KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/4/2016, 11:44

Ljudi, meni se ovde kopirao neki drugi tekst pre. Izvinjavam se, nisam luda samo bolesna i mozda bolje da ostavim ovaj tel dok ne ozdravim.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 8/4/2016, 12:22

Mimi dušo, želim ti da ozdraviš što pre. Po mom iskustvu i kada nisi trudan ne uzimaš ništa od lekova za tenp 37-38. Tu pomaže ležanje skuvaj pileću supicu, može ona iz kesice, pojedi je toplu onako ušuškana u krevetu. Mene obično preznoji i otera temp. Inače ta mala najviše lomi Sad
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/4/2016, 12:31

Mimi, nemoj da brines to si zaradila negdje u DZ. Nemas temperaturu i to je bitno, ukoliko je imas samo paracetamol. Ako ti je nos zapusen marisol kapi mozes, ( one meni nisu bas pomogle jer je to bila nenormalna kolicina vode iz mog malog nosa) spasila me kamilica i inhaliranje. To mozes dva puta dnevno i onda samo pazi da nisi negdje na promaji, nego lezi u krevet i miruj.
Dalje, puno limuna, pomorandze cijedi. Vrucih supica sto vise. Ja sam od muke jela i bijeli luk, onako nekoliko čena dnevno, spas sto nisam nista osjecala. Ponekad opalim i onaj crveni luk uz rucak,boga mi mislim da me to spasilo. A za grlo ako te boli mozes pantenol tablete za sisanje bezbjedne su u trudnoci.
Inace, bebci su zasticeni nista tvojoj bebici ne smeta to. Moja sestra je u pocetku trudnoce imala i upalu pluca, a sad ima jednu malu guzonjicu, pila antibiotike i nista. Samo prati temperaturu, ako predje preko 38.pravac dr. Sad i da odes nista ti nece dati kao ni meni. Ljubim te i izguraces ti to.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 8/4/2016, 13:26

Mimi12 ::Ljudi, meni se ovde kopirao neki drugi tekst pre. Izvinjavam se, nisam luda samo bolesna i mozda bolje da ostavim ovaj tel dok ne ozdravim.
lol! lol! lol! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 8/4/2016, 15:43

Mimi mozda imas progesteronsku tt, ona uzasno iscrpljuje, ja sam je imala u prvoj trudnoci. Ja ti zelim da je to,ona ne ide preko 37,5, ali budes malaksala.
U trudnoci sa ovim bebironom sam imala virusnu upalu pluca koju mi je stariji momak doneo iz vrtica pa smo oboje zaglavili 2ned na antibioticima, tada sam bila 5-6nedelja i tek pred kraj terapije kad sam vec realno bila zdrava saznala sam da sam trudna. Opasno je ali moze i da bude sve u redu sa bebom, ne mora odmah da znaci da ce lose uticati na bebu.
Zelim ti brz oporavak!
Blanka jesi li se snasla za beluga jastuk?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/4/2016, 17:21

Hvala devojke, ja sam isto. Temp max 37,2, glava sva u magli, malaksalost.
Malopre sam se posteno ispovracala. Nadam se da je od trudnoce, a ne od virusa.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/4/2016, 19:15

Beluga mi stize u jednoj radnji sledece nedelje. Narucila sam pa cu vidjeti hoce li pomoći.
PS. Danas smo poslali dimenzije za krevece, posto je to poklon od kume, ona radi u jednoj firmi za izradu enterijera, namjestaja, pa da mi to zavrsi prije pocetka sezone,da se ubaci u proizvodnju. Bas sam bila happy kad smo birali modele. Inace,ne volim nista ranije da uzimam, kazu ne valja, pa cu za nekih mjesec poceti polako da se pripremam, nadam se da nije kasno/rano sta mislite???
Ako imate neki predlog na sta da obratim paznju kod kupovine pelena i svega ostalog pisite. Ja citah po netu tu ima brdo nekih stvari i stvarcuca,mkzda je nesto ne potrebno. Ja bas ne znam nista pa pisite mi mamice, koje pelene, kakve vrste, koliko komada za pocetak, iskustva vasa pliz...
Ljubim vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 8/4/2016, 20:43

Samo da vas sve ljubnem. Na zalost ne stizem u poslednje vreme redovno da pratim sta se kod koje desava Sad Nadam se da cu uskoro imati vise vremena i da cu biti redovnija na Kutku...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 8/4/2016, 21:14

Blankic ja sam za prvu bebu dobila sve tek kad se beba rodila, jer mm nije hteo unapred nista zbog iskustva u prvom braku. Ja sam to ispostovala ali mi je bilo jako stresno kad sam nespremna za bebu otisla da se porodim, a sa bebom dosla u spremljeno za bebu. Tu je bilo mnogo za mene nepotrebnih stvari, a nedostajalo je dosta meni potrebnog. Svakako smo se u hodu sredili. Sada sam unapred sve sredila, oprala, popeglala... tj moja sestra bliznakinja je sve to popeglala, ja sam samo birala. Prve stvarcice sam za bebu kupila u 20toj nedelji online Very Happy krevetac su mi sklopili veliki sestricina i sestric, stvarcice poredjao u ormar veliki decak moj i otisla sam srecna u porodiliste a ostavila sve spremno :)
Sto se pelena tice ja sam za platnene :) tetre i zastitne gace :) od jednokratnih su mi najbolje Pampers Premium Care i DM Baby Love, njih sam koristila prvoj bebi. Uglavnom jedno malo pakovanje vel 1, posle ide vel 2. Mada je to neko staro iskustvo od pre 5god, sad smo odmah bili u platnenim. :)


Poslednji izmenio Vecka dana 8/4/2016, 21:21, izmenjeno ukupno 1 puta

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 8/4/2016, 21:15

Blanka, nije rano bar meni nije bilo polako sve pripremati..ja sam sve do 34 nedelje spremila,cak i majce mm za cepanje :) posle krece ctg cesto,ja sam putovala BG-NS pa sam bas bila umorna ne bi ni bila u stanju da uradim nesto..
Ja sam kupila 20 tetra,!20 svedskih(ako ces im stavljati sirok povoj) i bilo mi je dosta..benkice sam kupila a skroz nepotrebno,bodici su mnoogo korisniji i laksi za rukovanje pogotovo s blizancima i nedostatkom vremena..
Ako mogu nekako pomoci tu sam..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/4/2016, 21:55

Eto Blanka, stigao i lepsi deo trudnoce: shopping za princeze. Uzivaj u njemu!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/4/2016, 01:42

Vecka moja , Smrdice moja draga, hvala na podijeljenom iskustvu, hvala za misljenje.
Ljubite mi vaše zvrkove. love

Sledeci mjesec shopping, samo boze zdravlja!
Mimi, uskoro ti zelim moj scenario zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/4/2016, 10:27

...blanki,bas se radujem da spremas sve sto treba za tvoje lepotice maleeee.....pusti to sta babe pricaju po cg,ja sam sofki skoro sve ranije kupila,jer kad dodju bebice neces imati vremena da kupujes,uzivajte sad vas dvoje u izboru stvari za svoje male princezice...posto ces i ti biti letnja mamica kao i ja,gledaj onaj fini pamuk,pod prstima mekan...sto kaze smrdica,bodici su prakticniji nego benkice....uzmes isto pamucnih donjih delova sa stopicama....mi koristimo pampers premium i nikad nijedan ojed nismo imali....ako imas prodavnicu sa arilje robom u nk,uzmi njihove tetra pelene,imaju sa mikijem,plutonom,winny pooh....svedske klasicne,jer ove belugine su vise ukrasne nego sto rade posao......grli tebe tvoja tatjanica i jedva cekam tvoj izvestaj,zna se koji!!! ff


Poslednji izmenio tatjanica dana 9/4/2016, 10:33, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/4/2016, 10:29

AriesGirl ::Samo da vas sve ljubnem. Na zalost ne stizem u poslednje vreme redovno da pratim sta se kod koje desava Sad Nadam se da cu uskoro imati vise vremena i da cu biti redovnija na Kutku...


...sve ces nadoknaditi,samo uzivajte vas dvoje u setnjama....i ja nemam vise vremena kao pre za kutak,no nece nam zameriti nase drugarice!....LJUBB za filipa i mamicu! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 9/4/2016, 10:30

Blanki super za krevetce....sad samo uzivaj u kupovini i biraj za tvoje devojcice.
Mimi nadam se da si bolje danas i da je prehlada prosla?

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/4/2016, 10:39

Tatjanice naravno, ne dajem ni pet para za te bapske priče, pa to sto cujes kod nas nidje na ovaj okrsni svijet nema. Mada moja porodica je potpuno normalna i relax po tom pitanju, najgora je okolina, pa kad pocnu da pametuju slusati ih ne mogu. No ja to sve stavim na ignore. Ima i ona fora da kad ides u porodiliste ne smijes majci da kazes. E ja moju zezam ne znam kako tebe majko slagati kad zoveš svaki minut da vidiš kako sam, jesam li jela, i sl. Majka ko svaka majka. Tako da mi idemo u kupovinu sledeći mjesec pa nek ide život. Ljubi tebe tvoja Blankica , a Sofkicu malo više , a izvjestaj za dvije nedelje ljubav zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/4/2016, 10:43

....hihihiihihihih...bas tako,mamu prevariti ne mozes !!!! sunny queen srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 9/4/2016, 10:46

v Kakvi crni obicaji... Radite kako vi hocete a okolina nek gleda svoj posao hahaha... Bolje sama da biras nego posle da se nerviras. Sto se tice garderobice ne preterujte za pocetak, jer ne znate tacno kolike ce biti bebice... Sto rece moja kuma, nijedne carapice koje su kupili nisu bebi odgovarale bile su joj male! Ali opremu pokupuj sve sto se tebi svidja i mislis da ti treba. I kad rodbina pita sta da ti pokloni ne ustrucavaj se da kazes sta i kako zelis!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/4/2016, 10:51

Tatjanice gde to imaju tako lepe pelenice sa junacima??? :)))

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/4/2016, 10:51

Tako je Mimi!. A rodbina zna da će samo da kešira, pa ćemo mi da kupimo što treba. Kod nas se te čestitke izražavaju u evrićima. love Ma sve će to biti ok, samo s andjelima i s načinom. Ljubim vas sve redom srcasti poljupci

Mimi12, kako prehlada???
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/4/2016, 10:57

Vecka ::Tatjanice gde to imaju tako lepe pelenice sa junacima??? :)))
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 O7u9ah ....evo vecki,bas sam joj danas dokupila par komada,,,,to je arilje radnja a vidim na etikti da pise stefan arilje,mozda ima preko neta....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 9/4/2016, 11:15

Blankic jeste li smislili imena za lepotice?
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 11:22

Bolje mi je, hvala, juce ceo dan jela pilecu supu. Danas cu je verovatno preskociti.
Nisam jos sva svoja, ali vazno da nemam temp.
Citam jutros sto pisete i uzivam Laughing

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/4/2016, 11:25

Jao kako su slatke pelenice, meeeed, sva se raspilavih i plače mi se sad,šmrc likeit

Mimi, dogovorile smo se da jedno ime dam ja jedno tata. Tata je neodlucan jos uvijek, ali znam da ce na kraju biti po mom. Jos nije definitivno pa kad bude obavijesticu vas naravno. Bice kratka imena i slatka.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 9/4/2016, 11:27

Ne sumnjam da ce izbor biti pravi!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu