KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/4/2016, 13:46

Hvala drage moje, ljubim vas i grlim jako ovako virtuelno zagrljaj
Nadam se i ja, dace bog. Slusamo doktoricu sve sto kaze, imamo povjerenje u nju, to je najbitnije i nadamo se da cemo izgurati sto duže.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 28/4/2016, 14:05

Bravo, Blankic! Super izvestaj! Ljubac za tebe i skocice.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 28/4/2016, 14:53

Konacno na ovoj strani, a mislila sam da nikad necu lol! Zakazano prebrojavanje kod dr.Zivanica za 10.maj.
Ako nije tesko nekom od devojaka koje imaju iskustva da mi napisu sta je potrebno za taj prvi pregled, da li da radim i za ginekologa neke nalaze ili da cekam njegova uputstva ?
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alex11 28/4/2016, 15:35

super blanka uzivaj konfete
alex11
alex11

Broj poruka : 55
Godina : 43
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/4/2016, 16:14

Blankic izguraces ti do 38 39 kao nasa Pariz i Nasa Dragana sa blizancima. Nemoj samo duge setnje sve sto te i dr savetuje tako
Ljubim debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 28/4/2016, 16:49

Blankic divan izvestaj,mamine devojcice su prave dobrice.Da izgurate jos dugo 3u1. Ljubim vas!

E kako mi je drago sto konacno vidim Tebi na ovim stranama,krenule su slatke muke :-)

Trudnice,mamice pozdrav,grejte mi mesto,stizem ubrzo! :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/4/2016, 17:28

Tebi ja sam bila kod njega ali u nekoj 30 nedelji, mozda ne bi bilo lose kks urin odneti i sve tvoj dosadasnje spiskove
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 28/4/2016, 17:48

Blanka, divno! Jos samo malo da izdrzite zajedno i eto tvojih devojcica tebi u rukama :))

Tebi, dobrodosla nam ovde! Ja nisam nosila nista posebno na prvi ultrazvuk, a na svaki sledeci nosis kks, urin, urinokulturu i ako ti dr kaze da jos nesto treba. Ja uvek izvadim i gvozdje, ali nemam pojma da li treba :) Svakako ponesi sve prethodne nalaze/izvestaje ako je to neki novi doktor koji te ne poznaje.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 28/4/2016, 20:29

Bravo Blankic, divan osecaj je citati tvoje izvestaje, pravo uzivanje!
Ljubac za tebe i skocice, samo neka napreduju! srcasti poljupci
Tebi, dobrodoslica na trudnicke strane! poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 28/4/2016, 20:37

Bravo, Blanka! Sjajan izvestaj, poljubac za tvoje skocice!

Tebi, tek sad vidim divne vesti. Cestitam i zelim ti lepu i laku trudnocu!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/4/2016, 20:38

Hvala drage moje, puno hvala. Ljubim vas.
love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 28/4/2016, 21:10

Blanka divan izvnestaj 😊😊😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 28/4/2016, 22:38

Blanka,diiivno.Ja sam izgurala do kraja 37 nedelje i ugojila se 25 kg :-D.Alex ja citala nesto na netu i pise kad je D dimer ispod referentnih vrednosti znaci da nema krvnog ugruska i da je to ok
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 28/4/2016, 23:52

Blanki, ja mnogo volim da citam ovu temu, ali retko kad nesto ovde pisem, jer realno nemam sta, ali sada bas imam potrebu da ti kazem svaka cast za takav izvestaj i za takvu disciplinu i posvecenost. A izgleda da ti je i dr kraljica , bas mi super ovo sto ti je rekla da lezis i naredjujes! lol! queen Ja bih odmah poslusala!lol!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 29/4/2016, 00:11

Bravo, Blanki, majstoreee :)
Tj bravo za sve tri!

Mi smo bili na drugoj kontroli, ovaj put je dobila 1100g.
Primili bocu (grrr)...
i tako :)
Probali platene pelene, cokiloki fitted. Mnogo mi je to nesto budzasto, kazu da bolje stoji vecim bebama. Nisam nesto odusevljena. Ostaje da probamo tanje neke upijace od bambusa, i neke "stay dry" krpice koje idu preko kontam da narucim, pa onda da vidimo... Takodje, postoje i liner-i, oni se stavljaju preko pelena da zadrze kaku zbog lakseg pranja, a mogu se koristiti i za brisanje (umesto vlaznih marmica). Generalno mi je to sve zanimljivo, mada mi se za sad cini malo nezgodno...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 29/4/2016, 00:31

Jao, Ancice, kakav je malisa :)
Jel ima ovde neka da ga je uzela za zeta Razz ?

Vanja, super za devojcicu!

Tatjanice, bravo za Sofku naprednicu! Nego kako, tu se vidi tvoj veliki trud :)
Lep provod u Moraholom!

Kiki, desava se to, beba se "popne" pa pritiska dijafragmu, tako neko vreme ne mozes da se nadises dok se ne spusti malo. Bez brige, samo lagano Wink
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 29/4/2016, 00:40

Hvala vam puno što me bodrite i mislite na nas. Ja bas volim svaki detalj da podijelim sa vama da bi bilo lakse svim trudilicama koje me prate u stopu, a dobro je i za one koje ce nam se uskoro pridruziti na ovim stranama, tako da Lerapetra nadam se da ces uskoro i ti da pises tvoje izvjestaje.vv Dr mi je stvarno kraljica, ona mi neće biti na porodjaju na zalost ali hoce dr koji mi je radio serklaž i on je super.
Mico, nadam se da cu tvojim stopama ti si bre izdrzala junački. Ljubi bebe. ljubav
Šašavice, moja drugarica je naručila sa Ali expressa pelene, mnogo, mnogo jeftinije a ima kuci par onih coki loki i kaze da su potpuno iste. Ako bre gdje ima bambusa ima u Kini vjerovatno i svi nabavljaju iz Kine. Ona je za sada zadovoljna kaze, sstiglo joj prije par dana. Kaze isprobace pa ce onda ako bude sve ok naruciti više. Naručila je paket sa 5 pelena + ti ulosci koji idu u dzep ( sivi i bijeli od bambusa i pamuka) i 2 covera i to je ispalo oko 35 eura sa dostavom. Ona kaze da je to bas jeftino u odnosu na coki loki i daj daj, ja sad ne znam stvarno.
Ljubim vas sve poljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 29/4/2016, 02:44

Joj zene, ja sam svetlosnim godinama jos udaljena od teme zvane "pelene", ali kad citam o toj temi to mi dodje kao kvantna fizika. Ne mogu da pohvatam uopste, ni vrste ni marke, a vi sve baratate s tim kao da je neki novi jezik Laughing .
Svaka cast!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 29/4/2016, 08:02

Bravo,Blankic,nek su one samo nama velike devojke... Izgurace te vi to....
Tebi,dobro dosla,samo kad mu poneses papire sta si pregrmela do sad,bice mu dosta da zna da pristupi prvom pregledu :) a Posle kod Novakovke ce biti lakse,mislim da si rekla da ces kod nje!
Sasvice,jos ga nije niko maznuo ,zamisli... :) Samo jedna ponuda iz Izraela,ali to nam je daleko...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 29/4/2016, 08:06

Inace,da podelim sa vama jednu brigu,neki dan hocemo mm i ja da izmerimo koliko ima nismo bili mesec i po dana kod dr,i kad ono ja se razalostila,ispade da je dobio samo 350g,sto je malo,ali on je tako veseo,hiperaktivan,ne miruje ni kad spava,samo mlati,rukicama, nogicama...Jede 3 puta na dan ne mlecno,porcije od 100-180g ,uglavnom pojede 150g...izmedju sisa,a pred spavanje mu dam i flasicu...? Kod dr imamo tek 25.05.Da se brinem?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 29/4/2016, 12:39

Blanki, hvala na informaciji!
Na tom Ali express-u je izbor da ti se zavrti u glavi!
I jeste, pa ja sam oko 35e platila dve te unutrasnje pelene i jedan cover kod CokiLoki-ja.

Mimi, jeste, deluje komplikovano, ali ja tek juce zapravo pohvatah otprilike o cemu se radi. Izvoli clanak, pa da diskutujemo :)
http://www.klinfo.hr/roditelji-3/zeleno-roditeljstvo/vrste-platnenih-pelena/

Ancice :)))) Odlicno sto je decko slobodan!!! :)

Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 30/4/2016, 10:07

Hvala Sasavice ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 30/4/2016, 22:05

Ierapetra ::Blanki, ja mnogo volim da citam ovu temu, ali retko kad nesto ovde pisem, jer realno nemam sta, ali sada bas imam potrebu da ti kazem svaka cast za takav izvestaj i za takvu disciplinu i posvecenost. A izgleda da ti je i dr kraljica , bas mi super ovo sto ti je rekla da lezis i naredjujes! lol! queen Ja bih odmah poslusala!lol!

smiledraw smiledraw smiledraw
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 30/4/2016, 23:24

Ancice nema potrebe da brigas.pa sve sto su stariji manje dodaju.zamisli da svakog meseca dodaju po jedan kg.uh medvedici bi postali. Sada su I aktivniji.ne brigaj samo uzivajte.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 30/4/2016, 23:27

Nas dr uvek uzme u obzir ukupnu tezinu I na rodjenu. Pa onda kaze jel OK. I nama je dva puta vaga pokazala po 300 gr.a evo sada IMA 11 kg.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu