KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 17 od 27 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vuchica 11/4/2016, 23:05

rasPILavljeni PILici love

bas mi se svidja tvoja energija i kako se sve odvija. Sad jos samo da sacekamo tu beturinu da potvrdi ono sto vec znamo trudnica

navijači1 navijači1 navijači1
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od caci 12/4/2016, 12:07

Rasplaka si i raspilavila jednu trudnicu osmeh srce osmeh srce ali neka osmeh srce osmeh srce
Uzivajte, mazite se i ljubite. Odlicno za jos jednu blasticu i za smrzlice good job
a saaaaaad navijanje
beta navijači2 beta navijači2 beta navijači2 beta navijači2 beta navijači2 beta navijači2
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 12/4/2016, 13:01

Skitare, idete li kuci? Ili cekate betu u leopm drustvu srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SoJa 12/4/2016, 13:04

BiKsi :) ::Puce mi baterija na telefonu malopre.

Nikako da iskucam najlepšu poruku.

Dakle,  danas su me konačno zdomčale emocije!  I bio je red!  Kad sam krenula sa klinike,  dolazi mm sa Arsom,  a on mi trči u susret i vice zagrljaj mama i grli me iz sve snage!  Onda mi pomazi stomak.  Ja se tu raspilavim.  Onda odemo u apartman.  Mm pokusavao da ga uspava,  on plače,  traži mene,  valjda ova nekolka dana više provodi sa mm,  pa me se poželeo.  Ja legnem pored njega,  on momenlno prestaje da plače,  i fiksira me pogledom,  a oči mu se smeju,  tačno vidim koliko me voli!  Neprocenjivi momenti!  Onda me mazi i grli,  neće da me pusti.  Ja kazem ajde zatvori oci da spavamo,  a on nece,  sve vreme me fiksira poledom,  vidno presrećan. Srce je htelo iz grudi da mi iskoči od tog naleta ljubavi!  I shvatim da cu mozda imati jos jedno takvo,  a mozda i dvoje! I onda jos veci nalet ljubavi!  Mnogo mi je lep osećaj bio!  I još me drži,  imam onaj tupavi osmeh na licu,  kao kad se zaljubite!  Valjda sam srećna što imamo blaste,  ustvari što sam super odreagovala na sve,  a nisam to u toj meri očekivala.

Morala sam ovo podeliti s vama,  jer vi to razumete!  Dopisujem se sa jednom našom starom kutanjkom i kažem joj koliko sam srećna i privilegovana što sam mama! Nek svaka cura koja se bori uskoro to oseti!  Vredi svega sto prodjemo!

Ne znam koliko sam puta pročitala ovaj post! Zato sam ja jedva čekala da otvoriš dnevnik i da uživam u izlivima najlepših emocija. Želim ti od srca da uskoro otvoriš trudnički dnevnik!
Arsa je inače jako umiljato dete, ja se istopim kad me zagrli i poljubi, a tek one njegove nasmejane okice srca srca srca  Mogu misliti kako je tebi! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce LJUBAAAAV!!!!!
Super za bebice i blastice, kažem ja da ćete se vratiti za treće-četvrto, a tvoj Rođeni se složio sa tim! Kaže petoro je idealno king  Super ste mi i volim vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jedva čekam da se radujemo zajedno!!! beta beta beta beta beta


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 12/4/2016, 13:19

Biksi zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 12/4/2016, 14:23

Biksi rasplaka me u momentu. ..Ljubim te jako I navijam. Meni baš neki loš dan danas, ulepšala si mi ga.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SladZana 12/4/2016, 15:09

Bixi koko i ovdje da poskocimo za super bebe blastice i da odmah posaljem rode, da na vrijeme stignu kod Arsine mame roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Ljubimo vas i grlimo love
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 12/4/2016, 15:15

Biksi kako je danas?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 12/4/2016, 16:24

Bixic odmaraj roda beba beba
trudnica
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 12/4/2016, 17:02

Da, Biksi nas je sve "raznela" juce svojim postom tuga
Divno Biksi, i naravno da tolika ljubav mora da raste!
Sad cekamo seke za desetak dana navijacica navijacica navijacica

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od libra35 12/4/2016, 18:47

Divno Biksi i divne emocije...ljubim vas i drzim palceve💜💜💜
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Angie83 12/4/2016, 22:03

Biksi draga,
svratih na Kutak posle nekog vrmena, i divno me iznenadjenje saceka. Citam tvoj dnevnik od pocetka i uzivam u svakoj reci bas kao sto sam i u onom kada smo za Arsu naviali. Veselim se do neba zbog vas i naviam, a ubedjena samo da ce Bog dati ovaj put slatkom Arsi seku ili batu, jos po naj bolje oboje.
Ljubim vas puno, i navijam da se bebroni sto udobnije ususkaju kod svoje mamite
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Dora1 12/4/2016, 22:55

Biksi, diiiivan post!!
Navijam, od srca!!!!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 13/4/2016, 01:37

Dobro vece ili jutro.

Ne znam da li da racunam dane od prvog et,  ili drugog et?  :-D. Po prvom prodjose tri dana,  po drugom dan.  Ajde po drugom cu.  

1. dan posle ET,  7. dan od aspiracije:
Dobro sam.  Hiper se smirio osecam.  Surutka ga smirila.  Danas popih dva litra kao jedan dva,  od popodne po ponoći.  Sad trčkam u wc svako malo. Soja,  hvala tebi i tvom Mousu :-D sto ste se iscimali svaki put,  a hvala i za danasnje druzenje,  dani lete u dobrom društvu!
Sutra se vracamo kuci bogatiji za dva embriona u stomaku i pet zamrznutih blasti,  da da,  dobro ste pročitali pet zamrznutih blasti! Dakle,  od 13 jć,  dobijeno 12 embriona. . Od tih 12 bilo je 5 odličnih,  3 vrlo dobra i jedan srenji nakon tri dana.  Treci dan mi vratili taj jedan odlican,  ostale ostavili na dalje praćenje.  Petog dana mi vratili i jednu blastu,  ostale propratili ceo dan.  Sestog dana dobijam otpusnu listu,  i još pet blasti zamrznuto.  Kakav skor,  ja sam oduševljena.  Praktično,  od 9 embriona,  1 osmocelijski i 6 blasti dobijeno,  dakle 7 od 9 vrhunskih embriona!  Ljudi,  pa ja iz kvočke prerastam u pile,  ko ko ko da!  Pu pu pu,  usrale me moje pernate rodjake!

Leskarim,  setkam,  gnjavim se sa Arsom,  jedem,  pijem cedjenu narandzu,  surutku,  vodu,  kafu,  grickam brazilske orahe,  po tri dnevno,  pijem lekove,  vitamine,  bodem se fraksijem,  ćuškam utriće,  i prodje dan očas posla. Ja kad bolje razmislim ja skoro na pola do bete! lol!

Jutros osetim srce, pomalo se uzlupa, pa uspori, drugacije disem, obara me progesteron osecam, tako mi je bilo prosli put, posebno prepodne. Osecam i jajnike, a bome veceras i matericu, lagano kao menstrualni bolovi, ali lagani. Mislim da su deca malopre krčila put gde ce da se ugnjezde. Sutra pocinju za tri dana zavrsavaju kacenje. Sutra ce oni da stignu kućici u pravom smislu te reči! srca

Arsa mi ljubi i mazi stomak, kaze mama će da mu rodi dve seke! srca ok, moze, jednu po jednu molim!

Ljubim vas puno, hvala sto ste uz mene i što dodatno činite da dani brže prodju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 13/4/2016, 02:17

Bravo Biksi, bravo za blaste eskimčiće! To je sjajan rezultat. Bravo! Srecan povratak kuci definitivno u vecem broju! osmeh srce yes trudnica beba beba
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od tatjanica 13/4/2016, 06:32

....biksiiiii,to se zove oplodnjaaaaa,sto bi rekla moja dr motrenko....bravo bravo mama kokiceeee,ljubim te u arsu i u stomacic....sto se blasta-statistike tice,sve si prepisala od mene,sto znaci stize ti jedna mangup smizla!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 13/4/2016, 06:45

Bravo Biksi bravo, usrale ke koke puj puj puj igracice igracice igracice
Imace Arsa da se raduje sekama. Neka ti je srecno a bebicetno svakako jeste likeit
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vanja80 13/4/2016, 07:45

Bravo Biksi, da se bebice lepo ugnezde pa uskoro da slavimo betu!
Uzivanje je citati tvoje postove, toliko emocija i neznosti, covek se sav raznezi. osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 13/4/2016, 08:54

roda  roda srca roda
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od kiki5 13/4/2016, 08:58

Bravo Biksi,kakav rezultat,pet blasti,pa to je pravo bogatstvo. Da se bebe lepo usukaju kod tebe,pa da nas za 10tak dana obradujes sa velikoooom betom  srca srca srca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 13/4/2016, 09:32

Divno, divno, divno!!! Prvo svratih da vidim di ste, nema vas ceo dan u svom dnevniku srca Ja ti pricam o najboljim godinama ti mi ne verujes Wink

Stizu moje debele roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od dragmilk 13/4/2016, 09:47

Divne vesti roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 13/4/2016, 09:52

Biksi divan izvestaj,bravo za blastice...Verujem da ce se Arsi ispuniti zelja da dobije seke...Sad uzivajte kod kuce a ja cu u ovom divnom Leskovcu jos neki dan:)
Malo me je opustio tvoj post jer sam i ja osecala blage bolove,sad znam da je to ok.
Nama je 5dan od trensvera... :)
Ljubim te biksi puno i odoh da pijem tabletke
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od SoJa 13/4/2016, 10:14

Biksi, draga, hvala tebi! Pogodilo se da baš u pravo vreme budeš ovde Wink Hvala ti na pozitivnoj energiji, a nama nije bilo nikakvo cimanje, naprotiv! Uživala sam u druženju sa tobom, sad bre treba da se odvikavam od tebe! lol! lol! lol!  
Bebice se ušuškavaju, mazite se i čuvajte. Ja ipak računam prvi dan  et-a kad je ubačen prvi embrion, tačnije sutradan je prvi dan, pa bi mogla već 20. da vadiš betu (11. dan od et-a), no ti sama reši kako ćeš, mi navijamo za trocifrenu beta  igracice igracice igracice igracice igracice
"Pogledaj DE maaala mojaaaa!!!!!" Ljubi mi raspevanog, nasmejanog, premedenog Arsu! (možda ja ipak skoknem da ga sama ljubnem za srećan put Very Happy ) Srećno drugari!!  love
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Jerapetra 13/4/2016, 10:22

Biksi, uzivajte kod kuce, ocekujte rode! Stvarno si presla u pile iz koke, svaka cast! king roda roda roda roda
Ivanicasale, evo i tvojih roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 17 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 27 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu