine,  jer ih i ona ima,  smorise je.  I njena sestra je imala,  kaze osecaj u ustima kao da je pojela pacova.  Bljak.  Ja sam se patila sa gorusicom,  tako da pretpostavljam koliko vam je smorno zbog mucnina. Da sto pre prodju,  od srca vam to zelim.

Mimi,  kum ti je šuo!  Slatko me namseja.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 27/11/2016, 07:50

Drage moje imamo tri bebe i sva tri srca kucaju.!!! Za desetak dana imamo opet ultrazvuk.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 27/11/2016, 07:53

Mimi cestitam neka je sa srecom..
Kornjaco, samo polako bitno je da si u dobrim rukama. I ja imam mucnine od jutra do veceri stalno se smenjuju, jedino sto po nekad mogu i da povratim pa mi bude lakse.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 27/11/2016, 08:40

Kolibri wow trojke!!!!!! Cestitam mamice!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/11/2016, 09:35

Cestitam Kolibri na trojkama! Bicete pravi kosarkaski tim Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 27/11/2016, 10:10

Kolibri!!! Čestitam! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Kornjačo, drago mi je da si našla pravog doktora, sad će sve biti mnogo lakše! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 27/11/2016, 11:13

Mimi cestitam !😊Uzivajte u najljepsem poklonu.
Kornjaca drzim fige da sve prodje kako treba.
Kolibri jeeee bravo za 3 srculenceta 😊😊😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 27/11/2016, 11:26

Koibri, bravo za tri srculenceta srca1 ff
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 27/11/2016, 12:08

Mimi, Cestitke na malom curetku 😍. Nemoj da se brines sto je Sada malo sitnija. Moja sestra je rodila prvu curu tesku 2550gr, A Sada, nakon 6 godina, ona nosi njene carape 😁 Vazno ja da je zdrava! 💑
Kornjaco, sve su ti djevojke rekle.
 Kolibri, juhuuuuuuu za trojke! Ovo bas Nisam odavno cula! Cestitke od srca! 😁
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/11/2016, 12:34

Kolibriiii,bravo za trojke. Samo hrabro,pozitivno i naprijed srce srce srce srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 27/11/2016, 17:18

Vece zene
kolibri cestitam draga na tri srceka as as as odavno nisam cula ovako divnu vijest.

Htjela sam vas pitat vi koje imate djecicu ili koje ste u poodmakloj trudnoci kad ste prvi put osjetili pokrete bebe u pupi?
Gledam se sad i pupo se pravo uocio a ja mrsavica pa me par drugarica vec pitalo da li osjetim obzirom da sam vitka a ja nista. Koliko sam upratila prvorotkinje osjete tek oko 18-19 sedmice b
Da kucnem od drvo, glavobolje su me prestale, ono malo mucnina takoder i sad se super osjecam.
Mada primjetila sam da mi noge, tabani znaju ko bridit kad malo duze stojim...isto kad se u noci probudite a vas ruka nazuljala od spavanja i da obuca mi je postala potijesna

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu