KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 18 od 27 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od twinsi 13/4/2016, 10:28

BiKsi :) ::

Arsa mi ljubi i mazi stomak,  kaze mama će da mu rodi dve seke! srca  

Šta još reći srca srca srca srca srca

Grlim te i ljubim pilence osmeh srce
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 13/4/2016, 10:29

Hej drugari ja vec pomislila da se necete preseliti u Le,vidim povratak kuci ne spominjete. :-)
Svidja mi se sve od tvojih simptoma,samo bih ja dane od et racunala od subote.
Srecan povratak kucici,sad ste jedna velika porodica,ima te li mesta u stanu za sve? :-D Vidim ja da ce morati opet da se menja stan.

Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 13/4/2016, 11:13

vau Biksi koje bogatstvo! daš mi jedan? ahahhahahha

e pa da se lepo sad ugnezde curice! selite se vi u LE vidim da ti prija hihihihihi

lepak, lepak, lepak, roda, roda, roda :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 13/4/2016, 12:13

Bixi srecan put , pravo si pilence
Leskari jos do sutra sunny
sreca bebe bebe
trudnica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 13/4/2016, 13:59

Wow, BiKsi, kakav rezultat!
Srećan vam povratak kući!
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 13/4/2016, 16:42

Hhahaha,  Suki,  kraljice!  Kako me slatko nasmeja,  vala kad je beg bio cicija,  da ti dadem,  sto bi rekli!

Znaci dane racunam od subote.  
4. Dan od et,  ala proleteeeee!  lol!

Jutros rano odem na kliniku,  sestre gledaju. Da li sam ja ili fatamorgana!  Ja sam rekoh,  samo da vi meni izvadite jos malo krvi,  nije bilo do sada dovoljno vadjenja!  Dadoh krv za tsh,  ft4 i progesteron.  Kaze sestra pa neki dan ste proveravali,  jesam rekoh,  al ništa ja ne prepuštam slučaju.  Sutra će mi javiti rezultate.  Lakše mi bilo tako,  nego dok dodjemo kući umorni,  da jurim uput,  bla bla.

Doruckovali,  spakovali ostatak stvari,  popili kafu sa docimerima,  gazdom i Sojom,  i krenuli na put!  Naravno da smo kupili i rostiljsko meso da spremamo kući,  sad smo zavisnici.  :-D

U Leskovcu nam je bilo fenomenalno,  smeštaj fantastičan, gazda i njegova porodica sjajni ljudi,  ne umem da objasnim koliko su divni i normalni,  i spontani,  ma nestvarno u danasnje vreme. Njednu zamerku nisam imala,  a obicno ih imam.  ZApravo,  ja nemam nijednu zamerku ni na kliniku,  ni na smestaj, ma ninasta.  Jedino sam ja cangrizava onako sama za sebe, sto moram da lezim,  a nisam navikla, al to trudnicki hormoni rade.  lol!

To vam je to devojke drage,  betu smo se sad usput dogovorili da radimo 21.4., u cetvrtak.  To ce mi biti 15. Dan od aspiracije, dakle isto kao prosli put sa Arsom.  Zbir brojeva tog dana je sedam,  a sedmica ima bas lepo znacenje!

Vi samo navijajte!

Stisak za sve, ljubim vas i volim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lina73 13/4/2016, 19:33

Biksi,draga,navijam iz sveg srca navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od HappyGirl 13/4/2016, 21:19

Čekam 21. da lumpujem igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od dr mali pariz 13/4/2016, 21:40

Duša moja, moj Rod!!
Usrale te koke, Rodiću moj,pupupu❤❤❤❤
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 13/4/2016, 22:06

biksi pa vi odoste...al trudni yes yes yes yes yes
Ma Leskovac ti je Leskovac nema tu sta da se prica lol!
Saljem ti rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Shizika 13/4/2016, 22:59

Biksi, draga, milina te chitati. Stvarno veoma obecavajuci razvoj sa blastama, Arsina predvidjanja bi se mogla itekako obistiniti.
Moram napomenuti, nemoj se ljutiti, da se savjetuje u ranoj trudnoci smanjiti unos kafe. yes

Navijamo i shaljemo rode:

roda roda roda roda roda roda roda

vv bb vv bb vv bb vv
d bebe d bebe d
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sofija Veks 13/4/2016, 23:19

Za 21-vi! vv vv vv vv vv vv vv

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

roda roda roda roda roda roda roda

beta beta beta beta beta beta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 13/4/2016, 23:25

Evo i mene da poskocim i ovde za dve sekice :) samo neka Arsa mazi pupu a ti Koko vec mozes u setnjicu polako.
Ljubim vas sve u kompletu :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 13/4/2016, 23:43

Jedva cekam taj 21. i jako javijam za taj zbir 7, pa da ti i zbir bete bude 7 kada se saberu svi brojevi iz tog ogromnog trocifrenog.
Kissssssssssssssss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 14/4/2016, 09:35

Srecan povratak kuci viseclanoj porodici!
I cekanje beta .
Kolikogod da je tesko to cekanje, meni je mnogo teze cekanje na prvi UZ.
Arsa ce da ti skrati vreme. Imas divnu zabavu i uzivajte u drustvu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 14/4/2016, 09:37

I mislim da ce posle ovog dnevnika mnogi da pohrle u Le i Spebo. Oni bolju reklamu nisu mogli dobiti. Na zapadu bi ti postupak bio gratis!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 14/4/2016, 10:14

smajli angel smajli angel smajli angel family family family family family family family roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda e Biksi usrale te koke puj, puj, puj, nek ti je sa srećon Arsina seka (seke) srce srce srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 11:08

Hvala cure drage! Prava ste podrska, uvek bile!

Shiz
, dve kafe pijem maksimalno dnevno, isto kao prošli put. Jutarnju moram, tj. posle doručka, a ovu drugu mogu da preskočim. Inače i mimo ovoga, ja pijem najčešće dve kafe u toku dana.


5. dan oe ET


Svuda podji, kući dodji. Uh, kakav osećaj vratiti se svome domu, posebno svome krevetu! sunny Kako se lepo naspavah. Put sam fino podnela. Malo smo duže  putovali, jer svako malo  negde se nešto asvaltira, ono kao pred izbore i tako to. No, neću se živcirati.

Arsa je, videvši stan, i svoje igračke, bio uzbudjen i srećan kao nikada do sada. Ne umem da vam objasnim, samo je išao i vikao, nove igračke, novi tepih, nove slike, velika soba, vauuuuuu, i tako u krug. Pustili smo ga da uživa, pa je na spavanje otišao u pola dvanaest.

Ja sam ok, pomalo žiguckaju jajnici, pomalo se javi materica, ono klasika. Kad bolje razmislim, pa meni je već pola dana do bete prošlo, betu taman za sedam dana radim.

Mnogo je drugačije ući u postupak kad se ima dete, bar u mom slučaju. Neuporedivo lakše,opuštenije, rasterećenije. I mnogo brže prolaze dani, jer koliko god da moj muž sad više oko Arse trči, ja sam opet tu, i Arsa svako malo traži mamu zbog nečega. Muž mi je  žiška, sinoć sve raspremio, jedna mašina, pa druga uključena, pa je stigao kod suseda na čast, ćerka mu se porodila. Jedino  što mi malo zvoca što sam stalno na telefonu, al šta ću kad imam veliki krug dragih ljudi koji hoće da znaju kako sam.  sunny

Mimi12, meni do sada nije bilo teško ovo čekanje, a verujem i da neće. Slažem se za čekanje na prvi uz, no,samo do toga da stignemo! Što se tiče Klinike Spebo, zaista imaju sve moje preporuke, ne bih se ni vraćala kod njih da nisam zadovoljna. Devojka koja je bila sa mnom na transferu oba puta, imala je 15 jc, od toga su joj isto kao meni vratili jedan osmoćelijski, pa jednu blastu i sedam blasti zamrzli. Docimerka u smeštaju je imala poluprirodnjak, jer je 73 godište, ona je imala tri folikula, dve jajne ćelije i dva embriona. Vratili su joj drugi dan. Druga docimerka je od 6 folikula imala 3 jajne ćelije, i tri embriona. Njoj nisu radili et, jer joj je endo bio 6mm. Embrione su joj zamrzli, jer su odlični. Prof joj je jasno rekao da ne bi uspelo sa tako tankim endom, a šteta bi bilo da upropaste takve embrione. Za još jednu docimerku znam da je imala 4 jc, i jedan embrion su joj vratili. Ni sa kim se nisam povezala niti pričala na klinici pa da znam, sa docimerkama sam pričala, jer smo svakodnevno sedeli i družili se na terasi. Pa eto, ako nekome i ovo znači od info. Ušli su u program preko Fonda, ako i to kome znači. Meni je najfacinantnije što profesor za svakog napamet zna koliko je imao jc ili embriona i kakvi su. Docimerka je isto to primetila, jer joj je sutradan od aspiracije rekao, imamo tri, sva tri se pravilno razvijaju, jako smo zadovoljni. Da vam ne kažem koliko su bili vidno oduševljeni za moj skor. Nemam zamerki ni na čiji rad. Dr Nebojša samo jednom nije bio na uz, i to prvi put kad smo dolazili, sve ostalo jeste. Čak je dr Jelena mogla da me pogleda onaj dan pred stop, dr Nebojša je bio zauzet, imali su poslovnog partnera, medjutim ona je čekala njega, baš zbog stopa koji je išao to veče. Pošto mi cexlane još nije bio stigao, sve vreme su mi davali njihove injekcije fraksiparina, čak i za dane posle oba transfera, do povratka kući.

Ljubim vas sve puno, nadam se jednom lepom i visokobetnom  proleću!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od kiki5 14/4/2016, 11:20

Biksi divan izvestaj...Sve ce to biti uspesno cim si toliko opustena i rasterecena uz svoje dete...Navijam jakoooo..  b b bb bb d d

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 11:28

Ijao, skontah dok sam pisala, da sam cexlane trebala u 11 da primim. Joj zbogom pameti. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vanja80 14/4/2016, 11:59

Biksi, draga, navijam iz sve snage i drzim fige, divan ti je izvestaj!!! igracice igracice igracice

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 14/4/2016, 12:01

Biksic, srecan povratak kuci, ipak je tu najlepse Very Happy
Sitno brojis, sta je 7 dana, brzo ce da prodje...7, 6, 5, 4, 3, 2, 1...i ciri bu, ciri ba...kad ono vas petoro! Jupiiiiiiiiiiiiii!!!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 14/4/2016, 12:20

Bravo Biksi trudnjaco nasa! Sigurno je sve lakse i rasterecenije kad betu cekas sa Arsicem.
Ljubim te u trbu i mislim na tebe ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 14/4/2016, 15:54

Kod mene neke akcije stalno, ja ne znam sta je ovo! lol!

Dakle, stignu meni iz Speba rezultati, i stanje je sledece:

TSH 10,74 (ref do 4.5)
FT4 14,7 (ref od 12 do 22)

Progesteron 37,9 ng/ml.

SKontam ja da je ovaj progesteron za cevrtu nedelju trudnoce Laughing Laughing Laughing  super, kad se prebaci u n/mol izadje 120, a treba da bude u rasponu od 60-120 u toj nedelji.

No, tsh nisam ocekivala da ce ovako skociti, onako najiskrenije. Pre deset dana je bio 0,685, a evo ga sad, djipio kao nenormalan, a i ft4 spada, znaci lek ce morati navise, nanu li mu. Moj dragi se izbezumio i skenjao naravski, ja nisam, jer ovo je jos jedan znak da sam trudna.  Laughing Laughing Laughing  Doduse,mislila sam da ce skociti tu do 4, al 10, pa to su blizanci sigurno! Laughing Laughing Laughing  

Salu na stranu, da bi njemu bilo lakse, zovnem moju dr, napise mi uput za tsh i ft4 da odradim u drzavnom labu, zovnem divnu mi komsinicu iz laba, kaze dodji odmah, nisu ugasili masinu za ocitavanje, mogu da ti urade. I da se spremim i odem. I sad cekam da dragi javi stanje, otisao je  po nalaz. A od ujutru dizem terapiju svakako.

Arsicu je dosla baka jutros, i onda na precac ga spakovah i ona ga odvede kod mog brata i snajke jer su se svi pozeleli deteta. Tako da ja kuliram maksimalno, cudno mi sto mi niko ne skace po glavi, sem ako izuzmemo mog muza, prati me u stopu, kao Ilija Cvorovic. Rekla sam mu, tsh i od tebe raste. Reko, da li da odem kod mame da budem sedam dana, onda skontam da je ona jos veca panika od njega, ona ce me tek privezati, kaze on ma najbolje Arsa i ja da odemo kod tvoje mame, a ti ostani sama, ako ce tsh da bude miran! lol! I tako, odoh da legnem, kuliranje i samo kuliranje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 14/4/2016, 16:05

Stize li rezultat. Jos jedan znak trudnoce radost radost radost radost radost
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 18 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 27 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu