KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena.kuburic 24/11/2016, 22:58

Bobice i ja sam povracala otisla u bolnicu tamo me ostavili 3 dana na infuziji da ne dehidriram ako neces u bolnicunidi u dom zdravlja da ti daju infuziju bice ti lakse ja sam prestala da povracam cim sam osetila moje vebe da se mrdaju negde oko 20 nedelje...tiramisu mislim na tebe izdrzaces ti jos tri nedelje .Kornjaco drzim fige za petak nego brinem se zasto nema amnne

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 25/11/2016, 07:39

tiramisu ::Bobi,imas pp.
Lijo,ja sumnjam da nam se mimi porodila. Bas imam takav osecaj.

Imas dobar osecaj! Posle otezanja, porodili me. Beba bila mala ( 2550 na rodjenju), pa su cekali dokgod je bilo bezbedno za nju da ostane. Dobro smo, detalje za malo kasnije...Razumecete.

Tiramisu, mislim na tebe i drzim fige da sto duze ostanete zajedno. A i ako moraju napolje, nije smak sveta. Blizance sad i tako koliko sam primetila, poradjaju cim se udje u deveti.

Drage tete, ljubimo vas nas dve i od srca zahvaljujemo na pomoci u svakom momentu kako bismo sto lakse stigli ovde gde smo sad. love ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 25/11/2016, 07:47

Jutro trudnjace
Mimi, znaci porodila se as as love love cestitam draga i zelim brz oporavak, a bebici dug i zdrav zivot zajedno s vama ponosnim roditeljima.
Cim se malo oporavis pisi nam detalje ljubav ljubav ljubav ljubav

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 25/11/2016, 07:47

Čestitam Mimi, i što kažu nek je zdrava i srećna 100 godina srca srca srca srca srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 25/11/2016, 07:57

bobice zao mi je sto vodis borbu s mucninama...jos malo i prestat ce, ali trebala bi ako se tako nastavi da odes do bolnice da ti daju bar infuziju.

tiramisu u mislima si mi ljubav

Meni su prije dva dana javili za dabl test, gotov je i kaze dr da odahnem, sve je ok hvala Bogu


zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 25/11/2016, 07:58

Draga Mimi cestitam! ff ljubav ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 25/11/2016, 08:27

Mimi draga, divno, cestitam od srca! d vv d bb Nadam se da je sve proslo dobro i da se lepo oporavljate. Zilave su te male bebe, ne brini Wink
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 25/11/2016, 09:06

Mimi, čestitam srca srca srca srca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/11/2016, 09:55

Mimi 12 cestitam od srca draga. Neka je srećno i blagosloveno srca srca srca

Bobice, ja bih posla kod dr za neki savjet, infuziju, tablete sta god. Mučenje je to ipak.

Ljubac bebele usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 25/11/2016, 10:07

Uf drage moje ne da je mucenej nego strasno. Sinoc sam se rasplakala jer me bas stiglo. Na infuziji vec bila,dr kaza kad god ja pomene mucnine ajde izdrzite sve je to odlika zdrave trudnoce. Bila sam da izvadim krv cekam rezultate. A sta da kaze ova moja dr u dz ne zna da izracuna ni tacan datum porodjaja kad je VTO u pitanju a nacelnica a i onako idem kod nje samo za papire. Videcu do ponedeljka kako ce mi biti i da vidim rezultate pa cu znati sta i kako. Jutros vodim Dimija u vrtic sa sve kesom u autu i cekam trenutak uzaaas. Hvaaalaaaaa vam deage moje bar se izjadam vama bar me razumete.
Mimi cestitamo porasce mrva samo neka je zdrava
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena.kuburic 25/11/2016, 10:16

Bobice kupi u apoteci antimetil tablete namenjene trudnicama koje povracaju na bazi djumbira su meni je rekao za njih Milatovic a i bwvipleks ublazava mucnine znaci pij i bevipleks i antimetil probaj Mimi cectitam neka ti je ziva i zdrava

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 25/11/2016, 11:12

Mimi12, čestitam rođenje malene devojčice! Biće ona dobro, a vi ćete uživati u roditeljstvu!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 25/11/2016, 11:12

Mimi cestitam , jao bobice drzi se tako je i meni ali prestace!!!! Idem na pregled veceras u 20:40 kod mikovica nadam se da ce hteti da mi vodi trudnocu. Neka sestra sto radi sa njim je rekla da on postaje direktor ovih dana onda vise nece da li primati ili raditi sa pacijentima sto mi je totalg glupost ( izrecena sa njene strane) iskreno se nadam da je to poluistina zelim da covek napreduje ali ne verujem da bi prestalo da radi sa nama!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 25/11/2016, 11:21

Mimi, čestitam!!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 25/11/2016, 11:37

kornjaca ::Mimi cestitam , jao bobice drzi se tako je i meni ali prestace!!!! Idem na pregled veceras u 20:40 kod mikovica nadam se da ce hteti da mi vodi trudnocu. Neka sestra sto radi sa njim je rekla da on postaje direktor ovih dana onda vise nece da li primati ili raditi sa pacijentima sto mi je totalg glupost ( izrecena sa njene strane) iskreno se nadam da je to poluistina zelim da covek napreduje ali ne verujem da bi prestalo da radi sa nama!
Ja sam u soku sad. Ja sam dosla do njega bas zbog strucnosti i da mi on vodi trudnocu i sta sad. Moracu kod njega da zakazem privatno,ko sad da me preuzme jaooo nemam reci. Videcu ja u svakom slucaju u ponedeljak kad odem kod njega
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 25/11/2016, 11:45

Ja se nadam da to nije tako i da ce on ipak raditi sa trudnicama!!! Videcu veceras posto neke stvari on nije umogucnosti da uradi u ordinaciji bar sto se mene tice mora nesto i u bolnici eventualno uspavljivanje embriona itd itd javljam!!! Mislim da je neko trebalo danas da ide kod njega pa valjda bi nesto rekao
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 25/11/2016, 12:37

Ceeeeeestutamooooooooo Mimi  osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 25/11/2016, 12:50

Kornjaco naravno,neka te on pogleda i za sve ostalo ces morati u bolnici da odradis. Javljaj se veceras sta si uradila prvo i sta kaze a valjda ce bar privatno raditi. Ipak je on za patologiju trudnoce prvi i sve komplikovane idu kod njega. I da znas iako ti je zakazano moguce da ces i cekati. Drugarica je isla kod njega i znala je po dva sata cekati od zakazanog termina.
Tiramisu slusaj sta se suska tamo. Jel tvoju sobu vodi dr Barbara?
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 25/11/2016, 14:18

Devojke meni stigli rezultati krvi. TSH smo spustili na 0.8 videcu u ponedeljak sta ce sumarac da kaze a ostalo je manje vise ok. Neki parametri su nizi zbog povracanja ali zato gvozdje 29 hemoglobin 134,secer 4.6. Uhu znaci ludilo. Ima nesto i dobro u obom povracanju. Mi smo usli u 12nedelju a bebe su uvek isle po3-4dana unapred. Super smo
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 25/11/2016, 16:37

Mimi12 česitam srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 25/11/2016, 16:51

Mimi12, čestiam! Nek je živa i zdrava princeza ff
Kornjačice, piši obavezno posle pregleda. Potpuna bi ludost bila da Miković prestane da prima pacijentkinje u Nf, mislim da je u pitanju dezinformacija. Pokušaću da proverim preko "poverljivih izvora" Very Happy
Bobice, super su ti nalazi. Svaka čast za TSH, baš ste ga ubile Very Happy Išla sam i ja kod dr Šumarac, mada mi je i pre odlaska kod nje vrednost TSH pala na 1,8.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 25/11/2016, 23:06

sve cestitke mimi srca srca srca srca srca srca srca srca
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 25/11/2016, 23:43

Mimiiiiiii cestitaaaaam!!!! Mazi i ljubi svoj mirirsljavi zamotuljak!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 25/11/2016, 23:44

Mimi 12, cestitam, da je devojcica ziva i zdrava i ne brini i ja sam imala istu kilazu na rodjenju a vidi me sad. nega kod kuce, puno,puno ljubavi i beba za cas poraste i postane devojka i saopsti da se zaljubila osmeh srce
Kornjaco,mislimo na tebe osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 25/11/2016, 23:48

Uvek se setim mog kuma, blesavog koji sav u panici ide,nabavlja sve sto treba (kuma morala da miruje bog kontrakcija od sedmog meseca) i kaze on, jao treba da krecim dok se beba ne rodi, valjda cu stici, posle nemam kad... I onda ko iz vedrog neba opali: ma sta, i ako ne stignem, nek joj kreci muz kad se uda!!! lol! lol! lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu