KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 10 od 27 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 5/4/2016, 12:58

Bixić! Zalivam još malo jajca i endo! Za veselo društvo ćin ćin!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lina73 5/4/2016, 17:50

Biksi,navijam iz srca navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od lenjivica 5/4/2016, 20:42

Biksic, idemooooo!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 5/4/2016, 21:29

Ajmo Biksi, kokice!!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 5/4/2016, 21:32

Dorice sta se desava kod tebe?
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 5/4/2016, 21:34

mimi85 ::Dorice sta se desava kod tebe?

Upravo napisah u svom dnevniku. srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 5/4/2016, 22:05

Ej cure moje,  hvala vam za ovo bodrenje,  divne ste!  Snaga moja! 

Niny,  za to i sluze dnevnici,  za izlive cistih emocija! 

Caci,  volim tu roze crticu koju si mi namenila! 

Djole,  rasplaka me!  Kako da ne znam tu cuvenu magnoliju,  nadam se da je ta malenamoja!  Ljubim te punooo! 

Danas sam odmarala,  bole jajnici bas,  posebno desni,  ceo dan. Podseti me cimerka da ne jedem posle osam,  garant bih zaboravila.  Pijem surutku,  kvas,  ananas ne stigoh. Soja mi bila na kafici jutros,  a popodne smo bili kod prijatelja,  do malopre,  tacnije.  

Modrice po stomaku menjaju boje,  prava sam duga!  :-D 

Ujutru treba da sam na klinici do 8:45.  Tri zenice pre mene imaju aspiraciju.  Cim dodjem sebi,  i dodjem do telefona pisem vam,  ili javljam nekome da prenese.  

Podsvest je cudo,  jutros sam sanjala da imam dosta jc,  a nijedan embrion,  kao neka zena skida ikonu sa zida klinike,  ja ljuta na dr,.  Verovatno sto se tripujem kakve su sada jc,  i sto smo juce pricali o manastirima. 

Danas nam pop dolazio,  tj kod ljudi gde smo smesteni,  pa smo svi sisli,  da nas jos malo okadi.  Dao je Arsi ikonicu,  mozda je to iz sna.  Popa peva,  Arsa se krsti i lupka nogom u ritmu popinog pevanja.  A pop bas brz lik,  pokaza slike dece,  unucica,  vozi neki sportski motor, ledilo. 

Eto,  miris jorgovana opija,  ubrala sam jednu grancicu kod prijatelja,  da mi stalno mirise,  obozavam ga!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SladZana 5/4/2016, 22:14

Niny ::Kakva ekipa stvarno :) To nigde nema. Samo na ovom nasem divnom Kutku. Ja sam odusevljena koliko se pomazemo medjusobno i pored takve ekipe, svi ce biti pobednici.
Izvini Biksi na ovom izlivu emocija u tvom dnevniku :)

Potpuno se slazem sa nasom Niny, mnogo sam srecna sto vas imam. osmeh srce

bak ::Zavidim na druzenju! I vama i njima osmeh srce Ustopirana koko jos samo malo i pocinje zurkaaaaaaa juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš


A Bakisi se pridruzujem uzavidjenju yes Very Happy

BiKsi :) ::Ej cure moje,  hvala vam za ovo bodrenje,  divne ste!  Snaga moja! 

Niny,  za to i sluze dnevnici,  za izlive cistih emocija! 

Caci,  volim tu roze crticu koju si mi namenila! 

Djole,  rasplaka me!  Kako da ne znam tu cuvenu magnoliju,  nadam se da je ta malenamoja!  Ljubim te punooo! 

Danas sam odmarala,  bole jajnici bas,  posebno desni,  ceo dan. Podseti me cimerka da ne jedem posle osam,  garant bih zaboravila.  Pijem surutku,  kvas,  ananas ne stigoh. Soja mi bila na kafici jutros,  a popodne smo bili kod prijatelja,  do malopre,  tacnije.  

Modrice po stomaku menjaju boje,  prava sam duga!  :-D 

Ujutru treba da sam na klinici do 8:45.  Tri zenice pre mene imaju aspiraciju.  Cim dodjem sebi,  i dodjem do telefona pisem vam,  ili javljam nekome da prenese.  

Podsvest je cudo,  jutros sam sanjala da imam dosta jc,  a nijedan embrion,  kao neka zena skida ikonu sa zida klinike,  ja ljuta na dr,.  Verovatno sto se tripujem kakve su sada jc,  i sto smo juce pricali o manastirima. 

Danas nam pop dolazio,  tj kod ljudi gde smo smesteni,  pa smo svi sisli,  da nas jos malo okadi.  Dao je Arsi ikonicu,  mozda je to iz sna.  Popa peva,  Arsa se krsti i lupka nogom u ritmu popinog pevanja.  A pop bas brz lik,  pokaza slike dece,  unucica,  vozi neki sportski motor, ledilo. 

Eto,  miris jorgovana opija,  ubrala sam jednu grancicu kod prijatelja,  da mi stalno mirise,  obozavam ga!

Bixi draga bas suvam lijepo ispunjeni a i romanticni dani dok pravite Arsici seku, ljubimo vas i navijamo iz petnih zila da sutra sve bude cakum pakum, ja se za jc ne sjekiram znam da je sve kako treba ljubav ljubav ljubav
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 5/4/2016, 22:22

Biksi srećno sutra biće ćelija i za zamrzavanje vidjećeš da će sve biti super.I baš fino da vam je bio pop i to govori da će sve biti kako treba i još ta akonica što je Arsa dobio da ti donese sreću najveću .Držim fige svom svojom snagom i navijam najjače što mogu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vuchica 5/4/2016, 22:28

Biksi, srećno sutra!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 5/4/2016, 22:38

Srecno sutra,da bude sto vise jajasca!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 5/4/2016, 23:33

Biksic, srecno sutra na A! Bice tu dosta jajnih celija, a onda i embriona. Kao da ti to uostalom ne znas i sama Wink
srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SoJa 5/4/2016, 23:49

"Pogledaj me mala mojaaaaa!!!!!" lol! lol! lol! king king king
srca srca srca srca srca srca srca
Ljubim najjače, navijam najjače igracice igracice igracice igracice igracice
ljubav ljubav ljubav ljubav

P.S. Đole je sve rekla, magnolija je to, ne mož da omane! I tvoja je, nego šta Wink Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 5/4/2016, 23:54

Koko nasa ima tu dosta jaja, a bice i embriona.Srecno ujutro na aspiraciji.juriš juriš juriš juriš
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 6/4/2016, 00:35

Hvalaaaaaa vam punooo!

Sojo, danas je cimerima ispevao celu pesmu, cak i strofe za koje sam mislila da ne zna! Inace, radi se o mom detetu, koje ide okolo i peva tu pesmu,mm i ja se zezali, a on naucio uz nase budalinjanje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 6/4/2016, 00:36

Srecno sutra na aspiraciji i da bude dvocifreno :)
Cekamo izvestaj i navijamo.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 6/4/2016, 00:38

Ih Arsa, zezator mali :) a ne moze ni da ne bude, kad su mu i mama i tata takvi. Jos jedna seka da upotpuni ekipu :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vanja80 6/4/2016, 07:28

Biksi, koko nasa, srecno na aspiraciji, bice tu prava zurka!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 6/4/2016, 07:58

Cekamo izvestaj Biksi!
Opravdaj naslov teme!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 6/4/2016, 08:16

Hvala cure,  za 15 min krecem.  Lepo sam spavala,  bez kosmara ovaj put! lol! .
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od jelena.kuburic 6/4/2016, 08:16

Biksi navijam koko moja

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Zmajuška 6/4/2016, 09:25

BiKsi, srećno na A i da sva jajašca budu zrela i kvalitetna!
ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 6/4/2016, 09:38

Biksi navijam od srca!!! Jedva cekam odlicanizvestaj sa aspiracije!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 6/4/2016, 09:45

Biksi, srećno koko naša i neka bude puno ćelijica i neka su devojčice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od caci 6/4/2016, 10:01

Srecno danas Biksi kokosko nasa , da bude sto vise dobrih i kvalitetnih jaja , navijamo navijamo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 10 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 27 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu