KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
medolino
tiramisu
Deni
libra35
Blanka
lenjivica
Vanilla
Niny
fight&faith
jadranka
Vuchica
Zmajuška
Jerapetra
saska1
Tebi
alex11
SladZana
masato
mirjanamirjana1986
sanja 73
Bobaue
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
MalaSaJuga
alisa
Smrdica
Sirijus
tatjanica
Lija
Šašava
Vanja80
noja
micaubica83
BabyBear
Sofija Veks
sandrolina
caci
nina :)
mimi85
BiKsi :)
bak
kiki5
annci
AriesGirl
Vecka
Mimi12
51 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/4/2016, 11:28

Mimi12 ::Bolje mi je, hvala, juce ceo dan jela pilecu supu. Danas cu je verovatno preskociti.
Nisam jos sva svoja, ali vazno da nemam temp.
Citam jutros sto pisete i uzivam Laughing

Bravo Mimi, brzo ce to proci. Kad nijesi do sada dobila temperaturu neces ni kasnije. Ljub za ozdravljenje osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sandrolina 9/4/2016, 16:45

Samo da vas pozdravim sve, nemam vremena da navracam cesto ali sve vas ljubim!
Bravo Blankic, uzivaj u pripremama polako!
Mimi, cuvaj se i lezi sto vise!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 19:34

Cao Sandrolina ljubi bebe! ljubav

Drage zene koje primate fraksiparin, treba mi savet. Meni se kao upalile one tackice od injekcija na stomaku i bas mnogo pocrvenelo i svrbi (imam inace vrlo osetljivu kozu). Kontrolu tek imam zakazanu za 10 dana, ne bih ja sad sama menjala mesto dok mi dr ne kaze. Da li smem to da namazem nekom antibiotkom masti npr? Jeste li imali slicne probleme?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/4/2016, 20:33

Mozes da namazes margarinom, ali ozbiljno. To je meni dr rekla kad mi je vidjela plavi stomak. A mjesto uboda promjeni dok ti se to ne smiri.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/4/2016, 02:35

E pa nema mira, pa to je! Upravo sam se vratila iz Visegradske jer sam - prokrvarila! Probudim se da stavim utrogestan, osetim mokro, pogledam i imam sta da vidim! Prava, sveza roze krv na gacama i to ne malo, sigurno precnika 6-7 cm! Razmisljala sam da li da cekam jutro, ali i tako je nedelja i ne radi niko od meni poznatih ginekologa, tako da smo otrcali tamo.
Grlic je zatvoren, beba je ziva, prepisani su mi antibiotici i strogo mirovanje.
Molim Boga da ova mrvica ostane sa mnom! molitva .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/4/2016, 02:56

Ostace Mimi, ne brini. Samo se smiri, lezi i miruj, miruj, miruj.
Ljubim te jako, najjace ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/4/2016, 03:04

Hvala BB, i ja tebe osmeh srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 10/4/2016, 07:02

Mimi kakvo je stanje od jutros? Jel stalo krvarenje?

Bice sa bebom sve ok osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 10/4/2016, 11:33

Mimi nemoj da brines,bice sve u redu sa bebom.Ono sto je bitno sada da se samo primiris i da samo lezis,samo krevet-kupatilo.
Razumem te u potpunosti jer se i meni isto desilo u 6-toj nedelji,s tim sto sam ja imala srecu pa su me ostavili u bolnici da me proprate,ostala sam 2 nedelje.Ne znam kakva je situacija u Visegradskog,da li ostavljaju zbog toga,ali eto mene nisu otpustali iz bolnice dok se nije sredilo. Neko posebno objasnjenje ne postoji zbog cega se to desava.Meni je doktorka rekla,da je verovatno otisao drugi plod pa sam zato prokrvarila.Ili je mozda u pitanju pad progesterona,to ja onako na glas razmisljam.
Ja sam nakon izlaska kuci lezala skoro 2 meseca,cisto radi predostroznosti.
Znaci samo se primiri i bice sve ok.Kakvo je stanje od jutros?Poljubac veliki za sve vas  ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 10/4/2016, 11:35

I utrogestan gledaj da pijes sad posto si prokrvarila,tako su meni rekli.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/4/2016, 12:11

Mimi, samo poslusaj Kiki, kroz to je prosla. Krevet- wc i to je to! Bice to sve ok draga, nemoj da brines.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/4/2016, 12:32

Zdravo, prestalo je bas krvarenje. Samo sto mi mrvicu braonkasto ostaje na papiru. Stomak me malo bolucka. Kod mene nije bilo druge bebe, tako da ta verzija otpada. Dala mi je antibiotike, i to 2 x 2 po 500. Nesto mi se cini bas mnogo. Ali ajde vajda zna ona bolje. Bila je dezurna srecom dr koja radi na odeljenju za vantelesnu, inace je lutrija kad ides tamo nocu.

Kiki, koliko ti je trajalo krvarenje?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/4/2016, 12:36

I ja sam pila cefalexin 2x 500 ujutro i uvece tako da nije to puno draga. Super kad je sad braonkasto znaci da se smiruje.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 10/4/2016, 12:59

Atibiotik ti je dala predpostavljam preventivno da ne bi doslo do neke infekcije.
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 10/4/2016, 13:01

Pa meni je 2 dana islo onako crvenkasto,pa je nakon toga nekih sedam dana islo braonkasto,pa jedan dan opet sveza krv i nakon toga mi se iscistilo i prestalo.
Moze da se desi da si imala neki hematom,pa otuda krvarenje. Vazno je da je stalo,samo se smiri i bice sve u redu...

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/4/2016, 13:08

Evo lezim....Ma lezala sam ja i prethodnih dana. Samo bih popodne posla do DZ po fraxi i malo prosetala. Sve zajedno max sat vremena.
Ovo me bas deprimiralo, iskreno!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 10/4/2016, 13:27

Mislim da sad treba da izbegavas setnje dok ti ne stane i to braonkasto curkanje.Bez obzira koliko te vuce da prosetas,sad moras da se primiris..

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 10/4/2016, 13:30

Mimi odmaraj i opustise, bitno je da se smirilo. Meni se to isto desilo, ja sam imala dve velike ciste na oba jajnika i prdpostavili da se radi od toga i ja sam pila antibiotik isto ko i ti, tako da nebrini nije puno.
Verujem da ce biti sve super.
Ljubiiimmm ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 10/4/2016, 13:36

Mah zenice. Ruzne I debele trudnice.hi hi
Mimi ja Sam 2 puta krvarila.jednom zbog drugog ploda a jednom hematoma. Mirovanje strogo.do 7 og meseca ni kafu nisam skuvala.
Pozdrav debelice I mamice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/4/2016, 13:55

Hvala vam! Nego kad dugo zelis da ostanes u drugom stanju, volela bih da malo uzivam u tom periodu, a ne da se stresovi nastavljaju.
Necu naravno ovakva u setnju, dr mi rekla samo do wc.
Joooj Sanja, svaka cast! Znam da su zene lezale do 4. meseca, al ti si heroj i po.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sandrolina 10/4/2016, 14:52

Mimi, strogo mirovanje i vidi da noge podignes na jastuk i samo do kupatila da ti to bude marsuta!
Razumem te u toj zelji za uzivanjem, ja sam svih 37 nedelja lezala i provela u stanu, zelja mi je bila bar da prosetam ali sam se plasila i bila u rezimu sedenja i lezanja! Krvarenje sam imala 2 puta i bila sam u bolnici, sve je to normalno, od fraksija dolazi do pucanja krvnih sudova u materici! Bez stresa i samo polako!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/4/2016, 15:05

Joj Sandrolina, da, i ti. Secam se!
I ja nesto mislim da je meni prejak ovaj fraxi 0,4. Ali imam kontrolu tek za 10 dana kod hematologa. Moze li on sto da osteti?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/4/2016, 15:48

da mahnem i na ove strane dok je decak dobar u setalici...Budite mi zdrave i srecne... Poljupci svima i trudnjacama i deci i mamama....
Vremena za kutak i nemam od kako je otoplilo,Aleksa zeli da je stalno napolju,danju spava tri puta po pola sata,i hiperaktivan je,a nocu bogu hvala spavamo konacno... :)
Mislim na sve iako se ne javljam...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 10/4/2016, 15:58

Kada se ide na drugi ekspertni UZ? Cini mi se da su mi ga zakazali suvise kasno, kada budem 24+3 pa razmisljam da probam da pomerim za ranije.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/4/2016, 16:04

Lijo radi se u 24. Dobro su ti rekli. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu